مکان و تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1402

مکان و تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1402 تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال 1402 چه زمانی است ؛ زمان و مکان برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با آدرس و نحوه ثبت نام بن کتاب در سلام دنیا بخوانید.

نمایشگاه کتاب تهران یک رویداد بزرگ فرهنگی است که هر ساله ماه اردیبهشت برگزار می شود. امسال نیز سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب قرار است با حضور ناشران داخلی و خارجی در شهر تهران برگزار شود. در ادامه این مطلب سلام دنیا اطلاعات کاملی درباره تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1402 کی برگزار می شود و مکان و زمان برپایی سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران با آدرس در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب تهران سال 1402 کی برگزار می شود

سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی است» در سال 1402 قرار است در تاریخ 20 تا 30 اردیبهشت ماه برگزار شود. این نمایشگاه از چهارشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح الی 8 عصر میزبان علاقه مندان به کتاب است.

تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب تهران سال 1402 کی برگزار می شود

محل نمایشگاه کتاب 1402 کجاست

محل نمایشگاه کتاب 1402 مصلی امام خمینی (ره) در شهر است.


حتما بخوانید: بهترین کتاب خودشناسی و موفقیت


مکان برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مصلی امام خمینی (ره) در شهر تهران مکان برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب سال 1402 است.

مکان برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

آدرس نمایشگاه کتاب تهران سال 1402

مصلی تهران در منطقه 7 شهرداری تهران واقع شده است. آدرس نمایشگاه: تهران، خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به مصلی امام خمینی تهران، ایستگاه شهید بهشتی و ایستگاه مصلی است.

بن کتاب نمایشگاه کتاب 1402

"خانه کتاب و ادبیات ایران" به عنوان نماینده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور با همکاری بانک ملی ایران، در «سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» بن اعتباری خرید کتاب را در اختیار اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور قرار داده است.

اما لازم به ذکر است که برای استفاده از بن کتاب نمایشگاه باید وارد سایت و سامانه فروش bon.tibf.ir شوید و بعد از وارد کردن اطلاعات خود در این سایت ثبت نام کنید.


حتما بخوانید: نحوه ثبت نام و خرید بن کتاب سی و چهارمین نمایشگا کتاب 1402


استفاده از بن کتاب تنها از طریق سامانه فروش امکان پذیر است.علاوه بر این هر کد ملی فقط یکبار می تواند بن خرید کتاب را خریداری کند.

بن کتاب نمایشگاه کتاب 1402

سخن پایانی:

در این مطلب زمان و مکان برگزاری نمایشگاه کتاب 402 را در ختیار شما عزیزان قرار دادیم تا در صورت تمایل بتوانید در این رویداد فرهنگی بزرگ شرکت پیدا کنید.


مقالات مرتبط:

معرفی 12 کتاب داستانی برای کودکان 10 ساله آموزنده و عالی

فواید خواندن کتاب برای کودکان و سن مناسب

معرفی کتاب اطلاعات عمومی برای افزایش آگاهی استخدامی و مسابقهاز
2
رای