چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم؛ رفتار زنان ایده آل

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم؛ رفتار زنان ایده آل چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم؛ روش جذب مردان از طریق رفتارهای زنانه که مردان عاشقش هستند؛ تمرینات افزایش انرژی زنانه برای جذب فرد دلخواه و زن ایده آل شدن در سلام دنیا بخوانید.

انرژی زنانه ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند هر چیزی (یا هر شخصی) را در زندگی خود نشان دهید. در حالی که انرژی زنانه در مورد دریافت است، انرژی مردانه بر دادن تمرکز دارد. بنابراین، مردان به طور طبیعی به سمت زنی کشیده می شوند که جنبه زنانه او را در آغوش می کشد. در این مقاله از سلام دنیا، همه چیزهایی را که برای ایجاد هاله ای جذاب و انرژی زنانه برای جذب هر مردی که می خواهید، باید بدانید را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

 انرژی زنانه چیست

 • برای در آغوش کشیدن جنبه زنانه خود، با خودتان صادق باشید. انرژی زنانه به معنای واقعی و آسیب پذیر بودن است، بنابراین به خود اجازه دهید تمام احساسات خود را احساس کنید.
 • یک هاله اسرارآمیز را حفظ کنید تا یک مرد را وادار کنید شما را تعقیب کند. برای برانگیختن کنجکاوی او، بیشتر از اینکه صحبت کنید، گوش دهید و حداقل اطلاعات را در مورد خودتان فاش کنید.
 • مرزهای خود را حفظ کنید تا انرژی قدرتمند زنانه را ساطع کنید. این باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و به شما امکان می دهد به آنچه در یک رابطه می خواهید برسید.

حتما بخوانید: فواید و 17 تکنیک برای بالا بردن انرژی زنانه


چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم؟

1. با خودت روراست باش

آنچه هستید را در آغوش بگیرید تا انرژی زنانه الهی را ساطع کنید. در نهایت، صادق بودن با خودتان یکی از بهترین راه‌ها برای بزرگ‌نمایی قدرت زنانه‌تان است. احساسات خود را بشناسید ، اعتماد به نفس داشته باشید و توصیه هایی را که در قلب شما طنین انداز است دنبال کنید. اگر کورکورانه از توصیه ها پیروی کنید، ممکن است در واقع از انرژی زنانه خود فاصله بگیرید (و در این روند، احساس عدم برآورده شدن کنید).

 • در ارزش‌ها و باورهای خود محکم بایستید و آنچه را که در زندگی اولویت دارید بنویسید-هرگز در مورد آنچه که فکر می‌کنید مردان می‌خواهند به خطر نیفتید.
 • برای اینکه اصیل ترین خود باشید، از شهود خود پیروی کنید و از اشتباه کردن نترسید. به یاد داشته باشید که خود را بهتر از دیگران می شناسید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 1

2. برای دریافت کمک آماده باشید

کمک را با مهربانی بپذیرید تا از جنبه زنانه خود استفاده کنید. در حالی که هیچ اشکالی در خودکفایی وجود ندارد، انرژی زنانه بر دریافت تمرکز دارد، در حالی که انرژی مردانه با دادن مشخص می شود. وقتی هر دو انرژی متعادل هستند، احساس عمیق‌تری از همسویی و هدف می‌کنید، بنابراین بیشتر پذیرای تعارف باشید و برای در آغوش گرفتن کامل جنبه زنانه خود از کمک بخواهید.

 • حتی اگر با تعریف و تمجید موافق نیستید، از تایید آن خودداری کنید. در عوض، زنانگی خود را در آغوش بگیرید و صادقانه پاسخ دهید: «متشکرم».
 • اگر به طور طبیعی فردی هستید، دریافت کمک را به منزله دادن توانایی به دیگری برای انجام کاری برای شما در نظر بگیرید (در مقابل شما که به او تسلیم می شوید).

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 2

3. مرموز باشید

کمی رمز و راز را حفظ کنید تا او را بیشتر بخواهد. در حالی که انرژی زنانه به طور طبیعی مرموز است، شما می توانید تغییرات کوچکی در رفتار خود ایجاد کنید تا جذابیت ذاتی خود را افزایش دهید. برای مرموز بودن، بیشتر از اینکه صحبت کنید گوش کنید و حداقل اطلاعات را در مورد خودتان فاش کنید. وقتی زندگی شخصی خود را خصوصی نگه می‌دارید، کنجکاوی مرد را تحریک می‌کند و باعث می‌شود جذاب‌تر و همسوتر به نظر برسید.


حتما بخوانید: چگونه دخترانه باشیم [ظاهر، رفتار و لباس]


 • به یاد داشته باشید که کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید و با نیت صحبت کنید.
 • برای به حداقل رساندن میزان اطلاعاتی که درباره خود به اشتراک می گذارید، به صورت مبهم پاسخ دهید. به عنوان مثال، اگر از شما بپرسد که شب قبل چه کار کردید، می توانید بگویید: "من با دوستان خوش گذراندم" (به جای اینکه او را با تمام جزئیات سرگرم کنید).

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 3

4. از حق خودت دفاع کن

برای ایجاد یک هاله قدرتمند زنانه، مرزهای سالمی را تعیین کنید . به جای تلاش برای راضی نگه داشتن دیگران، اگر چیزی برای شما خوب نیست، حتماً صحبت کنید. تعیین مرزها به شما این امکان را می دهد که بیشتر با جنبه زنانه خود هماهنگ شوید زیرا کنترل زندگی خود را در دست دارید. و این به مردان نشان می دهد که برای خود ارزش قائل هستید و اعتماد به نفس و جذابیت شما را افزایش می دهد.در حالی که ممکن است گاهی حفظ یک مرز دشوار باشد، محدودیت های خود را به شیوه ای واضح و مستقیم بیان کنید.


حتما بخوانید: چگونه هاله خود را ببینیم


 • در حالی که یک پسر ممکن است به آنها گوش ندهد، یک مرد واقعی به تصمیمات شما احترام می گذارد، مهم نیست که چه باشد.
 • مطمئن شوید که در مراحل ابتدایی به وضوح آنچه را که از رابطه انتظار دارید بیان کنید - نحوه برخورد شما با او در روز اول، لحن بقیه زمان با هم بودن را تعیین می کند.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 4

5. قدردانی خود را به او نشان دهید

با ابراز قدردانی اغلب جنبه زنانه خود را آشکار کنید. همه می خواهند احساس اعتبار کنند، بنابراین اجازه دهید مرد بداند که چقدر از او قدردانی می کنید، به خصوص اگر کاری برای شما انجام دهد. وقتی قدردانی می کنید، به شما این امکان را می دهد که از جنبه های پرورش دهنده خود استفاده کنید و زنانگی و جذابیت خود را افزایش دهید. و از آنجایی که قدردانی عزت نفس او را افزایش می دهد، او می خواهد کارهای بیشتری برای شما انجام دهد (به شما آنچه می خواهید بدهد). 


حتما بخوانید: 100 جمله عالی برای تعریف و قدردانی از همسر، مردان و پسر


 • بسته به رابطه تان، با یک تعریف صمیمانه تشکر کنید یا او را در آغوش بگیرید یا ببوسید.
 • اگر می‌خواهید مردی را غافلگیر کنید، از او تعریف کنید. به جای اینکه بگویید چشمان خوبی دارد یا لبخند خوبی دارد، به جای آن روی تعریف و تمجید از شخصیت او تمرکز کنید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 5

6. زبان بدن زنانه را به نمایش بگذارید

از زبان بدن دوستانه برای تشویق او برای نزدیک شدن به شما استفاده کنید. مردان به همان اندازه زنان از طرد شدن می ترسند، بنابراین از زنانگی خود برای ایجاد هاله ای گرم و دعوت کننده استفاده کنید.تغییر وضعیت بدن می‌تواند فوراً شما را نزدیک‌تر به نظر برساند و توجه مرد را از سراسر اتاق به خود جلب کند. بنابراین دفعه بعد که در انظار عمومی بیرون آمدید، مراقب موضع خود باشید تا بتوانید زنانه‌تر و برازنده‌تر به نظر برسید.

 • به‌ جای ایستادن در حالی که دست‌هایتان را روی سینه‌تان جمع کرده‌اید، دست‌هایتان را در کنار خود نگه دارید تا حالت نرم‌تری داشته باشید و از بی‌قراری پرهیز کنید تا حالت عصبی و ناراحت‌ کننده‌ای ایجاد نکنید.
 • اگر "با دستان خود صحبت می کنید"، سعی کنید رفتار خود را محدود کنید یا حرکات خود را کاهش دهید. برای صحبت کردن با دستان خود به شیوه ای روان و زنانه، حرکات خود را آهسته کنید و آنها را نزدیک بدن خود نگه دارید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 6

7. احساسات خود را در آغوش بگیرید

برای درگیر شدن با جنبه های زنانه خود به حواس خود بپردازید. از آنجایی که انرژی زنانه شامل احساس و بودن است، می توانید با کاهش سرعت و آگاهی بیشتر از محیط اطراف، زنانگی خود را در آغوش بگیرید. نفسانی بودن یعنی از سر خود بیرون بیایید و از دنیای بیرون لذت ببرید. بنابراین بر لحظه حال تمرکز کنید و آن را کاملاً در آغوش بگیرید - به خود اجازه دهید تمام احساسات خود را احساس کنید و سپس انرژی زنانه شما از درون به بیرون ساطع می شود.

 • برای اینکه احساسی‌تر شوید، باید نسبت به بدن خود احساس خوبی داشته باشید، بنابراین لباس‌هایی بپوشید که به شما احساس سکسی و اعتماد به نفس می‌دهد. زمانی را برای لذت بردن از حس پارچه نرم و ابریشمی اختصاص دهید و دستان خود را از پهلوها پایین بیاورید تا از نحوه مطابقت لباس با بدن خود مطلع شوید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 7

8. طرف بازیگوش خود را بیرون بیاورید

برای اینکه جنبه زنانه خود را به او نشان دهید، به شوخی های عشوه گرانه بپردازید. وقتی در حال تفریح ​​هستید، نه تنها احساس بهتری به شما می‌دهد، بلکه باعث می‌شود اعتماد به نفس و جذاب‌ تر به نظر برسید. بازیگوش بودن انرژی ارتعاشی شما را افزایش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد چیزها (یا افرادی) را که می‌خواهید جذب کنید، بنابراین یک مکالمه شوخ‌ آمیز داشته باشید تا به او بفهمانید که خودتان را خیلی جدی نمی‌گیرید.


حتما بخوانید: بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان


 • برای اینکه بیشتر بازیگوش باشید، یک پیام متنی غیرمنتظره برای او بفرستید یا به طور غیرمنتظره او را در ملاء عام لمس کنید - وقتی از کنارش می‌روید به سرعت و به آرامی به او دست یا ضربه بزنید.  یا دستتان را به آرامی روی ران او زیر میز بگذارید.
 • همچنین می‌توانید با خندیدن به شوخی‌های او و تعریف و تمجید مرتب از او خوش اخلاق‌تر باشید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 8

9. مراقبت از خود را در اولویت قرار دهید

مراقب خود باشید تا در مقابل مردان با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوید. هنگامی که به طور کامل استراحت می کنید، انرژی زنانه خود را شارژ می کنید و بهزیستی خود را بهبود می بخشید. در حالی که این یک راه عالی برای تمرین عشق به خود است، اما شما را برای مردان جذاب‌تر می‌کند زیرا جنبه زنانه و پرورش دهنده شما را نشان می‌دهد.


حتما بخوانید: چگونه خود را دوست داشته باشیم


 • به یاد داشته باشید که مراقبت از خود برای همه متفاوت است. برای برخی از افراد، ممکن است هر هفته صورت خود را اصلاح کنند، در حالی که برخی دیگر آن را بیشتر یک تمرین ذهنی می دانند. هر چه که ممکن است برای شما باشد، مطمئن شوید که از نظر فیزیکی زمانی را در تقویم خود برای بیهودگی برنامه ریزی کنید.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 9

10. گشاده رو باشید

به روی دیگران باز شوید تا جنبه زنانه خود را بازیابید. برای اینکه به طور کامل زنانگی خود را در آغوش بگیرید، باید قلب خود را باز نگه دارید. رویاها، ترس ها و اهداف خود را با مردی در میان بگذارید تا جذابیت خود را افزایش دهید (و او را تشویق کنید که همین کار را انجام دهد). آسیب پذیر بودن به شما این امکان را می دهد که احساسات خود را پردازش کنید و از طریق آنها کار کنید، که جزء عظیمی از الهیات زنانه است.

 • به جای گذاشتن نقاب کمال، اجازه دهید مرد شما واقعی را ببیند. از آنجایی که مردان به آسیب پذیری به عنوان یک نقطه ضعف نگاه می کنند، صادق بودن احساس امنیت را برمی انگیزد. اگر با او باز شوید، نشان می دهد که به او اعتماد دارید (و جذابیت او را برای شما افزایش می دهد).

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 10

11. احساسات خود را از طریق رقص بیان کنید

با حرکات چرخه ای برقصید تا انرژی زنانه خود را تقویت کنید. در حالی که انرژی مردانه خطی و منطقی است، انرژی زنانه سیال تر و پویاتر است. با تمرکز بر حرکات دایره ای برای تقلید از منحنی های فرم زنانه، حرکات سکسی را بیاموزید تا جنبه حسی خود را آشکار کنید و توجه مرد را به خود جلب کنید. هنگامی که می رقصید، جوهر انرژی زنانه را در آغوش می گیرید و رمز و راز طبیعی و جذابیت خود را افزایش می دهید.

 • اگر واقعاً می‌خواهید توجه کسی را به خود جلب کنید، رقص شکم را امتحان کنید - این حرکات قدرت‌بخش را در بر می‌گیرد تا احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به پوست خود داشته باشید.
 • برای داشتن حال و هوای جذاب و بازیگوش، سالسا را ​​امتحان کنید . از آنجایی که این یک رقص شریک است، از شریک زندگی خود (یا شریکی که به زودی به آن تبدیل می شود) بخواهید که به شما ملحق شود و تماشا کنید که آنها تحت تأثیر گام های اغواگر شما قرار می گیرند.

چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم 11

سخن آخر

در این پست ما به چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم پرداختیم. امیدواریم این روش ها به شما کمک کرده باشد. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید


مطالب مرتبط:

 چگونه احساسات خود را بیان کنیم

چگونه مردها را با کلمات جذب کنیم؟از
6
رای