کیک و شیرینی

طرز تهیه شیرینی نان پنجره ای سه رنگ خوشمزه و ساده بدون شیر

شیرینی پنجره ای اصالتی نروژی دارد و در بسیار ی از کشور ها مثل چین و انگلستان نیز تهیه می شود. طرز تهیه شیرینی نان پنجره ای سه رنگ ترد و خوشمزه مجلسی بدون شیر را به همراه فوت و فن شیرینی پنجره ای در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه کرپ نوتلا شکلاتی خوشمزه و مخصوص با موز برای صبحانه

کرپ را معمولا با لایه های زیادی طبخ می کنند و با مواد میانی مثل نوتلا آن را پر کرده و به شکل رول یا به شکل لایه ای روی هم می چینند. طرز تهیه کرپ نوتلا فرانسوی خوشمزه و مخصوص برای صبحانه و عصرانه را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه لگیمات [لقیمات] ترد و خوشمزه به روش اصیل جنوبی

لگیمات در عربی به لقمه القاضی یا لقیمات گفته میشود. شیرینی بسیار خوشمزه ای است که به راحتی با رعایت نکاتی می توانید یک لگیمات بازاری را تهیه کنید. طرز تهیه لگیمات ترد و خوشمزه جنوبی برای افطار را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه کیک پای سیب خوشمزه و مجلسی قالبی با مارمالاد سیب

کیک پای سیب، یکی از پرطرفدارترین کیک ها است که می توانید به صورت تک نفره و قالبی که در اصطلاح به آن پای سیب مافینی گفته می شود نیز درست کنید. در ادامه طرز تهیه کیک پای سیب قالبی با مارمالاد در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی خوشمزه خانگی با خامه صبحانه

از خامه قنادی یا خامه فرم گرفته در انواع کیک، شیرینی تر، رولت ها، دسر ها و تزئین بستنی ها استفاده می شود. طرز تهیه خامه فرم گرفته قنادی خوشمزه خانگی را با یکی از راحت ترین روش ها در سلام دنیا به شما آموزش خواهیم داد.