معنای اصلاح "swoop" در اسنپ چت و نحوه استفاده صحیح از آن

معنای اصلاح "swoop" در اسنپ چت و نحوه استفاده صحیح از آن اصطلاح "Swoop" در اسنپ چت به چه معناست ؛ روش های استفاده از ویژگی و اصطلاح عامیانه "Swoop" در اسنپ چت به صورت ساده و مرحله به مرحله در سلام دنیا بیاموزید.

اسنپ ​​چت به دلیل اینکه یکی از برنامه های موبایل پیشرو برای برقراری ارتباط با افراد دیگر و لذت بردن از وقت خود در رسانه های اجتماعی است، مشهور است. دارای بسیاری از ویژگی های ساده اما چشمگیر است که از نگاه اول دوست خواهید داشت. به همین دلیل است که کاربران اسنپ چت از زمان تأسیس آن در سال 2011 به طور مداوم افزایش یافته اند. در این مطلب از سلام دنیا درباره اصطلاح Swoop در اسنپ چت به چه معناست صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اصطلاح"Swoop" در اسنپ چت به چه معناست

اگر مدتی است که از اسنپ چت استفاده می‌کنید، احتمالاً می‌دانید که اشکال غیراستاندارد متعددی از زبان (یا عامیانه) از این برنامه وجود دارد. از این رو، اصطلاح عامیانه "swoop" ممکن است شما را در مورد تعریف آن گیج کند. "Swoop" یک اصطلاح رمز ارسال پیامک در اسنپ چت است که به معنای دریافت کسی از جایی است.


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


در این مقاله، معنای "swoop" در اسنپ چت و نحوه استفاده صحیح از آن را خواهیم فهمید. بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

Swoopدر اسنپ چت

"Swoop" در اسنپ چت به چه معناست؟

در فرهنگ لغت، کلمه swoop به معنای قاپیدن، حرکت سریع نزولی و از بین بردن و حرکت کردن است ولی بر اساس دیکشنری شهری، swoop یک اصطلاح کد پیامکی در اسنپ چت است که به معنای دریافت کسی از جایی است. به عبارت دیگر، همان معنای عبارت "انتخاب کسی" است که ما اغلب روزانه از آن استفاده می کنیم. علاوه بر این، نوع کلمه "swoop" یک فعل است. بنابراین، می توانید پسوند "-ed" را اضافه کنید تا بیان کنید که شخص دیگری شما را انتخاب کرده است . 

اگر هنوز نمی‌دانید چگونه از «swoop» در اسنپ‌چت استفاده کنید، بیایید به خواندن ادامه دهیم زیرا در زیر چند نمونه برای شما ارائه می‌کنیم:

الف: « هی، می‌خواهی با من به پیک نیک بروی؟ همه چیز آماده است!"
ب: "به نظر عالی است! اما برادرم ماشین مرا قرض گرفت و امروز بعد از ساعت 10 شب برنمی‌گردد.»
الف: «نگران نباش! من سر راه برمی دارمت 30 دقیقه دیگر در خانه خود باشید. (Don’t worry! I’ll swoop. Be in your house in 30 minutes.)”
ب: "اوه، خیلی ممنون!"
الف: «اوه جین! ما فکر می‌کردیم که نمی‌توانید به ما بپیوندید، و این ناامیدکننده بود.»
ب: «من هم اینطور فکر کردم. من اتوبوس را از دست دادم، اما خوشبختانه با آنا آشنا شدم.او منو برداشت  she swooped me.” »
الف: «کجایی؟ اگر 10 دقیقه دیگر اینجا نباشی، کنسرت را از دست خواهیم داد!»
ب: «جک گفت که من را به کنسرت خواهد برد، اما او بیش از حد خوابید. ملاقات به موقع شما ناامید کننده است.»
 
برای نتیجه گیری، "swoop" یک اصطلاح عامیانه اسنپ چت است که مکالمات شما با دوستان اسنپ را مختصر و دقیق می کند.


حتما بخوانید: رفع مشکل تاخیر دوربین اسنپ چت در آیفون و اندروید


در اسنپ چت، مردم معمولاً از "swoop" به معنای "برداشتن کسی" در مکالمات استفاده می کنند . به خصوص، "swoop" در بخش Stickers/GIF Snapchat در دسترس نیست. شما نمی توانید هیچ کلیپ انیمیشن مرتبطی را پیدا کنید که معنای دقیق "swoop" را به عنوان "برداشتن کسی" در پیشنهادات جستجو نشان دهد.

در بخش بعدی، معنای دیگری از "swoop" در اسنپ چت را به شما نشان خواهیم داد. برای دریافت پاسخ کامل به پیمایش ادامه دهید!

استفاده دیگر از "Swoop" در اسنپ چت

علاوه بر معنای اول، همانطور که در بالا ذکر کردیم، "swoop" همچنین شیئی را توصیف می کند که به سرعت از هوا به پایین حرکت می کند . زمانی که یک پرنده یا شخصی که در حال چتربازی است از میان شما عبور می کند صدا را تقلید می کند. 

به طور خاص، معنای دوم "swoop" فقط در بخش Spotlight یافت می شود . اگر "swoop" را در نوار جستجوی بخش Spotlight تایپ کنید، دو هشتگ مرتبط #swoop و #swooping را مشاهده خواهید کرد. با انجام این کار، می توانید چندین عکس را ببینید که یک مرد را در حال لذت بردن از چتربازی ثبت می کند.


حتما بخوانید: برگرداندن عکسهای پاک شده اسنپ چت در گوشی و کامپیوتر


در واقع، توضیح روشنی برای اینکه چرا وقتی می‌خواهید دوست خود را در اسنپ‌چت انتخاب کنید، «swoop» به‌عنوان عامیانه استفاده می‌شود و بالعکس وجود ندارد. با این حال، هنوز هم زبان عامیانه است که باعث می شود مکالمات شما در این برنامه جالب تر به نظر برسد .

سعی کنید از آن در سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی یا حتی در زندگی واقعی هنگام صحبت با دوستان خود استفاده کنید و به ما بگویید که دوستان خود به "swoop" چه واکنشی نشان می دهند!

استفاده دیگر از

سخن آخر

امیدواریم توضیحات ما به شما کمک کرده باشد تا در مورد عامیانه پرکاربرد در اسنپ چت، مانند «swoop» بیشتر بدانید.


مقالات مرتبط:

10 مورد از بهترین قفل برنامه اسنپ چت اندروید با لینک دانلود

روش گذاشتن آهنگ روی استوری اسنپ چتاز
1
رای