قانون جذب عشق؛ تکنیک های ساده جذب شخص خاص و فرد مورد علاقه

قانون جذب عشق؛ تکنیک های ساده جذب شخص خاص و فرد مورد علاقه قانون جذب عشق ؛ تکنیک جذب فرد مورد علاقه؛ شخص خاص و همچنین روش برگرداندن عشق سابق ، کراش و ایجاد رابطه عاشقانه و خاص از طریق ترفندهای ساده در سلام دنیا بیاموزید.

آیا می توانید عشق را بروز دهید؟ بله، تجلی عشق بر اساس قانون روابط جذب کاملاً ممکن است. به گزارش راز، اثر Rhonda Byrne، ما زندگی خود را می سازیم و هر آرزویی که می خواهیم ایجاد کنیم در زندگی ما ظاهر می شود. بنابراین، آرزوها، افکار و احساسات ما در مورد خودمان و روابطمان بسیار مهم هستند زیرا جذب خواهند شد. هنگامی که بخش‌های عشق به خود را کامل کردید و یاد گرفتید که خود را بیشتر دوست داشته باشید، تنها در این صورت است که فرآیند تجلی شروع می‌شود. اگر خودتان را دوست ندارید نمی توانید انتظار داشته باشید که کسی شما را دوست داشته باشد. در این مطلب از سلام دنیا، ما به نحوه جذب کردن افراد، نحوه قانون جذب شخص مورد علاقه، نحوه بروز دادن عشق و تکنیک قانون جذب عشق پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه جذب فرد مورد علاقه

چگونه کسی را به دوست داشتن خود جذب کنیم؟ اینها چیزهایی هستند که باید انجام دهید تا عشق را جذب کنید. در این مطلب ، ما شما را به صورت گام به گام به سمت هر یک از مراحل سوق میدهیم. مراحل شامل سوالات و تمریناتی است که شما را در این فرآیند راهنمایی می کند.

 • اولاً با عشق و احترام با خود رفتار کنید. احساس خوب را در اولویت قرار دهید.
 • شادی خود را خلق کنید. برای ایجاد شادی به هیچ کس دیگری اعتماد نکنید. لیستی از کارهایی که شما را خوشحال می کند تهیه کنید و حداقل یکی از آنها را هر روز انجام دهید. بر شاد بودن و مثبت بودن تمرکز کنید. این یکی از مهمترین مراحل فرآیند است.
 • عشق را در زندگی روزمره خود احساس کنید.
 • شریک کامل خود را تعریف کنید. شفاف سازی کنید که دوست دارید شریک زندگی تان چگونه باشد.
 • شریک کامل خود را در زندگی خود مجسم کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که افکار، کلمات، اعمال و اطرافیان شما تمایل شما را برای جذب یک رابطه نشان می دهد.
 • از طریق مدیتیشن، جملات تاکیدی مثبت ، تجسم، عشق به خود، و انرژی مثبت می توانید رابطه ای پایدار و ماندگار را جذب کنید.

حتما بخوانید: چگونه از انرژی زنانه برای جذب مردان استفاده کنیم


1. جذب فرد مورد علاقه از طریق رفتار درست با خود (عشق و احترام)

"راز جذابیت این است که خودت را دوست داشته باشی." دیپاک چوپرا. احساس خوب را در اولویت قرار دهید. جیمز ری در کتاب راز سوال جالبی می پرسد. آیا با خودتان همان طور رفتار می کنید که دوست دارید دیگران با شما رفتار کنند؟ باید با عشق و احترام با خود رفتار کنید و احساس خوب را در اولویت قرار دهید. مجله خود دوستی ما را ببینید .
اگر شما از شرکت خودتان لذت نمی برید، چگونه می توانید انتظار داشته باشید که کسی از شرکت شما لذت ببرد؟ شما باید خود را پر از عشق و شادی کنید. یکی از راه‌های انجام این کار استفاده از جملات تاکیدی مثبت است. تصدیقات تجلی و  نحوه نوشتن عبارات تاکیدی را ببینید . وقتی خودتان را دوست دارید، احساس خوبی دارید و سرشار از انرژی هستید. شما مردم را به سمت خود جذب می کنید. وقتی خودتان را دوست ندارید، آنگاه افرادی را جذب می کنید که شما را دوست ندارند. به تمام ویژگی ها و ویژگی های خوب خود فکر کنید.

نحوه جذب یک فرد به خود 1

همانطور که روی آن چیزهای مثبت تمرکز می کنید، قانون جذب ویژگی های مثبت بیشتری را به شما نشان می دهد. شما چیزی را که به آن فکر می کنید جذب می کنید. از موارد قابل چاپ زیر برای فهرست کردن ویژگی ها و ویژگی های خوب خود استفاده کنید. قبل از رفتن به قرار ملاقات، این جملات تاکیدی مثبت را هر روز و دوباره بخوانید. شما می توانید کارت های تایید مثبت بسازید و آنها را نیز با خود حمل کنید. بسیار مهم است که احساس کنید لایق عشق هستید. با یا بدون رابطه، باید احساس لیاقت داشته باشید. شما باید شاد، رضایت بخش و هدفمند باشید. به این ترتیب، زمانی که رابطه ای جذب شد، از آن لذت خواهید برد، اما نیازی ندارید و به آن متکی نخواهید بود. اکنون زمان بسیار خوبی برای رسیدن به اهداف دیگر خود در زندگی نیز است. 

2. جذب فرد مورد علاقه از طریق خلق شادی برای خود

برای ایجاد شادی به هیچ کس دیگری اعتماد نکنید. شما تنها کسی هستید که می توانید و باید شادی خود را ایجاد کنید. دیگران می توانند در شادی شما سهیم باشند اما شما باید آن را ایجاد کنید. وقتی از درون شاد و رضایتمند باشید، همیشه احساس شادی و رضایت خواهید داشت و به هیچ کس دیگری وابسته نخواهید بود. تمام چیزهایی که شما را خوشحال می کند را فهرست کنید. هر روز یکی از آن چیزها را برای 30 روز آینده برنامه ریزی کنید. از همه چیزهایی که شما را غمگین یا افسرده می کند دوری کنید. این می تواند شامل مواردی مانند فیس بوک باشد که می تواند برای برخی افسرده کننده باشد زیرا مردم دوست دارند زندگی خود را به شیوه ای تحریف شده ارائه دهند تا زندگی خود را کامل نشان دهند و خواندن این پست ها می تواند افسرده کننده باشد. ممکن است بخواهید از افرادی که شما را تحقیر می کنند یا از شما سوء استفاده می کنند دوری کنید.

نحوه جذب یک فرد به خود 2

3. جذب فرد مورد علاقه از طریق احساس عشق در زندگی روزمره 

عشق را در زندگی روزمره خود احساس کنید. همه چیز و هر چیزی را که می توانید دوست داشته باشید. روی چیزها و افرادی که دوستشان دارید تمرکز کنید و احساس خواهید کرد که عشق و شادی به شما باز می گردد. در این بخش، همه چیزها و افرادی را که دوست دارید فهرست می کنید. شما جملات تاکیدی تجلی مثبتی را می نویسید که به خواندن روزانه آنها تشویق می شوید. همچنین فهرستی از قدردانی ایجاد می‌کنید یا می‌نویسید تا ببینید چند چیز دارید که بابت آنها سپاسگزار هستید و روی چیزهای خوب زندگی خود تمرکز می‌کنید.


حتما بخوانید: فواید و 17 تکنیک برای بالا بردن انرژی زنانه


شما می توانید این لیست را به تاییدیه های سپاسگزاری تبدیل کنید . شما تنها زمانی می توانید واقعاً توسط شخص دیگری دوست داشته باشید و برای خود ارزش قائل شوید. وقتی شروع کنید به طوری که گویی عشق اجتناب ناپذیر است، باورها و رفتارهای محدود کننده ای که در گذشته شما را عقب نگه داشته اند از بین می روند و مانع از یافتن عشق شما نمی شوند. وقتی اعتماد به نفس دارید، کسی را جذب خواهید کرد که برای شما مناسب است. شما وسوسه نمی شوید که مصالحه کنید و انتظارات خود را پایین بیاورید و در نتیجه کسی را جذب کنید که برای شما مناسب نیست. در عوض، همتای کامل خود را جذب خواهید کرد.

نحوه جذب یک فرد به خود 3
 
4. جذب فرد مورد علاقه از طریق توصیف ویژگی های یک پارتنر خوب

شفاف سازی کنید که دوست دارید شریک زندگی تان چگونه باشد. فهرستی دقیق از تمام خصوصیات او تهیه کنید.
نحوه جذب یک فرد به خود 4

5. جذب فرد مورد علاقه از طریق مجسم کردن شریک خود در زندگی 

قبل از شروع تجسم، باید ذهن خود را از تمام افکار پاک کنید. قبل از شروع، تنفس عمیق یا یک جلسه مدیتیشن کوتاه را امتحان کنید. وقتی آماده اید که از طریق تجسم تجلی کنید، باید تصویری از نتیجه دلخواه را با جزئیات تا حد امکان در ذهن خود نگه دارید. به هر جزئیات ممکن فکر کنید و آن را در ذهن خود تصور کنید. سپس، از کائنات بخواهید که تحویل دهد. هر روز در جایی ساکت بنشینید و خود را با شریک کامل خود تجسم کنید. احساس کنید چه حسی خواهد داشت و خود را در عشق و دوست داشته شدن تجسم کنید.

نحوه جذب یک فرد به خود 5

تجسم ابزاری قدرتمند برای تجلی عشق است. به جایی آرام و راحت بروید و استراحت کنید. می توانید هر چه برای شما راحت تر است، بنشینید یا دراز بکشید. اگر به آرامش شما کمک می کند، موسیقی آرامش بخش پخش کنید چند نفس عمیق بکشید. سعی کنید هر کدام را عمیق تر از قبلی کنید. اگر افکاری وارد ذهن شما شد، آنها را بپذیرید اما تمرکز خود را بر روی تنفس خود بازگردانید. به تمام افرادی که دوستشان دارید فکر کنید و عشقی که به آنها دارید را احساس کنید. این به شما کمک می کند عشق را تجسم کنید و شما را در چارچوب ذهنی مناسب قرار دهید.


حتما بخوانید: بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان، همسر و دوست پسر


اکنون، خود را در حال دوست داشتن کسی تصور کنید. هر جزئیات را تجسم کنید. تصور کنید که آنها چگونه به نظر می رسند، چگونه شما را لمس می کنند، چه احساسی دارید، تمام جزئیات شریک رویایی خود را تجسم کنید و تصور کنید وقتی متحد هستید چه احساسی خواهید داشت. تابلوی دید یا تابلوی تجلی برای کسانی که در تجسم در ذهن خود مشکل دارند مفید است. وقتی از تابلوی دید استفاده می کنید می توانید از تصاویر یا عکس ها استفاده کنید تا مجبور نباشید آنها را در ذهن خود تصور کنید. از عکس هایی استفاده کنید که از زمانی که در یک رابطه عاشقانه بودید یا عکس هایی از اینترنت که به شما احساس عشق و عاشقی می دهد.

6. جذب فرد مورد علاقه از طریق نشان دادن افکار، کلمات، اعمال و تمایلات خود برای جذب یک رابطه 

افکار ما به کلماتی که می گوییم، احساساتی که احساس می کنیم و اعمالی که انجام می دهیم منجر می شود. گاهی اوقات ما حتی از افکار خود آگاه نیستیم اما با نگاه کردن به اعمال خود می توانیم آنها را درک کنیم. در این صورت، می توانید عمداً تصمیم بگیرید که اعمال خود را تغییر دهید تا بتوانید افکار خود را بر آنچه می خواهید متمرکز کنید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که اعمال شما با افکار یا خواسته های شما در تضاد نیست.

به عنوان مثال، در راز، مثالی توسط مایک دولی در مورد زنی وجود دارد که می خواست رابطه داشته باشد اما اعمال او خلاف آن را نشان می داد. او ماشینش را در وسط گاراژش پارک می کرد و فضایی برای ماشین شریک کاملش باقی نمی گذاشت. در کمدش هم جایی برای لباس هایش نداشت و وسط تختش خوابیده بود. اعمال او به کائنات می‌گفت که او باور نمی‌کرد که شریک کامل او در راه است. او عمداً اعمال خود را تغییر داد. او ماشینش را در یک طرف گاراژ پارک کرد، یک طرف تختش خوابید و فضایی را در کمدش آزاد کرد. پس از انجام همه این کارها، شریک کامل او از راه رسید و آنها اکنون با خوشحالی ازدواج کرده اند. به آنچه خواسته اید فکر کنید و مطمئن شوید که اعمال شما منعکس کننده چیزی است که می خواهید دریافت کنید. طوری رفتار کنید که انگار در حال دریافت آن هستید. دقیقاً همان کاری را انجام دهید که اگر امروز آن را دریافت می کردید انجام می دادید و اقداماتی را در زندگی خود انجام دهید تا منعکس کننده آن باشد.

نحوه جذب یک فرد به خود 6

این سیگنال های قدرتمندی از انتظار را به کیهان ارسال می کند. اطمینان حاصل کنید که باورهای محدود کننده شما موفقیت شما را به خطر نمی اندازد. بسیاری از مردم به خودگویی منفی اجازه می دهند تا چیزهایی مانند "در یک رابطه صدمه ببینند"، "من هرگز کسی را پیدا نمی کنم که دوستش داشته باشم یا دوستم داشته باشد"، "من نمی توانم به کسی اعتماد کنم". این باورهای محدود کننده باعث می شود که شما منفی و مردد و مشکوک باشید و این همان نوع فردی است که شما را جذب خواهید کرد. تمام خودگویی های منفی را کنار بگذارید و آن را با جملات تاکیدی مثبت جایگزین کنید. کارت های تایید مثبت را در سراسر خانه خود قرار دهید . تصدیقات تجلی و نحوه نوشتن عبارات تاکیدی را ببینید .

7. جذب فرد مورد علاقه از طریق بیرون رفتن و ملاقات با مردم

تجلی جادو نیست شما نمی توانید تمام کارهای بالا را انجام دهید و سپس هرگز خانه خود را ترک نکنید به این امید که همسرتان همچنان شما را پیدا کند. شما باید به آنجا بروید و فرصت هایی برای ملاقات با مردم ایجاد کنید. فهرستی از تمام کارهایی که می توانید برای ملاقات با مردم انجام دهید تهیه کنید. از الگوی چک لیست رایگان ما استفاده کنید . در اینجا چند نمونه از کارهایی است که می توانید انجام دهید:

 • اگر سرگرمی های خاصی دارید، در کلاس ها یا گروه ها ثبت نام کنید.
 • اگر از دویدن لذت می برید، به یک گروه دویدن بپیوندید.
 • در سایت های دوستیابی ثبت نام کنید.
 • از دوستان خود بخواهید که شما را با افرادی که می شناسند معرفی کنند.
 • ثبت‌نام در فعالیت‌هایی که از آن لذت می‌برید یا کلاس‌های ورزشی مزایای بیشتری دارد. حتی اگر کسی را در آنجا ملاقات نکنید، مزایای بیشتری به دست خواهید آورد.

حتما بخوانید: 11 ترفند شگفت انگیز برای جذب مردان با کلمات


ایده این است که با مردم ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید. در مورد چیزهایی که برای شما بسیار مهم هستند سازش نکنید. دارای صبر. بهتر است کمی بیشتر صبر کنید و کسی را پیدا کنید که برای شما مناسب است، زیرا می خواهید در یک رابطه باشید. یکی از راه هایی که تجلی کار می کند این است که فرصت هایی را فراهم می کند که قبلاً هرگز ندیده اید. آیا تا به حال تصمیم گرفته اید که یک ماشین بخرید و ناگهان متوجه شوید که چند تا از آن ماشین ها را در اطراف خود می بینید؟ این ماشین ها قبلا وجود داشتند اما شما ناگهان شروع به تمرکز روی آنها کردید و اکنون آنها را می بینید. هنگامی که شروع به تلاش برای نشان دادن یک رابطه کنید، ناگهان شروع به ملاقات با افراد بیشتری خواهید کرد و شاید حتی افرادی را در نظر بگیرید که قبلاً می‌شناختید اما هرگز به دوستی فکر نمی‌کردید. گاهی اوقات ممکن است جرات برقراری تماس یا گفتگو را نداشته باشید. بسیاری از مردم جرأت انجام اقدام در زمانی که فرصت به دست می‌آید را ندارند. یکی از راه های بدست آوردن شجاعت مورد نیاز استفاده از قانون 5 دوم مل رابینز است . وقتی فرصت به دست می‌آید، و زمانی که ظاهر می‌شوید، از 5 شمارش معکوس کنید، و وقتی به 1 رسیدید، اقدام کنید.

8. جذب فرد مورد علاقه از طریق متوقف کردن افکار منفی و باورهای محدود کننده

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که محکوم به تنها ماندن برای همیشه هستید؟ این تفکر منفی شما را از یافتن شریک باز می دارد. همانطور که هنری فورد گفت: "چه فکر کنید که می توانید، چه فکر کنید نمی توانید - حق با شماست". اگر در این الگوی افکار منفی گیر کرده اید، به راحتی رابطه ای پیدا نخواهید کرد. شما آنقدر انگیزه نخواهید داشت که به دنبال یکی بگردید و وقتی این الگوی فکری منفی را انجام می دهید، شریک مورد نظر شما را جذب نخواهد کرد یا رابطه را به خطر می اندازد. بنابراین، اولین کاری که باید انجام دهید این است که نگرش خود را تغییر دهید.

نحوه جذب یک فرد به خود 7

یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار، استفاده از جملات تأییدی مثبت مانند تأییدیه‌های عاشقانه است. همچنین می توانید از کاربرگ باورهای محدود کننده ما برای شناسایی باورهای محدود کننده خود و تبدیل آنها به افکار توانمند استفاده کنید. رها کردن احساسات منفی برای زندگی به طور کلی مهم است، اما به ویژه در مورد ابراز عشق واقعی مهم است. شما می خواهید بیشترین انرژی مثبتی را که می توانید منتشر کنید. این کار آن شخص خاص را جذب می کند و پیام ناگفته شما توسط او شنیده می شود.

نحوه جذب یک رابطه

آیا می توانید یک رابطه را جذب کنید؟ آره. نشان دادن رابطه می تواند با کسی که قبلاً می شناسید یا کسی که هنوز ملاقات نکرده اید انجام شود.

1. جذب عشق و رابطه از طریق نشان دادن یک رابطه به یک شخص خاص

آیا می توانید شخص خاصی را جذب کنید؟ بله، نشان دادن رابطه با یک شخص خاص نیز کاملاً ممکن است زیرا قانون جذب یک قانون جهانی است که می تواند توسط هر کسی در هر هدفی استفاده شود. نشان دادن یک شخص خاص از برخی جهات آسان تر از نشان دادن رابطه با فردی است که نمی شناسید. یکی از راه‌های تجسم از طریق تجسم است و اغلب راحت‌تر است که خود را با فردی خاص تجسم کنید تا با کسی که هنوز ندیده‌اید.

کتاب کار تجلی زیر به شما نشان می دهد که چگونه یک شخص خاص را گام به گام جذب کنید. دلیل اینکه می دانم این کار می کند این است که خودم آن را امتحان کردم. من هر یک از این مراحل را دنبال کردم و فردی که سعی کردم نشان دهم صبح روز بعد با من تماس گرفت. ماه ها بود که با او صحبت نکرده بودم و او را ندیده بودم. اگر شخصاً برای من اتفاق نمی افتاد، احتمالاً باور نمی کردم.


حتما بخوانید: چگونه یک زن مستقل قوی باشیم


2. جذب عشق و رابطه از طریق نحوه صحیح برقرار کردن رابطه با کسی که در آینده او را ملاقات خواهید کرد

کتاب کار زیر به شما نشان می دهد که چگونه فردی را که ندیده اید جذب کنید. این شما را در هر مرحله با یادداشت برداری و فعالیت ها طی می کند.

دانلود کتاب کار جذب شخص مورد علاقه

3. جذب عشق و رابطه از طریق دوست داشته شدن از سمت طرف مقابل

قبل از اینکه جذب کنید کسی دوستتان دارد، باید خودتان را دوست داشته باشید. آیا خودت را دوست داری؟ آیا از گذراندن وقت با خودتان لذت می برید؟ ژورنال تجلی زیر شما را از طریق هر مرحله مورد نیاز برای نشان دادن کسی که شما را دوست دارد، راهنمایی می کند. لازم به ذکر است که این همان فرآیندی است که نشان می دهد شخصی شما را دوست دارد یا کاملاً وسواس شما را نشان می دهد. آنچه را که می خواهید تجسم کنید و احساس کنید که چه حسی خواهد داشت. شما می توانید تصمیم بگیرید که احساسات او چقدر قوی باشد. وقتی برای اولین بار مطالعه قانون جذب را شروع کردم، تصمیم گرفتم آن را مورد آزمایش قرار دهم. من قبلاً چند کتاب در این زمینه خوانده بودم و دوره گواهینامه قانون جذب را شروع کرده بودم اما هنوز کاملاً قانع نشده بودم بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم.

نحوه جذب یک فرد به خود 8

در طول دویدن معمولی صبح شنبه خود، شخصی را دیدم که واقعاً زیبا به نظر می رسید. من تصمیم گرفتم او را برای صحبت با جذب کنم. نمی دانستم او کیست و مجرد است یا نه، اما تنها چیزی که می خواستم این بود که با من صحبت کند تا ببینم آیا قانون کار می کند یا خیر. تقریباً 10 سال بود که تقریباً هر شنبه صبح و معمولاً در طول هفته نیز در همان مسیر دویدن می دویدم. در تمام آن مدت، هرگز او را ندیده بودم و هیچ کس به جز صبح بخیر گهگاه با من صحبت نکرده بود. از کائنات خواستم که او را وادار کند با من صحبت کند. سپس او را تجسم کردم که آمد تا با من صحبت کند. تا جایی که می توانستم وارد جزئیات شدم. به این فکر کردم که او چه خواهد گفت و من چگونه پاسخ خواهم داد. به این فکر کردم که چگونه از نزدیک نگاه می کند و چگونه بو می کند. من 30 دقیقه دیگر به دویدن ادامه دادم و او هیچ جا دیده نمی شد. بعد ناگهان او را دیدم. من حدود 15 دقیقه دیگر به دویدن ادامه دادم و او در همان نزدیکی می دوید.


حتما بخوانید: داشتن رابطه شاد زناشویی با 13 راه ساده


او سپس به سمت من آمد و دقیقاً همان چیزی را که در تجسم من گفته بود گفت. من معمولاً فقط وقتی دیر شده است به چیزهای شوخ طبعی فکر می کنم که بگویم، اما از قبل برای گفتگو برنامه ریزی کرده بودم، بنابراین پاسخم را آماده کرده بودم. من به طور طبیعی با او رفتار کردم اما به طور جدی در شوک بودم. هرگز فکر نمی کردم این کار به این سرعت و موثر باشد. من از آن زمان تا کنون یک مؤمن واقعی بوده ام و چیزهای زیادی را که می خواستم جذب کرده ام. جدی، من سعی نمی کنم چیزی به شما بفروشم. من در گذشته کمی مشکوک بودم، زیرا هر کسی که ادعا می کرد قانون جذب کار می کند سعی می کرد چیزی را به من بفروشد که به طور خودکار من را کمی شک کرد. لطفا باور کن واقعا کار می کند!

4. جذب عشق و رابطه از طریق جذب دوست پسر 

ژورنال تجلی بالا شما را از طریق هر مرحله مورد نیاز برای نشان دادن دوست پسر راهنمایی می کند. تجلی شوهر با همان روند فوق انجام می شود. وقتی جذب می شوید، می توانید هر آنچه را که می خواهید از کائنات بخواهید. این می تواند دوست پسر یا شوهر باشد. روند کار دقیقاً به همین صورت است.

5. جذب عشق و رابطه از طریق جذب شخصی که از او جدا شده ایم

همان فرآیندی را که در بالا توضیح داده شد دنبال کنید، اما وقتی فرد را تجسم می کنید، به طور خاص سابق خود را مجسم کنید. به جای اینکه یک رابطه را جذب کنید، یک شخص خاص را نشان خواهید داد. من می دانم که این کار می کند زیرا من آن را امتحان کردم و برای من کار کرد. من معتقدم که این فقط زمانی کار می کند که رابطه قرار باشد. گاهی اوقات کائنات می فهمد که چیزی برای شما مناسب نیست، اما شما آن را فقط در مرحله بعدی می بینید. اگر فکر می کنید که قرار است شما و سابقتان با هم باشید، این روش را امتحان کنید.

نحوه جذب یک فرد به خود 9

برای جذب یک رابطه جدید باید نکات زیر را در نظر بگیرید

 • قبل از اینکه بعد از جدایی رابطه جدیدی را جذب کنید، مهم است که به خودتان زمان بدهید تا بهبود پیدا کند ( به شکستن جدایی مراجعه کنید ).
 • تا زمانی که گذشته را رها نکرده باشید، نمی توانید کسی را جذب کنید. این بدان معنی است که وقتی به اکستان فکر می کنید، دیگر احساس ناراحتی یا عصبانیت نمی کنید. شما از تکرار مشاجرات قدیمی یا کارهایی که اکستان انجام داده و باعث عصبانیت شما شده است دست کشیده اید. می‌دانید که این رابطه قرار نبوده باشد و از سرزنش آن‌ها یا خودتان برای جدایی دست می‌کشید. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، شما آماده نیستید یک رابطه جدید را جذب کنید. اگر آماده نیستید، قبل از اینکه دوباره عشق را جذب کنید، به خودتان زمان بدهید تا همه چیز را درمان و پردازش کنید. بلافاصله پس از خروج از یک رابطه یا در حین جدایی، برای ورود به یک رابطه جدید عجله نکنید. حتی اگر زمانی که آماده نیستید یک رابطه را با موفقیت جذب کنید، این فقط یک رابطه بازگشتی خواهد بود که احتمالاً مدت زیادی دوام نخواهد آورد زیرا شما تمام چمدان خود را با خود می آورید.
 • وقت گذاشتن برای بهبودی پس از جدایی به شما این امکان را می‌دهد که از پس همه چیز برآیید و وارد یک رابطه جدید کامل‌تر و آماده‌تر شوید. ما همیشه می‌توانیم چیزی از جدایی بیاموزیم، بنابراین روابط گذشته خود را در نظر بگیرید و از آنها به عنوان درسی استفاده کنید تا به شما کمک کند به ملاقات با هم‌جان یا شعله دوقلو خود نزدیک‌تر شوید .

سخن آخر

هیچ راهی برای اطمینان از اینکه کسی شما را جذب می کند تا زمانی که این اتفاق نیفتد وجود ندارد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به نشانه ها توجه کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

 • تظاهرات فیزیکی- یکی از رایج ترین راه ها برای شناختن اینکه فردی شما را  جذب  می کند، از طریق تظاهرات فیزیکی است. اینها ممکن است شنیدن صدای غیرعادی باشد که به نظر می رسد هیچ کس دیگری آن را نمی شنود یا احساس می کند کسی در حال تماشای شماست در حالی که کسی آنجا نیست.
 • تظاهرات ذهنی - راه دیگری برای تشخیص اینکه آیا کسی افکار و احساسات شما را برای شما جذب می کند ممکن است از طریق تظاهرات ذهنی باشد. ممکن است متوجه شوید که بیشتر به او فکر می کنید یا بیشتر از حد معمول به ذهن شما می آید.

مطالب مرتبط:

100 جمله عالی برای تعریف و قدردانی از همسر، مردان و پسر

چگونه خود را دوست داشته باشیم

چگونه مردها را با کلمات جذب کنیم؟از
1
رای