چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده؛ هاید لایو در اینستاگرام

چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده؛ هاید لایو در اینستاگرام هاید لایو در اینستا ؛ مخفی شدن استوری اینستاگرام؛ چگونه بفهمیم از استوری و لایو هاید شدیم؛ دیدن استوری هاید شده اینستا؛ چگونه افراد را از هاید استوری خارج کنیم؛ در سلام دنیا بیاموزید.

یکی از قابلیت هایی که اخیرا اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است، قابلیت جدید استوری اینستاگرام است. شما می توانید از طریق استوری اینستاگرام اطلاعات کارهای روزانه خود را به فالوورها داده و آنها را از وضعیت خود با خبر کنید و حتی سوالات جالب پرسیده و جواب فالوورهای خود را مشاهده کنید. اگر شما از این قابلیت استفاده می کنید، حتما می دانید که می توان تنظیماتی بر روی استوری اینستاگرام انجام داد تا چند نفر از فالوورهای شما نتوانند استوری های شما را مشاهده کنند. به عبارت دیگر استوری های خود را مخفی کنید(هاید استوری دیگران در اینستاگرام). اکنون این سوال پیش می آید که  چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده؟ یا چگونه بفهمیم از لایو هاید شدیم؟ اگر به این مساله شک دارید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام، دانلود اینستاگرام فارسی 2020 برای اندروید

هاید لایو در اینستا

چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده؟ (مخفی شدن استوری اینستاگرام)

شما می توانید با استفاده از هایلات های موجود در پیج اینستاگرام شخص متوجه این مساله شوید. برای این منظور به شکل زیر عمل کنید:

مرحله اول: ابتدا به پیج شخص مورد نظر رفته و اگر هایلایت داشت و شما هایلات ها را در پیج او مشاهده کردید، آن شخص هیچ استوری را از شما پنهان نکرده است.

چگونه بفهمیم از استوری هاید شدیم


حتما بخوانید: آموزش کامل ارسال دایرکت اینستاگرام


مرحله دوم: اگر به پیج شخص مورد نظر مراجعه کردید و آن شخص هیچ استوری نداشت، با یک اکانت دیگر به پیج شخص مورد نظر رفته و ببینید که آیا هایلایت دارد یا خیر! اگر با پیج فرد دیگری وارد شدید و هایلایت داشت و شما با پیج خود هایلایت ها را مشاهده نمی کنید، پس حتما در تنظیمات اینستاگرام استوری ها را از شما مخفی کرده است.

چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده

چگونه می توان لایو استوری را از اشخاص خاصی پنهان کرد؟ (هاید لایو در اینستا)

اگر تمایل نداشته باشید که فردی لایو استوری تان را مشاهده کند، کافی است از قسمت تنظیمات وارد بخش استوری شده و در بخش مخفی کردن استوری بر روی شخص مورد نظر کلیک کنید و سپس بر روی گزینه DONE بزنید.


حتما بخوانید: نحوه مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد


در ان حالت فرد مورد نظر قادر به تماشای لایو شما نخواهد بود.

دیدن استوری هاید شده اینستا

سخن آخر

در این مقاله روش های تشخیص اینکه شخصی استوری اش را از شما مخفی کرده است و اینکه چگونه لایو را از بعضی ها مخفی کنیم توضیح دادیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص مخفی کردن استوری در اینستاگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام، دیلیت اکانت دائمی و موقت اینستاگرام

آموزش نحوه رمزگذاری دایرکت اینستاگرام؛ چگونه دایرکت اینستاگرام را مخفی کنیم؟

شات اوت در اینستاگرام چیست؛ نحوه شات کردن در اینستاگرام

راهنمای بازیابی اکانت اینستاگرام؛ چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویماز
16
رای