دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن؛ برنامه دیدن مخفیانه استوری

دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن؛ برنامه دیدن مخفیانه استوری دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن ؛ آموزش دیدن استوری بدون سین خوردن و فهمیدن طرف مقابل با بهترین ترفندها و برنامه دیدن مخفیانه استوری در سلام دنیا بیاموزید.

این روزها در برنامه اینستاگرام بخش استوری ها خیلی مورد استقبال قرار گرفته و مردم دوست دارند که هر چند وقت یکبار استوری های یکدیگر را مشاهده کنند. وقتی استوری های اینستاگرام شخصی را مشاهده می کنید، آن شخص کاملاً متوجه می شود که شما استوری های او را مشاهده کرده اید. حال با این وجود، اگر زمانی بخواهید استوری‌های شخصی را به‌طور ناشناس - آن هم به گونه‌ای که آن شخص متوجه نشود که شما آنها را مشاهده کرده‌اید - نگاه کنید، باید چه کار کنید؟ برای رسیدن به این پاسخ به خواندن این مطلب از سلام دنیا ادامه دهید. تماشا کردن استوری اینستاگرام آن هم بدون اطلاع کاربر تقریباً عملی غیرممکن است.

البته در این بین شما می‌توانید چند راه‌حل - مثل فعال کردن حالت هواپیما و یا استفاده از یک برنامه شخص ثالث - را هم نیز امتحان کنید. ما در این مطلب به آموزش دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن طرف مقابل؛ دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن و دیدن مخفیانه استوری اینستاگرام پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

آیا می توان استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس تماشا کرد؟


حتما بخوانید: سایز پست اینستاگرام؛ ابعاد مناسب استوری، ریلز و ویدیو اینستاگرام


در حال حاضر اینستاگرام به شما این اجازه را نمی دهد که استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس تماشا کنید. در واقع، این کار دقیقاً برخلاف سیاست اینستاگرام می باشد. چند راه وجود دارد که می توانید از طریق امتحان کردن آن ها - اگر به این فکر می کنید که چگونه استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس تماشا کنید - استوری ها را به صورت ناشناس مشاهده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اینستاگرام و یا متا هیچ یک از روش های ارائه شده در این مطلب را تأیید نمی کند.

دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

چرا می خواهید استوری اینستاگرام را به صورت ناشناس تماشا کنید؟

درست است که همه ی ما برای این کار خود انواع دلیل ها را داریم، اما خب برخی از دلایل رایجی که می توان به آن ها پرداخت عبارتند از:

  • کمک به محافظت از حریم خصوصی خود: تماشای استوری اینستاگرام به صورت خصوصی می تواند یک گزینه عالی برای حفظ حریم خصوصی شما باشد. این زمانی صدق می کند که شما نمی خواهید صاحب حساب بفهمد که شما استوری او را دیده اید.
  • کمک به جلوگیری از ناهنجاری ها: بعضی اوقات مواردی وجود دارند که باعث می شوند یک استوری در اینستاگرام کمی ناهنجار یا بحث برانگیز به نظر برسند. تماشای آن به صورت ناشناس می تواند برای جلوگیری از مکالمات ناخواسته یا سایر تعاملات با صاحب حساب مفید باشد.
  • کمک به رفع کنجکاوی: ممکن است بعضی اوقات در مورد برخی از استوری های اینستاگرام کنجکاو باشید و در عین حال هم نخواهید صاحب اکانت از دیدن استوری خود توسط شما مطلع شود. این کار می تواند راهی عالی برای کمک به رفع کنجکاوی شما بدون افشای هویت شما باشد.
  • توجه به رقبا: کسب و کارهایی هم نیز در اینستاگرام وجود دارند که ممکن بخواهید آن ها را هم به عنوان رقیب در نظر بگیرید.

حتما بخوانید: دانلود ریلز اینستاگرام برای آیفون و اندروید


چگونه استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس مشاهده کنیم؟

1. دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل از طریق استفاده از یک حساب کاربری ناشناس 

یکی از بهترین و ساده‌ترین روش ها برای دیدن ناشناس استوری‌های اینستاگرام استفاده از یک حساب کاربری جداگانه و ناشناس در اینستاگرام می باشد. درست است که در این روش کاربر متوجه می شود که شخصی استوری اینستاگرام او را تماشا کرده است، اما خب هرگز نمی تواند متوجه شود که آن اکانت ناشناس شما هستید.

اگر که در حال حاضر دارای دو حساب کاربری می باشید، می‌توانید بین این دو حساب جابه‌جا شده و از یک حساب خاص برای دسترسی به استوری اینستاگرام طبق اولویت خود استفاده کنید. اگر که از قبل حساب کاربری ای جز اکانت اصلی خود ندارید، می توانید به راحتی یک حساب کاربری را برای خود بسازید. 

دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

2. دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل از طریق استفاده از برنامه های تخصصی آنلاین برای مشاهده استوری

چندین راه برای کمک کردن به شما برای تماشای ناشناس استوری های اینستاگرام وجود دارد. شما می‌توانید برای این کار از برنامه‌ها و وب‌سایت‌های شخص ثالث استفاده کرده و استوری های فرد مقابل را کاملاً ناشناس رویت کنید. شما می توانید برای ناشناس ماندن از دو برنامه تخصصی Instagram viewer و Instagram story viewer استفاده کنید.

برنامه آنلاین دیدن مخفیانه استوری Instagram viewer

برنامه آنلاین دیدن مخفیانه استوری Instagram story viewer

3. دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل از طریق روشن کردن حالت هواپیما 

روشن کردن حالت هواپیمای گوشی به شما این اجازه را می دهد که بدون فهمیدن شخص استوری او را مشاهده کنید. حال سوال اینجاست که شما چگونه می توانید استوری شخصی را بدون اینترنت و در حالت هواپیما تماشا کنید؟ اینستاگرام چندین استوری را از قبل برای شما بارگذاری می کند تا بتوانید آنها را فوراً و بدون هیچ بافری تماشا کنید. پس با این اوصاف شما می توانید بدون دیده شدن یا شناسایی شدن، استوری اینستاگرام شخص مورد نظر خود را تماشا کنید. به یاد داشته باشید که این روش همیشه جواب نمی باشد و ممکن است همه استوری ها را از قبل به دلیل بالا بودن حجم آن ها بارگذاری نکند.

دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

4. دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل از طریق استفاده از ترفند Swipe back 

اگر به دنبال مشاهده استوری اینستاگرام شخص دیگری هستید، بهترین و عالی ترین راه برای انجام این کار می تواند استفاده از ترفند Swipe back باشد. این ترفند شامل مشاهده استوری مجاور و سپس کشیدن انگشت به عقب می شود. برای استفاده درست از این ترفند مراحل زیر را دنبال کنید.

  • برنامه اینستاگرام را راه اندازی کرده و استوری را که می خواهید بدون شناسایی آن را تماشا کنید باز کنید.
  • بلافاصله بر روی پروفایل ضربه بزنید و استوری بعدی را باز کنید.
  • انگشت خود را بر روی استوری فعلی نگه دارید و بدون اینکه انگشت خود را رها کنید، انگشت خود را به عقب بکشید
  • انگشت خود را رها نکنید و به استوری اینستاگرام مورد نظر نگاه کنید.
  • پس از تماشای استوری، به عقب برگشته و به استوری بروید که در واقع از آن شروع کرده‌اید.
  • این کار هم ممکن است نتیجه دهد و هم ممکن است نتیجه ندهد.

حتما بخوانید: روش اشتراک گذاری عکس پست و استوری اینستاگرام در واتساپ


سوالات متداول

1. چگونه استوری اینستاگرام شخصی را به صورت ناشناس مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید از بهترین راه‌حل‌ها برای کمک به مشاهده کردن ناشناس استوری اینستاگرام یک شخص استفاده کنید. توجه داشته باشید که تا زمانی که به سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام مربوط باشد، تماشای استوری اینستاگرام یک شخص به صورت ناشناس کاملا غیرقانونی می باشد.

2. آیا می توانید استوری اینستاگرام شخصی را بدون اینکه او از آن مطلع شود تماشا کنید؟

بله، این امکان وجود دارد که استوری های اینستاگرام شخصی را بدون اینکه او متوجه شما شود تماشا کنید. شما می توانید از یک حساب کاربری اینستاگرام ناشناس و یا حتی از یک برنامه یا وب سایت شخص ثالث که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است استفاده کنید.

سخن آخر

اینستاگرام خود به طور رسمی به شما این اجازه را نمی دهد که استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس تماشا کنید. این کار در واقع دقیقاً برخلاف سیاست های اینستاگرام می باشد.  اما خب به یاد داشته باشید همیشه راه حل هایی برای فرار از اینگونه سیاست ها وجود دارد. به یاد داشته باشید که روش های ساده و آسانی که در بالا راجب آنبحث کردیم می توانند از جهات مختلف مفید واقع شوند.


مطالب مرتبط:

رفع مشکل کار نکردن فیلترها و افکت های اینستاگرام + فعال کردن آن

 روش فعال و غیر فعال کردن موقعیت مکانی در اینستاگراماز
2
رای