از بین بردن خط و خش گوشی با یک ترفند ساده و جادویی خانگی

از بین بردن خط و خش گوشی با یک ترفند ساده و جادویی خانگی صفحه نمایش شما کاملاً خوب کار می کند. اما نمی توانید این خراش ها را نادیده بگیرید. ترفند ساده ما در سلام دنیا به شما کمک می کند تا خط و خش گوشی را از بین ببرید. و در نهایت از شر این خط و خش ها خلاص شوید.

بدیهی است که شما نمی خواهید صفحه گوشی خود را دچار خط و خش کنید، اما این اتفاق تصادفی رخ می دهد. اگر کلید و تلفن همراه خود را در یک جیب بگذارید، احتمال اینکه صفحه نمایش گوشی شما خراشیده شود بسیار زیاد است. اگرچه خیلی ناراحت کننده است، اما نباید ناراحت شوید. آیا می دانستید که خلاص شدن از شر خط و خش گوشی در واقع کار بسیار آسانی است؟ و این ماده جادویی که ما در این مطلب از سلام دنیا، به شما آموزش دادیم، این مشکل شما را حل می کند در واقع چیزی است که در سرویس بهداشتی خانه تان آن را دارید!

پاک کردن خط و خش ایفون و سامسونگ با خمیر دندان

خمیر دندان را روی خط و خش ها موبایل بمالید ()

بسیار خوب، بیایید واقع بین باشیم، اگر صفحه نمایش گوشی شما مانند تصویر این مطلب در این حد خراب شده است به نظر می رسد برای نگه داشتن آن کار زیادی نمی توانید انجام دهید. ممکن است بتوانید از یک تعمیرکار حرفه ای بخواهید تا یک صفحه نمایش جدید برای گوشی شما قرار دهد، اما ترفند پیشنهادی ما برای این نوع خرابی ها کاری را انجام نمی دهد.

اما، ترفند ما به شما کمک می کند تا خراش های روی گوشی را از بین ببرید. ما همه در این شرایط بوده ایم؛ صفحه نمایش شما کاملاً خوب کار می کند اما نمی توانید این خراش ها را نادیده بگیرید. موقع کار کردن و کشیدن انشگت تان روی صفحه گوشی می توانید آنها را حس کنید و همیشه می توانید آنها را ببینید. این ترفند عالی به شما کمک می کند تا در نهایت از شر این خط و خش ها خلاص شوید.


حتما بخوانید: از بین بردن خط و خش روی سطوح مختلف


از بین بردن خط و خش گوشی

 ترفند از بین بردن خط و خش گوشی

کاری که باید انجام دهید بسیار ساده است. شما به این وسایل نیاز دارید: تلفن، یک عدد گوش پاک کن، و یک تیوپ خمیر دندان های سفید رنگ که معمولا از آن استفاده می کنید. فقط از خمیردندان سفید کننده یا ژل های حاوی ریزدانه استفاده نکنید. فقط از یک خمیر دندان سفید معمولی که همه ما در خانه خود از قبل داریم، استفاده کنید.

  • قبل از شروع کار مطمئن شوید که هیچ گرد و غبار یا کثیفی روی صفحه نمایش وجود ندارد چون نمی خواهید که خراش بیشتری روی گوشی به جا بگذارید.
  • سپس روی نوک گوش پاک کن کمی خمیر دندان بریزید و به آرامی ان را روی خط و خش های صفحه نمایش بمالید.
  • در ادامه بصورت دورانی با نوک گوش پاک کن خمیردندان را روی خراش و اطراف آن بمالید.
  • اگر خط و خش های روی صفحه نمایش خیلی عمیق نباشد، بلافاصله بعد از انجام این ترفند مبینید که آنها از بین می روند.
  • با کمک یک پارچه مرطوب و با احتیاط باقی خمیردندان ها را از روی صفحه نمایش گوشی پاک کنید..

خمیر دندان چگونه خط و خش ها را از بین می برد؟

در واقع اثرگذاری خمیر دندان برای از بین بردن خط و خش کاملا منطقی است. کل این اثرگذاری مربوط به مواد سفید کننده خمیردندان است که این خط و خش ها را صاف می کند. این خاصیت خمیر دندان برای مبارزه با پلاک روی دندان‌های شما و کمک به یکنواخت شدن رنگ دندان‌ها و از بین بردن خراش‌هایی مانند روی صفحه نمایش گوشی  خوب است.


حتما بخوانید: از بین بردن لکه وایتکس از روی لباس مشکلی


مطمئن شوید که خمیر دندان زیادی روی صفحه نمایش خود نمی ریزید زیرا در این صورت ممکن است به جای ایجاد یک خراش، با نقاط تار زیادی روی صفحه نمایش خود مواجه شوید. یعنی در این صورت مجبور خواهید شد که به یک تعمیرگاه تلفن مراجعه کنید. با این تفاوت که این بار برای یک خراش به آنجا مراجعه نمی کنید، بلکه در واقع برای آن نقاط خسته کننده و گوشی که بویی شبیه خمیر دندان می دهد به آنجا می روید.

پاک کردن خط و خش گوشی ایفون و سامسونگ

کاری که نباید برای از بین بردن خط و خش گوشی انجام دهید

برخی منابع آنلاین می گویند که پولیش نقره ای می تواند به حذف خراش ها از روی صفحه نمایش شما هم کمک کند. اما شما نباید اینطور فکر کنید: خوب این ترفند روی ظروف نقره‌ای من معجزه می‌کند، پس چرا روی تلفن من اینطور نیست؟ پولیش نقره به جای اینکه به رفع خط و خش صفحه گوشی شما کمک کند، برای آن ضرر دارد. پولیش نقره فقط برای استفاده روی وسایل نقره ساخته شده است. هنوز می خواهید آن را امتحان کنید؟ ممکن است در نهایت به پوشش روی صفحه‌ نمایش آسیب بزنید و حتی از راه حلی که امتحان کرده اید هم بهره ای نبرید. بنابراین، این ترفند را امتحان نکنید.


مقالات مرتبط:

6 کاربرد و ترفند باورنکردنی استفاده از لیموترش در خانه داری

از بین بردن بوی بد لباس بعد از شستشو با ترفند های ساده

از
9
رای