آموزش ساخت اکانت دوم در تلگرام؛ نصب همزمان دو تلگرام

آموزش ساخت اکانت دوم در تلگرام؛ نصب همزمان دو تلگرام گاهی نیاز داریم که دو حساب کاربری تلگرام روی یک گوشی داشته باشیم یکی مربوط به شغل و بیزینسی که داریم و دیگری شخصی و خانوادگی ، در این مقاله قصد داریم نحوه ساخت اکانت دوم در تلگرام را آموزش دهیم.

نصب همزمان دو تلگرام با دو شماره متفاوت در یک گوشی

اخیرا قابلیتی به تلگرام اضافه شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود بدون نیاز به اپلیکیشن غیر رسمی تلگرام، یک تلگرام دیگر را بر روی گوش تان نصب کنید و چندین اکانت را به طور هم زمان در گوشی خود مدیریت کنید. به عبارت دیگر، اگر شما دو سیمکارت مجزا در گوشی خود دارید و قصد دارید تا دو اکانت تلگرام با گوشی تان داشته باشید، می توانید از همین اپلیکیشن رسمی تلگرام استفاده کرده و برای اکانت دوم نیازی به هیچ یک از نسخه های غیر رسمی تلگرام نخواهید داشت. شاید از خودتان بپرسید چگونه میتوانم دو تلگرام در یک گوشی داشته باشم؟ در این مقاله قصد داریم تا نحوه ساخت اکانت دوم در تلگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

دانلود تلگرام برای اندروید و ویندوز

ساخت اکانت دوم در تلگرام

نکات مهم در خصوص داشتن دو یا چند اکانت در تلگرام

قبل از ساخت اکانت دوم در تلگرام، نیاز است تا چندین نکته مهم را بدانید:

هدف تلگرام از این قابلیت، این است که افراد برای استفاده از اکانت دو در تلگرام از نسخه های غیر رسمی این برنامه استفاده نکنند. بنابراین، اگر به دنبال امنیت بیشتر در خصوص استفاده از برنامه پیام رسان تلگرام هستید، توصیه می شود تا از برنامه رسمی تلگرام برای ساخت اکانت دوم تلگرام خود استفاده کنید.

در حال حاضر کاربران می توانند تنها سه اکانت تلگرام را در یک اپلیکیشن ایجاد کرده و بین آنها سوئیچ کنند.

محتوای پیام ها و چت ها در اکانت های مختلف متفاوت خواهد بود.

استیکرها، گیف ها و پیام های ذخیره شده هر اکانت، منحصرا به همان اکانت محدود می شود و در اکانت دیگر لود نخواهد شد.

جهت دسترسی به اکانت دوم یا سوم، تنها کافی است به منوی option مراجعه کرده و سپس بر روی نام کاربری خود کلیک کنید و از منو ظاهر شده، اکانت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اگر در هر کدام از اکانت ها پیامی دریافت می کنید، نوتیفیکیشن مربوط به آن پیام به شما نمایش داده می شود.

در صورت انتخاب نکردن گزینه همگام سازی مخاطبین، مخاطبین اکانت قبلی شما به اکانت جدید منتقل خواهد شد.

نصب دو تلگرام در یک گوشی


حتما بخوانید: ریکاوری پیام ها در تلگرام؛ برگرداندن پیام های پاک شده تلگرام


ساخت اکانت دوم در تلگرام

ساخت اکانت دوم در تلگرام بسیار ساده است و نیاز به مراحل پیچیده ای ندارد. در این قسمت قصد داریم تا آن را به شکل مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید. برای این منظور، ابتدا نیاز است تا جدیدترین نسخه به روز رسانی شده تلگرام را نصب کنید. می توانید آخرین نسخه تلگرام را از پلی استور برای گوشی های اندروید و اپل استور برای گوشی های آی او اس دانلود کنید. پس از دریافت و نصب جدیدترین نسخه تلگرام، کافی است تا از مراحل زیر پیروی کنید:

1.ابتدا اپلیکیشن تلگرام خود را باز کرده و از طریق لمس گزینه شبیه به سه خط موازی در قسمت بالا و سمت چپ تصویر، به منوی option وارد شوید.

2.اکنون در منو نمایش داده شده، نام کاربری خود را لمس کرده تا قسمت حساب های تلگرام نمایش داده شود.

3.گزینه add account را جهت ساخت اکانت دوم انتخاب کنید.

4.در این مرحله، از شما می خواهد در قسمت بالا نام کشور و سپس شماره مورد نظر خود را بدون صفر وارد کنید. سپس روی علامت تیک در قسمت بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید (اگر گزینه Sync contacts را فعال کنید، در این صورت تمامی مخاطبین موجود در تلگرام فعلی تان در اکانت جدید نیز حضور خواهند داشت. بنابراین، اگر نمی خواهید مخاطبین اکانت قبلی تان در این اکانت وجود داشته باشند، کافی است تا این گزینه را غیرفعال کنید).

5.در مرحله بعدی، یک کد امنیتی از طریق پیامک به شماره ای که وارد کرده اید، ارسال خواهد شد. اکنون کد امنیتی را در قسمت خواسته شده در تلگرام وارد کرده و با استفاده از گزینه تیک، اکانت دوم خود را فعال نمایید.

چند اکانت در یک تلگرام

 سخن آخر

در گذشته امکان داشتن دو اکانت در تلگرام فراهم نبود و اشخاصی با دو سیمکارت در گوشی باید از نسخه های غیر رسمی تلگرام برای داشتن دو اکانت تلگرام استفاده می کردند. خوشبختانه، تلگرام در آپدیت های جدید خود این امکان را فراهم کرده است که افراد بتوانند با همین نسخه رسمی تلگرام، بیش از یک اکانت در گوشی خود داشته باشند. در این مقاله سعی کردیم تا نحوه ساخت اکانت دوم در تلگرام را توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. اگر هر گونه سوالی در خصوص فعال سازی اکانت دوم در تلگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط :

متن بیوگرافی برای تلگرام؛ متن عاشقانه و انگلیسی برای بیوگرافی تلگرام

حذف تیک دوم در تلگرام؛ چگونه در تلگرام تیک دوم را غیر فعال کنیم

ریپورت تلگرام و نشانه های ریپورت شدن در تلگرام، رفع ریپورت تلگرام با ایمیل و ربات

از
24
رای