سلامت بانوان

علائم و درمان کیست تخمدان در دختران مجرد چیست

کیست تخمدان چیست ؛ علائم و درمان کیست تخمدان در دختران مجرد و همچنین علت و روش های تشخیص کیست تخمدان و اینکه چه کسانی به کیست مبتلا می شوند، را در این مطلب سلام دنیا بخوانید.

افزایش میل جنسی زنان با بهترین گیاهان دارویی و خانگی

اجازه ندهید استرس میل جنسی را در شما از بین ببرد و باور نکنید که میل به رابطه جنسی باید با افزایش سن از بین برود. اگر میل جنسی شما کم شده، گیاهان دارویی برای افزایش میل جنسی زنان را در سلام دنیا بخوانید.

برای تنبلی تخمدان چی بخوریم ؛ رژیم غذایی برای تخمدان پلی کیستیک

سندرم تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان بیماری است که باعث عدم تعادل هورمونی و مشکلات در متابولیسم می شود. برخی رژیم غذایی برای تخمدان پلی کیستیک مفید است. در سلام دنیا درباره اینکه برای تنبلی تخمدان چی بخوریم، بیاموزید.

علت ترشحات سفید و پنیری واژن چیست و روش درمان آن

ترشحات سفید یا پنیری واژن می تواند نشانه ای بارداری یا تخمک گذاری باشد. اما در برخی مواقع ترشحات غیر طبیعی واژن می تواند نشانه بیماری یا عفونت باشد. راه درمان ترشحات واژن ناشی از عفونت در سلام دنیا بخوانید.

تست پاپ اسمیر چیست؛ بهترین زمان و افرادی که باید pap test انجام دهند

آزمایش پاپ اسمیر که به آن پاپ تست (Pap test) نیز گفته می شود، روشی برای تخشیص سرطان دهانه رحم در زنان است. درباره زمان انجام تست پاپ اسمیر، جواب آزمایش و اینکه در در پاپ اسمیر چه چیزهایی مشخص میشود، در سلام دنیا بخوانید.