چگونه دوست دختر خوبی باشیم؛ ویژگی های یک دختر خوب برای ازدواج

چگونه دوست دختر خوبی باشیم؛ ویژگی های یک دختر خوب برای ازدواج چگونه دوست دختر خوبی باشیم ؛ 26 ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب و ایده آل برای ازدواج ؛ چگونه همسر و نامزد خوبی برای شوهرم باشم؛ نحوه رشد رابطه‌ و ارتباط با یک پسر در سلام دنیا بخوانید.

اگر صادق باشیم، خانه تمیز و غذای گرم سریعترین راه برای رسیدن به قلب یک مرد است. با این حال، دوست دختر خوب بودن به این معنی است که شما درک می کنید که او چگونه فکر می کند و چه انتظاراتی از رابطه دارد. در حالی که هیچ رابطه کاملی وجود ندارد، یادگیری اینکه چگونه یک دوست دختر و یک همراه خوب باشید می تواند زندگی عاشقانه شما را به شدت بهبود بخشد. وقتی با یک مرد بزرگ قرار می گیرید که به شما اهمیت می دهد، در عوض می خواهید بهترین دوست دختر باشید. اما چگونه می توان به این امر دست یافت؟ اگر می‌خواهید نکاتی برای تکمیل هنر دوست دختر خوب بودن داشته باشید، باید مایل باشید که با رشد رابطه‌تان چیزهایی را بیاموزید و فراموش نکنید. در این مطلب از سلام دنیا، ما هم دقیقاً به موضوع رشد رابطه‌ شما و ویژگی های یک دختر خوب برای ازدواج پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم

26 ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب برای ازدواج

1. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: همراه خوب

یک رابطه عالی بیشتر از رابطه جنسی و نوازش است. ایجاد صمیمیت روحی و عاطفی با دوست پسر خود را به عهده خود بگذارید. علایق خود را به اشتراک  بگذارید، در مورد موضوعاتی که بر هر دوی شما تأثیر می گذارد، بحث کنید و به نظرات و دیدگاه های یکدیگر احترام بگذارید. ابتدا با این که بهترین دوست او باشید، یک بسته عالی 2 در 1 به شریک خود ارائه می دهید.


حتما بخوانید: چگونه دختری دوست داشتنی باشیم


2. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: دادن فضا

در مرحله اول یک رابطه، هر دوی شما نمی توانید از یکدیگر سیر شوید. غیرممکن است که به تماس ها و پیام های متنی با پسر خود پایان دهید. شما همیشه راه هایی برای با هم بودن پیدا می کنید. با این حال، همه چیز به طور طبیعی سرد می شود، و مهم است که این سرعت را حفظ کنید، به یکدیگر فضا بدهید و از چسبندگی و مطالبه گری خودداری کنید. دوست پسر شما هنوز شما را دوست دارد، اما احساسات از گرم و آتشین بودن به یک وابستگی آرام تبدیل می شوند.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 1

3. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: احترام به دوستان پسر

به طور طبیعی، مردان تمایل زیادی به دوستان خود دارند. برای زنان طبیعی است که احساس کنند مردان زمان زیادی را با دوستان خود می گذرانند و ممکن است سعی کنند کاری در مورد آن انجام دهند. اما او را مجبور نکنید بین شما و دوستانش یکی را انتخاب کند. این یک اولتیماتوم خودخواهانه و بی ملاحظه است و ممکن است در نهایت بازنده شوید. به یاد داشته باشید: او نمی تواند صبر کند تا زن زیبایش را به دوستانش نشان دهد.

4. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: تأثیر مناسب بر روی خانواده پسر

این به ویژه اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید و در حال برنامه ریزی آینده با هم هستید بسیار مهم است. اگرچه او قبلاً شما را دوست دارد، اما اگر بتوانید با والدین و خواهر و برادرهایش کنار بیایید، مزیت بزرگی است. یک دوست پسر خوب باعث نمی شود که شما احساس کنید در حال رقابت با دوستان و خانواده او هستید. در مقابل باید نسبت به آنها احترام قائل شوید و از درگیری بی مورد با آنها بپرهیزید.

5.  ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: خوب لباس پوشیدن و دادن بوی خوب

مطمئناً دوست پسر شماغ شما را همانطور که هستید دوست دارد، اما اگر وقت بگذارید و برای دیدنی به نظر رسیدن تلاش کنید، قلب او را سرشار از غرور و شادی می کند. او متوجه خواهد شد که او خوش شانس است و همیشه به دیده شدن با شما افتخار خواهد کرد.

6. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: اعتماد به پسر

در یک رابطه سالم، اعتماد از هر دو طرف پیش می رود. دوست داشتن کسی باید به این معنی باشد که به او اعتماد دارید. به او زمان و مکان بدهید تا شخص خودش باشد و از زیر سوال بردن همیشگی او بپرهیزید. اگر در روابط گذشته به احساسات شما خیانت شده یا صدمه دیده است و احساس ناامنی می کنید، در مورد آن با او صحبت کنید. به پسرتان این شک و تردید را بدهید که او شریک بهتری خواهد بود – و هر بار از حدس زدن تصمیمات او اجتناب کنید. به او اعتماد کنید، اما برای اطمینان از اینکه دلتان شکسته نمی شود، حد و مرزهایی را نیز تعیین کنید.


حتما بخوانید: چگونه دوست دختر پیدا کنیم


7. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: اغواگر بودن

زنان عاقل می دانند که همه چیزهایی که واقعاً در یک رابطه مهم است بر اساس صمیمیت است. به عنوان یک دوست دختر خوب، از نشان دادن جنبه سکسی خود به او نترسید و از خواسته های خود دوری نکنید. قرار دادن نیازهای خود در اولویت برای او است. زیرا او همچنین می‌خواهد زنش خوش بگذرد. یک دوست دختر خوب مهارت های خود را فقط برای شب رزرو نمی کند.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 2

8. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: رشد دادن شخصیت دلپذیر خود

همه می‌خواهند در اطراف افراد راضی باشند، نه بدبین‌هایی که هرگز حرف خوبی برای گفتن ندارند. برای اینکه یک همراه دلپذیر باشید، وقت بگذارید و سرمایه گذاری کنید، و او هرگز نمی خواهد کنار شما را ترک کند. یک رابطه خوب مبتنی بر مثبت اندیشی است، نه شک یا احساسات منفی از طرف شرکا. بنابراین یک دوست دختر خوب همه چیز را با شادی و در حد اعتدال انجام می دهد و مراقب است که چسبیده و سرسخت نباشد.

9. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: نق نزدن 

هیچ مردی نق زدن برای شریک زندگی خود را دوست ندارد، بنابراین بهتر است یاد بگیرید که چگونه درخواست های خود را غیرقابل مقاومت کنید. حتی اگر وقت خود را برای انجام کاری صرف می کند، در برابر اصرار به او مقاومت کنید. شما مجبور نیستید نق بزنید تا او را مجبور به انجام دستور شما کنید. در عوض، یک شریک خوب به آرامی صحبت می کند و منیت او را نوازش می کند و شیرینی شما او را به سمت شما سوق می دهد.

10. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: انتخاب نبردها

این یک مهارت مهم هم برای دوست دختر و هم برای دوست پسر است و در تمام روابط زندگی ما صدق می کند. یک دوست دختر خوب می‌داند که چه زمانی به یک موضوع رسیدگی کند و چه زمانی مصالحه کند، و همچنین می‌داند که چه زمانی باید اجازه دهد که موضوع از بین برود. حفظ یک رابطه سالم کار سختی است و مستلزم دانستن نحوه برخورد با موقعیت های مختلف است. نفس عمیق را تمرین کنید، و این به شما کمک می‌کند تا در اکثر مواقع خونسردی خود را حفظ کنید.

11. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: گوش دادن 

همانطور که درمانگران نقل قول معروف استیون کاوی را تنظیم کرده اند ، اکثر مردم فقط گوش می دهند تا بدانند چگونه پاسخ دهند. یک دوست دختر خوب، زمانی که شخص او در حال صحبت کردن است، شنونده فعال و فعالی است و برای کانال های ارتباطی آنها ارزش قائل است.در رابطه فعلی خود، به این نکته توجه کنید که بدانید چه زمانی صحبت کنید و چه زمانی گوش دهید.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 3

12. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: یادگیری ارتباط برقرار کردن با شریک 

خیلی خوبه که شنونده خوبی هستی با این حال، باید بتوانید کانال های ارتباطی پایدار و سالمی را در رابطه خود ایجاد کنید. اگر در مورد ناامنی های گذشته یا موقعیت خاصی احساس اضطراب می کنید، باید بتوانید به دوست پسر خود بگویید. اگر رابطه جدید است، ممکن است مدتی طول بکشد تا هر دوی شما به راحتی اطلاعات را به اشتراک بگذارید. با همدیگر صبور باشید و اگر دیر به روی شما باز شد، ناامید نشوید. صبوری ترازوهای رابطه تان را برای پایدار و شاد کردن آن نشان می دهد.


حتما بخوانید: روش های جذب کردن دوست پسر


13. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: رفتار محبت آمیز 

یک رابطه جدید همیشه مملو از سرگرمی و محبت است، اما اغلب با رشد رابطه سرد می شود. یک دوست دختر خوب، صرف نظر از روز و شب، آشکارا مراقبت و محبت خود را نسبت به دوست پسر خود، چه در ملاء عام و چه در خلوت، نشان می دهد. با غافلگیر کردن او با اعمال محبت آشکار مانند بوسه و در آغوش گرفتن، تمرین کنید که چگونه یک دوست دختر خوب باشید. می‌توانید دست در دست بگیرید، از آن‌ها تعریف کنید، یا کلمات تأییدی ارائه دهید. دوست دختر شگفت انگیزی باشید و او را با محبت بپوشانید حتی زمانی که او انتظارش را ندارد.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 4

14. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: آگاه به اطراف

یک ترفند در مورد اینکه چگونه دوست دختر خوبی باشید این است که آن را در دستور کار خود قرار دهید تا از آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد مطلع شوید. لازم نیست دانشمند باهوش باشید، اما به داشتن دانش عمومی کمک می کند. این کار تمام مکالمات شما را جالب می کند و او هرگز از صحبت کردن با شما خسته نمی شود.

15. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: طی کردن راه بیشتر

وقتی کسی را دوست دارید، راه بیشتری را طی کنید تا به او کمک کنید احساس خاص بودن و ارزشمند بودن کند. این اعمال می توانند به سادگی ماساژ پا، هدایای تصادفی و تعطیلات آخر هفته غافلگیر کننده باشند.

16. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: حامی بودن

به عنوان یک دوست دختر خوب، وظیفه شما این است که از شریک زندگی خود با رویاها و علایقش حمایت کنید - به خصوص زمانی که او روزهای سختی را پشت سر می گذارد. کاری کنید که او احساس ارزشمندی و دوست داشتن کند و مطمئن باشید که به خاطر این کار شما را بیشتر دوست خواهد داشت.

17. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: اجازه دهید پسر کنترل داشته باشد

این طبیعت ذاتی مردان است که می خواهند کنترل داشته باشند. یک دختر می تواند یاد بگیرد که چگونه دوست دختر خوبی باشد، با اجازه دادن به او که مسئول امور، چه در داخل و چه در خارج از رابطه باشد. با پرسیدن نظرات و پیگیری پیشنهادات به او اجازه دهید رهبری را به عهده بگیرد. شما همچنین می توانید با اجازه دادن به او اجازه دهید که از شما مراقبت کند، حتی به روش های کوچک. بگذارید درها را به روی شما باز کند و قبض را تسویه کند.

18.ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: اهل معاشقه نبودن

دوست دختر خوب بودن یعنی به مردت احترام بگذاری و به او وفادار باشی. شما سعی نمی کنید با معاشقه با پسرهای دیگر او را حسادت کنید. به او نشان دهید که او خواستنی است و شما فقط به او چشم دارید. وفاداری نشانه ای است برای اینکه چگونه یک دوست دختر خوب باشیم.


حتما بخوانید: چگونه احساسات خود را بیان کنیم 


19. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: بپذیرفتن پسر

وقتی از انتظار کامل بودن مردم دست بردارید، می توانید آن ها را همان طور که هستند دوست داشته باشید ~ دونالد میلر. دوست پسر شما کامل نیست، و چیزهایی وجود دارد که در مورد او دوست نخواهید داشت. او را همانطور که هست دوست بدارید و سعی نکنید او را به مرد "کامل" تبدیل کنید. پذیرفتن عیوب یکدیگر به شما این امکان را می دهد که یک رابطه سالم و پایدار بسازید.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 5

20. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: رها کردن

رها کردن یکی از ترفندهای مهم است که به تبدیل شدن به یک دوست دختر خوب کمک می کند. بسیار وسوسه انگیز است که اشتباهات شریک زندگی خود را مطرح کنید، به خصوص در هنگام اختلاف یا مشاجره. حتی اگر احساس می‌کنید حق با شماست، در مقابل میل به کندن مطالب از گذشته مقاومت کنید تا بتوانید نکته‌ای را بیان کنید.

21. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: مستقل بودن

درست است که شما همخوانی خوبی دارید، اما شما خارج از رابطه چه کسی هستید؟ یک دوست دختر خوب در آنجا زندگی فعال دارد. لازم نیست برای همه چیز به مرد خود وابسته باشید. یادگیری اینکه چگونه یک دوست دختر خوب باشید مستلزم استقلال است، بنابراین شما زمانی را برای دلبستگی و نیاز نخواهید داشت.

22. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: علاقه مند بودن

اگر همدیگر را دوست داشته باشید و به یکدیگر احترام بگذارید، روابط چندان سخت نیست. اما اگر می خواهید یک دوست دختر عالی باشید، باید به زندگی او علاقه مند شوید. لازم نیست همه چیز را در مورد بازی های مورد علاقه او یا ماشین های اسپورت بدانید، اما نشان دادن علاقه واقعی به شما کمک زیادی می کند. علاقه به سرگرمی های او نشان می دهد که او برای شما مهم است. این ثابت می کند که شما دوست دارید صرف نظر از کاری که انجام می دهید با او وقت بگذرانید.

23. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: وقت گذاشتن همیشگی برای پسر

قرار ملاقات در بزرگسالی بسیار گیج کننده تر است. تمرین اینکه چگونه یک دوست دختر خوب باشید مستلزم یافتن تعادل بین کار و زندگی شخصی است. برای دوست پسرتان وقت بگذارید و راه هایی بیابید تا او را تا جایی که می توانید وارد زندگی خود کنید. سرگرمی های خود را به اشتراک بگذارید، او را به دوستان خود معرفی کنید و برای هر دوی خود فعالیت هایی را برنامه ریزی کنید. گذراندن وقت با او و نشان دادن او باعث می شود احساس قدردانی و خواستن از سوی شما داشته باشید.

24. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: داشتن اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یک نگاه عالی به هر کسی است. اگر به خود اطمینان داشته باشید، خود به خود دوست دختر بهتری می شوید. اگر خودتان را دوست داشته باشید، احساس و تجربه عشق واقعی در رابطه تان آسان تر می شود. قبل از اینکه یاد بگیرید چگونه یک دوست دختر خوب باشید باید آن را یاد بگیرید. اگر دائماً خودتان را زیر پا بگذارید، برایتان سخت خواهد بود که دیگران را دوست داشته باشید. هر چه امن تر و شادتر باشید، رابطه شما قوی تر می شود. شریک دوست داشتنی بودن آسان تر است اگر بدانید عشق چه احساسی دارد.


حتما بخوانید: همدلی چیست و انواع آن کدام است


25. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: مهم دانستن زمان

یک دوست دختر خوب همیشه به فرصت‌های سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیزی که در روزهای ابتدایی یک رابطه پیش می‌آیند، بله می‌گوید. این شامل سفرهای مداوم، فعالیت های زوجین و فرار می شود. با این حال، یک دوست دختر بهتر مراقب است که در هیجان گرفتار نشود و فراموش کند که چرا شریک زندگی خود را دوست دارد. به طور طبیعی، تا زمانی که در حال انجام کاری هیجان انگیز باشید، از همراهی با یک فرد لذت خواهید برد. اما به عنوان یک دوست دختر خوب، باید مطمئن شوید که احساسات شما در درازمدت است، صرف نظر از اینکه چه کاری انجام می دهید. یک دوست دختر خوب حتی زمانی که همه چیز کند و کسل کننده می شود باز هم تلاش می کند.

26. ویژگی اخلاقی یک دوست دختر خوب: کمک گرفتن

اگر در یادگیری نحوه تبدیل شدن به یک دوست دختر مشکل دارید، همیشه می توانید از یک مربی رابطه کمک بگیرید. آنها به شما راهنمایی می‌کنند و شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه دوست دختر خوبی باشید، و مجبور نیستید به کسی که نیستید تبدیل شوید.

چگونه دوست دختر خوبی باشیم 6

سخن آخر

تبدیل شدن به یک دوست دختر خوب نیاز به زمان و صبر دارد. هیچ رابطه ای کامل نیست، اما همیشه می توانید نکات بیشتری در مورد اینکه چگونه دوست دختر خوبی باشید را بیاموزید. چنین دانشی به شما کمک می کند تا شریک زندگی خود را بهتر دوست داشته باشید و رابطه خود را به بهترین نسخه تبدیل کنید. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این ویژگی ها به رابطه بهتر شما کمک کرده باشند.


مطالب مرتبط:

چگونه دخترانه باشیم

17 روش برای یادگیری دوست داشتن خود

آموزش علائم زبان بدن با عکس برای تشخیص احساسات از روی چهرهاز
1
رای