60 مدل طراحی ناخن کوتاه ساده، دخترانه با دیزاین شیک و جدید

60 مدل طراحی ناخن کوتاه ساده، دخترانه با دیزاین شیک و جدید طراحی ناخن کوتاه ساده؛ 60 مدل از بهترین و پرطرفدارترین طرح ناخن برای ناخن های کوتاه، دخترانه، عروسکی، فانتزی، شیک و جدید با زیباترین دیزاین های مجلسی، اسپرت و خاص در سلام دنیا ببینید.

با کمک تصاویر و آموزش گام به گام می توان چنین طرح های رنگارنگ و زیبایی را برای ناخن های خود خلق کنید. این یک تصور اشتباه است که طراحی ناخن فقط برای ناخن های بلند مناسب است. قد ناخن های شما برای نشان دادن هنرتان اهمیت زیادی ندارد. ما در این مطلب چندین طرح جالب برای ناخن کوتاه ارائه کرده ایم تا یک مورد را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. بنابراین، اگر ناخن‌های کوتاهی دارید یا آموزش‌هایی در مورد طراحی ناخن‌ها سراغ ندارید، ناامید نشوید. ما می دانیم که نگهداری ناخن های کوتاه آسان تر است و استایل مناسب آن ها را حتی شیک نشان می دهد.اما اگر دوست دارید ناخن‌هایتان را کوتاه نگه دارید، اما نمی‌دانید چطور به آن‌ها حالت دهید، این مقاله برای شما مناسب است. هر طراحی ناخن، زیبایی خود را دارد، از فیروزه ای تا زرشکی، آنها می توانند ناخن های کوتاه شما را جذاب کنند. به خواندن مطلب سلام دنیا ادامه دهید تا در 60 تا از پرطرفدارترین طراحی ناخن کوتاه ساده دخترانه با دیزاین شیک، اسپرت، مجلسی، طبیعی و لاکچری آشنا شوید. با ما همراه باشید.

60 تا از پرطرفدارترین طراحی ناخن کوتاه ساده دخترانه با دیزاین شیک برای مبتدیان

1. طراحی ناخن کوتاه با طرح فیروزه ای و طلایی

با این مانیکور، یک طرح سنگ های زیبای فیروزه ای و طلایی را روی ناخن های خود داشته باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک لاک فیروزه ای، یک لاک طلایی و یک نایلون پلاستیکی است. پس از زدن لاک فیروزه ای، مقداری لاک طلایی را روی یک نایلون پلاستیکی خرد شده بمالید و انها را کمی روی ناخن های خود بکشید تا طرح دلخواه ایجاد شود.


حتما ببینید: آموزش طراحی ناخن در خانه با 25 مدل دیزاین ناخن شگفت انگیز


طراحی ناخن کوتاه  1

2. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن گرافیتی

سادگی همیشه مد است. ایجاد این مانیکور با دو رنگ طلایی و مشکی بسیار آسان است و به ابزار خاصی نیاز ندارد. برای ایجاد این طراحی گرافیتی، لاک اضافی را از قلم مو پاک کنید و نوارهای تصادفی را روی ناخن های که روی ان لاک مشکی زده اید بکشید.همین.

طراحی ناخن گرافیتی

3. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن های خطی

در گذشته خط دار بودن فقط مختص دفتر ها بود. اما در حال حاضر این طرح ها به راحتی در لباس های روزمره گنجانده شده است. بنابراین، چرا از آن به عنوان ایده برای طراحی ناخن استفاده نکنید؟ این مانیکور طراحی ناخن با خطوط بسیار آسان، علاوه بر لاک‌های ناخن، فقط به یک نوار ناخن نیز نیاز دارد. بعد از زدن لاک سفید روی ناخن، با رنگ دلخواه، راه راه های نازکی مانند شکل ایجاد کنید. اگر می‌خواهید آن را به سطح دیگری برسانید، می‌توانید از رنگ‌های مختلف برای ناخن‌های مختلف استفاده کنید، اما سعی کنید از رنگ‌های پاستلی استفاده کنید تا از نظر زیبایی جذاب تر به نظر برسند.

طراحی ناخن های خطی

4. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن قلب پلکانی

کمی قلب روی ناخن های خود بکشید. این مانیکور را می توان به سادگی با کشیدن یک قلب در قلب دیگر، با استفاده از رنگ های مختلف صورتی انجام داد. اگر تا به حال The Powerpuff Girls را تماشا کرده باشید و تیتراژ کارتون را به خاطر بیاورید، متوجه خواهید شد که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم!

طراحی ناخن قلب پلکانی

5. طراحی ناخن کوتاه با طرح مانیکور روفیان (Ruffian)

آیا این طراحی هم شیک و هم عجیب به نظر نمی رسد؟ شما می توانید این طرح را خیلی سریع ایجاد کنید! تنها چیزی که نیاز دارید دو رنگ لاک ناخن به انتخاب خودتان است. از یک رنگ برای رنگ کل ناخن خود استفاده کنید. با رنگ دوم، تقریباً تمام ناخن را رنگ کنید و کمی فاصله در نزدیکی کوتیکول ناخن باقی بگذارید. کار را با زدن یک تاپ کت تمام کنید.


حتما بخوانید: آموزش مانیکور ناخن طبیعی در خانه تصویری


آموزش مانیکور روفیان(Ruffian)

6. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن با پاشیدن رنگ

هنر خود را شکوفا کنید. برای ایجاد این طراحی ناخن، علاوه بر رنگ های انتخابی، به یک قلم مو نیز نیاز دارید. ابتدا باید ناخن های خود را لاک سفید بزنید. بعد، قلم مو را درون لاک بزنید و در یک فنجان آب فرو کنید. با انگشتان خود رنگ روی قلم مو را روی ناخن های خود پخش کنید. این کار را برای چند رنگ تکرار کنید تا ظاهری که در تصویر مشاهده می کنید را به دست آورید.

طراحی ناخن با پاشیدن رنگ

7. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن مونوکروم Peek-a-Boo

لاک تک رنگ! من عاشق طراحی های تک رنگ هستم. زیرا اینها رنگ هایی هستند که برای هر فصل و با هر ترندی کار می کنند.این فقط یک طراحی با رنگ سیاه و سفید نیست. تنها کاری که برای این مانیکور باید انجام دهید این است که ناخن های خود را لاک سفید بزنید و یک هلال خمیده را همانطور که در تصویر نشان داده شده است بکشید. حالا آن را با لاک مشکی پر کنید و با زدن یک تاپ کت کار تمام کنید.

طراحی ناخن مونوکروم Peek-a-Boo

8. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن آمبره

آمبره یک طراحی ناخن مد روز است! این طرح برای مو، لباس، ناخن استفاده می شود. همه جا این اسم شنیده میشود بنابراین این لیست بدون آموزش آمبره ناقص خواهد بود، اینطورنیست؟ برای این طراحی، ابتدا باید به ناخن های خود لاک صورتی کم رنگ بزنید. بعد روی یک اسفنج آرایشی، رنگ‌هایی از آبی تا بنفش را به صورت درجه‌بندی بمالید، به طوری که وقتی آن را روی ناخن‌هایتان می‌مالید، جلوه‌ای آمبره ایجاد کند.


حتما بخوانید: آموزش طراحی ناخن آمبره تصویری بدون ایربراش


لاک اضافی روی انگشتانتان را با نوک گوش پاک کن تمیز کنید و با یک تاپ کت براق کار را تمام کنید!

طراحی ناخن آمبره

9. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن هندسی و گل رز

این طراحی برای بهار و تابستان مناسب است و فقط به کمی صبر و دقت نیاز دارد.از رنگ سفید به عنوان لاک پایه برای تمام ناخن ها استفاده کنید، حالا مقداری از لاک صورتی روشن بردارید و با یک قلمو نازک اضافی آن را بردارید. دایره های کوچکی به آرامی ایجاد کنید تا خیلی زیبا روی لاک سفید به شکل گل رز به نظر برسند. با کمک قلمو و لاک سفید، خطوط تصادفی هندسی روی لاک های ناخن هایی که سبز زیتونی هستند ایجاد کنید. از همان لاک زیتون برای ایجاد برگ های گل ها استفاده کنید، خب کار تمام است!

طراحی ناخن هندسی و گل رز

10. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن پاییزی و صورتی

این طرح ساده و زیبا است، تمام چیزی که این مانیکور نیاز دارد فقط چند مرحله است.کا را با زدن لاک پایه صورتی پاستلی شروع کنید، با لاک مشکی روی یک نوار ناخن، یک طرف برگ را روی انگشت حلقه خود ایجاد کنید. سپس با استفاده از لاک سفید، همین کار را برای طرف دیگر برگ هم انجام دهید جایی که طراحی سیاه و سفید همانطور که در تصویر نشان داده شده است به هم می‌رسند،نقاط را اضافه کنید. برای بقیه ناخن ها با استفاده از همان رنگ ها، طرح های راه راه و خال خالی ایجاد کنید.

طراحی ناخن پاییزی و صورتی

11. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن راه راه صورتی و نقره ای

برای این طرح، باید کار را با زدن لاک صورتی تند شروع کنید. با کمک نوار خطوطی ایجاد کنید و بعد از خشک شدن لاک صورتی تند روی آن را با نقره رنگ کنید. از نوارهای ناخن سفید و نقره ای استفاده کنید و آنها را مانند تصویر روی ناخن قرار دهید. می توانید این کار را برای همه ناخن ها انجام دهید یا می توانید نوار مورب براق صورتی و نقره ای را همانطور که در بالا مشاهده می کنید رنگ کنید.

طراحی ناخن راه راه صورتی و نقره ای

12. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن کوتاه راه راه رنگارنگ

این مانیکور با الهام از لباس های راه راه و تماما راه راه است.کار را با زدن یک لاک پایه سفید شروع کنید و از قلمو های با اندازه های مختلف برای ایجاد خطوط راه راه استفاده کنید. اگر  مطمئن نیستید که بتوانید به راحتی با قلمو خطوط راه راه را روی ناخن بکشید، می توانید از نوار چسب برای زیبا و صاف نگه داشتن خطوط استفاده کنید.

طراحی ناخن کوتاه راه راه رنگارنگ

13. طراحی ناخن کوتاه با طرح مانیکور نیمه ماه براق

برای ایجاد این مانیکور نیمه ماه، ناخن های خود را با لاک بیس به عنوان پایه لاک بزنید. بعد از زدن برچسب ها در نزدیکی کوتیکول، ناخن های خود را با رنگ مشکی مات رنگ کنید. برای ایجاد جلوه براق، از لاک مشکی اکلیلی فقط روی نوک آن استفاده کنید و با یک تاپ کت کار را تمام کنید.

مانیکور نیمه ماه براق

14. طراحی ناخن کوتاه با طرح  ناخن مثلثی

این مانیکور مثلثی را با لاک بیس بی رنگ شروع کنید. پس از خشک شدن، مثلث هایی را با برچسب های نوار ناخن مانند تصویر ایجاد کنید. حالا با استفاده از یک براش کوچک، هر مثلث را با رنگ های مختلف رنگ کنید. برچسب ها را با احتیاط بردارید و تاپ کت بزنید.حالا شما یک طراحی مثلثی دارید.

طراحی ناخن مثلثی

15. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن پاریسی

برای این مانیکور پاریسی به دو رنگ لاک نیاز دارید، یکی مشکی و دیگری هلویی که رنگ بسیار پاستلی است. تمام ناخن ها را به جز ناخن حلقه را رنگ هلویی پاستلی بزنید. چون این ناخن باید با سیاه رنگ شود.با رنگ هلویی روی ناخن برجسته نقطه خالدار ایجاد کنید. سپس، با مقداری لاک مشکی بر روی یک نوار ناخن، برج ایفل را همانطور که در تصویر نشان داده شده است بکشید.

. طراحی ناخن پاریسی

16. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن هندسی سفید و سبز

شما می توانید این الگوهای هندسی را با کمک نوار چسب ایجاد کنید. به عنوان پایه ناخن ها را لاک سفید بزنید. سپس نوارها را برش دهید و هر طور که دوست دارید بچسبانید تا شبیه اشکال هندسی شوند. روی آن را با لاک سبز رنگ کنید، نوار را بردارید و با یک لایه تاپ کت کار را تمام کنید. همچنین می‌توانید از رنگ های متعدد برای ایجاد یک رنگ پررنگ استفاده کنید!

طراحی ناخن هندسی سفید و سبز

17. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن یین و یانگ صورتی

حتما در مورد طراحی یین و یانگ تک رنگ چیزی شنیده اید، اما آیا یکی طراحی ناخن یین و یانگ صورتی و مشکی دیده اید؟ خوب، اگر نه دیده اید، وقت آن است که آن را امتحان کنید!کار را با لاک پایه صورتی تند شروع کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است از لاک مشکی برای ایجاد موج استفاده کنید. قسمت مشکی را با رنگ صورتی و سمت صورتی را با رنگ مشکی نقطه گذاری کنید. برای براق شدن، می توانید از یک تاپ کت اکلیلی استفاده کنید.

طراحی ناخن یین و یانگ صورتی

18. طراحی ناخن کوتاه با طرح ناخن توری صورتی 

برای این طراحی، ابتدا ناخن های خود را با دو رنگ صورتی رنگ کنید. در رنگ صورتی روشن‌تر، از یک نوار ناخن آغشته به لاک سفید استفاده کنید تا یک الگوی شطرنجی ایجاد کنید. این کار را در گوشه بیرونی ناخن انجام دهید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، طرح را دنبال کنید حالا یک طراحی ناخن توری زیبا خواهید داشت! می توانید بقیه ناخن های صورتی را با خال خالی رنگ کنید.

طراحی ناخن توری صورتی برای ناخن های کوتاه

19. طراحی ناخن‌ Chevron

برای ایجاد این طراحی به لاک قرمز سفید و آبی نیاز دارید، عنوان پایه ناخن را با لاک قرمز رنگ کنید. بعد، تکه های نوار را مانند تصویر قرار دهید و روی آن را با رنگ آبی رنگ کنید. همین کار را با رنگ سفید انجام دهید. به آرامی نوارها را جدا کرده و روی آن یک تاپ کت بزنید. به همین راحتی!

طراحی ناخن‌ Chevron

20. طراحی ناخن با خال خال های رنگین کمانی

این طراحی فوق العاده آسان است و زمان کمی هم می برد.از لاک سفید به عنوان لاک پایه  استفاده کنید. از یک سنجاق مو یا یک نوک گوش پاک کن یا حتی یک خلال دندان برای ایجاد نقاط کوچک در نوک ناخن استفاده کنید. از رنگ های مختلف برای ایجاد نقاط رنگین کمانی در ناخن های مختلف استفاده کنید.

طراحی ناخن با خال خال های رنگین کمانی

21. طراحی ناخن های اکلیلی مورب

برای این طرح، ابتدا باید ناخن های خود را آبی روشن رنگ کنید. بعد، در حالی که لاک هنوز خیس است، مقداری آبی اکلیلی را به صورت آمبره روی نوک ناخن بزنید. مطمئن شوید که روی را با یک تاپ کت خوب خشک می کنید.

طراحی ناخن های اکلیلی مورب

22. فرنچ براق برای ناخن های کوتاه

من مطمئن هستم که شما هم فرنچ با نوک سفید را امتحان کرده اید، اما آیا آن را با نوک براق امتحان کرده اید؟ اگرنه منتظر چی هستید؟ برای ایجاد این مانیکور از رنگ مشکی به عنوان پایه استفاده کنید. پس از خشک شدن، مقداری چسب روی ناخن ها بزنید و یک لاک نقره ای در روی قسمت نوک ناخن بکشید. حالا نوار ها را برداشته و کار را با زدن تاپ کت تمام کنید.

 فرنچ براق برای ناخن های کوتاه

23. طراحی ناخن مثلث طلایی و صورتی

برای ایجاد این طراحی طلایی و صورتی، کار را با زدن رنگ صورتی تند روی ناخن های خود شروع کنید. در نزدیکی کوتیکول ها، مثلث هایی را با نوار چسب ایجاد کنید. روی آن را با طلا رنگ کنید. نوار را با دقت بردارید و طراحی مورد نظر را مشاهده کنید. مطمئن شوید که حتما از یک تاپ کت استفاده می کنید.

 طراحی ناخن مثلث طلایی و صورتی

24. طراحی ناخن خال خالی

نقطه خال خالی روی ناخن واقعا زیبا است، و مهمتر از همه، آسان هم است! ناخن های خود را  با مشکی مات رنگ کنید. سپس روی کاغذ چند قطره لاک طلا بریزید. مقداری لاک فیروزه ای به آن اضافه کنید.سنجاق مو را در ان بچرخانید و با کمک آن خال خال هایی روی ناخن‌های مشکی مات ایجاد کنید.

طراحی ناخن خال خالی

25. طراحی ناخن بلوک رنگی

این یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر لاک ناخن، فقط نیاز به چسب دارد. ابتدا، از لاک بیس به عنوان رنگ پایه استفاده کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است نوار را به صورت مورب بچسبانید. حالا روی آن را با صورتی تند رنگ کنید. نوار را بردارید و لایه بالایی را با رنگ مورد نظر خود را لاک بزنید.

طراحی ناخن بلوک رنگی

26. ناخن های اکلیلی

این طراحی یکی از  سبک های مورد علاقه من است. طراحی ناخن اکلیلی، ساده، زیبا و ظریف است! برای این مانیکور به یک لاک هلویی و یک لاک طلایی براق نیاز دارید. از رنگ هلویی به عنوان لاک پایه استفاده کنید. سپس مطابق شکل لاک طلایی را روی انتهای ناخن ها بزنید.با کمک قلمو کمی لاک اکلیلی را به آرامی به سمت مرکز ناخن بکشید. برای دقت بیشتر می توانید از نوار ناخن استفاده کنید. برای ماندگاری بیشتر مانیکور، حتما از یک تاپ کت استفاده کنید.

 ناخن های اکلیلی

27. طراحی نوک ناخن مثلثی آتشی

آتش در نوک انگشتان شما! حالا با این مانیکور می توانید شعله های آتش را روی انگشتان خود داشته باشید. برای کشیدن این طراحی شعله آتشی،کار را با لاک پایه زرد شروع کنید. سپس روی پایه زرد  را با مثلث های نارنجی رنگ بزنید. اگر فکر می کنید نمی توانید این کار را انجام دهید، می توانید از نوار چسب استفاده کنید. همین کار را با لاک قرمز انجام دهید، اما مثلث های کوچکتر از مثلث نارنجی ایجاد کنید.

طراحی نوک ناخن مثلثی آتشی

28. طراحی ناخن سنگریزه‌ای(Fizzy Fun)

آیا این شما را به یاد سنگریزه های یک برکه نمی اندازد؟ برای این مانیکور به دو ابزار نقطه گذاری با اندازه های مختلف نیاز دارید، اما می توانید با مداد و خودکار هم کار کنید. روی یک لاک پایه سبز-آبی تیره، چندین نقطه فیروزه ای و طلایی را با ابزار انتخابی خود ایجاد کنید.

طراحی ناخن سنگریزه‌ای(Fizzy Fun)

29. مانیکور بهاره

استفاده از دو رنگ لاک در برخی شرایط بهتر از یک رنگ است. و این قطعاً یکی از این موقعیت هاست! همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک نوار ناخن در وسط ناخن قرار دهید. سپس با استفاده از دو رنگ اصلی مشابه، هر طرف ناخن را رنگ کنید. حالا برچسب را بردارید و روی ان تاپ کت بزنید.

 مانیکور بهاره

30. طراحی ناخن سنگ ژئود

این طرح نماد سنگ ژئود را روی ناخن های شما ایجاد می کند! با استفاده از رنگ سفید به عنوان پایه، هر رنگ بعدی را در آب رقیق کنید حالا هر رنگ را به صورت درجه بندی از کم رنگ به پر رنگ روی ناخن ایجاد کنید تا جلوه سنگ ژئود ایجاد شود. همین!

طراحی ناخن سنگ ژئود

31. مانیکور کراس استیچ

این طرح متقاطع خلاقانه روی ناخن ها به عنوان مانیکور خیلی جالب به نظر می رسد. برای ایجاد این مانیکور، صلیب های ریز با رنگ های مختلف ایجاد کنید تا شبیه بافت ضربدری شود. این کار را تا رسیدن به طرح مورد نظر خود ادامه دهید.

مانیکور کراس استیچ

32. طراحی ترکیب نقطه‌ها روی ناخن

برای این طرح به سه رنگ نیاز دارید. سیاه، سفید، و هر رنگ روشن دیگر. در تصویر از رنگ فیروزه ای استفاده شده است. ناخن های خود را به صورت متناوب با این دو رنگ رنگ کنید. روی ناخن های مشکی مانند تصویر با قلم یا ابزار نقطه گذاری دو لایه خال خالی ایجاد کنید. روی ناخن فیروزه ای یک یا دو میلی متر  فاصله بگذارید و کل ناخن را با رنگ مشکی بپوشانید. در پایان، فقط باید نقاط فیروزه ای مشخص شود.

طراحی ترکیب نقطه‌ها روی ناخن

33. طراحی ناخن گل محو شده

اگر به هنر و صنایع دستی علاقه دارید، این طرح ممکن است برای شما عالی باشد! دو یا سه رنگ را با آب رقیق کنید تا ظاهر آب رنگی ایجاد شود. سپس روی یک لاک پایه سفید، دایره هایی با رنگ های مختلف درست کنید. با یک تاپ کت کار را تمام کنید. به همین راحتی!

طراحی ناخن گل محو شده

34. طراحی ناخن گینگهام (Gingham)

برای ایجاد این طرح از نوار استفاده کنید! از یک لاک ناخن سفید پایه استفاده کنید و نوارهای را با رنگ آبی رنگ کنید. سپس نوارهای نازکی ایجاد کنید و مطابق شکل به صورت چهارخانه قرار دهید. کار را با یک تاپ کت تمام کنید.

طراحی ناخن گینگهام (Gingham)

35. طراحی ناخن به شکل تخم پرنده

این یکی از ساده ترین مانیکورها است، اما بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد. ابتدا ناخن های خود را با لاک فیروزه ای رنگ کنید. روی آن را با یک تاپ کت حاوی تکه های طلایی بزرگ رنگ کنید. بعد از انجام این کار،طراحی ناخن شما شبیه تخم پرنده خواهد بود.

طراحی ناخن به شکل تخم پرنده

36. طراحی ناخن گرادیان آبی

ناخن های خود را با لاک سفید رنگ کنید. روی سطحی که مایع را جذب نمی کند (می توانید از پلاستیک یا فلز استفاده کنید)، یک یا دو قطره آب اضافه کنید. به آن یک قطره لاک آبی اضافه کنید. آن را با یک براش مخلوط کنید و آن را روی بیشتر قسمت های ناخن بمالید و چند سانتی متر نزدیک کوتیکول را خالی باقی بگذارید. حالا به یک قطره آب، دو قطره لاک اضافه کنید و به صورت مدرج بمالید. این کار را دوباره با سه یا چهار قطره لاک مختلف انجام دهید. در نهایت، یک تاپ کت روی لاک بزنید،شما یک طارحی ناخن با گرادیان آبی خواهید داشت!

طراحی ناخن گرادیان آبی

37. طراحی مشکی ناخن کوتاه

این طراحی مشکی که مورد علاقه من است، از لاک مات و براق استفاده می کند.چیزی در مورد رنگ مشکی وجود دارد که قدرت و اعتماد به نفس را بهمراه دارد.پس از لاک مشکی و ابزار نقاط گذاری و نوار چسب برای خطوط راه راه و خالدار این طرح استفاده کنید و کار را با زدن تاپ کت مات تمام کنید!

طراحی مشکی ناخن کوتاه

38. طراحی ناخن دریم کچر

این طراحی به کمی مهارت نیاز دارد. تمام ناخن های خود را رنگ کنید، به جز ناخن حلقه،ناخن حلقه را با قهوه ای روشن رنگ کنید. همانطور که نشان داده شده است کمی توری روی ناخن حلقه بچسبانید و نخ مشکی دور آن بچرخید. رشته های بیشتری را در پایین ایجاد کنید و از رنگ های پاستیلی برای تزئین دریم کچر استفاده کنید.

طراحی ناخن دریم کچر

39. طراحی ناخن ماه آبی برای مبتدیان

این طراحی  آسان است و به ابزار زیادی نیاز ندارد.روی ناخن لاک نقره ای بزنید و سپس روی کوتیکول‌ها را چسب مانیکور گرد بچسبانید و فضای بالای آن را با سورمه ای پر کنید.حالا چسب را جدا کنید و از یک برق ناخن استفاده کنید.

 طراحی ناخن ماه آبی برای مبتدیان

40. طراحی ناخن اکلیلی طلایی

می‌دانم که لاک طلایی می‌تواند گاهی اوقات خیس و چسبناک دیده شود، اما این آموزش باعث می‌شود که ناخن‌های طلایی شما خیلی زیبا بنظر برسند. کار را با رنگ کردن تمام ناخن های خود با لاک طلایی مات شروع کنید. بعد، از یک لاک طلایی برای رنگ کردن ناخن حلقه استفاده کنید. با کمک لاک طلایی روشن تر، بقیه ناخن ها را با استفاده از نوار به صورت مورب رنگ کنید. به همین سادگی!

طراحی ناخن اکلیلی طلایی

41. طراحی ناخن میکس پرینت 

این مانیکور زیبا با استفاده از رنگ‌های پاستلی ایجاد می‌شود. این روزها همه چیز در مورد رنگ های پاستلی است و طراحی ناخن نیز از این قاعده مستثنی نیست. این مانیکور به نوارهای ناخن و ابزارهای نقطه‌گذاری نیاز دارد. با کمک اینها می توانید خطوط راه راه و الگوی گل را بر روی انگشت اشاره خود مطابق شکل ایجاد کنید.دو ناخن دیگر را با یک تاپ کت براق تمام کنید. اگرچه این طراحی پیچیده به نظر می رسد، اما حقیقتا، بسیار آسان است!

طراحی ناخن میکس پرینت 

42. طراحی ناخن طرح عشق یا Pink Gl’Amore

ایجاد این طرح های ناخن صورتی و مشکی ممکن است دشوار به نظر برسد اما بسیار آسان است. استفاده از دو رنگ و برق ناخن آن را شیک نشان می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که همانطور که در تصویر نشان داده شده است، ناخن های خود را با رنگ هلویی و مشکی رنگ کنید. آنها را با کمک نوار ناخن و برچسب های طلایی تزئین کنید.

طراحی ناخن طرح عشق یا Pink Gl’Amore

43. طراحی ناخن خالدار

این طرح های خالدار سیاه و سفید از نظر زیبایی شناسی بسیار دلپذیر و جالب است! این ممکن است بهترین گزینه برای یک محیط حرفه ای نباشد، اما اگر محل کار شما محیط خلاقانه ای دارد، این طرح را دنبال کنید! ناخن های خود را با سیاه و سفید رنگ کنید. از رنگ‌های مخالف برای ایجاد خال های کوچک استفاده کنید.

طراحی ناخن خالدار

44. طراحی ناخن گل گل بابونه

این طراحی ناخن برای بهار و تابستان عالی است! برای ایجاد نقاط کوچک به لوازم ساده ای نیاز دارید. برای ایجاد گل ها می توانید از یک خودکار یا ابزار نقطه گذاری استفاده کنید. پنج نقطه ایجاد کنید تا به هم متصل شوند. سپس، کار را با قرار دان یک نقطه زرد در مرکز گل تمام کنید.

طراحی ناخن گل گل بابونه

45. طراحی ناخن راه راه با 3 رنگ

احتمالاً دو رنگ ناخن را امتحان کرده اید، اما آیا سه رنگ را امتحان کرده اید؟ تنها کاری که برای این طراحی باید انجام دهید این است که با هر رنگ به ترتیب خطوط راه راه ایجاد کنید. به همین سادگی! سعی کنید رنگ ها را از یک طیف رنگی انتخاب کنید. آنها رنگ هایی هستند که به خوبی یکدیگر هماهنگ می شوند.

طراحی ناخن راه راه با 3 رنگ

46.طراحی ناخن  ​​قلب سیاه

این طرح احتمالاً برای افرادی که عاشق رنگ های تیره هستند، چشم نواز باشد. چند تا از ناخن ها را لاک خاکستری بزنید و بعد برای بقیه ناخن ها یک فرنچ با طرح شورون ایجاد کنید و یک قلب بکشید. برای این کار می توانید از قلم ناخن یا نوار ناخن استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید ترکیب را تغییر دهید. خاکستری کردن تمام ناخن ها و کشیدن قلب هم به همان اندازه زیبا به نظر می رسد!

طراحی ناخن  ​​قلب سیاه

47. طراحی ناخن شکوفه های گیلاس ژاپنی

شکوفه های گیلاس ژاپنی منظره زیبایی هستند. همه چیز در مورد آنها گویا است انها "زیبایی" و "ظرافت" را نشان می دهند. اتفاقاً کشیدن این زیبایی ها روی ناخن های شما کار چندان سختی نیست! به جز ناخن حلقه، همه ناخن های خود را صورتی بزنید. ناخن حلقه را با رنگ سفید به عنوان لاک پایه رنگ کنید، از نوار ناخن و ابزار نقطه گذاری برای ایجاد طرح ها همانطور که در تصویر نشان داده شده است استفاده کنید.

طراحی ناخن شکوفه های گیلاس ژاپنی

48. طراحی ناخن آمبره اکلیلی

چرا آمبره یا اکلیلی را انتخاب کنید در حالی که می توانید به تنهایی یکی از انها را داشته باشید؟ درست است، آمبره و اکلیلی در یک مانیکور واقعا زیبا است. ابتدا ناخن ها را لاک بزنید و با اسفنج آرایشی، به جز ناخن برجسته، افکت آمبره را ایجاد کنید. ناخن حلقه را با لاک نقره ای رنگ کنید و روی سایر ناخن ها یک تاپ کت اکلیلی بزنید.

طراحی ناخن آمبره اکلیلی

49. طراحی ناخن گرادیان سیاه و قرمز

تیره و فریبنده، این مانیکور برای هالووین مناسب است (یا هر روز، اگر دوست دارید!) با این دو رنگ جلوه ای امبر روی ناخن های خود ایجاد کنید. برای اینکه ماندگاری بیشتری داشته باشد،از یک تاپ کت استفاده کنید.

طراحی ناخن گرادیان سیاه و قرمز

50. طراحی ناخن گل رز قدیمی

این طراحی یک طرح قدیمی و زیبا است، زیرا ما در این مانیکور به نقطه های خادار نیاز داریم. این طراحی ناخن بسیار زیبا به نظر می رسد و همه رنگ ها به خوبی با هم هماهنگ هستند. نقطه های خادار تک رنگ را روی کل ناخن ایجاد کنید و یک فرنچ با رز قرمز اضافه کنید.کار را با زدن تاپ کت تمام کنید.

طراحی ناخن گل رز قدیمی

51. طراحی ناخن هندوانه ای برای ناخن های کوتاه

 برای ایجاد تکه های هندوانه مثلثی هم می توانید از نوار چسب یا نوار ناخن استفاده کنید. برای ناخن حلقه، از رنگ سبز تیره برای پایه و سبز روشن تر برای ایجاد خطوط هندوانه استفاده کنید.

طراحی ناخن هندوانه ای برای ناخن های کوتاه

52. طراحی ناخن بستنی قیفی

می دانم که اینها اشتها آور به نظر می رسند، اما ناخن هایتان را نجوید! برای ایجاد این طرح به یک نوار ناخن و یک دست ثابت نیاز دارید. این طراحی نیاز به صبر دارد، اما ظاهر نهایی ارزش آن را دارد! رنگ هایی را انتخاب کنید که منعکس کننده طعم بستنی باشند. طرح نشان داده شده در تصویر را دنبال کنید .مطمئن هستم که ناخن های خوشمزه ای خواهید داشت!

طراحی ناخن بستنی قیفی

53. طراحی ناخن گلهای وحشی

من این مانیکور را دوست دارم زیرا به نظر می رسد مدتی را صرف آن کرده اید، اما در واقع بسیار آسان است! پس از لاک زدن ناخن ها به رنگ آبی پاستلی، ساقه های گل ها را با لاک سبز و خطوط ریز در امتداد آن بکشید تا گل هایی در رنگ های مختلف صورتی و بنفش ایجاد کنید.

طراحی ناخن گلهای وحشی

54. طراحی ناخن فانتزی دارک

پری دریایی یا اژدها؟ کدام را انتخاب می کنید تصمیم بگیرید. اجازه دهید تخیل خود کار خود را انجام دهد. اگر مثل من، از هر چیز فانتزی لذت می برید، چه خواندن و چه تماشا، می دانم که این طرح شما را مجذوب خود خواهد کرد. برای این کار باید یک شابلون پری دریایی پیدا کنید که به شما در رسیدن به طرحی که در تصویر می بینید کمک کند.

طراحی ناخن فانتزی دارک

55. طراحی ناخن فرنچ کلاسیک

زمانی که نمی‌توانید طرحی انتخاب کنید فرنچ کلاسیک عالی است.این طراحی برای همه موقعیت ها مناسب است و طرح خنثی محسوب می شود. چه کسی گفته است که نمی توان مانیکور فرنچ را با ناخن های کوتاه انجام داد؟ ببینید چقدر زیبا به نظر می رسد؟ پس ان را امتحان کنید.

طراحی ناخن فرنچ کلاسیک

56. طراحی ناخن ترکیبی صورتی، سفید و طلایی

ترکیب رنگ این مانیکور اکلیلی است! برای ایجاد این طرح، روی برخی از ناخن ها، نوارهایی به رنگ سفید و یک مثلث صورتی روی آن ایجاد کنید. بقیه ناخن ها را مانند تصویر با لاک طلایی براق بزنید.این طرح به اندازه کافی ساده است و به ابزار خاصی نیاز ندارد.

طراحی ناخن ترکیبی صورتی، سفید و طلایی

57. طراحی ناخن فرنچ خال خالی

این یک فرنچ با خال های پولکا است. تنها چیزی که نیاز دارید لوازمی برای ایجاد نقاط است! روی یک لاک پایه قهوه ای دو مثلث کوچک به شکل فرنچ با لاک مشکی همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ایجاد کنید و خال های پولکا را روی ان ایجاد کنید. به همین سادگی!

طراحی ناخن فرنچ خال خالی

58. طراحی ناخن به شکل قبرستان 

این یک مانیکور جالب برای هالووین است! شما به لاک های سفید و مشکی نیاز دارید،که هر دو مات باشند. کار را با زدن لاک پایه مشکی شروع کنید و با یک اسفنج روی لاک سفید بزنید تا جلوه ای از مه ایجاد کنید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است با یک نوار ناخن روی جزئیات نقاشی کنید شما آماده هستید که در آن جشن هالووین شرکت کنید.

طراحی ناخن به شکل قبرستان 

59. طراحی ناخن زرشکی برای ناخن های کوتاه

برای این طراحی باید با رنگ زرشکی مات را روی لاک بیس کار کنید.اما انگشت حلقه، انگشت شست را کاملا زرشکی کنید. با استفاده از نوار ناخن، دو قلب دقیق مانند تصویر بالا بکشید.

طراحی ناخن زرشکی برای ناخن های کوتاه

60. طراحی ناخن کهکشانی

آیا این مانیکور کهکشانی خارج از این دنیا نیست؟البته آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. فقط باید با یک اسفنج آرایشی روی لاک پایه مشکی لاک های آبی، صورتی و بنفش بزنید. سپس نقاط و ستاره های ریز را همانطور که در تصویر نشان داده شده است ایجاد کنید.کار را با زدن یک تاپ کت براق تمام کنید.

طراحی ناخن کهکشانی

سوالات متداول

آیا ناخن های کوتاه مد روز هستند؟

بله.ناخن های کوتاه نیاز به نگهداری کمی دارند. آنها همچنین اکسسوری های شما را بیشتر برجسته می کنند.

چرا ناخن های کوتاه بهتر است؟

ناخن‌های کوتاه‌تر اجازه کار کردن راحت تر را به شما می‌دهند و باکتری‌های زیادی را در خود جای نمی‌دهند و خطر عفونت را هم کاهش می دهند.

چه رنگ لاکی باعث بلندتر نشان دادن ناخن های کوتاه می شوند؟

رنگ های روشن و بیس،ناخن های کوتاه را بلند نشان می دهند

سخن آخر:

اگر ناخن‌های کوتاهی دارید و از امتحان کردن طراحی های ناخن‌ها نگران هستید، دیگر نگران آن نباشید. تمام طرح های ناخن به اشتراک گذاشته شده در این مقاله برای ناخن های کوتاه مناسب هستند و روی آن ها فوق العاده زیبا به نظر می رسند. طراحی ها ساده هستند و برای انجام آنها نیازی نیست که ناخن کار حرفه ای باشید. شما می توانید از بین الگوهای هندسی ساده، رنگ های گرادیان، نقاط رنگی و نقطه های پولکا یکی را انتخاب کنید. برخی از طرح ها به هیچ چیز دیگری به جز دو لاک ناخن مختلف نیاز ندارند،در عین حال ممکن است مجبور شوید برای چند طرح شابلون های طراحی ناخن را تهیه کنید.پس، این طرح های ناخن کوتاه فوق العاده زیبا را امتحان کنید و خلاق باشید.


مطالب مرتبط:

راهنمای کامل انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن با توجه به رنگ پوست

ژلیش ناخن چیست و چه مزایا و خطراتی دارداز
6
رای