چگونه هاله خود را ببینیم؛ آموزش هاله بینی و تفسیر رنگ هاله انرژی

چگونه هاله خود را ببینیم؛ آموزش هاله بینی و تفسیر رنگ هاله انرژی چگونه هاله خود را ببینیم ؛ آموزش هاله بینی به صورت تصویری و گام به گام و بهترین رنگ هاله و تفسیر دقیق رنگ های هاله و نحوه دیدن هاله خود از طریق دیدن هاله هادر سلام دنیا بیاموزید.

امکاناتی که شما می توانید با نگاه کردن به هاله کسی ببینید کاملاً بی پایان می باشد. به یاد داشته باشید که یادگیری خواندن و محافظت از هاله خود می تواند برای سلامت جسمی، عاطفی و معنوی شما امری کاملاً مهم تلقی شود. برای خواندن هاله لازم نیست که عارف باشید. در واقع، به طور کلی اعتقاد بر این است که همه ما بینایی اوریک (توانایی خواندن هاله ها) داریم و در کودکی به راحتی می‌توانستیم آن‌ها را ببینیم. در این مطلب سلام دنیا، ما به تعاریفی همچون چگونه هاله خود را ببینیم؛ چگونه هاله بینی کنیم؛ آموزش هاله بینی و پاکسازی هاله به صورت گام به گام و بهترین رنگ هاله انرژی و معنی هر رنگ هاله پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه دیدن هاله خود

هاله ها میدان های انرژی بیضی شکلی هستند که بدن ما را احاطه کرده اند. رنگ هایی که می بینید پیام هایی را درباره افکار و احساسات یک فرد به شما منتقل می کنند. با دید محیطی به پارتنری که در مقابل دیوار سفید ایستاده است نگاه کنید. هر رنگی را که در نزدیکی آنها قرار دارد تنظیم کنید و چشمان خود را ثابت و آرام نگه دارید. برای درک هاله خود، انگشتان اشاره خود را به هم بمالید و سپس آنها را به اندازه 1/2 اینچ (1.3 سانتی متر) از هم جدا کنید. به دنبال رنگ ها در فضای بین آنها باشید.


حتما بخوانید: خطای هاله ای چیست؟


1. نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

1.  در تعریف شفاف باشید

در حالی که، به طور کلی، هاله ها به عنوان اتمسفر متمایزی در نظر گرفته می شوند که یک فرد را احاطه کرده اند، باید بدانید که هاله ها خاص تر از آنی هستند که می دانید. برخی آنها را از ارتعاشات - ارتعاشات الکتروفوتونیک که در پاسخ به نوعی تحریک خارجی ایجاد می شوند - تشکیل می دهند. نکته کلیدی در مورد هاله ها این است که هاله ها حاوی اطلاعاتی در مورد ماهیت شخص یا شیئی هستند که آن را احاطه کرده است.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

2. علم را درک کنید

هاله‌های اطراف انسان تا حدی از تشعشعات الکترومغناطیسی (EM) تشکیل شده‌اند که از تابش مایکروویو و مادون قرمز (IR) در انتهای فرکانس پایین تا نور UV در انتهای فرکانس بالا گسترش می‌یابد. اشعه ماوراء بنفش بیشتر به فعالیت آگاهانه ما (تفکر، خلاقیت، نیت، حس شوخ طبعی و احساسات) مربوط می شود و بخشیست که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده می باشد. انرژی های الکترومغناطیسی، هاله بدن را در یک میدان بیضی شکل احاطه می کند. auric egg یا همان نطفه هاله از بدن تقریباً 2-3 فوت (0.6-0.9 متر) از همه طرف خارج می شود و از بالای سر و از زیر پا به داخل زمین امتداد می یابد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

3. سطوح را یاد بگیرید

هاله از هفت سطح (که لایه ها یا اجسام اوریک نیز نامیده می شوند) تشکیل شده است که با هفت چاکرا در بدن مطابقت دارند. هر سطح فرکانس منحصر به فرد خود را - که به سطوح دیگر اطراف خود نیز مرتبط می شود و بر آن تأثیر می گذارد - دارد. اگر یک سطحی نامتعادل باشد، هاله می تواند منجر به عدم تعادل در سطوح دیگر شود. در ادامه مطلب به معرفی انواع سطح ها در هاله پرداخته ایم.

 • سطح فیزیکی: در این سطح، شما به راحتی فیزیکی، لذت و سلامتی ساده نیاز دارید.
 • سطح اتری: در این سطح، شما نیاز به پذیرش خود و عشق به خود دارید.
 • سطح حیاتی: در این سطح، شما می خواهید موقعیت ها را به روشی روشن، خطی و منطقی درک کنید. در این سطح، شما به دنبال یک تعامل محبت آمیز با دوستان و خانواده هستید.
 • سطح ذهنی پایین تر: در این سطح، شما نیاز به همسویی با اراده الهی خود و تعهد به صحبت و پیروی از حقیقت دارید.
 • سطح ذهنی بالاتر: در این سطح باید عشق الهی و وجد معنوی را داشته باشید.
 • سطح معنوی (شهودی): در این سطح، شما نیاز به ارتباط با ذهن الهی و درک الگوی جهانی بزرگتر دارید.

حتما بخوانید: چگونه عادت های بد را ترک کنیم


4. از مزایای دیدن هاله ها قدردانی کنید

یادگیری دیدن هاله یک نفر می تواند چیزهای زیادی را در مورد آن شخص و شخصیت او به شما بگوید. یادگیری دیدن هاله خود می تواند به شما این الهام را ببخشد که تغییراتی را درون خود ایجاد کنید. با دیدن هاله می توانید یک دروغگو را تشخیص دهید. هاله ها را نمی توان جعل کرد. اگر کسی با شما ناصادقانه رفتار می کند و راستگو نیست، می توانید دروغ او را در حالی که از طریق هاله به افکارش دسترسی پیدا می کنید، بفهمید.

از طریق هاله یک شخص شما می توانید سرنخ هایی را از ماهیت کسی دریافت کنید. هاله روشن و تمیز نشان می دهد که یک فرد خوب و از نظر روحی پیشرفته است. هاله خاکستری یا تیره نشان می دهد که کسی قصد نامشخصی دارد. کسی که خود را به عنوان یک معلم معنوی، استاد، گورو یا دیگر رهبران معنوی یا راهنما معرفی می کند، باید یک هاله زرد طلایی به وضوح مشخص در اطراف سر خود داشته باشد. از طریق هاله شما می توانید بیماری ها را هم نیز تشخیص دهید. خواندن هاله ها به شما این امکان را می دهد که قبل از بروز علائم فیزیکی، مشکلی را در بدن تشخیص دهید.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

بهترین رنگ هاله

5. رنگ هاله ها و معانی آنها را بیاموزید

هاله ها در طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارند که پیامی را در مورد شخص یا شیئی که اطراف آن را احاطه کرده است منتقل می کنند. در ادامه مطلب به یادگیری رنگ هاله پرداخته ایم.

 • رنگ قرمز: قرمز مربوط به قلب، گردش خون و بدن فیزیکی می باشد. رنگ قرمز با دید مثبت، می تواند نشان دهنده یک نفس سالم و از جنبه منفی می تواند نشان دهنده خشم، اضطراب یا طبیعت نابخشودنی باشد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ نارنجی: نارنجی مربوط به اندام های تولید مثل و احساسات می باشد. رنگ نارنجی با دید مثبت، نشان‌دهنده انرژی و استقامت، خلاقیت، بهره‌وری، ماجراجویی، شجاعت یا طبیعت اجتماعی برون‌گرا و با دید منفی، نشان دهنده استرس فعلی مرتبط با اشتها و اعتیاد است.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ زرد: رنگ زرد به طحال و انرژی زندگی مربوط می شود. این رنگ بیداری، الهام، هوش و عمل مشترک، خلاقیت، بازیگوشی، خوش بینی و طبیعت راحت را نشان می دهد. به یاد داشته باشید که رنگ زرد روشن می تواند نشان دهنده ترس از دست دادن کنترل، اعتبار، احترام یا قدرت هم نیز باشد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ سبز: رنگ سبز با قلب و ریه ها ارتباط دارد. در هاله دیدن رنگ سبز معمولاً نشان دهنده رشد و تعادل و مهمتر از همه چیزی که منجر به تغییر می شود، است. این رنگ حکایت از عشق به مردم، حیوانات و طبیعت دارد. هاله سبز تیره یا گل آلود جنگلی نشان دهنده حسادت، رنجش، احساس قربانی بودن، ناامنی و اعتماد به نفس پایین است.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ آبی: هاله های آبی مربوط به گلو و تیروئید می باشند. تداعی های مثبت این رنگ طبیعتی دلسوز، دوست داشتنی، شهود و حساسیت است. سایه های تیره آبی نشان دهنده ترس از آینده، ابراز وجود یا مواجهه با حقیقت یا گفتن آن می باشد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ بنفش: رنگ بنفش مربوط به تاج، غده صنوبری و سیستم عصبی می باشد. این رنگ حساس ترین و عاقلانه ترین رنگ محسوب می شود و شهودی در هاله است که قدرت روانی خودآگاهی را نشان می دهد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ نقره اي: رنگ نقره ای رنگ فراوانی روحی و جسمی می باشد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ طلایی: رنگ طلایی نشان دهنده روشنگری و حفاظت الهی می باشد. فردی با هاله طلایی با بالاترین خیر خود هدایت می شود.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ مشکی: رنگ مشکی یا انرژی را به سمت خود می کشد یا آن را می رهاند و یا متحول می کند. این رنگ معمولاً نشان دهنده ناتوانی طولانی مدت در بخشش یا غم و اندوه رها نشده است که می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

 • رنگ سفید: رنگ سفید حالت خالصی از نور که نشان دهنده خلوص و حقیقت است، می باشد. این رنگ می تواند به این معنی باشد که فرشتگان در این نزدیکی هستند یا اینکه زنی باردار است یا به زودی باردار خواهد شد.

نحوه دیدن هاله خود از طریق درک هاله ها

چگونه هاله را پاکسازی کنیم

2. نحوه دیدن هاله خود از طریق پاکسازی هاله 

1. شما باید زمان پاکسازی را بدانید

شما باید زمان پاکسازی را بدانید، چرا که ما بدون اینکه حتی از آن آگاه باشیم، انرژی دیگران را جذب می کنیم. وقتی این انرژی ها منفی باشند بدون هیچ شکی بر هاله ما تأثیر منفی خود را می گذارند. ممکن است همه ی ما تجربه ای مثل این را داشته باشیم که مثلاً روحیه خوبی دارید و مشتاقانه منتظر گذراندن وقت با یک دوست هستید.


حتما بخوانید: زنان آلفا چه ویژگی هایی دارند 


درست است شما از عصر خود لذت می برید، اما خب در برخی مواقع متوجه می شوید که احساس تحریک پذیری و اضطراب شدیدی به سراغ شما آمده است. وقتی به خانه می‌رسید، روحیه‌ی بدی دارید و مطمئن نیستید که چگونه به این حس دست پیدا کرده اید. چنین وضعیتی نشان دهنده این موضوع است که باید هاله خود را پاک سازی کنید. حتی اگر هاله شما نامتعادل به نظر برسد، بهتر است که به طور دوره ای آن را پاک سازی کنید تا هر گونه انرژی منفی از درون شما رها شود.

 نحوه دیدن هاله خود از طریق پاکسازی هاله 

2. هاله خود را پاک سازی کنید

بر روی چاکرای ریشه خود که در پایه ستون فقرات شما قرار دارد و با رنگ قرمز مرتبط شده است، تمرکز کنید. شما باید تصور کنید که توسط نور قرمزی که زیر آن امتداد پیدا کرده است به زمین لنگر خود را انداخته است. سپس خود را تصور کنید که در بارانی از نور طلایی درخشان که از خورشید تابش می کند غرق شده اید. اجازه دهید نور در بدن و هاله شما نفوذ کند.

این تصویر را برای مدتی در ذهن خود نگه دارید. بعد از انجام اینکار، یک نور بنفش را تصور کنید که از کف پاهای شما تا بالای سر شما امتداد یافته است. آن را به عنوان یک پتویی گرم و محافظ ببینید. در همین حین شما باید احساس و باور کنید که این توانایی التیام بخشیدن و محافظت از شکاف هاله شما را دارد. در این مرحله، فرآیند پاکسازی و بهبودی در حال انجام است.

در این زمان شما باید احساس کنید که قوی‌تر شده‌اید. انرژی منفی خود را آزاد کنید تا احساس آرامش بیشتری را دریافت کنید. برای مدتی روی این احساس فکر کنید و توان خود را روی آن بگذارید. وقتی احساس راحتی کردید، برای محافظت بیشتر، نور سفیدی را تصور کنید که هاله پاک سازی شده شما را احاطه کرده است.


حتما بخوانید: 7 چاکرای اصلی بدن چیست و روش باز کردن آنها


3. از هاله خود محافظت کنید

شما می توانید اقدامات دیگری را برای محافظت و تقویت هاله خود انجام دهید. این اقدامات می توانند شامل ماساژ، محافظ، بریدن تارهای منفی و مداخله بهشتی باشند. انرژی درمانی ریکی را امتحان کنید. این درمان با لمسی نرم، جریان انرژی را با کمک به حذف چی های راکد یا مسدود شده افزایش می دهد. تمرین‌کننده ریکی به‌عنوان وسیله‌ای برای دریافت انرژی الهی عمل می‌کند و آن را به میدان انرژی شما، جایی که از طریق چی مسدود شده فشار می‌آورد تا از اختلالات ذهنی، عاطفی، فیزیکی یا معنوی بیشتر جلوگیری کند، هدایت می‌کند.

سپر خود را ایجاد کنید. یک حباب یا غلاف از نور سفید و دوست داشتنی را مجسم کنید که شما را در بر گرفته است. این سپر محافظتی می تواند هر گونه افکار منفی، احساسات یا سایر حملات روانی را که متوجه شما می شود دفع کند و از تخلیه انرژی خون آشام ها جلوگیری کند. تارهای منفی را ببرید. طناب های انرژی نامرئی می توانند از شما خارج شوند و به فرد، مکان، شی یا موقعیت دیگری متصل شوند. در حالی که تارهای مثبت عشق هرگز نمی توانند قطع شوند، تارهای اتری مبتنی بر ترس را می توان به منظور جلوگیری از تخلیه بیشتر انرژی قطع کرد.

از فرشته مایکل بخواهید تا از شمشیر خود برای بریدن تارهای منفی استفاده کند. از فرشتگان خود کمک بخواهید، چرا که آنها همیشه برای کمک به شما در دسترس هستند، اما باید قبل از اینکه اجازه مداخله به آنها داده شود، دعوت شوند. از فرشته مایکل برای بریدن تار های منفی، از فرشته رافائل برای پر کردن فضای خالی انرژی با نور سبز و شفابخش و از فرشته متاترون برای پاک کردن چاکراها کمک بخواهید.

 نحوه دیدن هاله خود از طریق پاکسازی هاله 

3. نحوه دیدن هاله خود از طریق دیدن هاله ها

1. با حس کردن شروع کنید

یک راه خوب برای شروع دیدن هاله ها، تمرین حس کردن آنهاست. این یعنی آن احساس توجه ای که نسبت به حضور کسی دارید. نفس عمیق بکشید، بازدم کنید و سپس بر روی احساسات فیزیکی بدن و واکنش روده خود تمرکز کنید. از خود بپرسید که بودن در کنار آن شخص چگونه به شما احساس آرامش می دهد؟ به این فکر کنید که چه رنگی را به این شخص اختصاص می دهید. با افزایش توانایی های شما، حس کردن و دیدن هاله ها آسان تر می شود.

 نحوه دیدن هاله خود از طریق دیدن هاله ها

2. دید محیطی خود را توسعه دهید

دید محیطی ما نسبت به بخش مرکزی شبکیه کمتر آسیب دیده است و سلول های حساس به نور سالم تری دارد. همچنین، از آنجایی که ما دید مرکزی خود را برای استفاده به روش‌های خاصی در طول سال‌ها آموزش داده‌ایم، اکنون فراخوانی آن برای دیدن این روش جدید برای مشاهده هاله‌ها دشوار تر می شود. یک تمرین ساده که می توانید انجام دهید این است که به مدت 30 تا 60 ثانیه بر روی یک نقطه تمرکز کنید. این کار باعث افزایش حساسیت شما به نور هم نیز می شود.


حتما بخوانید: انواع مهارت های فردی چیست؟


3. با رنگ ها هماهنگ شوید

انجام برخی تمرینات با رنگ های روشن و اصلی می تواند به شما کمک کند تا توانایی دیدن هاله های خود را توسعه دهید. یک کتاب را با کاغذ آبی یا قرمز بپوشانید و آن را به صورت عمودی بر روی میز چند فوتی از خود قرار دهید. مطمئن شوید که دیوار پشت کتاب سفید یا خنثی باشد و نور اتاق ملایم باشد ولی کم نور نباشد. چشمان خود را ببندید، چند نفس عمیق بکشید، استراحت کنید و سپس چشمان خود را باز کنید و به کتاب نگاه کنید.

بر روی کتاب تمرکز نکنید، در عوض کمی به کنار کتاب نگاه کرده و از کنار آن بگذرید. پس از مدتی، هاله‌ای باریک کم‌رنگ از کتاب می‌آید که با حفظ تمرکز ملایم به زرد یا سبز روشن تغییر می‌کند. وقتی با نگاه کردن به یک کتاب حس راحتی بهتون دست داد، سعی کنید چندین کتاب را با کاغذهای رنگی مختلف بپوشانید و به آنها نگاه کنید.

در حین انجام این تمرین، اصلاً مشکلی ندارد که به طور معمول و سریع پلک بزنید. وقتی این کار را انجام می دهید هاله می تواند برای یک ثانیه ناپدید شود، اما اگر آرام بمانید و تمرکز خود را حفظ کنید، به سرعت دوباره برای شما ظاهر می شود. برای عادت کردن به این روش باید تمرین کنید. به چشم های خود فشار نیاورید و پیشانی خود را فشار ندهید.

 نحوه دیدن هاله خود از طریق دیدن هاله ها

4. یاد بگیرید که چگونه ببینید

از پارتنری بخواهید که 18 اینچ در مقابل یک دیوار سفید یا در اتاقی که خیلی روشن نیست بایستد. به دیوار پشت فرد و چند اینچ دورتر از بدن او نگاه کنید. به شخص نگاه نکنید، در غیر این صورت تصویر هاله را از دست خواهید داد. شما باید به فراتر از جایی که او ایستاده نگاه کنید و سعی کنید به ناحیه ای در اطراف فرد توجه کنید. سعی کنید رنگ را ببینید.

از خود بپرسید که از چه رنگی برای توصیف این ناحیه استفاده شده است. هنگامی که رنگ را شناسایی کردید، می توانید از فرد بخواهید که از یک طرف به طرف دیگر برود. میدان انرژی آنها باید با آنها حرکت کنند. اگر رنگ های مختلفی را در نواحی مختلف هاله فرد مشاهده کردید، چشمان شما لزوما شما را فریب نمی دادند، یک هاله قطعاً بسته به اتفاقاتی که در نواحی مختلف بدن فرد می افتد می تواند رنگ های متفاوتی داشته باشد.


حتما بخوانید: تاثیر رنگ بر روحیه، افکار و احساسات افراد


فقط برای چند دقیقه چشم خود را تمرین دهید و از فشار آوردن به خود خودداری کنید. هر فردی این مهارت را با سرعت متفاوتی توسعه می دهد. درخشندگی هاله افراد به احساس آنها ارتباط زیادی دارد. اگر احساس شادی کنند و سرشار از زندگی باشند هاله آنها قوی تر، بزرگتر و روشن تر است. سعی کنید موسیقی مورد علاقه پارتنر زندگی خود را برای انرژی بخشیدن به هاله او و دیدن آسان تر آن، پلی کنید.

5. بر روی خود تمرین کنید

در اتاقی با نور کم بنشینید و استراحت کنید. چند تا نفس عمیق بکشید. هدف خود را در ذهن خود قرار دهید تا بتوانید هاله خود را ببینید. به یاد داشته باشید که مهم این است که باور داشته باشید این کاری است که می توانید انجام دهید. انگشتان اشاره خود را با هم لمس کرده، آنها را مالش و به هم فشار دهید. هاله چسبنده است و هنگامی که یک انگشت به انگشت دیگر می چسبد، انرژی بین انگشتان بهم وصل می شوند.

اکنون، در حالی که به مالش آنها به یکدیگر ادامه می دهید، بر روی ناحیه بین انگشتان خود تمرکز کنید. پس از یک مدت، انگشتان خود را از هم جدا کرده و حدود 1/2 اینچ (1.3 سانتی متر) فاصله بین آنها بگذارید. بر روی فضای بین آنها تمرکز کرده و ببینید که آیا می توانید رنگی یا چیزی شبیه به آن را بین انگشتان خود تشخیص دهید. با تمرین مداوم، هاله واضح تر و راحت تر دیده می شود.

 نحوه دیدن هاله خود از طریق دیدن هاله ها

سخن آخر

برای دیدن هاله یک شخص یا خودتان باید تمرکز کنید و مراحل را دنبال کنید. برای دیدن هاله های خود یا دیگران از فرشتگان کمک بخواهید. فرشتگان شما را در این مسیر تنها نمی گذارند. هاله های شادی از هاله های ناراحتی قوی تر می باشند.


مطالب مرتبط:

چگونه خودمان را دوست داشته باشیم

مهارت های نرم چیست و انواع آن (soft skills)

مینیمالیستی یا ساده گرایی چیست؛ روش شروع سبک زندگی مینی مالاز
7
رای