دانلود برنامه ضبط مکالمه و تماس تصویری و صوتی اسکایپ در ویندوز 10

دانلود برنامه ضبط مکالمه و تماس تصویری و صوتی اسکایپ در ویندوز 10 نحوه ضبط تماس های اسکایپ در ویندوز 10؛ با معرفی برنامه ضبط تماس های اسکایپ و بهترین برنامه ضبط تماس های اسکایپ در ویندوز 10 در سلام دنیا آشنا شوید.

برنامه اسکایپ ارتباط و انتقال دانش را از طریق تماس های ویدیویی بسیار آسان کرده است. در واقع، در طول اقامت خواهرم در ایالات متحده، او مرتباً از طریق تماس های ویدیویی اسکایپ به پسرش در انجام تکالیف ریاضی کمک می کرد. در موقعیت‌هایی مانند این یا در طول جلسات آیا گاهی اوقات نمی‌خواهید توانایی بازبینی مجدد آن مکالمات را داشته باشید؟ در این مطلب از سلام دنیا به معرفی برنامه ضبط تماس های اسکایپ و بهترین برنامه ضبط مکالمات تصویری و صوتی اسکایپ در ویندوز 10 و لینک دانلود آنها، پرداختیم. با ما همراه باشید.

خوشبختانه، ضبط تماس اسکایپ در همه پلتفرم‌ها به جز ویندوز 10 اعلام شد. به نظر می‌رسد کاربران ویندوز 10 باید کمی بیشتر صبر کنند، زیرا ممکن است چند ماه طول بکشد تا این به‌روزرسانی برسد. اما چرا وقتی چند گزینه خوب وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید، صبر کنید؟

در مقاله امروز  دو نرم افزار شخص ثالث را برای ضبط آسان تماس های اسکایپ در ویندوز 10 انتخاب کرده ایم.

معرفی برنامه ضبط تماس و مکالمه اسکایپ

1. برنامه ضبط تماس اسکایپ: MP3 skype recorder

  • مزایای برنامه: مدیریت آسان، رایگان
  • معایب : فقط صدا را ضبط می کند

برنامه MP3 Skype Recorder یک نرم افزار با نصب آسان است که تماس های صوتی را ضبط می کند و آنها را به عنوان فایل های MP3 ذخیره می کند. این نرم‌افزار اسکایپ را کنترل می‌کند و هنگام دریافت یا پاسخ به تماس ظاهر می‌شود و در صورت کوچک‌ کردن به‌طور خودکار بسته می‌شود.

دانلود برنامه ضبط مکالمه اسکایپ MP3 skype recorder

رابط کاربری برنامه ساده و بدون پیچیدگی است. دارای دو کلید روشن و خاموش است که  به راحتی قابل دسترسی است. و این تمام نیست. می‌توانید بلندگو و میکروفون را برای ضبط صدا و همچنین گزینه انتخاب مکان برای ذخیره فایل MP3 انتخاب کنید.

برنامه ضبط تماس اسکایپ: MP3 skype recorder

پس از دریافت تماس، برنامه شروع به ضبط می کند (بر اساس تنظیمات شما) و اندازه فایل را در زمان واقعی نشان می دهد. نام فایل دارای زمان و جزئیات تماس گیرنده است به این معنی که شما مجبور نیستید هر بار که تماسی را پایان می دهید، نام فایل ها را تغییر دهید.

برنامه ضبط تماس اسکایپ: MP3 skype recorder 2

برای ضبط تماس اسکایپ، روی دکمه روشن کلیک کنید و تقریباً تمام است. بقیه کار توسط برنامه انجام می شود. نکته قابل توجه دیگر این است که برنامه MP3 Skype Recorder به طرف مقابل اطلاع نمی دهد.

توجه داشته باشید:

برنامه ضبط تماس اسکایپ: MP3 skype recorder 3

این برنامه را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید. با این حال، می‌توانید برای فعال کردن ویژگی های بیشتر ، آن را به نسخه Pro ارتقا دهید. نسخه حرفه ای این گزینه را دارد که اعلان های ضبط را خاموش کند. اگرچه برنامه MP3 Skype Recorder ساده است، اما محدودیت های خاصی دارد. برای مثال، نمی تواند ویدیو ضبط کند.

نسخه حرفه ای این گزینه را دارد که هشدارهای ضبط را خاموش کند.
اگر با آن مشکلی ندارید، خوب است. با این حال، اگر به دنبال ضبط هم صدا وهم تصویر هستید، به ضبط کننده تماس ویدیویی Evaer Skype نیاز دارید.

بهترین برنامه ضبط مکالمات تصویری و صوتی اسکایپ در ویندوز 10

2. برنامه EVAER SKYPE VIDEO CALL RECORDER

  • مزایا : هم صدا و هم تصویر را ضبط می کند، گزینه های سفارشی سازی زیادی دارد.
  • معایب : رابط کاربری قدیمی

دانلود برنامه ضبط مکالمه اسکایپ EVAER SKYPE VIDEO CALL RECORDER

مشابه مورد فوق، Evaer به طور فعال برنامه اسکایپ را نظارت می کند. هنگامی که اسکایپ فعال است، ویژگی های ضبط آن نیز فعال می شود. اگرچه رابط کاربری کمی قدیمی است، اما همه گزینه های ضروری مانند دکمه های بلندگو و میکروفون برای ضبط و حالت صدا را دارد.

برنامه ضبط مکالمات تصویری اسکایپ در ویندوز 1

علاوه بر این، می‌توانید هر زمان که بخواهید ضبط را متوقف کرده و در هر زمان که می خواهید دوباره ضبط را شروع کنید. جدای از آن، گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی مانند انتخاب حالت ضبط (خودکار/دستی)، انتخاب کدک صوتی، انتخاب وضوح ویدئو یا انتخاب نرخ فریم وجود دارد.

برنامه ضبط مکالمات تصویری اسکایپ در ویندوز 2

برنامه ضبط مکالمات تصویری اسکایپ در ویندوز 3

پس از اتمام ضبط، به عنوان یک فایل MP4 ذخیره می‌شود که می‌توانید آن را مانند هر ویدیوی دیگری پخش کنید. برای تماس های صوتی، می توانید انتخاب کنید که فقط فایل MP3 ذخیره شود. با این حال، یک مشکل جزئی در این برنامه وجود دارد. نسخه رایگان Evaer می تواند تنها پنج دقیقه ویدیو در هر تماس ضبط کند.

در مورد روش داخلی چطور؟

در سپتامبر 2018، اسکایپ از قابلیت ضبط تماس ها از داخل اپلیکیشن خبر داد. همانطور که قبلاً اشاره شد، این ویژگی برای رایانه های شخصی ویندوز 10 فعلا فعال نیست.

برنامه ضبط تماس در اسکایپ ویندوز

با روش داخلی برای ضبط تماس اسکایپ، می‌توانید ویدیوی همه را همراه با هر صفحه‌ای که در طول تماس به اشتراک گذاشته شده است، ضبط کنید. علاوه بر این، ضبط های ذخیره شده در سرورهای ابری به مدت سی روز در دسترس خواهند بود. تنها تمایز در روش داخلی این است که با زدن دکمه Record به تماس گیرنده اطلاع داده می شود که شما دارید ضبط می کنید.

پس از اینکه این ویژگی به صورت جهانی برای ویندوز 10 عرضه شد، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

سخن آخر

اسکایپ دارای  ویژگی تماس و مکالمه خصوصی است که تماس ها و مکالمات شما را برای ایمن کردن آنها رمزگذاری می کند و در آخرین به روز رسانی ها گنجانده شده است. اگرچه گزینه‌ها محدود هستند، اما به خوبی چت‌ها و اعلان‌های شما را مخفی می‌کند. بنابراین، به این صورت می توانید تماس های اسکایپ خود را در ویندوز 10 ضبط کنید. کدام یک از این روش ها را انتخاب می کنید؟ یا ترجیح می دهید منتظر بروزرسانی رسمی باشید تا آن را در کلاینت ویندوز 10 خود فعال کند؟


مقالات مرتبط:

آموزش تصویری مراحل برقراری ویدئو کنفرانس در اسکایپ (Skype)
 

از
3
رای