تعیین جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا و بدون سونوگرافی

تعیین جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا و بدون سونوگرافی قبل از اختراع دستگاه سونوگرافی برای تعیین جنسیت فرزند روش هایی وجود داشت که جنسیت جنین را با آن گمانه زنی می کردند. روش های تعیین جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا و بدون سونوگرافی را در سلام دنیا بخوانید.

بسیاری از زوجین برای فهمیدن جنسیت کودک لحظه شماری می کنند. از این رو تمایل دارند تا قبل از رفتن به سونوگرافی، جنسیت کودک را مشخص کنند. برای تعیین جنسیت بچه بدون سونوگرافی می توانید از روش ابن سینا برای تعیین جنسیت جنین استفاده کنید. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم تا تعیین جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا را برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

تعیین جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا

تعیین جنسیت بچه بدون سونوگرافی

1. تشخیص جنسیت جنین از روی ضربان قلب

در صورتی که تعداد ضربان قلب جنین کمتر از 140 مرتبه در دقیقه باشد، کودک پسر است. اگر تعداد ضربان قلب جنین 140 مرتبه در دقیقه یا بیشتر از این تعداد باشد، فرزندتان دختر است.

2. تشخیص جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا از روی حالت تهوع

در صورتی که در اوایل بارداری حالت تهوع داشته باشید، فرزندتان دختر است. اما اگر در اوایل بارداری حالت تهوع صبحگاهی نداشته باشید، فرزندتان پسر خواهد بود.

3. تشخیص جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا از روی شکل شکم

اگر پسر باردار باشید، از ناحیه شکم چاق می شوید و شکم تان شبیه به یک توپ بسکتبال می شود. اما اگر دختر باردار باشید، قسمت های ران و باسن چاق می شوند و شکمتان شبیه به یک هندوانه خواهد شد.


حتما بخوانید: جشن تعیین جنسیت جنین با ایده های خلاقانه و متفاوت


تعیین جنسیت با دمای شکم

4. تشخیص جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا از روی رنگ ادرار

اگر در دوران بارداری رنگ ادرارتان زرد تیره بود، فرزندتان دختر و اگر زرد روشن بود، فرزندتان پسر است.

5. تشخیص جنسیت جنین به روش ابوعلی سینا از روی سن مادر

در صورتی که جمع عدد سن تان با جمع عدد ماهی که در آن باردار شده اید، فرد باشد، فرزندتان دختر است و در غیر این صورت پسر خواهد بود.

اگرچه این روش ها برای تعیین جنسیت کودک وجود دارد، اما هنوز هم سونوگرافی بهترین روش برای تشخیص جنسیت جنین است. پس اگر می خواهید از جنسیت کودک اطمینان حاصل کنید، باید تا روز سونوگرافی صبر کنید.

سخن آخر

اگر نمی توانید تا روز سونوگرافی صبر کنید، روش های مختلف طب سنتی برای تعیین جنسیت بچه بدون سونوگرافی وجود دارد. در این مقاله روش طب سنتی ابوعلی سینا برای تعیین جنسیت فرزندتان را توضیح دادیم. اگر هر گونه سوالی در خصوص تعیین جنسیت بچه بدون سونوگرافی دارید، در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

احساس لگد زدن کودک + راهنمای حرکت جنین در هفته های مختلف

کدام بیماری های جنین با سونوگرافی در بارداری مشخص می شود؟

تشخیص جنسیت؛ آیا ضربان قلب می تواند جنسیت جنین را تعیین کند؟

از
6
رای