چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم

چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم پیدا کردن مخاطبین در اینستا، جز اولین کارهایی است که زمان ورود به اینستاگرام انجام می دهیم. اگر نمی دانید که چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم، این مطلب از بخش نرم افزار و اپلیکیشن سلام دنیا را بخوانید.

اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید، ممکن است از خود بپرسید که از کجا شروع کنید. و چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم؛ اینستاگرام (و پدرش ، فیس بوک) خوشحال است که به شما کمک می کند ارتباط برقرار کنید. با چند روش مختلف که در این مطلب سلام دنیا ، آموزش دادیم می توانید پیدا کردن مخاطبین در اینستا را به سادگی یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم

1. پیدا کردن مخاطبان در اینستا از طریق فیس بوک

فیس بوک علاقه زیادی به رشد اینستاگرام دارد، بنابراین سعی می کند شما را تشویق کند دوستان فیس بوک خود را جمع کرده و آنها را به اینستاگرام معرفی کنید. این یک روش آسان برای شما برای پیدا کردن افراد است.


حتما بخوانید: آموزش اتصال فیس بوک به اینستاگرام 


برای پیدا کردن دوستان در فیس بوک، این مراحل را دنبال کنید:

 • با ضربه زدن روی عکس خود در پایین سمت راست صفحه تلفن خود، به صفحه نمایه اینستاگرام خود بروید.
 • در بالا سمت چپ کلیک کنید. روی پیوند فیس بوک در بالای صفحه خود کلیک کنید.
 • ورود به فیس بوک خود را تأیید کنید. این صفحه تعداد دوستان فیس بوکی شما را در اینستاگرام نشان می دهد. یا روی دنبال کردن همه یا دنبال کردن کلیک کنید.
 • برای دنبال کردن همه دوستان فیس بوک خود در اینستاگرام ، روی Follow All ضربه بزنید. اگر ترجیح می دهید انتخاب بیشتری داشته باشید ، خصوصاً به این دلیل که احتمالاً محصول یا خدمات خود را تبلیغ می کنید ، ممکن است دوست داشته باشید دوستان خود را یکی یکی دنبال کنید. به سادگی روی Follow در کنار هر دوستی که می خواهید با او ارتباط برقرار کنید کلیک کنید و به پیمایش و دنبال کردن ادامه دهید!

پیدا کردن مخاطبین اینستا از طریق فیس بوک

نکته: برخی از دوستان شما ممکن است حسابهای خود را به صورت خصوصی تنظیم کرده باشند. در این حالت، بعد از ضربه زدن روی دنبال کردن، Requested را مشاهده می کنید. قبل از اینکه بتوانید نمایه و پست های آنها را مشاهده کنید، آنها باید شما را تأیید کنند.


حتما بخوانید: جستجوی افراد در اینستاگرام با کامپیوتر و براساس شهر


پیدا کردن مخاطبین در اینستا با همگام سازی لیست مخاطبین شما

اینستاگرام همچنین می تواند شما را با مخاطبین ذخیره شده در تلفن یا رایانه لوحی شما متصل کند. بعد از فعال کردن این ویژگی، مخاطبین شما به طور دوره ای با سرورهای Instagram همگام سازی می شوند. اینستاگرام از طرف شما کسی را دنبال نمی کند و می توانید هر زمان تماس خود را قطع کنید تا اینستاگرام نتواند به آنها دسترسی پیدا کند.

برای اتصال مخاطبین خود، این مراحل را دنبال کنید:

 • با ضربه زدن روی عکس خود در پایین سمت راست صفحه تلفن خود، به صفحه نمایه اینستاگرام خود بروید.
 • در بالا سمت چپ کلیک کنید.
 • روی پیوند مخاطبین کلیک کنید.
 • صفحه بعدی به شما می گوید که اینستاگرام افرادی را که می شناسید پیدا می کند و به شما امکان می دهد آنها را دنبال کنید.
 • برای ادامه ، روی اتصال مخاطب کلیک کنید.
 • یکی دیگر از پاپ آپ ها می پرسد که آیا اینستاگرام می تواند به مخاطبین شما دسترسی پیدا کند؟
 • روی اجازه دسترسی کلیک کنید یک پنجره ظاهر می شود که از شما می خواهد به Instagram اجازه دسترسی به مخاطبین خود را بدهید. این آخرین فرصت شما برای لغو تصمیم شما برای دسترسی Instagram به مخاطبین شما است.
  روی تأیید کلیک کنید پنجره از بین می رود و صفحه مخاطبین ظاهر می شود.
 • با ضربه زدن روی «دنبال کردن همه» ، همه مخاطبین خود را در اینستاگرام دنبال کنید یا با ضربه زدن روی «دنبال کردن» در کنار هر مخاطب، مخاطب خود را دنبال کنید.

پیدا کردن مخاطبین در اینستا با همگام سازی مخاطبین

اگر در مقطعی نظر خود را تغییر دادید و می خواهید اجازه دسترسی اینستاگرام به مخاطبین خود را ندهید، روی چرخ دنده صفحه نمایه خود ضربه بزنید، به پایین به قسمت تنظیمات بروید و سپس روی «مخاطبین» ضربه بزنید. روی دکمه اتصال مخاطب ضربه بزنید تا سفید شود، که دسترسی Instagram را خاتمه می دهد.

سخن آخر

پیدا کردن مخاطبین در اینستا، جز اولین کارهایی است که زمان ورود به اینستاگرام انجام می دهیم. اگر نمی دانید که چگونه مخاطبین را در اینستاگرام پیدا کنیم، این مطلب از بخش نرم افزار و اپلیکیشن سلام دنیا، به شما مراحل ساده و گام به گام آن را آموزش داده است. امیدوارم که برایتان مفید و کاربردی باشد. می توانید علاوه بر ارسال نظرات خود در بخش نظرات ، این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن از طریق ایمیل و گوگل

آموزش نحوه تشخیص و پیدا کردن افراد در اینستاگرام با شماره تلفن

روش ذخیره و دانلود استوری دیگران در اینستاگرام در کامپیوتر و آیفون

از
4
رای