نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک + فواید لینک سازی

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک + فواید لینک سازی چگونه لینک دیسکورد را در بیو تیک تاک بگذاریم ؛ نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک، ویژگی برنامه دیسکورد و ویژگی های افزودن لینک های شخصی به تیک تاک را در این مطلب سلام دنیا بیاموزید.

آیا شما از تیک تاک استفاده می کنید؟ تیک تاک یک پلتفرم رسانه اجتماعی ویدیویی کوتاه و شگفت‌انگیز است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای حداقل 15 ثانیه‌ای تا 3 دقیقه بسازند. در واقع تیک تاک اولین پلتفرمی بود که نسخه ریلز را انجام داد که به زودی توسط اینستاگرام و حتی پلتفرم‌های بزرگ‌تر مانند یوتیوب که با مفهوم  یوتیوب شورت که در آن هر کاربر می‌تواند ویدیوهای کوتاه 1 دقیقه یا کمتر از آن بسازد، استفاده شد. تیک تاک می تواند به عنوان یک پلت فرم تبلیغاتی برای سایر دسته ها دیسکورد استفاده شود. در این مطلب سلام دنیا، ما به نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک؛ تعریف دیسکورد؛ ویژگی برنامه دیسکورد و ویژگی های افزودن لینک های شخصی به تیک تاک پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

دیسکورد چیست؟

دیسکورد یک پلت فرم ارتباطی محبوب است که برای گیمرها طراحی شده است، اما از آن زمان به یک ابزار همه کاره تبدیل شده است که توسط جوامع مختلف برای ارتباط و همکاری استفاده می شود. دیسکورد قرار بود بیشتر شبیه یک سوئیچ شخصی باشد، اما در مقایسه با Twitch بیشتر مورد استقبال قرار گرفت.


حتما بخوانید: دیسکورد چیست و چه کاربردی دارد


ویژگی برنامه دیسکورد

1. ویژگی برنامه دیسکورد: چت متنی و صوتی

دیسکورد به کاربران امکان می دهد هم در مکالمه متنی در کانال ها و هم در ارتباط صوتی در کانال های صوتی شرکت کنند.  کاربران می توانند تماس های صوتی ایجاد کرده و به دیگران بپیوندند و هماهنگی در جلسات بازی یا بحث در مورد موضوعات مختلف را آسان می کند. برای چت صوتی می توانید به سادگی میکروفون را روشن کرده و شروع به ارسال پیام های صوتی در کانال های صوتی کنید.

می‌توانید آیکون‌های میکروفون و هدفون را که برای فعال کردن آن‌ها نیاز دارید به‌صورت جداگانه ببینید، در صورتی که فعال نشدند، هر نماد دارای یک خط قرمز مورب است که از نماد عبور می‌کند.  همیشه یک اتاق جلسه در سرور وجود دارد که می توانید با همه ارتباط برقرار کنید و با اعضا صحبت کنید. کانال های صوتی به طور خاص یک نماد صدا در سمت چپ خود دارند همانطور که در شماره 2 IMG-A دیده می شود.

ویژگی برنامه دیسکورد: چت متنی و صوتی

2. ویژگی برنامه دیسکورد: سرورها و کانال ها

دیسکورد بر روی یک سیستم مبتنی بر سرور عمل می کند. کاربران می توانند سرورهایی ایجاد کنند یا به آنها بپیوندند، که به عنوان جوامع مجازی یا فضاهایی عمل می کنند که در آن موضوعات یا علایق خاص بحث می شود. در هر سرور، کاربران می توانند کانال های مختلفی را برای دسته بندی بحث ها بر اساس موضوعات یا مضامین ایجاد کنند. 


حتما بخوانید: آموزش پیدا کردن ایدی دیسکورد 


به عنوان مثال، اگر یک سرور تعامل وبلاگ ایجاد می کنید، می توانید به سادگی کانال های مربوط به "general" را برای چسباندن کلی پیوندهای وبلاگ یکدیگر و " community " را برای بحث در رابطه با بسیاری از نویسندگان و موضوعی که آنها می خواهند در مورد آن بنویسند ایجاد کنید. " Management" جایی است که می توانید نیازها و پیشنهادات خود را برای گروه ذکر کنید. 

ویژگی برنامه دیسکورد: سرورها و کانال ها

3. ویژگی برنامه دیسکورد: پیام رسانی مستقیم

کاربران می‌توانند پیام‌های خصوصی را برای یکدیگر ارسال کنند و امکان مکالمه تک به تک در خارج از کانال‌های سرور را فراهم کنند. می توانید آنها را اضافه کنید یا با آنها دوست شوید و از نمایه خود شخصاً آنها را پیامک کنید. هنگامی که حساب دیسکورد خود را باز می کنید، روی اولین سرور دیسکورد که حساب شخصی شما است، کلیک کنید. و سپس یکی از حساب ها را برای شروع چت انتخاب کنید‌.

ویژگی برنامه دیسکورد: پیام رسانی مستقیم

4. ویژگی برنامه دیسکورد: برنامه های کاربردی

دیسکورد از استفاده از برنامه‌ها پشتیبانی می‌کند، که برنامه‌های خودکاری هستند که می‌توانند وظایف مختلفی را انجام دهند، ارسال گیف ، اطلاع‌رسانی در مورد تولد، انجام نظرسنجی و غیره. این فروشگاه برنامه دیگری نیز در صفحه اصلی خود دارد که می‌توانید برنامه‌ها را در پلتفرم اصلی خود ادغام کنید.

ویژگی برنامه دیسکورد: برنامه های کاربردی

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک

بسیار آسان است، می توان آن را در چند دقیقه انجام داد. شما باید یکی از سرورهای خود را انتخاب کنید که می خواهید با شخصی که فعال است تماس بگیرید. می توانید دقیقاً همان پیوند را در بیو تیک تاک خود ارسال کنید. در تیک تاک فقط باید روی ویرایش پروفایل کلیک کنید و آن لینک را اضافه کنید. این فرآیند برای برنامه ها و وب سایت ها یکسان است زیرا هر دو رابط تفاوت چندانی با هم ندارند. من از آن در رایانه شخصی خود استفاده می کنم، پس از دانلود برنامه دیسکورد از Play Store و Apple Store می توانید از آن در تلفن خود استفاده کنید. 


حتما بخوانید: روش دیلیت اکانت دیسکورد از کامپیوتر و گوشی 


 • وب سایت دیسکورد را باز کنید و با اعتبار خود وارد شوید.
 • می توانید شماره تلفن و نوار متن ایمیل و نوار رمز عبور را مشاهده کنید. آن را با جزئیات صحیح پر کنید.
 • روی " log in" کلیک کنید.
 • در صورتی که با رایانه شخصی خود مشکلی دارید، می توانید QR را اسکن کرده و صفحه ورود دیسکورد خود را باز کنید. در وب سایت آن قابل مشاهده است.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 1

 • پس از ورود به سیستم، روی سروری که می خواهید با آن تماس بگیرید کلیک راست کنید.
 • گزینه « invite people » را انتخاب کنید.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 2

 • اکنون می توانید دوستان خود را برای ارسال پیوندهای دعوت در قسمت میانی با نمادهای Discord با رنگ های مختلف برای پیوستن به سرور Discord انتخاب کنید.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 3

 • برای قرار دادن پیوند در تیک تاک ابتدا باید روی " Edit invite link " در پایین با رنگ آبی کلیک کنید.
 • شما باید گزینه انقضای خود را بعد از " Never " به پایین اسکرول کرده و آن را انتخاب کنید.
 • اگر نمی‌خواهید حداکثر کاربران را محدود کنید، می‌توانید «Never» را نیز در آنجا انتخاب کنید.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 4

 • پروفایل تیک تاک خود را باز کنید.

دانلود و نصب تیک تاک برای اندروید و ایفون

 • روی " Edit profile " ضربه بزنید.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 5

 • حالا روی bio کلیک کنید، خودتان را معرفی کنید و لینک دیسکورد را در کادر متنی قرار دهید. می توانید متن خنده دار اضافه کنید اما به محدودیت کلمات توجه کنید.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 6

 • اکنون به سادگی بر روی save کلیک کنید تا تغییر نهایی شود.

نحوه گذاشتن لینک دیسکورد در بیو تیک تاک 7

آیا افزودن لینک های شخصی در پلتفرم های رسانه های اجتماعی می تواند باعث تعامل شود؟

افزودن پیوندهای شخصی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به دلایل مختلفی می‌تواند مفید باشد و در اینجا فهرست دقیقی وجود دارد:

1. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: به نمایش گذاشتن هویت و علایق

پیوندهای شخصی به شما این امکان را می‌دهند که هویت، علایق و سرگرمی‌های خود را فراتر از آنچه می‌توان در بیو یا پست‌های پروفایل منتقل کرد، به نمایش بگذارید. آنها نگاهی اجمالی به شخصیت، علایق و چیزهایی که به آنها اهمیت می دهید را ارائه می دهند.

2. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: شبکه سازی حرفه ای

اگر از رسانه های اجتماعی برای شبکه سازی حرفه ای استفاده می کنید، پیوندهای شخصی می توانند در نمایش نمونه کارها، وب سایت شخصی یا وبلاگ شما ارزشمند باشند. این می تواند به کارفرمایان یا مشتریان بالقوه کمک کند تا در مورد کار و تخصص شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.


حتما بخوانید: روش تغییر نام کاربری تیک تاک (tiktok) در گوشی و کامپیوتر


3. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: تبلیغ کار یا محتوا

اگر محتوایی ایجاد می‌کنید، اعم از نوشتن، هنری، عکاسی یا ویدیو،لینک های شخصی می‌توانند مخاطبان رسانه‌های اجتماعی شما را به وب‌سایت، کانال یوتیوب یا سایر پلتفرم‌های شما هدایت کنند تا بتوانند در آنجا بیشتر با کار شما آشنا شوند.

4. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: ایجاد اعتبار 

اشتراک گذاری لینک ها به منابع معتبر یا نشریاتی که در آنها برجسته شده اید می تواند به ایجاد اعتبار و تخصص شما در زمینه یا صنعت خاصی کمک کند.

5. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: ارتباط برقرار کردن با افراد همفکر

پیوندهای شخصی می توانند افرادی را جذب کنند که علایق مشابهی دارند. این می تواند منجر به ایجاد ارتباطات و دوستی های جدید با افرادی شود که با محتوا یا ایده های شما طنین انداز می شوند.

6. ویژگی های افزودن لینک های شخصی: ترافیک مستقیم

اگر یک وبلاگ یا وب سایت شخصی دارید، افزودن لینک آن به نمایه های رسانه های اجتماعی خود می تواند ترافیک آن سایت را افزایش دهد. اگر می خواهید از وبلاگ خود کسب درآمد کنید، محصولات را بفروشید یا به سادگی حضور آنلاین خود را افزایش دهید، این می تواند مفید باشد. 

سخن آخر

افزودن پیوند دیسکورد خود در تیک تاک چندان سخت نیست. شما به سادگی می توانید یک پیوند دعوت را در هر یک از سرورهای دیسکورد خود ایجاد کنید و آن را در بیو توییتر خود قرار دهید. تمام مراحل لازم برای انجام کار را ذکر کرده ام.


مطالب مرتبط:

چگونه وارد تیک تاک شویم در اندروید و آیفون

 آموزش رفع مشکل تیک تاک در آیفوناز
1
رای