آب ماه چیست و نحوه استفاده از آن؛ چگونه آب مقدس درست کنیم

آب ماه چیست و نحوه استفاده از آن؛ چگونه آب مقدس درست کنیم آب ماه چیست؛ چگونه آب مقدس درست کنیم؛ طرز تهیه آب ماه و نحوه استفاده از آب ماه برای هر علامت زودیاک (با توجه به ماه تولد) ؛ فواید آب ماه و تاثیرات ماه آب در سلام دنیا بیاموزید.

مطمئنا، شما با وسواس فال خود را بررسی می کنید، اما آیا از چرخه تغییرات ماه مطلع هستید؟ ماه بر جزر و مد اقیانوس تأثیر می گذارد، پس چرا بر ما انسان ها تأثیر نمی گذارد؟ بالاخره ما 60 درصد آب هستیم. سنت های معنوی زیادی وجود دارد که در کنار ماه زندگی می کنند و آیین های گرفتن انرژی ماه از هزاران سال پیش وجود داشته است. یکی از این آداب آب ماه است. برخی معتقدند از طریق شارژ کردن آب در زیر ماه، می توانید انرژی منفی را در مسیر تحول معنوی پاک کنید. ما در این مقاله سلام دنیا شما را آب ماه چیست؛ چگونه آب مقدس درست کنیم؛ طرز تهیه آب ماه و نحوه استفاده از آب ماه برای هر علامت زودیاک و همه راه‌هایی که می‌توانید پس از تهیه آب ماه از آن استفاده کنید، راهنمایی خواهیم کرد!

آب ماه چیست؟

آب ماه یک موضوع جدید نیست. قدمت این آیین به هزاران سال قبل برمی‌گردد، و منشا آن در طب آیورودا حمام کردن در آب ماه برای گرفتن پرانا (یا انرژی) ماه است. در حال حاضر افراد کاسه های زینتی را زیر ماه نو و کامل می گذارند تا مقداری از انرژی شیرین ماه را برای خود جذب کنند.آنها از آب ماه برای تقویت جنبه خلاقانه‌ و باز کردن حقایق درونی که ممکن است در ریتم شلوغ دنیای مدرن پنهان شده‌اند، استفاده می کنند.


حتما بخوانید: روش استفاده از انرژی ماه کامل


آیین مایاهای باستانی حمام‌های آبی پر از گل (به نام حمام‌های آسوستو یا لیمپیاس ) را توصیف کرد که تصور می‌شد ارتعاشات شفابخش گل‌ها و طبیعت جایگزین الگوهای احساسی منفی فرد می‌شود. منطق مشابهی را می توان برای آب ماه اعمال کرد که انرژی شهودی، پرورش دهنده و خلاقانه ماه را جذب می کند. هنگامی که آب ماه خود را جمع آوری کردید، می توانید از آن برای مراسمی مانند حمام ماه استفاده کنید یا آن را در روتین زیبایی خود بگنجانید.

آب ماه چیست؟

تاثیر آب ماه

آب ماه برای ما فواید زیادی دارد زیرا به عنوان یک عنصر، آب پذیرای انرژی است. به این فکر کنید که چگونه بدن شما با آب در یک استخر یا در اقیانوس ارتباط برقرار می کند. آب حرکت می کند تا بتواند چیزی را که در خود نگه می دارد در خود جای دهد. آب ماه را مانند طلسم در نظر بگیرید که انرژی منتشر شده از کیهان را در لحظه خلقت خود جذب می کند. آب ماه به عنوان یک اسفنج پرانرژی عمل می کند و تمام انرژی و نیتی که در مراسم تهیه آن گذاشته شده است را در خود نگه می دارد.هر دسته از آب ماه متفاوت است و کیفیت آن به علامتی که ماه در زمان ظهور در آن قرار دارد و همچنین فاز ماه بستگی دارد. از آنجایی که ماه کامل زمانی است که ماه در درخشان‌ترین و قوی‌ترین حالت خود قرار دارد، ماه کامل بهترین زمان برای تهیه آب ماه است – به خصوص اگر می‌خواهید نتایج سریع و قوی داشته باشید.


حتما بخوانید: ساعات سعد و نحس در علم نجوم به چه معناست


چگونه آب مقدس درست کنیم ؟ (روش تهیه آب ماه) 

اگرچه آب ماه از نظر روحی قوی است، اما فرآیند تهیه آن نسبتاً ساده است. تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید یک کاسه، مقداری آب و چند نیت است. اما می توانید بسته به تجربه و ارتباط خود با ماه، چیزها را به همان اندازه که دوست دارید ساده یا پیچیده کنید.

مرحله 1: تقویم قمری را بررسی کنید

اول از همه، قبل از انجام هر کار دیگری، باید تقویم قمری را بررسی کنید. باید توجه داشته باشید که ما در حال حاضر در چرخه قمری در کجا هستیم، و سپس تعیین کنید که چه زمانی می خواهید آب را کنار بگذارید تا توسط ماه پر انرژی شود. اگر به تازگی با جزر و مد ماه آشنا نشده اید، ممکن است بخواهید یک چرخه کامل را یادداشت کنید که چه احساسی دارید و چه اتفاقی در زندگی شما می افتد که ماه افزایش می یابد و کم می شود. اولین قدم برای برقراری ارتباط با خدا، توجه به الگوها است.اگرچه می توانید در هر زمانی از ماه آب ماه تهیه کنید، اما برای مبتدیان، بهتر است با ماه کامل شروع کنید.

 تقویم قمری را بررسی کنید

ماه کامل زمان اوج گرفتن و دریافت بازخورد است. در مورد آن فکر کنید: در زمان های قدیم، چند روز در هر ماه وجود داشت که ماه کامل آسمان را روشن می کرد و امکان فعالیت اجتماعی بیشتر در شب، حتی در تاریک ترین روزهای زمستان را فراهم می کرد. ماه های کامل در حال انفجار هستند! از سوی دیگر، ماه نو زمانی است که آسمان تاریک است و همه چیز تازه شروع شده است. سخت تر است که ببینیم با چه چیزی کار می کنیم. با این اوصاف، حتماً فال خود را بخوانید و قبل از اینکه ماه خود را آب کنید، بررسی کنید که اخترشناسان در مورد ماه کامل آینده چه می گویند. شما می خواهید مطمئن شوید که یک اسانس ارزش بطری کردن دارد. باید بدانید که همه ماه های کامل انرژی یکسانی ندارند.


حتما بخوانید: قمر در عقرب چیست


مرحله 2: لوازم خود را جمع آوری کنید

هنگامی که تاریخ تهیه آب ماه را تعیین کردید، نوبت به قسمت سرگرم کننده می رسد! اگرچه تنها چیزی که واقعاً برای آب ماه نیاز دارید یک ظرف کوچک (یک بطری یا کاسه) و خوب آب است،اما می‌توانید همزمان گیاهان دارویی را نیز به مخلوط خود اضافه کنید یا  با سنگ ها آنها را شارژ کنید.شما می خواهید انرژی ماه را با موادی که به آن اضافه می کنید مطابقت دهید. برای مثال، اگر در مرداد ماه کامل است، ممکن است بخواهید برخی از گیاهان خورشیدی مانند خار مریم، بابونه یا گل همیشه بهار را خریداری کنید. به همین ترتیب، برای ماه کامل در شهریور، ممکن است بخواهید با گیاهان مرکوری مانند اسطوخودوس، دارچین یا آویشن کار کنید.

همچنین می‌توانید از یک گیاه قمری مانند ماگورت برای افزایش انرژی ماه در تمام زمان‌های سال استفاده کنید. حیات می‌گوید: «گیاه ماگورت از رویاهای واضح و شفاف پشتیبانی می‌کند، شهود را باز می‌کند و چشم سوم را باز می‌کند. او ادامه داد: «به‌طور سنتی از ماگورت برای متعادل کردن چرخه قاعدگی استفاده می‌شد و همیشه با انرژی‌های زنانه ماه مرتبط بوده است».همچنین می توانید سنگ های خود را همراه با آب ماه در ماه کامل شارژ کنید، به خصوص آنهایی که انرژی ماه و مقاصد شما را منعکس می کنند. از حیات پرسیدم که آیا سنگ خاصی دارد یا خیر، و او لابرادوریت را توصیه کرد که مانند ماگورت، از بینایی و توانایی‌های روانی شما پشتیبانی می‌کند و در عین حال شما را ایمن، محافظت و زمین نگه می‌دارد. رویایی به نظر می رسد!

مرحله 3: نیت خود را مشخص کنید و آب ماه خود را شارژ کنید.

هنگامی که زمان را انتخاب کردید و لوازم خود را جمع آوری کردید، نوبت تهیه آب ماه است. اما ابتدا باید اهداف خود را مشخص کنید. این زمان برای استراحت و قرار دادن خود در گفتگو با ماه است. شما می توانید در مورد نیات خود مراقبه کنید یا آنها را به کائنات بیان کنید. همچنین ممکن است بخواهید افکار خود را در یک دفترچه یادداشت یا روی یک برگه کاغذ بنویسید و در حالی که آب در حال شارژ شدن برای قدرت بیشتر است، آنها را زیر کاسه یا بطری خود قرار دهید. گیاهان و سنگ ها اختیاری هستند، اما شما می‌خواهید آن‌ها را به عنوان بخشی از این مراسم تعیین اهداف خود اضافه کنید. اگر شما هم حس خوبی پیدا می کنید پس شمع روشن کنید!
هنگامی که حالات درست شد و نیت شما مشخص شد، فقط باید کاسه یا بطری آب خود را یک شبه زیر نور ماه بگذارید. کاسه را بیرون بگذارید یا کنار پنجره بگذارید تا نور ماه را یک شبه جذب کند. صبح، می توانید آب را جمع آوری کنید و اگر از قبل نبود، آن را در ظرفی قرار دهید تا بتوان آن را برای استفاده بعدی نگهداری کرد.

نیت خود را مشخص کنید و آب ماه خود را شارژ کنید.

فواید آب ماه

خب، حالا که خودتان مقداری آب ماه تهیه کرده اید، احتمالاً از خود می پرسید که واقعاً این آب چه فایده ای برای شما دارد. در اینجا برخی از فواید آب ماه آورده شده است:

  • جادوی تجلی: آب ماه را مانند یک مرحله مهم برای تجلی در نظر بگیرید.حقیقت این است که همه چیز زمانی به سراغ ما می‌آید که بخواهیم فکری را در جهان مطرح کنیم. آب ماه این نیت ها را قوی تر می کند.
  • پاکسازی انرژی زا : آب ماه مانند یک دوش با طراوت برای کل بدن شما است. فقط با گذاشتن کاسه و تنظیم مقاصد خود مقداری از آن گرد و غبار پر انرژی را پاک می کند. آب ماه به ویژه توانایی واقعی در پاک کردن انرژی منفی دارد. فقط مراقب باشید زیرا این مزیت می تواند به همان اندازه که روشن کننده است احساسی باشد!
  • ارتباط معنوی : تهیه آب ماه می تواند به شما کمک کند تا احساس و ارتباط بیشتری با کائنات و زمین داشته باشید. چه کسی اهمیت می دهد که "واقعی" است یا نه؟ گاهی اوقات این مراسم تنها چیزی است که شما نیاز دارید.
  • خلاقیت تقویت شده : اگر به تقویت خلاقیت نیاز دارید، آب ماه آتش هنری شما را شعله ور می کند. عمل ساخت آن به خودی خود مولد است و روحیه خلاق شما را تقویت می کند.

حتما بخوانید: عنصر ماه تولد و شخصیت افراد


نحوه استفاده از آب ماه

بنابراین در این مرحله احتمالاً به این فکر می کنید که چگونه از این آب ماه در زندگی روزمره خود استفاده کنید. در فرهنگ های مختلف از آن به عنوان بخشی از یک حمام آیینی استفاده می کنند. آنها به جای یک خیس کردن ساده پیشنهاد می کند که باید سر خود را کاملاً زیر آب فرو کنید تا کاملاً در انرژی ماه غوطه ور شوید. گفته می شود: «نمک‌ها و همچنین چیزی با انرژی زمین برای جذب و تغییر فرکانس‌های منفی در هاله شما همیشه در حمام نیز مورد استقبال قرار می‌گیرند.

فراتر از حمام ماه، می توانید آب ماه را از طریق آیین های دیگر وارد زندگی خود کنید. می توانید آب را بنوشید یا به سادگی اجازه دهید در محل عبادت شما باشد. گنجاندن آب ماه در برنامه روتین زیبایی روزانه تان نیز یک گزینه موثر است، بنابراین یک بطری اسپری بگیرید. وقتی آب ماه دارید چه کسی به گلاب نیاز دارد؟تشریفات تهیه آب ماه، لازم نیست پیچیده باشند، فقط باید سازگار باشند. آب ماه ابزاری برای پاکسازی و زمین‌گیری است که قرار است ما را با ریتم‌های طبیعی خود بیشتر در ارتباط قرار دهد.ممکن است متوجه شوید که داروی واقعی با خود چرخه ماه در تماس است. وقتی شک دارید، آن را ساده نگه دارید.

نحوه استفاده از آب ماه

نحوه استفاده از آب ماه برای هر علامت زودیاک

1. فروردین

شما همیشه گرما را به ارمغان می آورید و آب ماه برای شما بهتر است به عنوان ابزاری برای خنک شدن و ارتباط با احساسات ملایم خود استفاده شود. شما می توانید آب ماه را در تیر ماه تهیه کنید تا با انرژی اصلی شما مطابقت داشته باشد یا در زیر یک ماه اسفند برای استفاده از جنبه شهودی تان.

2. اردیبهشت

متولد شده در علامت تعالی او، شما در واقع مورد علاقه ماه هستید! ممکن است متوجه شوید که فرآیند تهیه آب ماه برای شما شفابخش تر از خود آب است. زمان بیشتری را صرف مراقبت از گیاهان و عرقیات کنید تا به آب اضافه کنید تا اکسیری به اندازه خودتان ایجاد کنید.

3. خرداد

از آنجایی که شما بسیار مغزی هستید، می خواهید به قسمت های زمینی تر ساخت آب ماه متمایل شوید. زمانی که ماه در برج ثور است،آب ماه خود را تهیه کنید تا واقعاً مقداری انرژی نفسانی جذب کنید که به شما کمک می کند آرامش داشته باشید و کمتر فکر کنید.

4. تیر

به عنوان فردی که در علامت خود ماه متولد شده است، از قبل به خوبی از زندگی با نوسانات مداوم آگاه هستید. با در نظر گرفتن این موضوع، آب ماه احتمالاً برای شما بسیار قوی است، بنابراین به جای اینکه صرفاً با آن سرگرم شوید، از آن برای روشن کردن اهداف و تعیین اهداف خود استفاده کنید.


حتما بخوانید: گل ماه تولد شما نماد چیست


5. مرداد

از آنجایی که خورشید بر او حکومت می کند، باید از آب ماه برای خنک شدن و ارتباط با احساسات خود استفاده کنید. از آب ماه ایجاد شده در زیر نور ماه تیر برای عمق احساسی یا از ماه ثور برای شفافیت زمین استفاده کنید.

6. شهریور

به عنوان یک شهریورماهی شما تمایل به تفکر بیش از حد دارید. ممکن است تشریفات ایجاد آب ماه را به خصوص آرامش بخش بیابید، اما زیاد به خودتان فشار نیاورید تا همه چیز را پیچیده کنید یا مراحل را کامل کنید. اسطوخودوس در آب ماه به آرامش ذهن مشغول شما کمک می کند.

شهریور

7. مهر

از آب ماه برای تقویت روتین زیبایی خود یا برای ابراز عشق استفاده کنید. آب ماه که هنگام افزایش ماه در برج ثور، ترازو یا حوت ایجاد می شود، به ویژه برای اضافه کردن به روتین مراقبت از پوست شما قوی است. فقط آب ماه را در یک بطری اسپری قرار دهید و شما آماده هستید!

8. آبان

برقراری ارتباط با ماه برای شما بسیار مفید است زیرا از نظر عاطفی بیشتر محافظت می کنید. شما می توانید از آب ماه که در زمانی که ماه در برج ثور است ایجاد شده استفاده کنید تا انرژی خاکی علامت مقابل خود را هدایت کنید. فقط با احتیاط قدم بردارید زیرا آب ماه می تواند برخی از احساسات ناآشنا و سنگین را برای شما به ارمغان بیاورد.

9. آذر

باید آب ماه برای خنک شدن به شما کمک کند. زندگی هم در مورد جریان است و هم به جزر و مد. از آب ماه که در حالی که ماه در ماهی است ایجاد شده است استفاده کنید تا جنبه دیگری از طبیعت گسترده خود را به تصویر بکشید.

10. دی

از آب ماه ایجاد شده در زمانی که ماه در علامت مقابل شما تیر بود استفاده کنید تا انرژی ملایم و پرورش دهنده ای را که غالباً فاقد آن هستید هدایت کنید (مخصوصاً وقتی صحبت از مراقبت از خود می شود). به عنوان فردی که فوق هدف گرا است، ممکن است بخواهید کمتر از آب ماه برای تجلی و ارتباط با جنبه های خلاق و شهودی خود استفاده کنید.


حتما بخوانید: روش جذب نیمه گمشده یا جفت روحی


11. بهمن

شما به طرز عجیب و غریبی مورد علاقه همه هستید که از نظر تئوری باید در چیزی مانند ساختن آب ماه فوق العاده عمل کند، اما ذهن تحلیلی شما چیزی به این پیش پا افتاده را نمی بیند. سیاره حاکم شما زحل بیش از حد روی تصویر بزرگ متمرکز است در حالی که آب ماه بیشتر به امور روزمره مربوط می شود. می توانید از آب ماه برای ارتباط با جزر و مد روزانه خود استفاده کنید. برای بهترین نتیجه، آب ماه را امتحان کنید که در زمانی که ماه در تیرماه بود استفاده می‌شد.

12. اسفند

به عنوان شهودی ترین علامت زودیاک، نیازی نیست که ما شما را متقاعد کنیم که آب ماه کار می کند. همانطور که گفته شد، ممکن است بخواهید از این ماده جادویی برای هدایت جنبه کاربردی تر خود استفاده کنید. از آب ماه ایجاد شده در زمانی که ماه در باکره یا برج ثور بود استفاده کنید تا زمینه و هدف بیشتری پیدا کنید یا زمانی که ماه در مرداد بود انگیزه خود را افزایش دهید.

اسفند

سخن پایانی:

آب ماه همه چیز در مورد بهره برداری از قدرت های عرفانی ماه برای بهبود زندگی است. ماه نماد رشد، بازسازی، قدرت و صلح است. با استفاده از انرژی ها و هاله ماه، همان ویژگی ها را وارد زندگی خود می کنید. با اینکه علم آن را تأیید نمی کند، اما مردم عامه در سراسر جهان مدت هاست که برای رسیدن به اوج آرزوهای خود به ماه تکیه کرده است. شواهد کافی برای تأیید این واقعیت وجود دارد که ماه بر پدیده های جغرافیایی مختلف روی زمین تأثیر می گذارد. اگر بتواند مسیر فعالیت های یک سیاره را تغییر دهد، مطمئناً می تواند نحوه درک ذهن انسان از چیزها را تغییر دهد. می تواند انرژی های جهانی را به سمت بهبود، شفا و البته بیداری معنوی خود هدایت کند.


مطالب مرتبط:

تاثیر و نقش دعا در سلامت روح، روان و جسم و درمان افسردگی

فال و طالع بینی ازدواج متولد اسفند

خصوصیات متولدین آذراز
5
رای