18 چیزی که مردان از رابطه جنسی می خواهند؛ (رازهای مخفیانه مردان) خانم ها بخوانند!!

18 چیزی که مردان از رابطه جنسی می خواهند؛ (رازهای مخفیانه مردان) خانم ها بخوانند!! بهترین لباس خود را بپوشید. هر چیزی که باعث می شود یک زن از بدن خود حس خوبی داشته باشد و از نظر جنسی اعتماد به نفس داشته باشد، برای مردان تحریک کننده است.

18 چیزی که مرد در خفا برای آنها می میرد تا شما در تختخواب امتحان کنید

چه چیز بیشتر از همه یک مرد را در بستر خود تحت تاثیر قرار می دهد؟ با کمال تعجب (یا شاید اینگونه نیست، مردها به تنبلی شهرت دارند)، بیشتر مردها اعتراف کرده اند که به رفتارهای شدیدا احساسی یا حرکات آکروباتیک علاقمند نیستند. در حقیقت، مردان به ما گفتند که آنها موجودات ساده ای هستند که اساسا فقط می خواهند همسرشان در کنار آنها باشد. اما اگر می خواهید چیز فوق العاده ای برای او فراهم کنید، آنها کمی این کار را دوست دارند.

1. این کار را با چراغ روشن انجام دهید

شما ممکن است نگران این باشید که شوهرتان به سینه های بعد از شیر دادن، زخم های سزارین، جذب نشده یا در بعضی مواقع او دیگر جذب شما نمی شود، زیرا شما کمی- قبول است، میزان زیادی- نسبت به روز ازدواجتان متفاوت به نظر می رسید. اما آنها به ندرت متوجه نقض هایی می شوند که خودتان آنها را حس می کنید- آنها تنها زمانی متوجه آنها می شوند که شما درگیر آنها شده و به دنبال راهی برای پوشاندن آنها هستید. برنادو مندز که یک کارشناس روابط است، می گوید: «درست است، مردها بسیار ظاهربین هستند». «اما این واقعا به این معنا است که بتوانیم تحریک شدن شما را بدون لباس ببینیم. ما با میزانی که می توانیم شما را در بستر خوشحال کنیم، معتبر می شویم و این چیزی است که ما بر آن تمرکز می کنیم- نه اینکه چقدر تغییر کرده اید». پس به او اجازه دهید تا شما را ببیند. تمام بدن شما را.

ترفند های رابطه زناشویی

2. خود را لمس کنید

برخی از زنان- و مردان- ممکن است این موضوع را کمی خجالت آور بدانند، اما به حرف ما گوش دهید. مندز می گوید: «تماشای یک زن با اعتماد به نفس کامل که با رابطه جنسی ارتباط برقرار کرده، برای ما یک تحریک کننده بزرگ است». مثل این است که برای شوهر خود یک شهر فرنگ خصوصی ایجاد کنید و اینکه قادر باشد لذت را در چهره شما مشاهده کند و درک بهتری از اینکه دقیقا شما چگونه دوست دارید که توسط او لمس شوید به دست آورده هم تحریک کننده و هم یک درس ارزشمند است.

3. از دهان خود استفاده کنید

ما را اشخاص ضایع خطاب کنید...، اما تاد ولنتاین که مربی دوست یابی است می گوید: «نمی توانم بر شدت آن به اندازه کافی تاکید کنم: ما عاشق رابطه جنسی دهانی هستیم» «و ما هنگامی که شما از دهان خود برای گرفتن آلت تناسلی ما استفاده می کنید را دوست داریم- هیچ درخواست یا گدایی لازم نیست». پس این کار را انجام داده و او را سوپرایز نمایید، نه تنها فقط به این علت که تولد او بوده و یا در شرط بندی باخته اید.

4. سر و صدا داشته باشید

ما به هیچ وجه به شما پیشنهاد فیلم های جعلی پورنو star-moans را نمی دهیم، اما مردان می خواهند بدانند که شما چه هنگامی از تحریک خود لذت می برید. ولنتاین می گوید: «این لزوما به این معنا نیست که شما باید از کلمات رکیک برای تحریک جنسی استفاده نمایید». «دستوراتی مانند - شدیدتر دخول را ادامه بده- می تواند ما را شهوانی کند. وقتی حرکتی را دوست دارید، به ما بگویید- من دوست دارم وقتی که تو «شدیدتر دخول را انجام می دهی- این حالت خیلی بهتر است».

ممکن است بعد از این همه سال از «اوووه» و «آآآآه» تعجب کنید. از این گذشته، او احتمالا تا الان می داند که چه روشی بهتر است. اما اگر به خود اجازه دهید کمی شبیه به زمان های قدیمی عمل کنید، ممکن است تعجب کنید که او چگونه به این تغییر پاسخ می دهد - و اینکه هیجان تازه او با شما چه خواهد کرد.

ترفندهای شگفت انگیز رابطه زناشویی

5. روی نقاط حساس او تمرکز کنید

والنتاین می گوید، نوک آلت تناسلی او باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. «با احتیاط رفتار کنید، اما بدانید که تکان دادن زبان در این نقاط، زبان شوهر شما را بند می آورد».

6. در هر جا به غیر از رختخواب خود شروع به تحریک جنسی برای داشتن رابطه کنید

دکتر اسکات هالتزمن، نویسنده کتاب «اسرار مردان متاهل خوشبخت» می گوید: «مردان برای داشتن رابطه جنسی در جاهای مختلف خیال بافی می کنند». در حالی که رابطه جنسی معمول مکان خود را دارد، اما گاهی اوقات می خواهند کاری متفاوت انجام دهند - و این برای شما نیز خوب است. یک روز به قصد خرید فرش از جنس پوست خرس در فروشگاه آیکیا بیرون رفته (او را با خود ببرید) و در جلوی شومینه شهوانی شوید. یا در حالی که بچه ها خواب هستند، به راحتی او را بر روی نیکمت بنشانید- تنها کافی است که مطمئن شوید که تلویزیون در پشت سر شما خاموش است.

7. آهسته عمل کنید

همه ما در این وضعیت قرار گرفته ایم: شما کاملا خسته شده اید و سعی می کنید که آن را تمام کرده و یا به سادگی در این وضعیت گرفتار شده اید و می خواهید به طور طبیعی سریع تر پیش برود. اما کاهش سرعت می تواند قدرتمند باشد. ولنتاین می گوید: «مردان دوست دارند که بتوانند همه چیز را حس کنند و فرصت کاوش داشته باشند». «به عنوان مثال، اگر در حال انجام رابطه جنسی دهانی هستید، آلت او را به آهستگی وارد دهان خود کرده و از دهان خود خارج کنید تا او به تنهایی بتواند دهان شما را حس کند». هنگامی که کار تحریک آلت تناسلی او تمام شد، می توانید آلت را کاملا در گلوی خود فرو کنید، اما در ابتدا یک تکنیک سبک کفایت می کند.

رازهای مخفیانه مردان درباره روابط جنسی

8. با توانایی های بازیگری، خود نمایی کنید

هالتزمن می گوید: «بسیاری از مردان متاهل نگران این هستند که از داشتن رابطه جنسی تنها با یک زن خسته شوند» به همین دلیل ایفای نقش بسیار مهم است. علاوه بر داشتن شما- همسر افسانه ای او- شوهر شما ممکن است با یک «باریستا» یا یک «خدمتکار» برانگیخته شود. هالتزمن افزود: «ورود به حالت فانتزی به طور خودکار سطح هورمون دوپامین که هورمون برانگیختگی جنسی است را بیشتر کرده و احساس دلبستگی شما را بالا می برد». بنابراین حتی بعد از انجام حرکات جنسی «پلیس» یا «دزدان دریایی»، به خاطر انجام یک کار جدید در کنار هم احساس نزدیکی بیشتری خواهید کرد.

9. هیچ گاه پیش نوازش را دست کم نگیرید

مطمئنا، مردان از این شهرت برخوردار هستند که در عرض چند ثانیه شهوتی می شوند، اما فراموش نکنید که پیش نوازش می تواند جذاب نیز باشد. چه شما در حال ارسال یک پیامک سکسی هستید تا او را شهوانی کنید یا چه به آهستگی لباس های او را همراه با رقص از تن او در می آورید، سعی کنید تا قبل از شروع این کار او را هیجان زده کنید. چرا برای انجام عملیات اصلی عجله می کنید، هنگامی که می توانید به چیز جذاب تری برسید؟

10. اجازه دهید تا او بر شما تسلط داشته باشد

زوج ها اغلب در یک روال جنسی قرار می گیرند - همان زمان شب، در همان مکان، در همان موقعیت. هالتزمن می گوید، اگرچه ممکن است شوهر شما اقدامی فعال برای تغییر اوضاع انجام ندهد، اما مردان می خواهند این قدرت را داشته باشند که الگوها را تغییر دهند و کنترل کامل را در دست بگیرند. یکی از گره های کراوات او را باز کنید، اجازه دهید او دستان شما را به هم بچسباند و او دستان شما را از آنجا بردارد. ما گمان می کنیم که پشیمان نخواهید شد.

ترفندهای داشتن رابطه جنسی لذت بخش

11. یک کار تابو انجام دهید

بیشتر مردانی که با آنها صحبت کردیم، با اطمینان گفته اند که به تلاش- یا داشتن بیشتر- رابطه جنسی مقعدی علاقمند هستند. مندز می گوید: «ماهیت تقریبا ممنوع این عمل و آسیب پذیری که از جانب شما خواسته می شود، آن را تبدیل به عملی می کند که مردان واقعا می خواهند آن را تجربه نمایند، اما نمی خواهند از ترس اهانت آن را به شما پیشنهاد دهند. اگر می خواهید رابطه جنسی مقعدی را امتحان کنید و شک دارید که همسر شما از آن لذت می برد، با او شروع به صحبت کنید. 

12. محل های غیر منتظره از بدن او را لمس کنید

آیا می دانستید که مردان به غیر از آلت تناسلی، قسمت های بسیار دیگری در بدن دارند که می تواند تحریکشان کند؟ آنها نواحی تقریبا مشخصی هستند مانند بالا تنه، یا حرف دل آنها؛ اما فراموش نکنید که نقاط سکسی مثلا شقیقه یا پشت گردن او را دست کم نگیرید.

13. در فانتزی او افراط کنید

گاهی اوقات تنها نیاز است که بپرسید. درست همانند اینکه هیچ دو زنی یکسان نیستند، هیچ دو مردی نیز یکسان نیستند- و فانتزی های آنها نیز یکسان نیست. از شریک جنسی خود بپرسید که آرزوی جنسی نهایی او چیست و سپس فقط در انجام آن کار افراط کنید. اینکه آیا او شدیدا علاقمند به دیدن شما در نوع خاصی از لباس زیر بوده، یا اینکه شما بر او چیره شده اید، تنها کافی است که از او بپرسید. با فرض اینکه در یک رابطه سالم و صادقانه قرار دارید، او از درد دل کردن خوشحال خواهد شد.

آنچه مردان در رابطه جنسی می خواهند

14. بهترین لباس خود را بپوشید

هیچ گاه قدرت یک لباس زیر زنانه بدن نما را برای ایجاد حس غرور در مرد دست کم نگیرید. پزشک مگان فلمینگ می گوید: «هر چیزی که باعث می شود یک زن از بدن خود حس خوبی داشته باشد و از نظر جنسی اعتماد به نفس داشته باشد، بسیار سکسی است». و هیچ چیز برای مرد شما سکسی تر از داشتن اعتماد به نفس نیست. من شخصا می توانم این حقیقت را گواهی دهم؛ مرد من نمی تواند نسبت به این لباس خواب سکسی قرمز رنگ کمی (و تاکید می کنم کمی) مقاومت کند که به صورت خرامان با آن در اطراف او قدم بزنم. اما این تنها به پوشیدن لباس خواب خلاصه نمی شود. این کار همچنین عشوه گری است، ارسال یک پیامک سکسی به او این امکان را می دهد که بداند شما چند لباس خواب زنانه خریده اید، اما او باید تا شب صبر کند. برای خود زمان صرف کرده و تغییر کنید، زیرا توپ در زمین شما است و مرد خواهان آن است.

15. در تحریک غده پروستات او افراط کنید

پروستات می تواند یک ناحیه جدید برای شما باشد، یا ممکن است یک ناحیه جدید برای شما و شریک جنسی شما باشد، یا ممکن است او خجالتی تر از آن باشد که از شما بخواهد با انگشتان خود باسن او را لمس کنید،  اما پروستات را رها نکنید. زمان آن فرا رسیده است که به مرد خود نشان دهید که چه میزان لذت را در ناحیه باسن خود از دست داده است. فلمینگ توضیح می دهد: «بسیاری از قسمت آلت تناسلی داخلی است، تقریبا شبیه به بومرنگ است». مانند یک تحریک سری است، «شما در حال ماساژ دادن این پایانه های عصب داخلی هستید و این می تواند حس بسیار خوبی داشته باشد». هنگامی که هر دو نفر شما بسیار تحریک شده اید، از تعداد انگشتان دست بیشتری برای ماساژ استفاده کنید. به زودی، او تعجب می کند که چرا تا به حال تجربه تحریک از ناحیه پروستات را نداشته است. فلمینگ می گوید: «مطمئنا ارزش این امتحان کردن را دارد».

روابط جنسی از دید مردان

16. فهرست کارهای خود را بیشتر کنید

برای هر زوجی قرارگیری در یک عادت جنسی آسان است. فلمینگ توضیح می دهد: «آنچه در یک رابطه اتفاق می افتد، همه آن چیزی است که شما و شریک جنسی شما دوست دارید تا در فهرست اعمال جنسی شما باشد، اما چیزی که هیچ کدام از شما آن را دوست ندارید، خسته کننده نیست». «پس همانطور که صمیمت شما بیشتر و امنیت و پیوند شما قوی تر شده، فهرستی از بله، خیر، و برای الان نه و در طی زمان ها ایجاد کنید، بنابراین می توانید مانند «خب، چرا مانند قبل عمل نکرده و آن روش جنسی را امتحان نکنیم، یا مجددا سکس مقعدی را تجربه نکنیم». ساده است! (زندگی جنسی شما چقدر ساده تر می شود هنگامی که هر دو نفر شما در اوج لحظه تحریک، برای پیدا کردن پوزیشن های جدید سکس تقلا نمی کنید).

17. از یک اسباب بازی جنسی برای این کار استفاده کنید

تصور می کنید که اسباب بازی های جنسی فقط برای زمانی است که می خواهید به تنهایی خود ارضایی کنید؟ دوباره فکر کنید- تعداد بسیار زیادی اسباب بازی های جنسی وجود دارند که برای هر دو شما در نظر گرفته شده است. شما همچنین باید برای او یک نمایش سکسی ایجاد کنید و اجازه دهید هنگامی که از ویبارتور مورد علاقه جدید خودتان استفاده می کنید، شما را تماشا کند.

چیزهایی که مردان در رختخواب می خواهند

18. با استفاده از کلمات رکیک، او را تحریک جنسی کنید

این شانسی برای شما در جهت خلاق بودن است. چیزهای فوق العاده سکسی زیادی وجود دارد که زنان می توانند به مردان در رختخواب بگویند که این تجربه را برای هر دو نفر شما جذاب تر می کند. زیرا واقع گرا باشید: هیچ چیز جذاب تر از شخصی نیست که درباره آنچه که دوست دارد، درد دل کند.

منبع: redbookmag

از
65
رای