چگونه ایرپاد خاموش را پیدا کنیم؛ روش و برنامه ردیابی ایرپاد گم شده

چگونه ایرپاد خاموش را پیدا کنیم؛ روش و برنامه ردیابی ایرپاد گم شده چگونه ایرپاد خاموش را پیدا کنیم ؛ 9 نکته و روش برتر برای پیدا کردن ایرپاد گم شده و دانلود برنامه ردیابی ایرپاد برای آیفون و اندروید و یافتن هدفون‌های بلوتوث گمشده در سلام دنیا بیاموزید.

آیا تا به حال تجربه از دست دادن هدفون گران قیمت خود را داشته اید؟ نگران نباشید، زیرا فناوری وجود دارد که به شما کمک می کند آنها را پیدا کنید. البته برخی از اقدامات احتیاطی وجود دارد که باید قبل از آن انجام دهید تا به راحتی مکان اموال گم شده خود را پیدا کنید. اجازه دهید نگرانی ناشی از این سوال را رفع کنیم که چگونه هدفون های بلوتوثی یا همان ایرپادهای گم شده را پیدا کنیم. اولین اقدام ما هنگامی که متوجه می شویم ایرپادهای ما گم شده اند این است که با نگرانی به دنبال آنها بگردیم، اما اغلب اوقات با ناامیدی مواجه می شویم. فکر بعدی ما این است که باید آنها را جایگزین کنیم زیرا پیدا کردن آنها غیرممکن است.در بسیاری از مواقع این می تواند نگران کننده نیز باشد زیرا ما فشارهای مالی داریم و همیشه نمی توانیم یک مورد جدید دریافت کنیم. خب در این مقاله سلام دنیا ما راه حل پیدا کردن ایرپاد گم شده را به شما آموزش می دهیم.

چرا ایرپادها به راحتی در جای خود قرار نمی گیرند؟

اصلی ترین نشانه پیشرفت تکنولوژی پیروی از یک الگوی ثابت است. هر نسخه جدید معمولاً از نظر اندازه کوچکتر از نسخه قبلی خود است و همان الگوی توسط ایرپادهای بلوتوثی اتخاذ شده است. اقلام کوچکتر هنگام جستجوی آنها به راحتی در جای خود قرار نمی گیرند و گم می شوند و پیدا کردن آنها را برای شما دشوار می کند. حتی ناامیدکننده‌تر این واقعیت است که آنها معمولاً در رنگ‌های سیاه، خاکستری یا سفید هستند و از این رو به راحتی با محیط اطراف ترکیب می‌شوند.


حتما بخوانید: آیا می توان از استفاده شدن ایرپادهای گم یا دزدیده شده جلوگیری کرد


2 روش برتر برای پیدا کردن ایرپاد گم شده

ما ادامه این مطلب بهترین راه‌های پیدا کردن هدفون‌های بلوتوث گمشده را گردآوری کرده‌ایم. نگران نباشید و جستجو را شروع کنید!

1. برنامه های اسکنر بلوتوث

برای اینکه برنامه‌های اسکنر بلوتوث کار کنند، باید مطمئن شوید که ایرپادها همیشه روشن و شارژ هستند. اسکنرها فقط سیگنال‌های ایپادهایی  را که در محدوده اسکنر هستند شناسایی می‌کنند. آنها از قدرت سیگنال های داده شده توسط ایرپاد برای محاسبه فاصله تقریبی از مکان شما استفاده می کنند. فاصله را روی صفحه نمایش از نزدیک تماشا کنید و به دنبال ایرپادهای گم شده خود در جهتی باشید که سیگنال ها قوی ترین هستند. Wunderfind یک برنامه اسکنر برای آیفون و اندروید است که می تواند ایرپاد گم شده را پیدا کند.

2 روش برتر برای پیدا کردن ایرپاد گم شده

2. ردیاب های بلوتوث 

راه دیگری برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده استفاده از ردیاب های بلوتوث است. این به ویژه در صورتی مفید است که ایرپاد شما خاموش باشد. شما فقط باید یک ردیاب بلوتوث (که معمولا یک دستگاه ارزان قیمت است) بخرید و آن را به جعبه ایرپاد خود وصل کنید. این ردیاب ها را می توان توسط برنامه های سازنده آنها ردیابی کرد.

برنامه های توصیه شده برای ردیابی ایرپاد

1. برنامه Find My برنامه ای برای پیدا کردن ایرپادهای اپل شما است.

دانلود برنامه ردیابی ایرپاد Find My برای آیفون

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با آیفون خود تنظیم کنید، Find My را باز کنید، تب your devices و بعد AirPods خود را انتخاب کنید که در زیر آن مکان آن را می بینید.

برنامه های توصیه شده برای ردیابی ایرپاد

2. برنامه Find your Pixel Buds می تواند برای مکان یابی pixel buds یا گوگل پیکسل بادز استفاده شود. شما باید آنها را با گوشی اندروید خود پخش کنید و همیشه آنها را به آن متصل کنید.

دانلود برنامه ردیابی ایرپاد Find your Pixel Buds برای اندروید

برای پیدا کردن مکان به آنها زنگ بزنید. هنگامی که آنها را پیدا کردید آنها را بی صدا کنید.

برنامه های توصیه شده برای ردیابی ایرپاد

چگونه ایرپاد خاموش را پیدا کنیم

7 نکته برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده

اولین راهنمایی های ما ساده است. اینها ممکن است ابتدایی به نظر برسند، و ممکن است به برخی از آنها فکر کرده باشید. اما ارزش آن را دارد که همه آنها را مرور کنید تا مطمئن شوید که می توانید ایرپادهای گمشده تان که خاموش شده را پیدا کنید.


حتما بخوانید: روش غیر فعال و خاموش کردن دستیار صوتی سیری (Siri) در ایرپاد


1. ابتدا مکان هایی که ممکن است باعث آسیب دیدن ایرپاد شود را بگردید

اولین نکته مهم؛ چگونه یک ایرپادهای گمشده را زمانی که خاموش است پیدا کنیم؟ برای شروع، فهرستی از مکان های خود تهیه کنید.ایرپاد ممکن است جایی باشد که ممکن است آسیب ببیند.افتادن در قسمت پشتی مبل خیلی بد نیست.به عنوان مثال، به عنوان مثال، به دلیل اینکه ممکن است کسی آنها را زیر پا بگذارد، می تواند بدتر باشد. به طور مشابه، اگر آنها در یک جایی امن هستند، بنابراین پیدا کردن آنها ضروری نیست. اگر بعد از آن آنها را در باغ،در حال دویدن، یا در حمام، یا مکان دیگری که ممکن است خیس شوند گم کرده اید، بهتر است ابتدا این مکان ها را جستجو کنید.

7 نکته برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده

2. مکان هایی که بیشترین احتمال را می دهید را بررسی کنید

آیا به طور مرتب ایرپاد خود را جایی می گذارید؟ روی پاتختی، شاید، یا میز ناهارخوری؟مهم نیست که قبلاً بررسی کرده باشید، در این شرایط، ارزش بازگشت و نگاه کردن را دارد،چون معمولا زمانی که ما با وحشت به دنبال چیزی هستیم،فقط یک نگاه سریع به یک جایی می اندازیم و رد می شویم.ایرپاد شما ممکن است در جایی پنهان شده باشد، به خصوص اگر رنگ آنها کم زنگ هم باشد.زمانی که در گوش شما است مشکی مات به نظر می رسد اما در هنگام جستجو اصلا اینطوری نیست.در واقع، این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده ،خاموش هستند.

3. مسیر خود را دوباره بررسی کنید و به دنبال جایی باشید که ممکن است ایرپاد افتاده باشد

همیشه ارزش دارد مراحل خود را دوباره دنبال کنید تا مطمئن شوید ایرپاد خود را از به سمت پایین پرت نکرده باشید.جایی خارج از حد معمول بنابراین، اگر لیستی از مکان های احتمالی تهیه کرده اید و آن را پیدا نکرده اید،بایدمرحله بعدی را امتحان کنید.

4. ذهن خود را آرام و مدیتیشن را شروع کنید

وقتی استرس دارید، همیشه نمی توانید خوب فکر کنید. به طور کلی یک موقعیت استرس زا مثل جست‌وجوی ایرپادهای گمشده، و تعجب از اینکه که چگونه یک ایرپاد گمشده خاموش را پیدا کنیم، این فشار را حتی بیشتر می کند.اگر احساس می‌کنید که بیشتر و بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرید، بهترین کار این است که کمی آرام شوید،زمانی که آرام تر شدید، ممکن است بتوانید واضح تر فکر کنید و دستگاه گم شده خود را با سرعت بیشتری پیدا کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، وب سایت NHS UK دارای عادات بسیار خوبی برای از بین بردن استرس است که می توانید در خانه امتحان کنید.به طور کلی، مثبت اندیشی بسیار مهم است. شما هدفون خود را پیدا خواهید کرد! فقط ممکن است کمی طول بکشد.

7 نکته برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده

5. از اطرافیان خود بپرسید

در حالی که مغز خود را درگیر می کنید، همیشه ایده خوبی است که از هر کسی که در اطراف است بپرسید که آیا می داند ایرپاد شما کجاست یا خیر،این گزینه دیگری است که اگر احساس استرس می کنید ممکن است ذهن شما را از سرزنش کردن دور کند. کسی در اطراف شما، چه در خانه شما، چه در محل کار،یا حتی در مترو، ممکن است ایرپاد شما را دیده باشد و متوجه نشده باشد که شما آنها را در آن زمان می خواهید.به همین ترتیب، آنها ممکن است آنها را جابجا کرده باشند، با این تصور که با گذاشتن آنها در جای امن در محل کار به شما کمک می کنند.اگر ایرپاد شخص دیگری را قرض گرفته اید، ممکن است این یک اعتراف باشد!


حتما بخوانید: حل مشکل کار نکردن ایرپاد (airpods) اپل در یک گوش


6. محل کار و خانه خود را مرتب کنید

یکی از راه حل های آسان برای پیدا کردن یک ایرپاد گمشده در حالت خاموش، مرتب کردن خانه و/یا محل کار است.بعد، زمانی که همه چیز مرتب شد، می توانید ایرپاد خود را در یک مکان نگه دارید. تا زمانی که فضای زندگی شما مرتب است، لازم نیست دائماً دنبال آنها بگردید.

7. پخش موسیقی با صدای بلند (اگر ایرپاد شما همچنان به گوشی شما متصل است)

اگرچه این راه حل به شما برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده که خاموش هستند،کمک نمی کند،اما این یک راه عالی برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده گمشده که هنوز به تلفن شما متصل هستند. به شرطی که خانه یا محل کار شما ساکت باشد،چون موسیقی را از تلفن شما با صدای کامل پخش می کند و صدا باید از هدفون شما خارج شود به سادگی آن را دنبال کنید تا به آنها برسید!

7 نکته برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده

چرا ایرپادها به راحتی گم می شوند؟

گم کردن ایرپاد  یک اتفاق رایج است. جستجوی عبارت «چگونه یک دستگاه بلوتوث که خاموش است را پیدا کنیم،» که واقعاً گویا همه چیز است. چرا در دنیای مدرن اینقدر این اتفاق می افتد؟ به خصوص در جوامعی که آماده استفاده از اینترنت 5G هستند.در چند دهه گذشته پیشرفت های چشمگیری در فناوری بلوتوث صورت گرفته است. در نتیجه آخرین نسخه، بلوتوث 5.0، سرعت انتقال را بهبود بخشیده است و می تواند برای مدت طولانی تری تا فواصل (تا 800 فوت/240 متر بدون مانع) ارسال کند.افزایش قدرت همراه با انقباض فناوری مدرن به این معنی است که دستگاه های بلوتوث کوچکتر و کوچکتر می شوند. به عنوان مثال، در حال حاضر هدست های بسیار کوچک، عمدتا در طیف های مشکی و نقره ای با فناوری هدفون True Wireless وجود دارند، که امکان گم شدن انها زیاد است.


حتما بخوانید: روش تمیز کردن ایرپاد [هندزفری بلوتوث]


هر چه هندزفری کوچکتر احتمال گم شدنش بیشتر است

وقتی اقلام کوچکتر هستند، راحت تر گم می شوند. می توانید آنها را زمین بگذارید، و به آن فکر نکنید، و بعد آنها را گم کنید و دیوانه وارد دنبال آنها بگردید. هنگامی که در تلاش برای یافتن ایرپادهای گمشده که خاموش شده، هستید، این امر حتی دشوارتر می شود.در حالی که ممکن است با نحوه یافتن ایرپادهای گمشده که باتری آن تمام شده است مشکل داشته باشید، اگر آنها را پیدا کنند، امیدی وجود دارد روشن و به گوشی شما متصل می شوند. زیرا در این شرایط ممکن است ایرپاد شما قابل پیگیری باشد. برعکس، می توانید به نکته 7 بالا مراجعه کنید و از طریق آنها موسیقی با صدای بلند پخش کنید،تا زمانی که آنها را پیدا کنید.

هر چه هندزفری کوچکتر احتمال گم شدنش بیشتر است

آیا هدفون بلوتوث قابل ردیابی است؟

 در شرایط خاص،بله. به عنوان مثال، اگر فقط ایرپاد دارید، این کار بسیار آسان تر است. به طور کلی، باید توجه داشته باشید که هدفون بلوتوث خود را از طریق ویژگی بلوتوث آن ردیابی کنیدالبته بایذ شرایط زیر هم رعایت شود.

1. باتری هدفون بلوتوث باید شارژ شود.
2. هدفون های بلوتوث بی سیم باید روشن باشند.
3. آنها باید با تلفن شما جفت شوند و قطع نشوند.
4. شما باید در منطقه ای باشید که هدفون بی سیم را گم کرده اید.
5. هدفون ها نباید در بدنه قرار گیرند.


حتما بخوانید: روش قطع و وصل کردن دو ایرپاد به یک گوشی به طور همزمان


هشدارها:

همانطور که گفته می شود، پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند پیدا کردن ایرپاد یا هندزفری بلوتوثی شما را آسان تر کند.

  • اطمینان حاصل کنید که هدفون های شما همیشه شارژ هستند تا بتوانید از برنامه های اسکنر استفاده کنید.
  • مطمئن شوید ایرپاد شما روشن، جفت شده و به تلفن همراهتان متصل هستند تا بتوانید برای پیدا کردن آن‌ها به برنامه اسکنر اعتماد کنید.
  • همیشه سرویس موقعیت مکانی دستگاه خود را در تلفن خود فعال نگه دارید تا آخرین مکان آن را نشان دهد.
  • اگر هدفون های شما قابلیت ردیابی مخصوص به خود را ندارند، می توانید یک ردیاب بلوتوث نیز خریداری کرده و آن را به قاب هدفون خود متصل کنید.

سوالات متداول:

1. چگونه هدفون های گمشده جی بی ال یا JBL را پیدا کنیم؟

می‌توانید با فعال کردن «RING» هدفون‌های JBL خود را پیدا کنید. هنگامی که هدفون در محدوده قرار دارد، یک اعلان زنگ در مورد مکان و زمان آخرین استفاده از دستگاه خود دریافت خواهید کرد.

2. چگونه هدفون گم شده اندروید را پیدا کنیم؟

  • به تنظیمات سریع گوشی دسترسی پیدا کنید.
  • Bluetooth and device location را روشن کنید.
  • هر برنامه اسکنر بلوتوث (به عنوان مثال، LightBlue) را دانلود کنید.
  • برنامه را باز کنید و شروع به اسکن کنید. هندزفری بلوتوثی گم شده را در لیست دستگاه های پیدا شده خواهید دید. به قدرت سیگنال آن توجه کنید و به اطراف حرکت کنید.
  • آن را در جایی جستجو کنید که قدرت سیگنال بیشتر است.

برای سهولت، می‌توانید چیزی را روی گوشی خود (که اکنون به هدفون متصل است) با صدای کامل پخش کنید و به صدایی که از هدفون‌ها می‌آید گوش دهید.

3. چگونه هدفون های JLab را پیدا کنیم؟

یک فناوری داخلی "Tile" در هدفون های جی بی ال JLab وجود دارد که پس از فعال سازی چهار مرحله را انجام می دهد.آن‌ها به هدفون شما زنگ می‌زنند و با استفاده از قابلیت Tile Network و استفاده از ردیاب TILE ، آخرین مکان مشاهده شده گوشی شما را روی نقشه مشاهده می‌کنند.

4. چگونه می توان هدفون های بلوتوثی گم شده را پیدا کرد؟

می توانید با خرید یک ردیاب و اتصال آن به قاب و مکان یابی آن از برنامه های ردیاب سازنده که در تلفن همراه تان دانلود شده اند، آنها را پیدا کنید.

 سخن پایانی:

خب! حالا شما مالک آن هستید! برای پیدا کردن ایرپادهای گمشده ابتدا فهرستی از مکان هایی که می توانند باشند تهیه کنید. دوم، ردیابی مجدد قدم های شما؛ آرام باشید و ذهن خود را پاک کنید تا زمانی که به یاد بیاورید. اگر ایرپاد شما به تلفن شما متصل است می توانید موسیقی با صدای بلند پخش کنید تا آنها را پیدا کنید.امیدواریم این مقاله به شما در پیدا کردن ایرپاد کمک کرده باشد.


مقالات مرتبط:

آموزش رفع مشکل ضعیف و کم شدن صدای ایرپاد

حل مشکل وصل نشدن اپل واچ به گوشی آیفون

خارج کردن آب از آیفون در آب افتاده با برنامه سیری siriاز
2
رای