انتقال برنامه ها به کارت حافظه در گوشی سامسونگ

انتقال برنامه ها به کارت حافظه در گوشی سامسونگ روند انتقال برنامه ها از گوشی به کارت حافظه ساده بوده و تاثیری بر استفاده روزمره شما از برنامه ها یا دستگاه تأثیری ندارد. روش انتقال برنامه به کارت حافظه بدون روت گوشی را در سلام دنیا بیاموزید.

انتقال برنامه ها به کارت حافظه در گوشی سامسونگ، یک روش سریع و آسان برای آزادسازی فضای ذخیره سازی در تلفن همراه شماست. سامسونگ فضای ذخیره سازی قابل ارتقایی را در گوشی های  Galaxy S7 و S7 Edge به مشتریان باز گردانید و این امکان فضای ذخیره سازی اختیاری را در Galaxy S8 نیز ادامه داد. در این مقاله سلام دنیا، چگونه برنامه ها را به کارت حافظه انتقال دهیم را، آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

چگونه برنامه ها را در گوشی هوشمند گلکسی خود به کارت حافظه میکرو اس دی منتقل کنید؟

گلکسی S8 و S8+ دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی هستند که بخشی از آن توسط سیستم عامل و برنامه های پیش فرض نصب شده روی گوشی مصرف می شود. هر دو دستگاه از کارت microSD تا ظرفیت 256 گیگابایت پشتیبانی می کنند، که برای ذخیره سازی موسیقی، عکس و فیلم بسیار مناسب است.

مزیت مهم دیگر داشتن فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء در این دستگاههای جدید، توانایی انتقال برنامه ها یا بازی های بزرگ به فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء می باشد. روند انتقال برنامه ها ساده بوده و تاثیری بر استفاده روزمره شما از برنامه ها یا دستگاه تأثیری ندارد.


حتما بخوانید: چگونگی انتقال تصاویر از آیفون به کامپیوتر


 چگونه برنامه های گوشی را به کارت حافظه انتقال دهیم

آنچه باید انجام دهید این است:
  • با نصب کارت microSD، برنامه Settings را اجرا کنید.
  • برنامه های مورد نظرتان را پیدا کرده و انتخاب کنید. مطمئن شوید که گزینه All apps را از لیست کشویی در قسمت بالا انتخاب کرده اید.
  • برنامه ای را که می خواهید منتقل کنید انتخاب نمایید.
  • بر روی گزینه Storage ضربه بزنید.
  • اگر امکان جابجایی برنامه وجود داشته باشد، گزینه Change ظاهر خواهد شد.
  • مسیر Change > SD Card را دنبال کرده و سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید.

انتقال برنامه به کارت حافظه در گوشی اندروید

با تکمیل روند انتقال، برنامه اجرا شده و به طور معمول عمل می کند. اگر کارت microSD را از روی دستگاه خود بردارید، آیکون برنامه به شما نشان خواهد داد که این برنامه بر روی کارت SD ذخیره شده بوده است. تا زمانی که کارت microSD را دوباره وارد دستگاه نکنید، نمی توانید از برنامه استفاده نمایید.


حتما بخوانید: انتقال مخاطبین به گوشی جدید در اندروید


تمامی برنامه ها قابل جابجایی نیستند. وقتی می خواهید برنامه ای را منتقل کنید و متوجه می شوید که گزینه Change برای آن وجود ندارد، می توانید نتیجه بگیرید که امکان جابجایی آن برنامه وجود ندارد.

اگر بعد از انتقال برنامه به کارت SD، برنامه با مشکلات عملکرد روبرو شد، می توانید با دنبال کردن همان دستورالعمل های ذکر شده در بالا، برنامه را به حافظه داخلی تلفن خود برگردانیده و این بار گزینه "Internal storage" را انتخاب کنید.

سخن آخر

گلکسی S8 و S8+ دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی هستند. مزیت مهم دیگر داشتن فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء در این دستگاههای جدید، توانایی انتقال برنامه ها یا بازی های بزرگ به فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء می باشد. روند انتقال برنامه ها ساده بوده و تاثیری بر استفاده روزمره شما از برنامه ها یا دستگاه تأثیری ندارد. ما در این مطلب به شما روش انتقال برنامه به کارت حافظه بدون روت گوشی آموزش دادیم. امیدوارم که برایتان مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

آموزش انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون با 4 روش ساده

آموزش روش ساده و موثر برای ریکاوری و بازیابی فیلم های حذف شده رم و گوشی

از
12
رای