50 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) پسری که شما را دوست دارد

50 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) پسری که شما را دوست دارد زبان بدنی که نشان می دهد فردی شما را دوست دارد؛ زبان بدن پسری که قصد ازدواج دارد، 50 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) علاقه پسر به دختر، نشانه های پنهان و زبان چشم مردان عاشق در سلام دنیا بخوانید.

تا به حال به فردب برخورد کرده اید که دوست داشتنش برایتان سئال شده باشد؟ در این مطلب از سلام دنیا درباره زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد و 50 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) علاقه پسر به دختر، نشانه های پنهان و زبان چشم مردان عاشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

زبان بدن پسری که قصد ازدواج دارد

چه در اولین قرار ملاقات باشید و چه در تلاش برای سنجش حال و هوای موقعیت فعلی خود باشید ، شناختن یک نفر کمی پیچیده تر است. در واقع، اگر سعی می‌کنید بفهمید یک پسر شما را دوست دارد یا خیر، توجه به زبان بدن او  کلیدی است. ناز براون ، مربی معتبر زندگی و متخصص زبان بدن، توضیح می‌دهد: «ارتباط 55 درصد غیرکلامی، 38 درصد صوتی، و تنها 7 درصد گفتاری است . "اگر از آنچه مردم می گویند دور شویم، تنها 7 درصد از داستان را خواهیم داشت."

اساساً، زبان بدن را به عنوان دروازه درونی ترین تفکرات شخصی در نظر بگیرید. برخی از افراد با افکار و احساسات خود بسیار پیشرو نیستند ، به خصوص اگر این احساسات از انواع رمانتیک باشد. به همین دلیل است که تریسی براون ، متخصص زبان بدن، می‌گوید یادگیری نشانه‌های فیزیکی می‌تواند به شما در تشخیص آنچه در ذهن یک نفر است کمک کند. «بدن نمی تواند دروغ بگوید. کلمات می توانند،» او توضیح می دهد. حقیقت معمولاً به این دلیل آشکار می‌شود که برخی افراد به جای بیان صریح، در نشان دادن احساس خود - از طریق حرکات دست، کج کردن سر و غیره - بهتر هستند. براون می گوید: «بدن همیشه چیزهایی را که گفته نمی شود آشکار می کند، و این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید در هر رابطه ای بدانید.

اکنون در حالت ایده آل، شریک شما به شما خواهد گفت که چه احساسی دارد. تفسیر زبان بدن برای کسی که صادقانه حقیقت خود را بیان می کند، قابل مقایسه نیست. متأسفانه، برخی افراد در رمزگشایی احساسات خودشان مشکل دارند، در حالی که برخی دیگر در روابط کمی کندتر حرکت می کنند، بنابراین انتظار برای تأیید کلامی ممکن است کمی طول بکشد. در واقع دسته ای از نشانه ها و حرکات مختلف وجود دارد که باید هنگام تلاش برای اندازه گیری علاقه شخصی به آنها توجه کنید.


حتما بخوانید: زبان بدن چیست و چه کاربردی دارد


بنابراین اگر می‌پرسید که آیا موضوع رویاهای شما رویاپردازی در مورد شماست یا خیر، توجه دقیق به حرکات آن‌ها می‌تواند بینش مهمی به شما بدهد. در زیر، متخصصان همه راه‌هایی را که دوست شما ممکن است از طریق زبان بدن بیان، بیان می‌کنند، حتی اگر پیچیده صحبت کنند.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد

1. پسری که شما را دوست دارد؛ از شما کپی می کنند

به گفته تریسی براون، افرادی که عاشق یکدیگر هستند، معمولاً با حرکات یکدیگر همگام هستند. او توضیح می دهد : " زوج های خوب با زبان بدن یکدیگر مطابقت دارند." «آنها همزمان قدم برمی دارند یا سر خود را می خارانند. این چیزی است که ما بررسی کرده ایم.» اگرچه حرکات آینه ای فراتر از حرکات ساده است. او توضیح می دهد که اگر کسی علاقه مند باشد، در واقع تا حدودی از شما کپی می کند. "آنها همان کاری را که شما انجام می دهید انجام خواهند داد. به عنوان مثال، هنگامی که شما یک نوشیدنی می خورید، آنها نیز این کار را  می کنند. تطبیق زبان بدن نشان دهنده ارتباط عمیق تر است.»

2. پسری که شما را دوست دارد؛ مدام بی قراری می کنند

وقتی کسی شما را دوست دارد، ناز براون می گوید که ممکن است کمی مضطرب شود. او توضیح می‌دهد: «این اغلب شامل نوعی تنش است که می‌توانیم آن را «استرس خوب» بنامیم. خواه استرس ناشی از چیزی «خوب» یا «بد» باشد، بدن پاسخ‌های مشابهی دارد. بنابراین اگر فرد مورد علاقه خود را در حال نوازش گردن، بازی با جواهراتش در حضور خود دیدید، احتمال زیادی وجود دارد که آنها سعی می کنند اعصاب خود را آرام کنند.

3. پسری که شما را دوست دارد؛ پلک نمی زنند

به یاد دارید که  گفتیم همگام سازی حرکت چیز خوبی است؟ به نظر می رسد، این مفهوم به حرکات چشم نیز گسترش می یابد. ناز براون خاطرنشان می کند: «اگر به نظر می رسد که فرد مدت زیادی خیره شده است، این نشانه خوبی است. این غیرمعمول نیست که فردی  پلک های خود را با فردی که با او صحبت می کند همگام کند. همچنین، او توضیح می‌دهد که اگر  فرد کمتر پلک می‌زند ، این یک روش ناخودآگاه برای جذب بیشتر شماست. اساساً، آنها نمی‌خواهند پلک بزنند و لحظه‌ای از نگاه کردن به چشمان شما را از دست بدهند.»

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد1

4. پسری که شما را دوست دارد؛ پوستش می درخشد

ناز براون می‌گوید: «وقتی از کسی خوشمان می‌آید، منافذ ما باز می‌شود، که باعث ترشح بیشتر چربی می‌شود و پوست ما را درخشان‌تر می‌کند. این ممکن است به این معنی باشد که آنها قبل از قرار صورت خود را نشسته باشند، اگر آنها بدون درخشش پیش شما امدند، اما با گذشت تاریخ متوجه درخشندگی شدید، می تواند بسیار گویا باشد. "اگر کسی شما را دوست داشته باشد، ممکن است به معنای واقعی کلمه به دلیل جذابیتش (و همچنین لکه تازه روغن روی پوستش) بدرخشد.

5. پسری که شما را دوست دارد؛ آنها در کنار شما راه می روند

پتی وود ، متخصص زبان بدن و نویسنده کتاب سیگنال‌های موفقیت: راهنمای خواندن زبان بدن ، می‌گوید: اگر فردی که دوست دارید دائماً دو قدم جلوتر از شما باشد، می‌تواند به این معنی باشد که او بیشتر از شما نگران خودش است. مگر اینکه آنها شما را در فضای شلوغ هدایت کنند، باید سرعت خود را مطابق با شما تنظیم کنند. و باز هم همانطور که تریسی براون اشاره کرد، اگر عاشق شما همگام با شما راه برود، نشانه خوبی است.


حتما بخوانید:20 نشانه مردی جذب شما شده


6. پسری که شما را دوست دارد؛ خود در کنار جاده راه می رود

"راه رفتن در بیرون از پیاده رو که به جاده نزدیکتر است" را فراموش نکنید. کوونیا وب رایلی، مربی زندگی و درمانگر می‌گوید این سیگنالی است که می‌خواهند از شما محافظت کنند.

7. پسری که شما را دوست دارد؛ ترجیحات لمسی شما را به خاطر می آورند

اگر فرد مورد نظر شما نه تنها مرزهای شما، بلکه ترجیحات لمسی شما را نیز به خاطر می آورد، یاسمین رازک ، روان درمانگر ازدواج و خانواده می گوید که این نشانه آن است که او نسبت به نیازهای شما  آگاه است. به عنوان مثال، اگر یک بار گفتید که عاشق در آغوش گرفتن  حیوان خانگی خود پس از یک روز بد هستید، این ممکن است به آنها نشان دهد که برای زمان با کیفیت یا لمس فیزیکی ارزش قائل هستید. اگر بعداً بپرسند که آیا در آغوش گرفتن باعث می‌شود بعد از یک روز سخت احساس بهتری داشته باشید، رازک می‌گوید این می‌تواند نشان دهنده دوست داشتن باشد.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد2

8. پسری که شما را دوست دارد؛ گوشی خود را کنار می گذارند

بله، نگاه نکردن به گوشی ممکن است معنای خاصی نداشته باشد، اما نشانگر خوبی است که آنها شما را دوست دارند. اگر آنها  تلفن خود را کنار می گذارند و به آنچه می گویید توجه زیادی دارند (پرسیدن سؤالات بعدی، واکنش مناسب و غیره)، این را نشانه خوبی در نظر بگیرید.

9. پسری که شما را دوست دارد؛ در آغوش می گیرند

در آغوش گرفتن می‌تواند گیج‌کننده باشد، زیرا افراد افلاطونی در آغوش می‌گیرند، اما بتسی چانگ، روانشناس ، می‌گوید به آغوش خود توجه کنید. اگر آنها «بغل‌های محکم» ترجیح می دهند که بیشتر از دو ثانیه طول بکشد، احتمالاً هدف آن معنادار است.

نشانه های علاقه پسر به دختر

10.نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها در نحوه  آغوش گرفتن متفاوت هستند

در حالی که در حال تشریح آغوش گفته شده هستید، روی نحوه آغوش گرفتن تمرکز کنید. وب رایلی می گوید اگر پارتنر شما بازوی شما را بگیرد تا هنگام در آغوش گرفتن آنها را روی شانه هایشان بگذارد (بنابراین بازوهای آنها اساساً زیر بازوهای شما هستند)، این نشانه آن است که آنها به شما علاقه دارند، زیرا موقعیت آسان برای بوسه کردن است.

11. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ تغییر حالات چهره

آیا در حین صحبت لبخند می زنید؟ اخم می کنید؟ رازک می گوید اگر آنها به طور ناخودآگاه حالات صورت شما را منعکس کنند، نشان می دهد که فعالانه گوش می دهند و درگیر هستند.


حتما بخوانید: نشانه های دختر عاشق خجالتی


12. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ حالت چهره آنها با موضوعی که شما در مورد آن صحبت می کنید مطابقت دارد

مثلاً، اگر گریه می‌کنید و آنها لبخندی یخ‌زده روی لب دارند، یا اگر می‌خندید آنها با شما می خندند، این ممکن است بهترین نشانه باشد. دکتر چانگ می گوید: "اگر حالات چهره آنها با موضوع بحث مطابقت داشته باشد. این [معمولا] به این معنی است که آنها کاملا درگیر هستند و همدلی واقعی را نشان می دهند."

13. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ توجه کردن به احساسات شما

برخی از افراد بهتر از دیگران احساسات را مدیریت می‌کنند، اما رازک می‌گوید به این شخص خاص  وقتی چیزی آسیب‌پذیر را تعریف می کنید، توجه داشته باشید. همچنین، اگر هنگام غمگینی به آرامی شما را لمس کنند، این می تواند نشان دهد که آنها نه تنها توجه دارند، بلکه در واقع به احساس شما اهمیت می دهند.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد3

14. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها در یک محیط گروهی با شما ارتباط برقرار می کنند

گروه‌ها پویایی جالبی ایجاد می‌کنند (مخصوصاً اگر دوستان درگیر باشند)، به همین دلیل است که زمان عالی برای انجام  زبان بدن است. وب رایلی می‌گوید اگر فردی که دوست دارید در یک محیط گروهی با شما روبرو شود و طوری با شما صحبت کند که انگار تنها شما در اتاق هستید، احتمالاً بیشتر با شما ارتباط برقرار می‌کند.

15. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها درگیر گفتگو هستند

دکتر چانگ می‌گوید: «چیز غیرمنتظره‌ای که باید به دنبال آن بود این است که آنها به بحث‌ها و تجربه های مشترک گذشته در طول مکالمه اشاره کنند. این نشان می‌دهد که آنها به زمانی که با شما می‌گذرانند توجه می‌کنند و می‌تواند به این معنا باشد که آنها در تلاش هستند پیوند خاصی برقرار کنند که فقط شامل شما دو نفر می‌شود.»

16. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ حالت آنها باز است

این به چه معناست: پاها به اندازه عرض شانه باز هستند، شانه‌ها شل هستند، دست‌ها روی هم قرار نمی‌گیرند و فک بالا و پایین روی هم قرار نمی گیرند. شامیرا هاوارد ، درمانگر دارای مجوز، نویسنده کتاب از دهان خود استفاده کنید، می‌گوید: «زبان بدن باز نشانه این است که کسی به شما توجه می کند .

17.نشانه های علاقه پسر به دختر؛ از نظر فیزیکی می توانید دستان آنها را ببینید

اگر وقتی با این شخص هستید، دستانش را در جیب یا پشت سرش نگذارند، چیز خوبی است این را در نظر بگیرید. هوارد تأیید می کند: «وقتی کسی در اطراف شما راحت است، معمولاً دستان او قابل مشاهده است.


حتما بخوانید: نحوه تشخیص عشق یا هوس در نگاه و رفتار مردان


18. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ خم کردن سر به یک جهت

می‌دانید وقتی سگ‌ها صدای جدیدی را می‌شنوند که قبلاً نشنیده‌اند، خم کردن سر  را انجام می‌دهند؟ آره، در این مورد، کراش‌ها بسیار شبیه توله‌های ما هستند. هاوارد توضیح می‌دهد: «وقتی کسی سرش را به پهلو خم می‌کند، نشان می‌دهد که کنجکاو و هماهنگ است».

19.از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ نفس کشیدن آنها آرام است

هنگامی که تنفس کسی با سرعت آهسته است، این نشان می دهد که او آرام است. ملیسا دیواریس تامپسون ، کارشناس روابط، می‌گوید: «این نشانه خوبی است، زیرا تقریباً همه دوست دارند در کنار شریک زندگی خود احساس راحتی کنند .

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد4

20. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ تعریق کف دست

اگر هنگام قدم زدن در خیابان کف دست‌هایشان کمی عرق می‌کند، این می‌تواند به این معنی باشد که، بله، از نظر بدنی گرم هستند، اما همچنین عصبی هستند. تامپسون توضیح می‌دهد: «عصبی بودن نشانه‌ای است که آنها می‌توانند به طور بالقوه علاقه داشته باشند و نمی‌خواهند چیزی را خراب کنند.

نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

21.از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ ناخواسته شما را بغل می گیرند یا لمس می کنند

تامپسون می‌گوید چه این یک لمس تصادفی دست باشد یا نتوانند از دست زدن به پای شما در زیر میز دست بردارند، تامپسون می‌گوید که این نشانه‌ای عالی از تماس است زیرا نشان می‌دهد که پارتنر شما می‌خواهد از نظر فیزیکی به شما نزدیک شود.

22. نشانه های علاقه پسر به دختر؛ با کراوات یا گردنبند خود بازی می کنند

دیوید بنت، کارشناس روابط، می گوید: « وقتی افراد عصبی می شوند، اغلب چیز قابل مشاهده ای را که در آن گردن با استخوان های ترقوه برخورد می کند، لمس می کنند. مردم اغلب زمانی که واقعاً به کسی علاقه دارند، با آن بازی می‌کنند.»

23.از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ در سخنانشان تپق می زنند

اگر شخصی اغلب در مهمانی است و زیاد حرف می زند  ممکن است کنار شما عصبی باشد. بنت می‌گوید: «وقتی می‌دانید که آنها معمولاً بی دست و پا نیستند و به نظر نمی‌رسد که نمی‌توانند جملاتی را در اطراف شما فرموله کنند، این می‌تواند نشانه‌ای از علاقه باشد.

24. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ صورت آنها قرمز می شود و نه به خاطر گرم بودن آن

بنت می‌گوید: «وقتی کسی واقعاً به کسی علاقه دارد، می‌تواند باعث واکنش استرسی شود و آدرنالین ترشح شده می‌تواند منجر به گرگرفتگی صورت شود. با این حال، قبل از مطالعه بیش از حد این موضوع، مطمئن شوید که دمای آنجا بیش از حد گرم نیست.


حتما بخوانید: 20 تا از نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد


25. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ وقتی رو در رو هستید، آنها فاصله کمی از شما دارند

در صف یک رستوران، در مترو،درحال خداحافظی، هر شرایطی که باشد، این فرد خاص نمی تواند در مقابل میل به نزدیک شدن به چهره شما مقاومت کند. اندی فورنس ، مربی دوستیابی آنلاین، می گوید: «در این صورت افراد می خواهند از نزدیک شدن به شما استفاده کنند .

26. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ مردمک های بزرگ دارند

یا در یک مکان فوق العاده تاریک هستید یا این سیگنال ظریف به این معنی است که آنها به شما علاقه دارند. وود می گوید: «اتساع یک واکنش مغزی است که زمانی رخ می دهد که شما چیزی را دوست داشته باشید و جذب آن شوید.

27. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ ابروهایشان با دیدن شما بالا می رود

وود می گوید: " اگر آنها شما را دوست داشته باشند و به محض دیدن شما ابروهایشان بالا برود این نشانه خوبی است و به زودی، روزنه چشم آنها افزایش می یابد و ابروهای آنها بالا می رود." این همچنین به این معنی است که فرد به هر چیزی که شما دارید علاقه مند است.

28. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ لبخندشان باعث می شود دندان های جلویی آنها نیز دیده شود

وود می‌گوید بسیاری از مردم - به‌ویژه مردان -  اینگونه لبخند نمی‌زنند مگر اینکه واقعاً خوشحال باشند. بنابراین این شخص خاص ممکن است در حین معاشقه کردن، پوزخند دندانی از خود نشان ندهد، اما در یک قرار واقعاً عالی که سرگرمی زیادی دارد، به دنبال دندان باشید. وود می گوید: «وقتی آنها واقعاً احساس خوشبختی می کنند، آن را پنهان نمی کنند.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد5

29. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ لبخند می زنند.

لبخندهای واقعی فراتر از دهان هستند: آنها پیشانی را بلند می کنند و به شما چشمانی پر از حس خوب نشان می دهند. اگر لبخند یک نفر تمام صورت او را در بر می گیرد، به این معنی است که شما واقعاً روی او تأثیر خوبی دارید.

30. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ لب هایشان را به شکلی زیبا لیس می زنند.

وود می‌گوید وقتی جذب کسی می‌شوید، دهانتان بزاق اضافی تولید می‌کند. در پاسخ پاتنر شما ممکن است به سرعت لب هایش را لیس بزند یا آنها را به هم فشار دهد.

زبان چشم مردان عاشق

31. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ چشم ها را با صورت شما قفل می کنند نه با چشم های شما.

ممکن است فکر کنید کسی که کاملاً شیفته شما شده است برایش سخت است که چشمان خود را بدزدد. اما اکنون که همه عادت کرده اند با تلفن های خود ارتباط برقرار کنند تماس چشمی بی وقفه می تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی در افراد شود. وود می‌گوید، بنابراین، اگر عاشق شما حدود 80 درصد از تعامل شما را صرف نگاه کردن از چشم‌ها به بینی و لب‌های شما می‌کند، آنها به شما علاقه دارند.

32. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ با دیدن شما نفس عمیق میکشد

این یک مورد بزرگ است، به خصوص اگر دوست شما  یک مرد باشد. معمولاً وقتی مردها نفس عمیق می‌کشند، شکم خود را تو می برند و سینه خود را بیرون می‌ دهند. وود می‌گوید: این روشی ناخودآگاه برای پهن‌تر به نظر رسیدن بالاتنه و کوچک‌تر به نظر رسیدن دور کمرشان است، دو ویژگی که باعث می‌شود آنها متناسب‌تر و (از منظر تکاملی) مطلوب‌تر به نظر برسند. به عبارت دیگر، آنها به شما علاقه دارند و سعی در جذب شما دارند.

33. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها می خواهند در لحظه ای که شما را می بینند شما را لمس کنند یا واقعاً به شما نگاه کنند

وود می‌گوید: «کاری که کسی به محض ورود از در انجام می‌دهد، چیزهای زیادی را در مورد آنچه برای او مهم است، نشان می‌دهد. آن‌ها بدون در آغوش گرفتن، بوسیدن یا نگاهی طولانی آرام نمی‌گیرند.


حتما بخوانید: 35 نشانه مخفی مردی که عاشق شما شده است


34. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ وقتی صحبت می کنید به سمت شما خم می شوند

وقتی از نظر فیزیکی می توانند شما را کاملاً خوب بشنوند، و به هر حال به سمت شما تکیه می دهند، به این معنی است که آنها به آنچه شما می خواهید بگویید علاقه مند هستند - و به طور کلی شما.

35. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ دست هایشان را روی باسن می گذارند و آرنج ها را به طرفین بیرون می آورند

وود می‌گوید: این وضعیت فضای بیشتری را نسبت به ایستادن با بازوهای آن‌ها به پهلوها اشغال می‌کند، بنابراین این یک سیگنال قدرت محافظتی است. به طور معمول، مردان از آن برای نشان دادن برتری فیزیکی نسبت به مردان دیگر استفاده می کنند. در این شرایط، و اگر آنها به سمت شما متمایل شوند، به این معنی است که آنها به دنبال توجه از شما هستند.

36. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها به زانوی شما دست می زنند یا موهای شما را پشت گوشتان می برند

وود می‌گوید وقتی کسی تماس فیزیکی را تحت پوشش دلیل دیگری آغاز می‌کند (مثلاً برای تعریف نرمی شلوار شما)، این آزمایشی است برای دیدن اینکه چگونه به لمس او پاسخ می‌دهید. وود می گوید که لمس ابزاری است که افراد می توانند از آن برای آزمایش محدودیت های خود استفاده کنند، بنابراین این می تواند به این معنی باشد که آنها فقط به رابطه جنسی علاقه دارند. با این حال، اگر آنها واقعاً شما را دوست دارند، ممکن است به آرامی عقب بنشینند و در حین انجام این کار لبخند شیرینی بزنند، به این معنی که می‌خواهند برای نزدیک‌تر شدن به شما وقت بگذارند.

37. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ با پاهای باز می نشینند

این حالت معمولاً یک موقعیت مردانه است زیرا آلت تناسلی را که پر از انتهای عصبی حساس است، آشکار می کند. این یک موقعیت آسیب پذیر است که می تواند به این معنی باشد که آنها مایلند خود را در آنجا قرار دهند (به معنای واقعی کلمه و از نظر احساسی) تا شما را بشناسند.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد6

38. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ لگن خود را به سمت شما زاویه می دهند

وود می‌گوید از آنجایی که این یک عضو آشکارا جنسی است ، اغلب نشانه‌ای از علاقه جنسی یا فقدان آن است. اگر آنها باسن خود را از شما دور کنند، می تواند به معنای دومی باشد.

39. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ انگشتان پا را به سمت شما نشانه می گیرند

پاها در واکنش جنگ یا گریز نقش دارند که وقتی در خطر هستید به شما کمک می کند، بنابراین تا حد زیادی توسط ضمیر ناخودآگاه کنترل می شوند – و می توانند در تعاملات اجتماعی بسیار گویا باشند. در واقع، تریسی براون می‌گوید که نشانه‌های جذابیت "به راحتی در پاها بیرون می‌آیند."

البته در اینجا زمان بسیار مهم است. اما تریسی براون می‌گوید اگر توجه آن‌ها به جای دیگری باشد اما پاهایشان به سمت شما باشد، این نشانه خوبی است که ارتباط شما چیز دیگری است.


حتما بخوانید: روش جذب نیمه گمشده یا جفت روحی


40. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ پاهایشان را روی هم می گذارند

اگر پاهایشان را طوری روی هم بگذارند که بالاتنه‌شان را از شما دور کند، ممکن است بی‌علاقه باشند. اما اگر پاهایشان را روی هم بگذارند و بقیه بدنشان را به سمت شما بچرخانند، تریسی براون می‌گوید قطعاً می‌تواند به این معنی باشد که آنها شما را دوست دارند یا حداقل علاقه دارند.

خصوصیات پسری که دختری را دوست دارد

41. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ در حین صحبت کردن به سمت شما حرکت می کنند

اوه، واضح است که آنها می خواهند به شما نزدیکتر شوند. همچنین، به یاد داشته باشید: تریسی براون می‌گوید همه چیز در پاهاست، بنابراین حرکت به سمت شما نشان می‌دهد که آنها به معنای واقعی کلمه می‌خواهند فاصله بین شما را کم کنند.

42. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ آنها بدون روبرو شدن با شما صحبت می کنند

در حالی که این ممکن است نشانه ای باشد که آنها گزینه های خود را باز نگه می دارند، وود می گوید که شما نباید عجله کنید که یک گفتگوگر عالی را قضاوت کنید فقط به این دلیل که آنها با شما در حالی که به دنبال جای دیگری می گردند با شما چت می کنند. اگر آنها تلاش کنند تا یک موضوع مشترک پیدا کنند یا سوالات واقعی زیادی از شما بپرسند ، زبان بدن آنها ممکن است به سادگی شخصیت آنها را منعکس کند (شاید آنها فقط خجالتی هستند!)، و در واقع می توانند کاملا مجذوب شما شوند.

43. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ گلویشان را لمس می کنند

وود می گوید که گلو نشان دهنده ارتباط و آسیب پذیری است. ما در مورد بازی با یک گردنبند یا کراوات صحبت کردیم، اما اگر آنها در حین تعامل شما دستشان را بالا ببرند تا گلوی  خود را لمس کنند، ممکن است به شما علاقه مند شوند و نگران باشند که خوب با شما برخورد کنند. اما باز هم، زمینه می‌تواند نقش کلیدی داشته باشد: اگر با بازیکنی صحبت می‌کنید، لمس گلو می‌تواند نشان دهنده عدم صداقت باشد. پس آنها را احساس کنید و قبل از اینکه به همه احساسات خود اعتراف کنید به دنبال نشانه های دیگر در این لیست باشید.

44. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ کف دست خود را به کف دست شما فشار می دهند

این نوع گرفتن کامل دست نشان دهنده تمایل به ارتباط است. همین امر در مورد انگشتان به هم پیوسته نیز صدق می کند. از طرف دیگر، یک کف دست قوس دار می تواند به این معنی باشد که آنها می ترسند.

45. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ هنگام صحبت کردن بازوی شما را نوازش می کنند

پیام کاملا واضح است: آنها توجه شما را می خواهند، چه برای تحت تاثیر قرار دادن شما یا اطمینان از اینکه شما به آنها گوش می دهید زیرا می خواهند شنیده شوند.

46. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ ​​تا جایی که می توانند کنار شما می نشینند

حتی اگر یک صندلی راحتی در کنار کاناپه کوچک خود داشته باشید، آنها ترجیح می دهند که در کنار شما بنشینند. اگر در رستورانی هستید که غرفه دارد، آنها از نشستن در یک طرف به جای روبروی شما ابایی ندارند. وود می‌گوید این نمادی است از اینکه آنها در همان «تیم» شما هستند.

47. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ با لیوانشان بازی می کنند

وود می گوید این می تواند نشانه ای از عصبی بودن یا جذابیت باشد. اما اگر انگشت خود را به سمت بالا، پایین یا اطراف شیشه می‌کشند، این می‌تواند نشان دهد که شخص خاص شما می‌خواهد شما را لمس کند.

زبان های بدنی که نشان دهنده این است که فردی شما را دوست دارد7

48. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ صدای آنها به لحن آهسته تر و شیرین تر تغییر می کند

به گفته وود، با انجام این کار، آنها به شما نشان می‌دهند که می‌توانند گارد خود را کنار بگذارند و در برابر شما آسیب‌پذیر باشند. ناز براون می افزاید که اگر صدای آنها کمی آرام شود این  به این معنی است که عضلات حنجره به طور ناگهانی کشیده، کوتاه یا سفت می شوند، احتمالاً در نتیجه عصبی بودن و یا جذابیت است.

49. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ مزاحمت ها و حواس پرتی را به حداقل می رسانند

جدای از کنار گذاشتن تلفن خود در زمانی که با شما هستند (باز هم، این کمترین میزان ادب در یک قرار ملاقات است)، شریک بالقوه شما از دخالت دادن داستان شما برای اظهار نظر در مورد بازی فوتبالی که پشت سر شما انجام می شود نیز مقاومت می کند. با این حال، حتی اگر آنها حرف شما را قطع کنند (ما همه انسان هستیم!)، یک فرد علاقه مند به سرعت عذرخواهی می کند و شما را لمس می کند تا تلاش کند تا دوباره با شما ارتباط برقرار کند.

50. از نشانه های علاقه پسر به دختر؛ با اموال شما با احترام رفتار می کنند

حتی اگر فرد مذکور هر کاری می کند تا در اولین قرار ملاقات شما احساس ملکه بودن کنید، به نحوه برخورد آنها با مسائل شما توجه کنید. آیا به جای اینکه کتت را به شما بدهند، آن را به شما پرتاب می کنند؟ آیا از شما آدامس می گیرند و سپس کیف را روی زمین می اندازند؟ وود می‌گوید رفتار بی‌ملاحظه با چیزهای شما میزان احترامی که یک شخص برای شما قائل است را نشان می‌دهد. همچنین تصویر واضحی از اینکه اگر با هم زندگی می‌کردید چگونه بود به شما می‌دهد.

سخن آخر

با توجه به نکات آمده در اینجا این به این معنی نیست که هر کس که این شرایط را دارد به شما علاقه دارد، اما خب در اکثر موارد این نکات صدق می کرده پس حواستان را جمع کنید! امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

44 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) دختری که شما را دوست دارد

نشانه های دختر عاشق مغروراز
3
رای