روش خشک و خارج کردن آب از آیفون در آب افتاده با برنامه سیری siri

روش خشک و خارج کردن آب از آیفون در آب افتاده با برنامه سیری siri آب رفتن در گوشی آیفون ؛ اگر گوشی آیفون در آب افتاد، چیکار کنیم؛ نحوه خارج کردن آب از آیفون با استفاده از میانبر سیری و خشک کردن گوشی آیفون در آب افتاده و آب خوردگی گوشی آیفون در سلام دنیا بیاموزید.

بسیاری از گوشی‌های سال‌های اخیر درجاتی از مقاومت در برابر آب را ارائه می‌دهند، به این معنی که اگر دستگاه اپل شما افتاد. نترسید. مطمئناً افتادن تلفن در آب فاجعه ای نیست که قبلاً بود، اما رطوبت می تواند در مکان هایی مانند بلندگوهای تلفن شما باقی بماند. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد نحوه خارج کردن آب از آیفون با استفاده از میانبر سیری، خشک کردن گوشی آیفون در آب افتاده و خارج کردن آب از گوشی آیفون صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

خشک کردن گوشی آیفون در آب خورده

خوشبختانه، آیفون راه آسانی برای خارج کردن آب از بلندگوهای خود ارائه می دهد. و تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید یک راه حل شخص ثالث از طریق برنامه میانبرهای اپل است. (همچنین می توانید نکات برتر ما را در مورد نحوه خارج کردن آب از تلفن خود بخوانید ).

میانبر Water Eject صدا را با فرکانسی تولید می کند که بلندگوهای آیفون شما را به لرزه در می آورد تا آب به بیرون رانده شود. این مهم است زیرا اگرچه آیفون شما به احتمال زیاد مقاومت در برابر آب را ارائه می دهد - رتبه IP68 در مدل های فعلی آیفون 13 به این معنی است که تلفن شما می تواند آب تا عمق 6 متر را به مدت 30 دقیقه تحمل کند - شما همچنان باید بعد از در آوردن  آیفون خود از آب ان را پاک کنید. و خارج کردن رطوبت طولانی مدت از پورت های مختلف آیفون به این راحتی ها نیست. اساساً، این میانبر کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که ایفون بعد از سقوط یا شیرجه در آب سالم باقی می ماند.


حتما بخوانید: رفع مشکل خالی شدن باتری آیفون از شب تا صبح


نحوه خارج کردن آب از آیفون  در آب افتاده با استفاده از میانبر سیری

1. در مرورگر آیفون خود، به Shortcuts Gallery بروید و با ضربه زدن روی Get Shortcut و سپس Add Shortcut در صفحه بعدی ، میانبر water eject را دریافت کنید .

نحوه خارج کردن آب از آیفون با استفاده از میانبر سیری1
2. میانبرها راه اندازی می شوند و میانبر water eject به میانبرهای دیگری که در برنامه ذخیره کرده اید می پیوندد.

  از اینجا می توانید میانبر را به یکی از سه روش فعال کنید:

  •  Water eject را با استفاده از برنامه SHORTCUTS فعال کنید.
  • بهترین راه برای فعال کردن میانبر Water Eject استفاده از برنامه Shortcuts است.
  1. برنامه Shortcut را باز کنید و روی میانبر Water Eject ضربه بزنید . از منوی ظاهر شده، روی Begin Water Ejection ضربه بزنید.

نحوه خارج کردن آب از آیفون با استفاده از میانبر سیری2

2. یک صدای تقریباً 15 ثانیه ای پخش می شود. در پایان یک پیغام پاپ آپ ظاهر می شود که به شما هشدار می دهد آب از اسپیکر شما خارج شده است.


حتما بخوانید: روش انتقال اطلاعات عکس از آیفون قدیمی به آیفون جدید


Water eject را با استفاده از فرمان صوتی سیری فعال کنید.

نحوه خارج کردن آب از آیفون با استفاده از میانبر سیری3

اگر ترجیح می‌دهید از مشکل راه‌اندازی Shortcuts و یافتن میانبر Water Eject خلاص شوید، می‌توانید میانبر را با صدای خود نیز فعال کنید.

3. با فرض اینکه Hey Siri را در آیفون خود راه اندازی کرده اید ، به سادگی بگویید: «Hey Siri, water eject» و دستیار دیجیتال اپل منوی Water Eject را نمایش می دهد. برای ادامه روی Begin Water Ejection ضربه بزنید .

Water eject را با استفاده از نماد صفحه اصلی فعال کنید.

خارج کردن آب از گوشی آیفون

همچنین می توانید برای دسترسی آسان، میانبر Water Eject را بر روی صفحه اصلی خود قرار دهید، با این فرض که از آن دسته افرادی هستید که گوشی خود را زیاد در آب می اندازند. 


حتما بخوانید:  رفع مشکل فریز شدن دوربین آیفون


1.  روی خط سه دکمه در گوشه سمت راست بالای میانبر Water Eject ضربه بزنید. در صفحه بعدی روی سه نوار افقی ضربه بزنید.

خارج کردن آب از گوشی آیفون1

2. در زیر برگه جزئیات، Add to homescreen را انتخاب کنید و سپس با ضربه زدن روی Add در صفحه بعدی تأیید کنید.

خارج کردن آب از گوشی آیفون2

3. اکنون میانبر Water Eject به عنوان یک نماد در صفحه اصلی شما ظاهر می شود. می توانید صفحه اصلی آیفون خود را ویرایش کنید تا میانبر را به هر کجا که می خواهید منتقل کنید.

خارج کردن آب از گوشی آیفون3

سخن آخر

برای محافظت از آیفون خود در برابر آسیب می توانید اقدامات دیگری مانند خرید قاب را انجام دهید. فقط مطمئن شوید که یکی را خریداری کرده اید که متناسب با آیفون خاص شما باشد.


مقالات مرتبط:

روش فورس ریستارت و فکتوری آیفون [همه مدل ها]

آموزش زیپ کردن فایل در گوشی آیفوناز
5
رای