چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم ؟

چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم ؟ اگر قصد دارید که ویدیویی را در یوتیوب تماشا کنید که زبان آن نامفهوم است یا با زبان آن فیلم آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید! روش های مختلف تماشا فیلم های یوتیوب با استفاده از زیرنویس وجود دارد که سلام دنیا مشاهده کنید.

روش های مختلفی برای تماشا فیلم های یوتیوب با استفاده از زیرنویس وجود دارد. برای این منظور می توانید از وبسایت ها و نرم افزارهای کمکی استفاده کنید. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم تا روش هایی را برای اینکه چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم توضیح دهیم:

چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم؟

حتما برای شما پیش آمده بخواهید یک ویدیو آموزشی یا سرگرمی را از یوتیوب تماشا کنید اما زبان آن انگلیسی و یا هر زبان دیگری است که با آن آشنایی نداشته و یا صدای واضحی ندارد. در این شرایط استفاده از زیرنویس فیلم ها می تواند کمک زیادی به شما کند. خب نگران نباشید. 

چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم ؟

1. اضافه کردن زیرنویس به یوتیوب

برای این منظور ابتدا وارد وبسایت یوتیوب شوید. فیلم یا مطلب آموزشی که می خواهید مشاهده کنید را باز نمایید. در نوار بخش ویدیو یک گزینه CC وجود دارد. اگر این گزینه روشن باشد، به این معنا است که ویدیو مورد نظرتان دارای زیرنویس است. ابتدا بر روی گزینه چرخ دنده در پایین سمت راست کلیک کرده تا برای فعال کردن Subtitle/CC بر روی آن کلیک نمایید. در ادامه صفحه جدیدی باز می شود که می توانید زیرنویس انگلیسی را در آن مشاهده کنید. برای فعال کردن زیرنویس کافی است تا بر روی گزینه English  (auto –generated) کلیک کنید. گزینه پایین یعنی Auto-translate غیر فعال است و برای فعال شدن آن نیاز است تا بر روی گزینه English  (auto –generated) کلیک کنید. سپس برگشته تا گزینه Auto-translate فعال شده و زبان مورد نظر خود یعنی فارسی یا هر زبان دیگری که می خواهید را انتخاب نمایید. 

2. استفاده از برنامه تحت وب KeepSubs

در این روش شما می توانید ویدیو مورد نظرتان را با زیرنویس از سایت دانلود نمایید. وبسایت KeepSubs این کار را برای شما بسیار ساده کرده است. برای این منظور باید لینک ویدیو مورد نظر خود را در این وبسایت کپی کرده و بر روی گزینه دانلود کلیک نمایید. سپس لینک دانلود این فیلم همراه با زیرنویس کشورهای مختلف به شما نشان داده می شود. اکنون می توانید فیلم با زیرنویس مورد نظرتان را دانلود کنید.

چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم ؟


حتما بخوانید : چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم


3. نحوه ایجاد زیرنویس خودکار در یوتیوب 

روش های متنوعی برای فعال کردن زیرنویس خودکار در یوتیوب وجود دارد، اما یکی از آسان ترین و سریع ترین روش ها استفاده از وبسایت https://downsub.com/ است. برای این منظور کافی است تا لینک ویدیو مورد نظرتان را در این سایت کپی پیست کرده تا این سایت به شما لینک زیرنویس را بدهد. به طور معمول زیرنویس های انگلیسی موجود در این سایت از کیفیت خوبی برخوردار هستند، اما اگر می خواهید زیرنویس فارسی از سایت دانلود نمایید، کیفیت جالبی ندارند و ترجمه هایی شبیه به مترجم گوگل ارائه می دهند که تنها باعث سردرگمی شخص خواهد شد.

4. زیرنویس همزمان یوتیوب در اندروید

برای این منظور ابتدا اپلیکیشن یوتیوب را باز کرده و ویدیو مورد نظرتان را انتخاب می کنید. بر روی گزینه سه نقطه ضربه زده و گزینه CC را انتخاب می کنید. اکنون زبان مورد نظرتان را انتخاب کرده و زیرنویس ویدیو به این ترتیب فعال می شود. اگر گوشی شما آیفون است، باز هم می توانید از همین روش برای تماشا فیلم های یوتیوب با استفاده از زیرنویس اقدام کنید و تفاوتی در این زمینه وجود ندارد.

سخن آخر

اگر قصد دارید که ویدیویی را در یوتیوب تماشا کنید که زبان آن نامفهوم است یا با زبان آن فیلم آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید. در این مقاله سعی کردیم تا روش هایی را برای اینکه چگونه فیلم های یوتیوب را با زیرنویس ببینیم توضیح دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص اضافه کردن زیرنویس به فایل ویدیویی یوتیوب دارید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط :

چگونه محدودیت سنی در یوتیوب را از بین ببریم؟

دانلود رایگان از یوتیوب برای گوشی اندروید

نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب با کیفیت بالا

از
26
رای