10 از بهترین برنامه ادیت فیلم رایگان حرفه ای برای گوشی و کامپیوتر

10 از بهترین برنامه ادیت فیلم رایگان حرفه ای برای گوشی و کامپیوتر سایت ادیت فیلم رایگان؛ 10 تا از بهترین اپلیکیشن و سایت ویرایش و ادیت فیلم رایگان و آنلاین برای گوشی و کامپیوتر و بهترین ادیتور های ویدیویی رایگان آنلاین بدون دانلود در سلام دنیا آشنا شوید.

ما مرتباً با تلفن همراهمان فیلم می گیریم. با استفاده از ویرایشگرهای ویدئویی می توانید آنها را به راحتی ویرایش کنید و از آنها خاطره بسازید. ویرایشگرهای ویدیویی حرفه ای مانند Premiere Pro و Davinci Resolve وجود دارند که استفاده از آنها برای یک فرد عادی بسیار سخت است. با نفوذ رسانه‌های اجتماعی، برنامه‌ها و ابزارهای ویرایش ویدیوی زیادی وجود دارند که آنلاین شدند. شما می توانید از هر یک از آنها برای ویرایش ویدیوها یا ایجاد برخی محتوا با استفاده از ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین استفاده کنید و آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود آپلود کنید. همه آنها با محدودیت هایی مانند کیفیت و تعداد پروژه ها همراه هستند زیرا بسته های رایگان و پولی را ارائه می دهند. در این مقاله از سلام دنیا، ما بهترین سایت ادیت فیلم رایگان و آنلاین و 10 مورد از بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان را که می‌توانید بدون دانلود استفاده کنید، فهرست کرده‌ایم.با ما همراه باشید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود

اینها بهترین ویرایشگرهای ویدئویی آنلاین هستند که می توانید از آنها برای ایجاد فیلم بدون دانلود هیچ برنامه ای استفاده کنید. این لیست یک لیست رتبه بندی نیست، بلکه مجموعه ای از بهترین ابزارهای موجود آنلاین است. بیایید به جزئیات هر ویرایشگر ویدیوی آنلاین بپردازیم.

1. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Movie Maker Online

Movie Maker Online یک ویرایشگر ویدیوی رایگان است که می‌توانید عکس‌های استوک رایگان و موسیقی بدون حق امتیاز را برای استفاده در ویدیوهای خود دریافت کنید. برای استفاده از Movie Maker Online نیازی به ثبت نام ندارید و پس از ذخیره آن هیچ واترمارکی به ویدیوی شما اضافه نخواهد شد. این مجموعه گسترده ای از عکس های استوک و موسیقی بدون حق امتیاز برای ایجاد محتوا برای رسانه های اجتماعی شما دارد. 

دانلود برنامه Movie Maker Online

می‌توانید ویرایش‌های حرفه‌ای مانند محو کردن، آینه‌سازی، Chroma Key و افزودن جلوه‌ها به ویدیوهایتان را انجام دهید. اگر بتوانید آن را کاوش کنید، می توانید با استفاده از Movie Maker Online ویدیوهای فوق العاده بسازید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود1

2. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان WeVideo

WeVideo یکی دیگر از ابزارهای ویرایش ویدیوی آنلاین است که هم برنامه های رایگان و هم پولی دارد. یک طرح رایگان برای انجام ویرایش های مبتدی ویدیو که با 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری ارائه می شود، کافی است. با استفاده از نسخه رایگان می توانید ویدیوهای خود را تا رزولوشن 480p ویرایش کنید. گزینه هایی برای ذخیره فرمت های ویدیویی متعدد، ایجاد GIF، صادرات صدا، افزودن صدا و ضبط صفحه وجود دارد. 

دانلود برنامه WeVideo

نسخه رایگان وقتی ویدیوهای شما را ذخیره می کنید به طور خودکار یک واترمارک به آنها اضافه می کند. WeVideo هزاران قالب دارد که می تواند به شما در ایجاد محتوا برای کمپین های بازاریابی برای کسب و کار یا شرکت خود کمک کند.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود2

3. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان FlexClip

FlexClip یک ابزار ویرایش ویدیوی آنلاین غنی از قالب است که برای استفاده از آن نیازی به دانلود چیزی ندارید. می‌توانید ویدیوهایی تا کیفیت 480p ایجاد کنید و از یک ویدیو و صدا در هر پروژه استفاده کنید. 

دانلود برنامه FlexClip

در FlexClip، می‌توانید 12 پروژه با طول ویدیو تا 1 دقیقه در ردیف رایگان ایجاد کنید، می‌توانید پس‌زمینه ویدیو را نیز با استفاده از FlexClip حذف کنید. اگر محتوایی برای حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد کنید، FlexClip برای شما مفیدتر است.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود3

4. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Clipchamp

Clipchamp متعلق به مایکروسافت است که با استفاده از آن می توانید ویدیوهای با کیفیت بالا را بدون هیچ واترمارکی روی آنها ایجاد کنید. می‌توانید ویدیوها را تا رزولوشن 1080p اکسپورت کنید و از رسانه‌های اجتماعی و سایر قالب‌های ویدیویی برای شروع ویدیوهای خود استفاده کنید. در Clipchamp، همچنین می‌توانید از استوک صوتی، تصویری و ویدیویی رایگان همراه با فیلترها و افکت‌ها استفاده کنید. 

دانلود برنامه Clipchamp

در صورت داشتن Clipchamp روی رایانه شخصی ویندوز 11 از قبل نصب شده است. تمام پروژه‌هایی که روی آن ایجاد می‌کنید در حساب شما ذخیره می‌شوند، که می‌توانید از هر جایی از مرورگر یا رایانه شخصی ویندوز 11 خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود4

5. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان wideo

اگر می‌خواهید فیلم‌ها و ارائه‌های متحرک را در زمان کوتاهی ایجاد کنید، Wideo یک ویرایشگر ویدیوی آنلاین خوب است. استفاده از آن ساده است و اگر به طور موثر از آن استفاده کنید، می توانید ویدیوهای حرفه ای ایجاد کنید. در دو نسخه رایگان و پریمیوم موجود است. با رایگان، می توانید 10 ویدیوی یک دقیقه ای با استفاده از قالب های موجود در آن ایجاد کنید. 

دانلود برنامه wideo

می توانید از ابزار تبدیل متن به گفتار Wideo استفاده کنید و در عرض چند دقیقه فیلم بسازید. سپس، می توانید ویدیوی MP4 را با یک پیوند با آن به اشتراک بگذارید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود5

6. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Clideo

Clideo نه تنها یک ویرایشگر ویدیوی آنلاین است، بلکه دارای ابزارهای ویدیویی قدرتمندی است که می توانید از آنها برای ادغام، فشرده سازی، تغییر اندازه، اضافه کردن زیرنویس، برش و انجام همه کارها با ویدیوها استفاده کنید. می توانید بدون ورود به سیستم از همه ابزارها استفاده کنید و کارهای زیادی با ویدیوهای خود انجام دهید. 

دانلود برنامه Clideo

این یک واترمارک به ویدیوهایی که در پلتفرم خود ایجاد می کنید در نسخه های رایگان اضافه می کند. دارای تنظیمات پیش‌فرض برای پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و اندازه‌های محتوا است. اگر ویرایشگر را دوست دارید، همیشه می توانید به نسخه پریمیوم ارتقا دهید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود6

7. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Veed.io

Veed.Io یکی دیگر از ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین رایگان است که می توانید از آن برای ایجاد فیلم، اضافه کردن زیرنویس به ویدیوهای خود و انجام کارهای زیادی استفاده کنید. در نسخه رایگان خود مانند سایر ویرایشگرهای ویدیو دارای ویژگی های محدودی است. اما فضای بیشتری را نسبت به سایر ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین به کاربر می دهد. 

دانلود برنامه Veed.io

شما می توانید ویدیوهای تا 2 گیگابایت را در حساب خود در Veed.io ذخیره کنید و فایل هایی با حجم 250 مگابایت آپلود کنید. پس از ایجاد یک ویدیو، می توانید آن را با کیفیت 720p بهتر از بسیاری از ویرایشگرهای ویدیو صادر کنید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود7

8. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Adobe Express

Adobe برندی در زمینه ابزارهای حرفه ای ویرایش ویدیو، صدا و تصویر است. این یک ابزار رایگان ساخته است که به کاربران امکان می دهد بدون پرداخت هزینه به صورت آنلاین فیلم بسازند. با Adobe Express می توانید با استفاده از هزاران قالب و دارایی رایگان برای حساب های رسانه های اجتماعی خود محتوا ایجاد کنید. می‌توانید از فونت‌های انحصاری موجود در پلتفرم‌های Adobe استفاده کنید، فضای ذخیره‌سازی 2B دریافت کنید و از عکس‌های Adobe Stock برای ایجاد ویدیو استفاده کنید. 

دانلود برنامه Adobe Express

اگر بیشتر می خواهید، می توانید به برنامه پولی آن ارتقا دهید تا از ابزارهای آن بهره بیشتری ببرید. شما می توانید با دانلود اپلیکیشن آن حتی بر روی گوشی های همراه خود نیز از آن استفاده کنید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود8

9. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان canva

Canva یک برند شناخته شده برای ایجاد تصاویر برای وب و رسانه های اجتماعی است. همچنین می‌توانید با استفاده از ویرایشگر ویدیویی با استفاده آسان در Canva، بدون نصب چیزی، ویدیوهای جذابی ایجاد کنید. قالب‌های زیادی برای ایجاد محتوا برای تیک تاک و یوتیوب و دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در آن موجود است. 

دانلود برنامه canva

می توانید ویدیوهای خود را در Canva آپلود کنید و فیلترها، گرافیک، متن و موسیقی را به آنها اضافه کنید تا یک ویدیوی قدرتمند ایجاد کنید. تمام ویژگی‌ها را دارد تا نیازهای رسانه‌های اجتماعی شما را مانند یک ویرایشگر ویدیوی حرفه‌ای برآورده کند.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود9

10. ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان Kapwing

Kapwing یکی دیگر از بهترین ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین است که با استفاده از آن می توانید ویدیوهایی تا 7 دقیقه با کیفیت 720p در سطح رایگان ایجاد کنید. می توانید ویدیوهای نامحدودی را روی آن اکسپورت کنید. 

دانلود برنامه Kapwing

در پایان در صورت استفاده از نسخه رایگان، یک واترمارک کوچک به ویدیوهای شما اضافه می شود. همچنین می‌توانید زیرنویس‌هایی را به مدت 10 دقیقه به ویدیوهای خود اضافه کنید.

بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان بدون دانلود10

اینها ویرایشگرهای ویدیویی مختلفی هستند که می توانید به صورت رایگان برای ایجاد یا ویرایش ویدیوها به صورت آنلاین بدون بارگیری آنها استفاده کنید.

سخن آخر: بهترین ویرایشگر ویدیوی آنلاین رایگان کدام است؟

بسیاری از ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین رایگان وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. Clipchamp یکی از این ویرایشگرهای ویدیویی است که می توانید از آن برای ایجاد ویدیوها با فرمت 1080p بدون پرداخت هیچ هزینه ای برخلاف سایر ویرایشگرهای ویدیو استفاده کنید. می توانید ویدیوهای نامحدودی را صادر کنید و از الگوهای موجود در آن برای ایجاد ویدیو برای حساب های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. Movie Maker Online نیز وجود دارد که نیازی به ثبت نام یا هیچ محدودیتی برای ایجاد ویدیو ندارد.


مقالات مرتبط:

دانلود 10 تا از بهترین نرم افزار ادیت رنگ فیلم و اصلاح نور

دانلود بهترین برنامه ویرایشگر و ادیت عکس برای لپ تاپ کروم بوک

دانلود بهترین نمایشگر EXIF برای ویرایش و حذف متادیتای عکس کامپیوتراز
2
رای