7 نوشیدنی فوق العاده که باید قبل از شروع تمرینات ورزشی استفاده کرد

7 نوشیدنی فوق العاده که باید قبل از شروع تمرینات ورزشی استفاده کرد منبع اصلی سوخت و ساز بدن هنگام ورزش کربوهیدرات ها هستند. به همین دلیل ما باید از رژیم غذایی استفاده کنیم که سرشار از کربوهیدرات ها باشد. در ادامه نوشیدنی ها عالی که می توانید قبل از شروع تمرینات استفاده کنید، آمده است.

از سر و کله زدن با سوتین های ورزشی و لگ های تمرین تا یافتن هدفون های مخصوص هنگام تمرین و بطری های قابل استفاده مجدد، آماده شدن برای تمرین و غیره نیاز به صرف زمان دارد. اما اقدامی که اغلب نادیده گرفته می شود، در واقع تقویت کردن بدن است. مولی کیمبال، متخصص تغذیه ثبت شده در آیکونیک، می گوید: «نیرو بخشیدن به بدن قبل از تمرین به بهینه سازی سطح انرژی و عملکرد شما و حتی این که بعد از تمرین چه احساسی دارید، کمک می کند». وی در ادامه توضیح می دهد: «سوخت مناسب همچنین می تواند به شما در افزایش شدت و مدت زمان تمرینات ورزشی کمک کند، که در طولانی مدت منجر به سوزاندن کالری بیش تر می شود». با این وجود، نیرو بخشیدن به بدن لزوما به معنای غذا خوردن نیست. کیمبل خاطر نشان کرد: در واقع شما نیاز به غذا خوردن قبل از تمرین ندارید. وی می گوید: «حتی اگر ورزش کردن اولین اقدامی باشد که در هنگام صبح انجام می دهید، بدن کربوهیدرات هایی ذخیره می کند که به مدت 60 تا 90 دقیقه نیروی لازم جهت تمرین را فراهم می کنند».

قبل از ورزش چه بخوریم؟

معرفی نوشیدنی هایی که میتوان قبل از تمرینات ورزشی از آن استفاده کرد

گفته می شود آب رسانی به بدن قبل از انجام تمرینات یک نکته کلیدی محسوب می شود. نوشیدنی های مناسب قبل از تمرین می توانند تفاوت زیادی در عملکرد و تقویت شما ایجاد کنند. کیمبل می گوید فقط سعی کنید حداقل 30 دقیقه قبل از شروع تمرین ورزشی صبر کنید تا غذا به خوبی هضم شود. در ادامه، بهترین نوشیدنی هایی که می توانید قبل از ورزش مصرف کنید، ذکر شده است.

7 نوشیدنی مناسب قبل از تمرینات ورزشی

1. آب افرا

آب افرا این روزها بسیار محبوب است. ترسی لاک وود بکرمن که متخصص تغذیه و نوسینده کتاب « Better Period Food Solution» است، می گوید: «این یک گزینه عالی برای نوشیدن قبل از شروع تمرین ورزشی جهت آب رسانی به بدن، بدون قند های افزودنی یا کالری های سنگین ناشی از نوشیدنی های استاندارد ورزشی است». یکی از مارک های تجاری که او دوست دارد، برند « Drink Simple» است که به دلیل میزان کم شکر و میزان بالای آنتی اکسیدان این نوشیدنی است.

قبل از ورزش برای چربی سوزی چه بخوریم؟

2. قهوه

گاهی اوقات سادگی بهترین چیز است. مصرف قهوه قبل از تمرینات ورزشی می شود گویای این مسئله است. کیمبال توضیح داد: « تحقیقات نشان می دهد که کافئین می تواند به بهبود قدرت و استقامت ورزشی شما کمک کند». وی می گوید: «این نوشیدنی همچنین می تواند احساس خستگی را در ما از بین برده و همه این ها می توانند منجر به عملکرد بهتر شوند».

بهترین نوشیدنی قبل از تمرین بدنسازی

3. شیک های پروتئین خانگی

کیمبل پیشنهاد می کند: «اگر قبل از انجام یک ورزش سنگین، وقت زیادی دارید، یک شیک پروتئین قبل از تمرین آماده کنید». در یک مخلوط کن، پودر پروتئین یا ماست یونانی کم چرب را که حاوی 15 تا 20 گرم پروتئین است را با آب یا شیر بادام فاقد شکر و موز و سایر میوه های یخ زده ترکیب کنید. این نوشیدنی، ترکیبی کامل از پروتئین، کربوهیدرات و مایعات را برای شما فراهم می کند. مهم تر از همه، مقداری نمک دریا را برای داشتن الکترولیت بیش تر به آن اضافه کنید.

نوشیدنی های مناسب قبل از ورزش

4. نوشیدنی های پروتئین آماده

کیمبل پیشنهاد می کند: اگر وقت کمی دارید، می توانید یخچال خود را از نوشیدنی های پروتئینی پر کنید. به دنبال نوشیدنی هایی با پروتئین پنیر جدا شده باشید، که حاوی 15 تا 20 گرم پروتئین هستند و بیش تر از 5 تا 8 گرم شکر ندارند، و سرشار از الکترولیت هایی به نام سدیم، پتاسیم و کلسیم هستند. او می گوید: «من نوشیدنی هایی با حداقل 200 میلی گرم سدیم، و 200 میلی گرم پتاسیم و یا کلسیم را به عنوان افزودنی دوست دارم».

نوشیدنی های مفید قبل از ورزش

5. چای حاوی کافئین همراه با عسل

به دنبال چای سبز یا سیاه باشید که حاوی مقدار کافئین انرژی زا است. اما، عسل نیز یک افزودنی عالی محسوب می شود. نالی فیشر، که بنیان گذار « The Flexible Chef» و نویسنده کتاب «غذاهایی که در زندگی هوس می کنید» است، می گوید: «من پیشنهاد می کنم که یک قاشق عسل به آن اضافه کنید». وی در ادامه می گوید: «عسل یک غذاهای فوق العاده قبل از تمرین محسوب می شود؛ زیرا سلول ها، قند طبیعی را تجزیه می کنند و به ما انرژی بیش تری می بخشند!».

نوشیدنی هایی که خوردن آن ها قبل از ورزش توصیه می شود

6. آب میوه و سبزیجات سبز

اگر در نظر دارید تا ورزش سنگین انجام دهید، مصرف آب میوه و سبزیجات سبز را در نظر بگیرید. فیشر توضیح می دهد: این نوشیدنی کالری بیش تری را برای تقویت انرژی فراهم می کند و مانند غذا باعث سنگین شدن یا در وضعیت ناخوشایند قرار گرفتن شما نمی شود. تنها کافی است اطمینان حاصل کنید که آب میوه هایی را که خریداری می کنید که حاوی میوه ها و سبزیجات هستند و شکر افزودنی ندارند.

برای داشتن عملکرد بهتر قبل از ورزش چه بخوریم؟

7. آمینو اسیدهای شاخه‌دار (BCAAs)

مونیکا اکلسندر مورنو دارای مدرک پزشکی، متخصص تغذیه و LDN توضیخ می دهد: در مورد آمینو اسیدهای شاخه‌ دار که همچنین با نام « BCAAs» شناخته می شوند، مشخص شده است که به حفظ سطح انرژی سلولی قبل از انجام تمرینات ورزشی و تقویت بدن در هنگام تمرین و همچنین بهبود بدن با تحریک سنتز و پروتئین ماهیچه کمک می کند. مقدار کمی پودر آمینو اسیدهای شاخه‌ دار را به شیک قبل از تمرین خود اضافه کنید یا به دنبال خرید محصولات آماده ای مانند RSP Nutrition's AminoLean باشید. به علاوه، این ترکیبات حاوی کافئین هستند، که می تواند منجر به افزایش قدرت بیش تر ، استقامت و نیرو شود.

نوشیدنی های مناسب ورزش کاران

منبع: byrdie

از
6
رای