روش دانلود و نصب برنامه تیک تاک (TikTok) برای اندروید و آیفون

روش دانلود و نصب برنامه تیک تاک (TikTok) برای اندروید و آیفون این روزهای تیک تاک از محبوبترین اپلیکیشن‌ های موجود است. برای کار با آن ابتدا باید نحوه نصب برنامه تیک تاک (TikTok) را بدانید. روش دانلود و نصب برنامه تیک تاک برای اندروید و آیفون را در سلام دنیا بخوانید.

TikTok یا تیک تاک یک پلت فرم ویدیویی بسیار محبوب است که در آن می‌توانید فیلم های 15 ثانیه‌ای یا 60 ثانیه‌ای در تلفن‌ همراه یا تبلت‌تان ضبط و به اشتراک بگذارید. این مطلب آموزشی از سلام دنیا به شما نحوه دانلود و نصب TikTok از فروشگاه گوگل پلی ( برای گوشی های اندروید) و App Store (اپ استور برای گوشی های ios) را نشان خواهد داد.

اولین روش نصب برنامه تیک تاک

نصب TikTok برای اندروید

نصب تیک تاک روی اندروید

دانلود تیک تاک اصلی از گوگل پلی برای اندروید

1. فروشگاه Google Play را باز کنید. این برنامه را در یکی از صفحه های اصلی گوشی‌تان در کشوی اپ ها (app drawer) یا با جستجو کردن پیدا خواهید کرد.

دانلود تیک تاک اصلی از گوگل پلی برای اندروید

آموزش دانلود تیک تاک

2. TikTok را در نوار جستجو تایپ کنید. نوار جستجو را در بالای صفحه پیدا خواهید کرد. برنامه های پیشنهادی در پایین جستجوی شما ظاهر خواهند شد

روش نصب تیک تاک روی آیفون

3. جستجو را روی صفحه کلید خود فشار دهید. اگر از صفحه کلیدی غیر از Gboard (جی بورد، صفحه کلید گوگل) استفاده می کنید، ممکن است کلید "Enter" دیگری داشته باشید.
 دانلود تیک تاک

4. روی TikTok ضربه بزنید – و برنامه را از قسمت جستجو انتخاب کنید. این برنامه باید اولین نتیجه در لیست ارائه شده توسط TikTok Inc باشد.
نصب تیک تاک 
5. روی INSTALL ضربه بزنید. این دکمه را در زیر نام و آیکون برنامه مشاهده خواهید کرد که شبیه به یک نت موسیقی با سبک خاصی است. برنامه نصب می شود و آن را در یکی از صفحه های اصلی گوشی تان و / یا در کشوی برنامه ها پیدا خواهید کرد.

2. روش نصب برنامه TikTok برای آیفون، آیپد یا آی پد لمسی

TikTok برای آیفون، آیپد یا آی پد لمسی

نصب تیک تاک در ایران

1. اپ استور را باز کنید. این برنامه را در یکی از صفحه های اصلی گوشی یا در یک پوشه پیدا خواهید کرد.
دانلود برنامه تیک تاک اصلی

2. روی تب جستجو ضربه بزنید. آیکون ذره بین را در پایین صفحه گوشی تان خواهید دید.
 دانلود تیک تاک از گوگل پلی

3. TikTok را در نوار جستجو تایپ کنید. این نوار جستجو را در بالای صفحه خود پیدا خواهید کرد. هنگام تایپ، برنامه های پیشنهادی در زیر جستجوی شما ظاهر می شوند.

دانلود برنامه tiktok آیفون

دانلود تیک تاک از بازار

4. روی دکمه جستجوی صفحه کلید خود ضربه بزنید. با این کار فهرستی از نتایج جستجو نمایش داده می شود.
 دانلود برنامه تیک تاک اصلی از مایتک

5. روی برنامه TikTok ضربه بزنید – برنامه را از قسمت جستجو انتخاب کنید. این برنامه یک سبک ارتباطی با "مردم واقعی، فیلم های واقعی"  دارد و توسط  TikTok Inc ارائه می شود.
 دانلود تیک تاک مود شده در ایران

6. روی دریافت ضربه بزنید. این دکمه آبی را در زیر عنوان و آیکون برنامه مشاهده خواهید کرد که شبیه به یک نت موسیقی خاصی است.


حتما بخوانید: رفع مشکل برنامه تیک تاک در آیفون


دانلود برنامه تیک تاک نسخه قدیمی

7. برای نصب TikTok از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید. بسته به تنظیمات امنیتی، برای تکمیل دانلود برنامه ممکن است لازم باشد از Touch ID ،Face ID یا PIN(روش های امنیتی برای گوشی های آیفون است) استفاده کنید. پس از اتمام نصب، برنامه را در یکی از صفحه های اصلی خود خواهید دید.

سوالات متداول آموزش نصب تیک تاک

1. به جای TikTok  ویدیویی می توانم برنامه موزیکال لی (موزیک ویدیو) را دانلود کنم؟

نمی‌توانید این کار را انجام دهید. TikTok نسخه اصلاح شده Musical.ly (برنامه ساخت موزیک ویدیو) است. این برنامه‌ها تقریباً یکسان و فقط با نام‌های مختلف هستند.

2. چطور می‌توان در  TikTok بازخورد داشته باشم؟

اگر می خواهید درباره ویدیویی نظر دهید، در کنار ویدیو یک کادر "نظرات" وجود دارد. اگر نمی‌توانید در آنجا نظر دهید، ممکن است کاربر نظرات را غیرفعال کرده باشد. 

سخن آخر

ما در این مقاله درباره روش دانلود و نصب برنامه تیک تاک برای گوشی اندروید و ایفون صحبت کردیم. امیدوارم برای شما مفید بوده باشد. می توانید سوالات و نظرات خود را در خصوص دانلود و نصب برنامه تیک تاک با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

اسپاتیفای چیست ؛ آموزش کامل کار با برنامه spotify + لینک دانلود

برنامه دانلود اهنگ برای ایفون + ذخیره آهنگ از اینترنت در آیفون

بهترین برنامه رایگان ویرایش عکس همه کاره برای اندروید و ایفون

از
94
رای