چگونه استوری بگذاریم که فقط یک نفر ببیند؛ هاید و مخفی کردن استوری

چگونه استوری بگذاریم که فقط یک نفر ببیند؛ هاید و مخفی کردن استوری چگونه استوری بگذاریم که فقط یک نفر ببیند ؛ هاید و مخفی کردن استوری اینستاگرام از یک یا چند نفر در اندروید و آیفون و تنظیمات پنهان کردن استوری اینستاگرام از یک نفر در سلام دنیا بیاموزید.

کنترل افرادی که می توانند استوری اینستاگرام را مشاهده کنند می تواند برای استفاده منظم هر کاربر فعال از برنامه ضروری باشد. این می‌تواند از شلوغ شدن صندوق ورودی دایرکت به دلیل واکنش‌های زیاد استوری اینستاگرام جلوگیری کند.استوری های اینستاگرام طوری طراحی شده اند که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند. کاربران می‌توانند استوری‌های خود را به صورت عمومی ارسال کنند - به این معنی که غریبه‌ها می‌توانند بخش‌هایی از زندگی روزمره یک فرد را ببینند - یا آن را فقط به دوستان نزدیک محدود کنند. در این مطلب سلام دنیا، ما به نحوه مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد و چگونه استوری بگذاریم که فقط یک نفر ببیند؛ روش هاید و پنهان کردن صفحه اینستاگرام از یک نفر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد

اگر شخصی کاربرانی را پیدا کرده است که ترجیح می دهند در آینده استوری های خود را از آنها پنهان کنند ، می تواند این کار را انجام دهد.


حتما بخوانید: دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن


 • با راه اندازی اپلیکیشن موبایل اینستاگرام و ضربه زدن روی عکس پروفایل در گوشه سمت راست پایین صفحه شروع کنید تا به صفحه پروفایل کاربر برسید.
 • سپس، روی نماد «منو» (همبرگر) در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و «تنظیمات» (نماد چرخ دنده) را انتخاب کنید.
 • به "privacy" بروید سپس روی "story" ضربه بزنید.
 • روی تعداد افراد در کنار «Hide story from» ضربه بزنید.
 • سپس افرادی را که می‌خواهید از استوری‌های آینده اینستاگرام بلاک کنید، انتخاب کنید.
 • برای نهایی کردن، روی «Done» (iOS) ضربه بزنید یا در گوشه سمت چپ بالا (اندروید) ضربه بزنید.

نحوه مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد

راه های دیگر برای مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد 

راه دیگر برای هاید کردن استوری اینستاگرام از طریق فید اصلی اینستاگرام است. برای رسیدن به آنجا:

 • روی نماد «خانه» در گوشه سمت چپ پایین رابط اینستاگرام ضربه بزنید و «story» را انتخاب کنید.
 • سپس، روی «More» (نماد سه نقطه) در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید و «story setting» را انتخاب کنید.
 • روی تعداد افراد کنار «Hide story from» ضربه بزنید، افرادی را که می‌خواهید استوری‌ها را از آن‌ها مخفی کنید، انتخاب کنید.
 • سپس روی «Done» (iOS) ضربه بزنید یا در گوشه بالا سمت چپ (Android) ضربه بزنید تا نهایی شود.

کاربران همچنین می توانند افرادی را برای مخفی کردن استوری خود انتخاب کنند، زیرا در حال بررسی هستند که چه کسی استوری خود را دیده است.


حتما بخوانید: چگونه بفهمیم استوری برای ما هاید شده


 • در صفحه اصلی اینستاگرام روی «story» ضربه بزنید و انگشت خود را روی یک استوری به سمت بالا بکشید تا لیست کاملی از بینندگان استوری اینستاگرام را ببینید.
 • برای یافتن افرادی که می‌توانید استوری ها را از آنها پنهان کنید، به پایین بروید
 • روی نماد سه نقطه در کنار نام کاربری آنها ضربه بزنید
 • «Hide your story» و سپس «Hide» را برای تأیید انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که همه این روش‌ها نتیجه یکسانی خواهند داشت - کاربرانی که برای هاید کردن استوری اینستاگرام انتخاب شده‌اند، از آن نقطه به بعد نمی‌توانند هیچ عکس، ویدیو یا ویدیوی لایو اضافه شده به استوری اینستاگرام را ببینند. آنها باید با پیروی از فرآیندهای مشابه لغو انتخاب شوند تا مجوزهای مشاهده مجدد به آنها داده شود. آنها همچنان می توانند پست های صفحه نمایه کاربر را ببینند.

نحوه مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد

دلیل مخفی کردن استوری ها از برخی از افراد

پنهان کردن استوری های اینستاگرام برای افرادی که فالوورهای زیادی در این پلتفرم دارند بسیار مفید است. کاربرانی که به‌دقت دنبال‌کنندگان خود را زیر نظر دارند، ممکن است تصور کنند که کدام یک از آنها به خاطر گرفتن اسکرین شات از استوری‌های اینستاگرام بدنام هستند و از این ویژگی برای جلوگیری از انجام این کار استفاده می‌کنند. اگر هر فالوری عادت دارد به تک تک استوری‌ها پاسخ دهد، این می‌تواند از مسدود کردن صندوق ورودی اینستاگرام نیز جلوگیری کند و به کاربر اجازه می‌دهد پاسخ‌ها را محدود کنند. و در موارد نادر کاربر می خواهد در استوری های خود در مورد کاربر دیگری صحبت کند بدون اینکه او از پست های کاربر اطلاع داشته باشد، می تواند به طور موقت استوری های خود را برای یک روز از شخص مورد نظر مخفی کند. سپس آنها می توانند تصمیم بگیرند که پس از پایان 24 ساعت دوباره به آنها مجوزهای مشاهده اعطا کنند.

سخن آخر

برخی از کاربران ممکن است بخواهند لحظات روزانه خود را با یک پایگاه بیننده بزرگتر به اشتراک بگذارند، منهای افراد خاصی که ترجیح می دهند با آنها تعامل نداشته باشند. توانایی هاید کردن استوری های اینستاگرام از کاربران خاص، سطح خاصی از حریم خصوصی را برای مخاطبان امکان پذیر می کند. این مقاله را در صورت مفید بودن با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

ترفند های استوری اینستاگرام؛ نحوه کشیدن استیکر قلب در استوری

سایز پست و ابعاد مناسب استوری، ریلز و ویدیو اینستاگراماز
1
رای