کاربرد مداد سفید در آرایش؛ آموزش استفاده از خط چشم سفید

کاربرد مداد سفید در آرایش؛ آموزش استفاده از خط چشم سفید آموزش استفاده از خط چشم سفید؛ کاربرد مداد سفید در آرایش ؛ چند روش موثر برای استفاده از خط چشم سفید برای درشت کردن چشم و برجسته کردن لب ها، خط چشم سفید داخل و روی چشم در سلام دنیا بخوانید.

خط چشم مشکی همیشه جزء لوازم آرایشی بوده است. اما خط چشم سفید اخیراً محبوب شده است و دلیل خوبی نیز دارد! بنابراین، در این مطلب از سلام دنیا درباره آموزش استفاده از خط چشم سفید، کاربرد مداد سفید در آرایش و چند روش موثر برای استفاده از خط چشم سفید برای درشت کردن چشم و برجسته کردن لب ها و داشتن ظاهری جذاب و زیبا صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آموزش استفاده از خط چشم سفید 

مشکی همیشه یک رنگ با کلاس و جاودانه برای برجسته کردن چشم ها با آرایش بوده است. به چشم ها زیبایی می بخشد.اما خط چشم های سفید نیز جذاب هستند و نسل فعلی تاثیرگذاران زیبایی مطمئناً راه های منحصر به فرد، ظریف و جذابی را برای گنجاندن آنها در آرایش چشم خود کشف می کنند. بنابراین، اگر کژال یا خط چشم سفید خریده‌اید اما نمی‌دانید چگونه از آن استفاده کنید، ما به شما کمک می کنیم.

به انتخاب خود ایمان داشته باشید زیرا می خواهیم به شما بگوییم که چگونه این خط چشم سفید می تواند چشمان شما را درخشان کند و ظاهری خیره کننده به آنها ببخشد. سلبریتی ها بارها و بارها از این خط چشم استفاده کرده اند و شما هم می توانید این کار را انجام دهید. شما فقط به دستورالعمل های مناسب برای کشیدن خط چشم  نیاز دارید.


حتما بخوانید: آموزش کشیدن خط چشم بالدار دخترانه برای مبتدیان


5 روش مختلف برای استفاده از خط چشم سفید:

بنابراین، چگونه از خط چشم سفید استفاده می کنید؟ در اینجا 5 نکته برتر برای استفاده از خط چشم سفید به 5 روش مختلف برای شکستن تابو آورده شده است:

خط چشم سفید مشکی

1. خط چشم سفید روی واترلاین :

شما می توانید از خط چشم سفید استفاده کنید تا آنها را بزرگتر نشان دهید. وقتی آن را روی واترلاین خود بکشید چشم شما بزرگتر به نظر می رسد. همچنین استفاده از آن برای افرادی که دارای چشم های شرقی وآسیایی هستند عالی است. این به تغییر چشم های آنها کمک می کند و آنها را بزرگتر و درخشان تر نشان می دهد. اگر رنگ پوستی تیره دارید، ممکن است فکر کنید که خط چشم سفید، کنتراست یا ظاهری نامطلوب به شما می دهد. پس می توانید خط مژه بالایی خود را با خط چشم مشکی بکشید و واترلاین را با مداد سفید پر کنید. برای ایجاد ظاهری متعادل و ظریف، از خط چشم مشکی در امتداد واترلاین پلک پایینی خود استفاده کنید.

 خط چشم سفید روی واترلاین

خط چشم سفید داخل چشم

2. خط چشم سفید گوشه داخلی چشم:

از خط چشم سفید در داخلی ترین گوشه ناحیه مجرای اشک خود استفاده کنید تا چشمان خسته و کسل را فوراً جلوه دهید. اگر هنوز فکر می کنید که این روند به نوعی دیوانه کننده است، اما می خواهید آن را در آرایش خود بگنجانید، بهتر است آن را در "V" داخلی چشمان خود ردیابی کنید.


حتما بخوانید: آموزش 25 مدل آرایش چشم برای مبتدی و حرفه ای


به این ترتیب، می توانید بدون اینکه از خط بیرون بزنید از یک خط چشم سفید امتحان کنید.

خط چشم سفید گوشه داخلی چشم:

مدل خط چشم سفید

3. خط چشم سفید به عنوان سایه چشم:

از خط چشم سفید استفاده کنید و آن را به کل ناحیه پلک بزنید. سپس، از یک براش سایه چشم سفت یا انگشت حلقه خود استفاده کنید و به آرامی آن را با هم ترکیب کنید تا محصول به صورت یکنواخت پخش شود. اکنون از سایه چشم مورد علاقه خود برای ایجاد یک رنگ استفاده کنید. پایه سفید از چروک شدن سایه های چشم شما جلوگیری می کند و همچنین باعث ماندگاری بیشتر آن می شود.

خط چشم سفید به عنوان سایه چشم:

4. خط چشم سفید برای لیفت استخوان ابرو:

از خط چشم سفید نیز می توان برای لیفت کردن ابروها استفاده کرد. شما می توانید شکل طبیعی ابروهای خود را برای جلوه دادن به آنها ردیابی کنید. می‌توانید آن را درست زیر بالاترین نقطه استخوان ابرو بمالید تا چشم‌هایتان را برجسته کنید. برای داشتن ظاهری دراماتیک، از خط سفید برای خط کشیدن از ابتدای ابروی طبیعی خود، از جایی که قوس ابروی شما شروع می شود و از کجا به پایان می رسد، استفاده کنید. این ترفند را برای لیفت کردن چشمان خود انجام دهید.

 خط چشم سفید برای لیفت استخوان ابرو

5. خط چشم سفید برای بخش "V" شکل لب (کمان کوپید):

خط چشم سفید را روی قسمت بالای کمان کوپید بکشید تا برجسته شود و باعث ایجاد توهم لب‌های بزرگ‌تر شود. کلید دستیابی به این ترفند، ترکیب یکپارچه محصول است، در غیر این صورت ممکن است  نامطلوب ظاهر شود.

خط چشم سفید برای بخش

اینفوگرافیک: دلایلی برای امتحان کردن خط چشم سفید

از آنجایی که مشکی همیشه رنگ استاندارد خط چشم بوده است، می‌دانیم که برای امتحان آن در رنگ سفید تردید دارید. چیزهای جدید می توانند ترسناک باشند و عاقلانه است که مراقب خریدهای خود باشید. با این حال، خط چشم سفید ارزش امتحان کردن را دارد، به خصوص اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در ظاهر خود خلاق باشید. اینفوگرافیک زیر را بررسی کنید تا دلایلی قانع کننده بیاورد.


حتما بخوانید: آموزش روش آرایش چشم مخصوص چشمان بادامی


خط چشم سفید برای همه نیست - یا ممکن است اینطور به نظر برسد تا زمانی که این روش های مختلف را برای زدن خط چشم سفید امتحان کنید. بسته به اینکه می‌خواهید ظاهرتان چقدر پررنگ یا تاثیرگذار باشد، می‌توانید آن را برای خط چشم‌هایتان بمالید یا کمان کوپید خود را برای لب‌های پرتر برجسته کنید. علاوه بر این، خط چشم سفید می تواند به چشمان شما کمک کند بزرگتر و درخشان تر به نظر برسد، به خصوص زمانی که روی واتر لاین استفاده می شود. اگر در مورد استفاده از  خط چشم سفید نگران هستید اما هنوز می خواهید آن را امتحان کنید، می توانید آن را با خط چشم مشکی یا سرمه ست کنید.

اینفوگرافیک: دلایلی برای امتحان کردن خط چشم سفید

سوالات متداول

1. چرا مردم از خط چشم سفید استفاده می کنند؟

مردم خط چشم سفید را به مشکی ترجیح می دهند، زیرا وقتی روی مژه های پایینی زده می شود، به بزرگتر نشان دادن چشم هایشان کمک می کند. همچنین ظاهر آنها را درخشان می کند.

2. آیا خط چشم سفید محبوب است؟

بله. دیور اخیراً در نمایشگاه مد بهار 2022 از خط چشم سفید استفاده کرده است.

سخن آخر

با استفاده از خط چشم سفید یکنواختی همیشگی را از صورت خود دور خواهید کرد و چهره ای متفاوت خواهید داشت. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

آموزش آرایش اسموکی چشم ساده مرحله به مرحله و انواع اسموکی

80 مدل سایه چشم جدید، ساده و شیک دخترانه و عروساز
3
رای