آموزش تصویری تغییر نام کاربری در فیس بوک به صورت گام به گام

آموزش تصویری تغییر نام کاربری در فیس بوک به صورت گام به گام هنگامی که شما یک حساب در فیس‌بوک برای خود می سازید نام کاربری مشخصی را نیز برای آن در نظر می‌گیرید. شاید بعدا به هر دلیلی بخواهید نام کاربری خود را تغییر دهید و از نام کاربری دیگری استفاده کنید.

در چند مرحله سریع می توانید نام کاربری فیس بوک خود را از  قسمت پروفایل یا صفحه تغییر دهید ، اما با تغییر آن ، دیگر نمی توانید به مورد قبلی برگردید. نام کاربری فیس بوک شما همان نامی که در فیسبوک تان نمایش داده می شود نیست، نام کاربری نامی است که در پست های شما و زمان تگ شدن نشان داده می شود. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا به بررسی تغییر نام کاربری فیس بوک می پردازیم.

چگونه نام کاربری فیس بوک خود را تغییر دهیم

نام کاربری فیس بوک در URL آدرس شما دیده می شود و به دیگران کمک می کند تا شما را در بستر رسانه های اجتماعی پیدا کنند، و این کار یک لینک مستقیم و منحصر به فرد برای دستیابی به صفحه فیس بوک شما ایجاد می کند. اگر صفحات فیس بوک را برای شغل، بدون منفعت و سود، باند یا هر هدف دیگری مدیریت می کنید ، می توانید به افراد در یافتن صفحه ای که با نام کاربری متفکرانه ای ایجاد شده کمک کنید.

دانلود جدیدترین نسخه فیس بوک برای اندروید، ایفون و ویندوز

چگونه نام کاربری فیس بوک خود را تغییر دهیم

آموزش تصویری تنظیمات تغییر نام کاربری در فیس بوک

چگونه نام کاربری فیسبوک خود را تغییر دهیم ، و به دیگران کمک کنیم مشخصات یا صفحه شما را بهتر شناسایی کنند

برخلاف نامی که در صفحه فیس بوک شما نمایش داده می شود - به عبارت دیگر نام نمایشی شما - نام کاربری فیس بوک در پس زمینه تقریبا دیده نشده برای تان کار می کند. نام های کاربری فیس بوک برای کمک به کاربران در یافتن افراد یا صفحاتی که در میان میلیاردها پروفایل و صفحات فیس بوک جستجو می کنند، ایجاد شده است.


حتما بخوانید: بازیابی رمز فیسبوک بدون ایمیل و شماره تلفن


وقتی لینکی برای استفاده از نام کاربری فیس بوک تان ایجاد می کنید، در واقع می توانید آن را برای همه ارسال کنید و به آنها اجازه دهید فوراً پروفایل یا صفحه شما را پیدا کنند. نام های کاربری فیس بوک به کاربران کمک می کند تا از این همه در هم و برهمی نام ها خلاص شوند. اینطور فکر کنید: یافتن حساب کاربری فیس بوک دوست جدیدتان جان اسمیت مانند یافتن سوزن در انبار کاه در مزرعه ای پر از کاه است. بنابراین پیدا کردن صفحه فیس بوک John.Smith.314159 کمی آسان تر خواهد بود. خصوصاً اگر جان لینک (صفحه فیسبوک) www.facebook.com/john.smith.314159 را برای شما ارسال کرده باشد. زمانی که حساب کاربری ایجاد می کنید ، فیس بوک به طور خودکار یک نام کاربری به شما اختصاص می دهد، احتمالاً از چیزی الهام گرفته نشده است و فقط نام شما و تعدادی عدد است. اگر می خواهید نام کاربری فیس بوک خود را تغییر دهید یا نام کاربری صفحه فیس بوک ای را که مدیریت می کنید تغییر دهید ، این کار را با دقت انجام دهید: به محض تغییر نام کاربری فعلی ، نمی توانید به نام قبلی برگردید ، زیرا هر نام کاربری منحصر به فرد فقط می تواند یک بار استفاده شود.

نحوه تنظیم یا تغییر نام کاربری فیس بوک از  قسمت پروفایل

1. از طریق رایانه رومیزی وارد حساب Facebook خود شوید وروی مثلث آبی تیره در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.
2. از منوی کشویی روی کلمه "تنظیمات" کلیک کنید.

تنظیمات نام کاربری فیس بوک از  قسمت پروفایل
3. در صفحه بعد ، روی ردیفی که "نام کاربری، Username " نوشته شده و نام کاربری فعلی شما نمایش داده می شود روی "ویرایش، Edit" کلیک کنید.
4. نام کاربری مورد نظر خود را وارد کنید (در صورت عدم دسترسی ، X قرمز رنگ همراه با پیغامی با عنوان "نام کاربری در دسترس نیست" ظاهر خواهد شد).


حتما بخوانید: بازیابی فیسبوک هک و قفل شده 


ویرایش نام کاربری فیس بوک از  قسمت پروفایل
5. بعد از انتخاب نام کاربری مورد نظر ، روی "ذخیره تغییرات" کلیک کنید.

ذخیره تغییرات نام کاربری فیس بوک از  قسمت پروفایل

نحوه تنظیم یا تغییر نام کاربری فیس بوک در یک صفحه

  • روی قسمت "  About" در سمت چپ صفحه خود کلیک کنید.
  •  گزینه "ویرایش" در کنار نام کاربری صفحه خود را انتخاب کنید.
  •  نام کاربری مورد نظر خود را وارد کنید و اگر در دسترس است ، روی " Create username " یا (ایجاد نام کاربری) کلیک کنید.

حتما بخوانید: اموزش روش گذاشتن پست، فیلم در فیس بوک


نام کاربری جدید شما اکنون تنظیم شده است و هر نام کاربری قبلی که استفاده کرده اید برای هیچ کس از جمله شما در دسترس نیست.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت سلام دنیا به بررسی تغییر نام کاربری فیس بوک پرداختیم، امیدواریم که از خواندن این مطلب استفاده لازم را برده باشید و ما را در سایر مقالات مربوط به تکنولوژی همراهی کنید. می توانید این مقاله را با دوستان خود که فکر می کنید نیاز به تغییر نام کاربری فیسبوک خود دارند ، به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

آموزش ساخت ایموجی (مموجی) چهره در اندروید و فیسبوک با عکس خود

آموزش اتصال فیس بوک به اینستاگرام و رفع مشکل اتصال آن

آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به حساب کاربری گوگل (جیمیل) با 3 روش موثر

از
8
رای