نور مناسب برای آرایش کردن؛ اصول نورپردازی سالن آرایشگاه

نور مناسب برای آرایش کردن؛ اصول نورپردازی سالن آرایشگاه نور مناسب برای آرایش کردن؛ اصول و نکات نورپردازی سالن آرایشگاه؛ لامپ مناسب آرایشگاه، نسبت نور زرد به سفید در آرایشگاه چقدر باید باشه و نور نامناسب برای آرایش در سلام دنیا بخوانید.

چه آرایشگر های حرفه ای و چه استایلیست ها همه متخصصان زیبایی معتقدند که نور مناسب برای موفقیت آنها بسیار مهم است. در نتیجه، آنها بخش قابل توجهی از بودجه خود را صرف نورپردازی با کیفیت بالا برای آرایش می کنند. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد نور مناسب برای آرایش کردن، لامپ مناسب آرایشگاه، نورپردازی سالن آرایشگاه زنانه، نسبت نور زرد به سفید در آرایشگاه و نور نامناسب برای آرایش صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

نور مناسب آرایشگاه

نور باید جزء حیاتی جعبه ابزار آرایش شما باشد. بدون نور مناسب، ممکن است از رنگ هایی استفاده کنید که مناسب نباشند. علاوه بر این، نور مناسب ممکن است تفاوت زیادی در نحوه آرایش شما ایجاد کند. در نهایت، شما به نورپردازی مناسب در طول آرایش نیاز دارید تا آرایش مناسب را برای مراسم انجام دهید.در این مقاله، مواردی را که برای زیباترین آرایش‌ها نیاز دارید، فهرست کرده‌ایم. برای دانستن بیشتر به خواندن ادامه دهید!


حتما بخوانید: چگونه اسفنج و پدهای آرایشی را تمیز کنیم؟


نورپردازی آرایشگاه زنانه

نور طبیعی روز بهترین نور است

حتی هنرمندان حرفه ای آرایشگری موافق هستند که نور طبیعی روز بدون شک بهترین نور برای آرایش کردن است زیرا دقیق ترین انعکاس چهره شما را ارائه می دهد. علاوه بر این، نور طبیعی شفاف و به طور یکنواخت پخش می شود، بنابراین می توانید به راحتی متوجه شوید که چه چیزی به درستی ترکیب نشده است. اگر این امکان را دارید که آرایش خود را کنار پنجره انجام دهید، از آن نهایت استفاده را ببرید. نور طبیعی روز به شما دقتی را  که برای یک آرایش بی عیب و نقص نیاز دارید، می دهد. نور خورشید نمی خواهید؟ لامپ هابهترین گزینه برای شما هستند!

نسبت نور زرد به سفید در آرایشگاه

 همیشه این امکان نیست که آرایش خود را در نور طبیعی روز انجام دهید. کاری که می‌توانید انجام دهید، سرمایه‌گذاری روی لامپ‌هایی است که نور طبیعی را به شما می دهند. ما لامپ‌های LED 40 واتی GE Reveal را توصیه می‌کنیم زیرا نور زرد را فیلتر می‌کنند تا رنگ‌های فوق‌العاده شفافی را به شما ارائه دهند. آنها همچنین قابل تنظیم هستند، بنابراین شما می توانید شدت نور را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید آرایش خود را در تنظیمات مختلف ببینید. نصب چند لامپ روز در  اطراف آینه آرایش خود راهی عالی برای اطمینان از درست زدن کانسیلر، برنزه‌ کردن درست و محو کردن درست تیرگی های اطراف چشم است.


حتما بخوانید: انواع و کاربرد چراغ ریلی سقفی برای نور پردازی


جای لامپ و موقعیت نور شما نیز مهم است

 آرایشگران پیشنهاد می‌کنند که نور باید به صورت یکنواخت – از پهلو، پایین و بالا – به صورت شما بتابد. برای بهترین نتیجه، منبع نور خود را طوری قرار دهید که از جلو به صورت شما بتابد. نور بالای سر یا نورپردازی از پایین، سایه ایجاد می کند.اگر نمی‌توانید نور اتاق خود را تغییر دهید، می‌توانید روی یک آینه آرایشی با نورهای سفید طبیعی سرمایه‌گذاری کنید، مانند آینه Gotofine LED Lighted Vanity .

نسبت نور زرد به سفید در آرایشگاه

اکنون، حتماً از خود می‌پرسید که هنگام آرایش کردن باید از چه نوع نورپردازی اجتناب کنید. به پایین بروید تا متوجه شوید!

نور نامناسب برای آرایش

نوری که هنگام آرایش کردن باید از آن اجتناب کنید:

بهتر است از نورهای فلورسنت، زرد و سرخ رنگ دوری کنید. لامپ های فلورسنت عیب های شما را تقویت می کنند، بنابراین آرایش را بیشتر می کنید و آرایش سنگینی انجام می دهید. از سوی دیگر، نورهای زرد و سرخ رنگ زیبا هستند، اما تشخیص رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید یا چقدر خوب محصولات را با هم ترکیب می‌کنید را سخت می‌کنند.

ما نمی توانیم بگوییم که چقدر نور برای آرایش کردن مهم است. اما، البته، همیشه نمی‌توان در نور روز آرایش کرد زیرا، بدیهی است که ما برای مهمانی‌های شب و گردش‌های شبانه نیز آرایش می‌کنیم، اینطور نیست؟ بنابراین، اینجاست که این ترفندها و نکات شگفت‌ انگیز به تصویر کشیده می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا آن آرایش کامل را داشته باشید. حالا لامپ تهیه کنید، آن‌ها را همانطور که در بالا توضیح داده شد قرار دهید و آرایش خود را شروع کنید. فراموش نکنید که لبخند بزنید و پس از اتمام کار اعتماد به نفس داشته باشید.

نور نامناسب برای آرایش

سوالات متداول

1. نور سرد برای آرایش کردن بهتر است یا گرم؟

نور گرم برای آرایش کردن بهتر است زیرا نور کافی را برای آرایش کردن مناسب فراهم می کند.

2. نور آبی چه تاثیری روی آرایش دارد؟

قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی می تواند فرآیند اکسیداسیون را تسریع کند و باعث قرمزی، التهاب یا تورم شود.

3. برای آرایش به چند لومن نیاز دارید؟

توصیه می شود از یک لامپ 75 تا 100 واتی استفاده کنید که منبع 1000 تا 1400 لومن را برای آرایش فراهم می کند.

سخن آخر

همانطور که متوجه شدید بهترین نور، نوری است که طبیعی باشد و بتواند رنگ طبیعی را به شما القا کند. پس از تهیه نورهای رنگارنگ و بسیار در زمان آرایش خودداری کنید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

جلوگیری از بیماری هایی که در کمین آرایشگران هستند

معرفی تمام کاربردها و نحوه استفاده از پرایمراز
1
رای