خواص خوراکی ها

خواص و مضرات سیاه دانه و عسل برای درمان بیماری ها؛ طرز تهیه معجون آن

فواید و مضرات سیاه دانه و عسل چیست ؛ خواص معجون سیاه دانه و عسل ناشتا برای لاغری، درمان بیماری ها و سلامتی زنان و مردان، برای معده، رحم، بارداری در طب سنتی بسیار است. و طرز تهیه معجون سیاه دانه و عسل نیز ساده است.

خواص و مضرات نخود زرد برای مو، پوست و درمان بیماری ها

پوسته نخود زرد به عنوان منبع فیبر حاوی 95.6 کل فیبر غذایی است که 7.7 آن فیبر محلول است. خواص نخود خام و پخته برای سلامتی و درمان بیماری های زنان و مردان، پوست و مو به دلیل وجود فیبر، پروتئین و دیگر مواد مغذی آن است.

خواص برگ سنا برای پوست صورت و مو و درمان بیماری ها در طب سنتی

در مطالعات مشخص شد که برگ سنا مکی برای کاهش علائمی مانند سوزش سر دل، حالت تهوع، گاز و آروغ ناشی از سوء هاضمه اثرگذار است. خواص مهم برگ سنا برای مو و پوست صورت است. در ادامه فواید دارویی و عوارض برگ سنا را بخوانید.

برای زیبایی پوست چی بخوریم ؛ 20 میوه مفید برای داشتن پوستی صاف و بدون جوش

اگر به دنبال راهی برای داشتن پوستی صاف، بدون جوش و لک هستید یا می خواهید علائم اولیه پیری مانند چین و چروک و خطوط ریز را کاهش دهید یک رژیم غذایی غنی از میوه ها و سبزیجات فصلی می تواند به زیبایی پوست شما کمک کند.

خواص و مضرات گلابی برای لاغری، پوست و درمان بیماریها در طب سنتی

گلابی، مانند مصرف انواع میوه ها و سبزیجات، می تواند به کاهش خطر بیماری های قلبی، دیابت و برخی بیماریهای روده ای کمک کند. با خواص و فواید گلابی وحشی و پرورشی در طب سنتی برای پوست، سلامت و مضرات آن در سلام دنیا آشنا شوید.

خواص پیاز و آب پیاز برای پوست، جوش و لک صورت و طرز استفاده

پیاز خام و پخته هر دو برای پوست شما مفید هستند. بنابراین، شما می توانید هر یک از آنها را به دلخواه خود انتخاب کنید. استفاده از پیاز به طور کلی برای سلامت، پوست و مو بی خطر است. خواص آب پیاز برای پوست در سلام دنیا بخوانید.

خواص عالی چای بابونه برای رحم، معده و سلامتی

چای بابونه نه تنها بیماری ها را از بین میبرد، بلکه به عنوان یک پیشگیری کننده عالی نیز عمل می کند. خواص چای بابونه برای رحم، سرماخوردگی، معده درد و فواید دمنوش بابونه برای پوست و مو در سلام دنیا بخوانید.