آموزش بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل

آموزش بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل اگر رمز عبور اکانت توییتر خود را فراموش کرده اید و به دنبال راهی برای بازیابی اکانت توییتر بدون شماره تلفن و ایمیل، یا حتی برگرداندن اکانت توییتر با شماره تلفن، نام کاربری و ایمیل هستید این مطلب سلام دنیا را از دست ندهید.

این مشکل بسیار رایج است که ما اطلاعات حساب کاربری بعضی از شبکه‌های اجتماعی خودمان را فراموش کنیم، توییتر هم از این قاعده مستثنی نیست. اما نحوه بازیابی حساب کاربری توییتر در صورت عدم دسترسی به صندوق پست الکترونیک، شماره موبایل و کلمه عبور چه گونه است؟ در این مقاله سلام دنیا، به شما توضیح می دهیم که چگونه حساب توییتر خود را در صورت عدم دسترسی به آدرس پست الکترونیکی استفاده شده برای ایجاد حساب کاربری بازیابی نمایید.

بازیابی اکانت توییتر بدون شماره تلفن و ایمیل

به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در بازاریابی دیجیتال، ما حسابهای توییتر چندین نفر از مشتریان خود را مدیریت می کنیم. در بیشتر سناریوها، مشتریان یک حساب توییتر داشته و مجوز ورود به آن را به ما تحویل می‌دهند تا بتوانیم حساب آنها را مدیریت کرده، پست‌های جدید را مرتباً به اشتراک گذاشته و اخبار شرکت را به مخاطبان اعلام کنیم.

ما با سناریوهای زیادی روبرو شده‌ایم که مشتریان حساب کاربری توییتر دارند اما نام کاربری و رمز عبور آن را فراموش کرده اند. یا اینکه آنها دسترسی به حساب خود را از دست داده و آدرس پست الکترونیکی را که هنگام ایجاد حساب از آن استفاده نموده اند، نمی دانند. این مشکل می‌تواند به دلایل زیادی روی دهد. یکی از رایج ترین دلایل از دست دادن دسترسی به حساب توییتر این است که مدیر یا آژانس رسانه های اجتماعی که مسئول مدیریت حساب توییتر افراد بوده اند، تغییر کرده یا شرکت دیگر مایل به همکاری با آژانس رسانه‌های اجتماعی مذکور نمی‌باشد.


حتما بخوانید: توییتر چیست و چه کاربردهایی دارد


در امارات متحده عربی، شما حق قانونی مطالبه مجوز دسترسی به حساب ها از آژانس رسانه‌های اجتماعی قبلی را دارید، مشروط بر اینکه حساب توییتر توسط آژانس برای شرکت شما ایجاد شده بوده و شما هزینه چنین خدماتی را پرداخت کرده باشید. این احتمال وجود دارد که آژانس رسانه‌های اجتماعی قبلی دیگر اطلاعات ورود به سیستم حساب کاربری فرد را به خاطر نمی آورد یا شما حتی نمی دانید چه کسی حساب توییتر را ایجاد کرده و از چه آدرس پست الکترونیکی هنگام ایجاد حساب کاربری استفاده نموده است.

نحوه بازیابی اکانت توییتر با امتحان کردن رمز عبور احتمالی

به عنوان اولین گام، سعی کنید با استفاده از کلمات عبوری که احتمال می‌دهید انتخاب شده باشند، وارد حساب توییتر خود شوید. سعی کنید تمامی کلمات عبوری که برای سایر حساب های کاربری در رسانه های اجتماعی استفاده کرده اید، امتحان نمایید. اگر ترکیب نام کاربری و کلمه عبور صحیح نباشد، Twitter توییتر به شما پیغام "The username and password you entered did not match our records. Please double-check and try again" (نام کاربری و کلمه عبوری که وارد کرده اید با سوابق ما مطابقت ندارد. لطفاً مجدداً آنها را بررسی کرده و امتحان کنید.) را نمایش خواهد داد.

وقتی مطمئن شدید که کلمات عبوری که دارید کار نمی کنند، می توانید به سراغ فرآیند بازیابی استاندارد کلمه عبور بروید.

بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل

بازیابی اکانت توییتر با شماره تلفن، ایمیل یا نام کاربری

اولین قدم این است که کلمه عبور خود را با وارد کردن نام کاربری، آدرس پست الکترونیکی یا شماره تلفن بازیابی کنید. به صفحه بازیابی کلمه عبور در توییتر بروید.

ابتدا با نام کاربری شروع کنید. اگر نام کاربری معتبری وارد کنید، توییتر از شما می خواهد آدرس پست الکترونیک مرتبط با حساب خود را وارد کنید. اگر آدرس پست الکترونیک معتبری ارائه دهید، از طریق پست الکترونیک، پیوند تنظیم مجدد کلمه عبور را دریافت خواهید کرد و می‌توانید به کارتان ادامه دهید. همچنین می‌توانید از آدرس پست الکترونیک یا شماره تلفن برای بازیابی کلمه عبور استفاده کنید.


حتما بخوانید: آموزش استفاده از توییتر در 15 دقیقه


رفع مشکل ورود به توییتر

اگر آدرس پست الکترونیکی که امتحان کردید، کار نمی کند، آدرس های پست الکترونیک دیگر را از جمله آدرس پست الکترونیک رسمی فردی که در گذشته حساب توییتر شما را اداره می کرده است، امتحان کنید. شانس خود را با تمام آدرس های پست الکترونیک احتمالی امتحان کنید. اگر هیچ یک از آنها کار نکرد، گزینه بعدی امتحان شماره تلفن های احتمالی است. می‌توانید روی تلفن همراه خود یک کد دریافت کرده و از آن برای بازیابی حساب توییتر خود استفاده کنید. هنگامی که می خواهید حساب توییتر خود را با استفاده از شماره تلفن بازیابی کنید، ممکن است این پیام را دریافت کنید:

“We found more than one account with that phone number”

متأسفانه، اگر از یک شماره تلفن یکسان برای بیش از 1 حساب توییتر استفاده کرده باشید، نمی‌توانید حساب توییتر را با استفاده از شماره تلفن بازیابی کنید. در چنین شرایطی، باید به سراغ آخرین گزینه ممکن بروید.

ورود به توییتر بدون شماره تلفن و ایمیل

اگر یک حساب قدیمی در توییتر دارید اما به آدرس پست الکترونیک یا شماره تلفن استفاده شده در حساب دسترسی ندارید، گزینه های استاندارد بازیابی کلمه عبور کار نخواهند کرد. در این حالت گزینه‌های شما محدود می شوند. این دقیقاً شرایط بعضی از مشتریان ما بود. حساب توییتر آنها چندین سال پیش توسط یکی از افراد تیم رسانه اجتماعی آنها ایجاد و با استفاده از آدرس پست الکترونیک شخصی وی ایجاد شده بود و مشتری دیگر نمی توانست بفهمد از کدام آدرس پست الکترونیک استفاده شده و چه کسی آن را ایجاد کرده است.

بنابراین اگر شما در شرایط مشابهی قرار دارید، می توانید به این صورت عمل نمایید. ابتدا، بررسی کنید که آیا می توانید حساب کاربری خود را با نام کاربری و مراجعه به این صفحه بیابید یا خیر.

بازیابی اکانت توییتر بدون ایمیل و شماره تلفن

اگر نام کاربری شما با یک حساب معتبر توییتر مطابقت داشته باشد، گزینه ارسال درخواست پشتیبانی به توییتر به شما ارائه می‌شود. آدرس پست الکترونیک و همچنین یک توضیح کوچک در مورد وضعیت خود در این درخواست ارائه دهید. اگر حسابی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید، مربوط به شغل شماست، از آدرس پست الکترونیک رسمی کسب و کار خود استفاده کنید. این کار روندکار را آسان تر می کند.


حتما بخوانید: آموزش ورود به توییتر 


به محض ارسال درخواست فوق، یک نامه الکترونیک پاسخ خودکار دریافت خواهید کرد. از آنجا که آدرس پست الکترونیک ارائه شده توسط شما با حساب توییتر شما مطابقت ندارد، پاسخی که دریافت خواهید کرد چیزی شبیه به این خواهد بود:

“The email address used to file this request does not match the email on the account you mentioned “

این نامه به شما پیشنهاد می‌دهد تا از برنامه توییتر در تلفن همراه خود برای به روزرسانی آدرس پست الکترونیک در پروفایل خود و بازیابی حساب کاربری استفاده کنید. اما اگر یک حساب توییتر را در تلفن همراه خود پیکربندی نکرده باشید، این گزینه نیز برای شما مفید نخواهد بود.

اگر حساب توییتر شما متعلق به یک شرکت یا کسب و کار ثبت شده است، خوش شانس هستید. می‌توانید به نامه پاسخ خودکار مجدداً پاسخ داده و وضعیت خود را توضیح دهید. با این حال، توجه داشته باشید که فقط درصورتی که حساب توییتر نشان‌دهنده یک حساب کاربری تجاری باشد و از آدرس پست الکترونیک کسب و کار خود برای بازیابی آن استفاده کنید، می‌توانید این مسیر را دنبال نمایید. به یاد داشته باشید که پاسخ شما به نامه پاسخ خودکار، باید یک نامه قانع کننده باشد. با سرچ در گوکل می‌توانید یک نمونه قالب نامه به این منظور را پیدا کنید. 

پس از ارسال ایمیل، صبور بوده و منتظر به روزرسانی آدرس پست الکترونیکی از جانب توییتر بمانید. طی یک یا دو روز کاری، توییتر با به روزرسانی حساب کاربری به شما پاسخ می دهد. در مورد ما، آنها حساب توییتر مشتری ما را با آدرس پست الکترونیک جدیدی که ارائه کرده بودیم، به روز کردند و ما با استفاده از روند استاندارد بازیابی حساب کاربری، توانستیم حساب مشتری را بازیابی کنیم. با تشکر از تیم پشتیبانی توییتر.

سخن آخر

در این مطلب به راه‌های بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل اشاره کردیم. همچنین روش بازیابی اکانت توییتر با استفاده از ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری را شرح دادیم. حالا شما می‌توانید حساب کاربری توییتر خود که از باز شدن آن ناامید شده بودید را دوباره داشته باشید. 


مقالات مرتبط:

نحوه یافتن مخاطبین در توییتر با روشی ساده و گام به گام

تایم لاین توییتر چیست و به چه معناست

از
22
رای