طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی خوشمزه خانگی با خامه صبحانه

طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی خوشمزه خانگی با خامه صبحانه از خامه قنادی یا خامه فرم گرفته در انواع کیک، شیرینی تر، رولت ها، دسر ها و تزئین بستنی ها استفاده می شود. طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی خوشمزه خانگی را با یکی از راحت ترین روش ها در سلام دنیا به شما آموزش خواهیم داد.

خامه یکی از فرآورده های اصلی شیر است. از لایه چربی که بر روی شیر به وجود آمده تهیه می شود. امروزه در کلیه فروشگاه ها، خامه قنادی فرم گرفته وجود دارد. ولی اگر به خامه فرم گرفته قنادی دسترسی نداشتید، می توانید به راحتی آن را در منزل با خامه صبحانه نوع فرم گرفته آن را با کیفیت بالا تهیه کنید. در بخش آشپزی از وب سایت سلام دنیا قصد داریم تا طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی در خانه را به شما آموزش دهیم.

مواد لازم برای خامه قنادی

خامه صبحانه200 گرم
پودر قند1/2 پیمانه
پودر خامه4 قاشق غذا خوری
وانیل1/4 قاشق چای خوری

دستور پخت خامه قنادی

1

طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی

خامه را داخل ظرف مناسبی ریخته و اگر آب داشت آن را جدا کنید.

طرز تهیه خامه قنادی خانگی برای کیک تولد
2

مرحله دوم: افزودن پودر قند و وانیل به خامه

پودر قند و وانیل را به خامه افزوده و کمی مخلوط کرده و درب آن را می گذاریم و به مدت 3 ساعت در یخچال استراحت می دهیم تا کاملا یخ بزند.

3

مرحله سوم

بعد از گذشت این زمان خامه از فریزر خارج کرده و داخل ظرف مناسب ترجیحا استیل انتقال دهید، زمانی که خامه کمی آب شد به مدت 3 دقیقه با همزن مخلوط می کنیم.

4

مرحله چهارم افزودن پودر خامه

حالا پودر خامه را الک کرده و به خامه اضافه می کنیم. کمی با قاشق مخلوط می کنیم و سپس 10 دقیقه با همزن مخلوط می کنیم.

5

مرحله آخر تهیه خامه قنادی

تا جایی به مخلوط کردن ادامه می دهیم تا رد تیغه های همزن بر روی خامه بماند در این مرحله همزدن را متوقف می کنیم حالا خامه فرم گرفته آماده است. می توانید از آن برای مصارف مختلف استفاده کنید.

طرز تهیه خامه فرم گرفته حرفه ای در خانه

نکات مهم و فوت و فن طرز تهیه خامه فرم گرفته

  • زمان همزدن خامه به قدرت همزن شما بستگی دارد در زمان رسیدن به بافت مورد نظر کار را متوقف کنید تا خامه تبدیل به کره نشود.
  • در صورت امکان ظرف حاوی خامه را هنگام فرم دادن روی کاسه ای یخ قرار دهید.
  • در موقع افزودن پودر خامه آن را الک کنید.
از
12
رای