چگونه پسری که رفته را بازگردانیم؛ 15 گام برای برگرداندن عشق سابق

چگونه پسری که رفته را بازگردانیم؛ 15 گام برای برگرداندن عشق سابق چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم، بهترین راه برای برگرداندن دوست پسر سابق به رابطه، چگونه پسری که رفته را بازگردانیم، 15 گام برگرداندن عشقم و شروع رابطه پس از جدایی در سلام دنیا بخوانید.

شاید از سخت ترین کارها در یک رابطه تمام شده و احساسی برگرداندن عشق سابق به رابطه باشد، در این مطلب از سلام دنیا درباره چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم، بهترین راه برای برگرداندن دوست پسر سابق به رابطه، با 15 گام برگرداندن عشقم و شروع رابطه پس از جدایی صحبت خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

پایان هر رابطه ای سخت است. دو نفر که خاطره های زیادی با هم داشتند، اکنون باید راه خود را از هم جدا کنند و یادبگیرند که چگونه بدون هم ادامه دهند. خبر خوب این است که شما از لحظه تولد با این فرد نبوده اید، به این معنی که می توانید بدون او زندگی کنید. با این حال، گاهی اوقات شما نمی خواهید رابطه را تمام کنید گاهی اوقات، رابطه پر از مشکلات است و نیاز به کار دارد، اما ارزش این کار را دارد.

آزمون : "آیا پارتنر قبلی من می خواهد که برگردم؟" اگر هنوز عاشق پارتنر سابق خود هستید، احتمالاً این سوال را از خود می‌پرسید.
اگر او تصمیم خود را گرفته باشد و به راه خود ادامه دهد، سخت است که ببینیم چگونه می‌توانی او را برگردانی، اما به ما اعتماد کن، این همیشه اتفاق می‌افتد.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

زوج ها از هم جدا می شوند و هر روز به هم برمی گردند. فقط این کار نیاز به تلاش و زمان دارد. اگر تلاش کنید، می توانید رابطه خود را قوی تر و پایداتر از همیشه دوباره بسازیدو در کنار هم شاد باشید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

بهترین راه برای برگرداندن عشقم (دوست پسر سابق) به رابطه با 15 گام کاربردی

در اینجا نحوه بازگرداندن دوست پسر سابق خود و ادامه رابطه آمده است.

1. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: به رابطه خود زمان بدهید (زمان دوست شماست)

اولین کاری که باید بعد از جدایی از او انجام دهید این است که رابطه خود را با او قطع کنید . این به نظر افراطی می رسد، اما حقیقت این است که اگر می خواهید او در مورد شما فکر کند، باید مطمئن شوید که دسترسی محدودی به شما دارد.

بلاک کردن او در شبکه‌های اجتماعی، نادیده گرفتن تماس‌های تلفنی‌اش و دوری از مکان‌هایی که می‌دانید او می‌رود، همه راه‌هایی هستند که باعث می‌شود او مرتباً به شما فکر کند، حتی اگر نمی‌تواند شما را ببیند.

در حالی که ممکن است بخواهید که بهترین زندگی خود را در فضای مجازی شروع کنید تا او بتواند شما را ببیند و به شما فکر کند، حقیقت این است که دوری باعث می شود قلب عاشق شود، بنابراین اگر نتواند به شما دسترسی پیدا کند، به دنبال شما خواهد بود.قبل از اینکه کاری انجام دهید یا حتی سعی کنید او را بازگردانید، به یاد داشته باشید که مدتی برای ناراحتی و سوگواری و موقعیت خود اختصاص دهید.


حتما بخوانید: بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان، همسر و دوست پسر


تصمیم بگیرید که چه می خواهید، اما مجبور نیستید در حال حاضر هیچ تصمیمی بگیرید. زمان بگذارید تا بهترین کار را انجام دهید: زمان همه زخم ها را التیام می بخشد. برای بازگرداندن او، باید از جدایی خود درس بگیرید و آماده باشید تا در مسیر جدیدی  رابطه خود را شروع کنید.

اگر انتظار دارید از همان جایی که رابطه را تمام کردید ادامه دهید، ناامید خواهید شد. زمان آدم ها را تغییر می دهد. و حقیقت این است که هیچ قانونی وجود ندارد که چه مدت ممکن است طول بکشد تا او را برگردانید. شما باید قبل از بازگرداندن او خود را درمان کنید.

2. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: احساسات همه چیز را می گویند

سوال این است:"چگونه می توانید با کسی که احساسی نسبت به شما ندارد کنار بیایید؟"

مشکل این نیست که او شما را دوست ندارد رابطه گذشته شما نشان داده است که احساسات او چقدر می تواند قوی باشد. مشکل واقعی این است که او قبلا این تصمیم را گرفته است. او قبلاً تصمیم گرفته است که به شما فرصتی ندهد.این همان دیوار احساسی است که باید از آن بالا بروید. حقیقت ساده این است که وقتی صحبت از تصمیم‌گیری او به میان می‌آید، احساسات نشان می‌دهد و این در واقع بهترین راه برای برنده شدن اوست.

دانشمندان اخیراً به کشف جالبی در مورد انسان دست یافته اند. وقتی آرامش داریم، 80 درصد مواقع ذهن ما آینده را تصور می کند. ما کمی از زمان خود را صرف تفکر در گذشته و تمرکز بر زمان حال می کنیم اما بیشتر اوقات  به آینده فکر می کنیم. به گفته کارشناس روابط، جیمز بائر، کلید بازگشت به دوست پسر سابقتان این است که وقتی دوباره شما را به زندگی اش برمی گرداند، احساسش را تغییر دهید.

فراموش کنید که او را متقاعد کنید تا دوباره رابطه را شروع کند. استدلال منطقی کارساز نخواهد بود زیرا فقط با این کار باعث می شوید او از شما دور تر شود.وقتی کسی سعی می کند شما را در مورد چیزی متقاعد کند، طبیعت انسان این است که همیشه یک استدلال متقابل ارائه کند.

در عوض روی تغییر احساس او تمرکز کنید. برای انجام این کار، به سادگی احساسات خود را تغییر دهید و کاری کنید که یک رابطه کاملاً جدید را باشما شروع کند. چون وقتی تصویر جدیدی از زندگی مشترکتان ترسیم کنید، احساسات دیگر نقشی نخواهند داشت.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم2

3. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: کنترل اوضاع را در دست بگیرید

کار بعدی که باید انجام دهید این است که کاملاً مشخص کنید که چه چیزی از او می خواهید تا زمانی که او دوباره به سمت شما می‌آید ان را در میان بگذارید. نمی خواهید خود را  ناامید نشان دهید وقتی بالاخره گوشی خود را برمی دارید، بنابراین باید افکار و احساسات خود را کنترل کنید.

قبل از اینکه نتوانستید هق هق گریه خود را کنترل کنید او را نبینید. اشکالی ندارد که دلتنگ همسر سابق خود شوید ، گریه کنید و گریه کنید، اما نه در مقابل او در حالی که سعی می کنید او را متقاعد کنید. بهتر است فکر کند که هیچ کدام از این ها برای شما مهم نیست این او را دیوانه خواهد کرد.

4. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: مشاوره خاص برای وضعیت خود می خواهید؟

در حالی که این مقاله به بررسی بهترین گام‌ها برای بازگرداندن یک مرد می‌پردازد، صحبت کردن با یک  مشاوره روابطه در مورد وضعیت خود می‌تواند مفید باشد. از یک مشاوره روابط، می توانید مشاوره های خاص زندگی و تجربیات خود را دریافت کنید. Relationship Hero سایتی است که در آن مربیان روابط بسیار آموزش دیده به افراد کمک می کنند تا در موقعیت های عاشقانه پیچیده و دشوار، مانند بازگرداندن یک نفر، به افراد کمک کنند. آنها منبع بسیار محبوبی برای افرادی هستند که با این نوع چالش روبرو هستند.

خوب، من چند ماه پیش زمانی که در رابطه‌ام دچار مشکل شدم، با Relationship Hero تماس گرفتم. پس از مدت‌ها غرق شدن در افکارم، آنها چگونگی بازگرداندن رابطه ام را به مسیر اصلی به من نشان دادند. تنها در چند دقیقه می‌توانید با یک مشاور رابطه معتبر ارتباط برقرار کنید و توصیه‌های متناسب با شرایط خود را دریافت کنید.

5. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: التماس نکنید

ممکن است که او دیگر نمی خواهد با شما رابطه داشته باشد. در طول زمانی که برای خود می گذارید، مطمئن باشید که به دنبال او نیستید و التماس می کنید که برگردد. احمقانه به نظر می رسد، اما مردم این کار را می کنند. آنقدر محتاج نباش که فکر کنی بدون او کاری از دستت برنمی آید . این ممکن است بخشی از دلیل جدایی او در وهله اول باشد.


حتما بخوانید: 11 ترفند شگفت انگیز برای جذب مردان با کلمات


دادن مقداری زمان به خود (و او) به این معنی است که به سمت او نروید. این برای همه بد است و بعداً پشیمان می شوید اگر او برگردد زیرا این شما بودید که مدام به او پیشنهاد می دادید و اصرار می کردید. اینطوری نمی توانید او را قانع کنیدکه برگردد، شما نباید اورا مجبور کنید، او به تنهایی به این ایده خواهد رسید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم3

6. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: با او درگیر نباشید

چگونه او را وادار می کنید که به تنهایی به این ایده برسد؟ 

ارتباط خود را با او در شبکه های اجتماعی، ایمیل، پیامک قطع کنید و به تماس های تلفنی او پاسخ ندهید. افراطی به نظر می رسد و همینطور است. شما نیاز دارید که او بدون اینکه شما را ببیند یا چیزی از شما بشنود به شما فکر کند. این بهترین نوع تفکر است. این بدان معناست که او در مورد شما کنجکاو است و می خواهد بداند که به شما چه می گذرد. اگر او نمی تواند شما را ببیند بسیار خوب است به خصوص که اگر فکر می کرد به دنبالش می روید.

7. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: ناامیدانه رفتار نکنید

اگر فکر می کنید که فقط زمانی که با او بودید روز های خوشی داشتید.طوری رفتار نکنید که برایتان مهم  است. ناامیدانه رفتار نکنید. از او سوال نپرسید و کوتاه پیام بنویسید. سلام کنید، آهنگی درباره جداییتان نفرستید.

سپس اگر اتفاقی او را دیدید هر چه سریعتر از آنجا خارج شوید.او نیازی به دیدن شما ندارد، به خصوص پس از اینکه به طور غیر منتظره با او برخورد کردید.  اگر با دوستانش است، با دوستانش صحبت کنید. وقتی به او  ندهید. وقتی برگردد وقت زیادی را باهم خواهید گذراند.

8. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: به او پیام دهید

خوب، قبلاً به شما گفته ام که به او فضا بدهید و ارتباط محدودی با او داشته باشید. با این حال، زمانی فرا می رسد که می توانید دوباره با او چت کنید. و بهترین راه برای انجام این کار از طریق متن است.

در واقع، یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که می‌توانید دوست پسر سابق خود را دوباره به دست آورید، ارسال پیام‌های متنی مناسب به او است. بله، کاملاً امکان پذیر است که به طور مؤثر به پارتنر سابق خود پیامک ارسال کنید. حتی اگر فکرمی کنید که رابطه احساسی دوباره بااو غیر ممکن است. ده ها پیام متنی وجود دارد که می توانید برای دوست پسرتان ارسال کنید که او را مجبور می کند به شما پیامک بدهد. و در نهایت شما را به همدیگر برگرداند.


حتما بخوانید: 46 پیامک و جمله برای عذر خواهی از همسر و دوست پسر


اما شما باید برنامه ای برای پیام دادن داشته باشید و این پیام ها را درست زمانی ارسال کنید که احتمال دارد او آنها را جدی بگیرد. تنها در این صورت است که "ترس از دست دادن" را در او ایجاد می کنید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم4

نکته حرفه ای:

این متن "حسادت" را امتحان کنید.

 «فکر می‌کنم این ایده خوبی بود که تصمیم گرفتیم با افراد دیگری آشنا شویم. من فقط می خواهم همین الان با یکدیگر دوست معمولی باشیم!» 

با گفتن این، به او می گویید که در حال حاضر با افراد دیگری قرار می گذارید. که به نوبه خود باعث حسادت او می شود.

این ایده خوبیه.

شما در حال برقراری ارتباط با او هستید و به او نیز نشان می دهید که افراد دیگری به شما پیشنهاد داده اند. مردان مجذوب زنانی می شوند که مورد نظر مردان دیگر هستند. با گفتن اینکه قبلاً با هم قرار ملاقات گذاشته اید، تقریباً به او می گویید که  "این به معنای از دست دادن شماست، آقا!"

پس از ارسال این متن، دوباره برای او جذاب می شوید و "ترس از دست دادن" در او ایجاد می شود. مهم نیست که در چه وضعیتی هستید یا از زمانی که هم جدا شده اید چقدر به هم ریخته اید  او چند نکته مفید به شما می دهد که می توانید بلافاصله آنها را به کار ببرید.

9. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: به راحتی به آن برگردید

بعد از مدتی، وقتی احساس کردید آنقدر قوی هستید که بتوانید خود را در حضور او کنترل کنید و تصمیم گرفتید که واقعا به او برگردید، آهسته شروع کنید. اگر می‌خواهید یک برنامه برای بازگرداندن پاتنر سابق خود داشته باشید، کتاب الکترونیکی رایگان جدید ما The Ex Back Handbook را بررسی کنید. 

نیازی به بازگشت به آنچه قبلا بود وجود ندارد، آن رابطه تمام شده است.شما نه تنها به رابطه خود ادامه می دهید، بلکه در حال شروع یک رابطه جدید هستید. اکنون شما افراد متفاوتی هستید و باید دوباره یاد بگیرید که با هم باشید.اگر تصمیم گرفتید که او را برگردانید، از او بخواهید برای نوشیدنی یا شام بیرون برود. فقط نگذارید در خانه بماند. اگر مشکلات حل نشده زیادی بین خود دارید یا اگر اعتماد شما نگران کننده است، ممکن است برخی از مشاوره های حرفه ای در این شرایط مفید باشد.

10. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: روی خودتان کار کنید

در حالی که او را دور نگه می دارید و احساسات خود را کنترل می کنید، مطمئن باشید که مراقب خود باشید و حرکات بعدی خود را مشخص کنید. این ممکن است برای مدتی ادامه داشته باشد، بنابراین نیازی نیست که تمام آن زمان را برای تمرکز  روی یک مرد تلف کنید. بیرون بروید و خوش بگذرانید، با دوستانتان معاشرت کنید، آپارتمانتان را تمیز کنید، یک سفر  داشته باشید، برای خودتان هدیه بخرید.


حتما بخوانید: چگونه یک زن مستقل قوی باشیم


کارهایی را انجام دهید که به شما احساس خوبی بدهد. به پروژه هایی که به تعویق انداخته اید بازگردید.مشغول به کار شوید. هر کاری که می‌کنید بکنید  فقط افسوس نخورید. این کار باعث برگشت پارتنرتان نمی شود. حتی اگر رابطه را خراب کردید، رفتاری که انگار انجام نداده اید به شما کمک می کند زودتر به مرحله بعدی برسید و درد دل  کردن را کنار بگذارید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم5

11. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: یک مشاور با استعداد چه می گوید؟

نکته هادر این مقاله به شما ایده خوبی در مورد چگونگی بازگرداندن او می دهد. حتی در این صورت، صحبت با یک فرد ودریافت راهنمایی از او می تواند بسیار ارزشمند باشد.آنها می توانند به انواع سؤالات رابطه پاسخ دهند و تردیدها و نگرانی های شما را از بین ببرند.

مثلاً آیا او واقعاً  به درد شما می خورد؟ آیا قرار است با او باشید؟ یک مشاور با استعداد می تواند به شما بگوید که برای بازگرداندن او چه کاری انجام دهید، و مهمتر از همه به شما قدرت می دهد که در مورد عشق تصمیمات درست بگیرید.

12. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: با هم برای آینده برنامه ریزی کنید

اگر او برمی گردد، اجازه ندهید همه چیز از بین برود. هدف از جدایی این است که همه چیز را متحول کنیم و هر دو متوجه شوید که بیشتر یکدیگر را می خواهید. پس بیشتر برای یکدیگر وقت  بگذارید. در مورد اینکه این نسخه جدید رابطه شما چگونه به نظر می رسد صحبت کنید. این برای هر دوی شما مهم است.

فقط به این دلیل که نگران هستید که شخص دیگری به جای شما وجود داشته باشد با هم نباشید. اگر می‌خواهید این رابطه به نتیجه برسد، باید با هم برای آینده برنامه‌ریزی کنید و هر دوی شما باید برای تحقق آن سرمایه‌گذاری کنید. این برای برخی افراد آسان نیست و حتی اگر در ابتدا انجام شود ممکن است دوام نیاورد.


حتما بخوانید: 13 کار ساده که زوج های شاد و موفق هر روز انجام می دهند


در نظر بگیرید که چقدر در مورد این رابطه جدی هستید و هر دو مایل به سرمایه گذاری در چه نوع کاری هستید. اگر به نظر می رسد که هر دوی شما چیزهای مشابهی می خواهید، آن را دنبال کنید. اگر نه، حداقل می دانید که می توانید بدون پشیمانی به راه خود ادامه دهید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم6

13. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: یاد بگیرید که او از یک رابطه چه می خواهد

یکی از بهترین راه‌ها برای بازگرداندن او این است که کمی تامل کنید. چه چیزی در رابطه شما درست بود و مهمتر از همه، چه چیزی اشتباه بود؟شما نمی توانید هیچ اشتباهی از گذشته خود را تکرار کنید. برای زنان، فکر می‌کنم ضروری است که کمی زمان بگذارند تا درباره آنچه که واقعاً مردان می خواهند، فکر کنند.

چون مردها دنیا را با شما متفاوت می بینند و وقتی صحبت از عشق به میان می آید، انگیزه های مختلفی دارند. مردان تمایل زیادی به چیزی «بزرگتر» دارند که فراتر از عشق یا رابطه جنسی است. به همین دلیل است که مردانی که به ظاهر «دوست دختر ایده‌آل» دارند، هنوز ناراضی هستند و دائماً در جستجوی چیز دیگری هستند یا بدتر از همه، شخص دیگری.

به زبان ساده، مردان یک انگیزه بیولوژیکی برای احساس نیاز ، احساس مهم بودن و تأمین زنی که به او اهمیت می دهد، دارند. جیمز بائر، روانشناس روابط، آن را غریزه قهرمان می نامد. همانطور که جیمز استدلال می کند، خواسته های مردانه پیچیده نیستند، فقط اشتباه درک می شوند. غرایز،محرک های قدرتمند رفتار انسان هستند و این به ویژه در مورد نحوه برخورد مردان با روابط خود صادق است.

بنابراین، وقتی غریزه قهرمان ایجاد نمی شود، بعید است که مردان در یک رابطه راضی شوند. او خودداری می کند زیرا داشتن یک رابطه یک سرمایه گذاری جدی برای او است. و او به طور کامل روی شما "سرمایه گذاری" نمی کند مگر اینکه به او احساس معنا و هدف بدهید و به او احساس قهرمان بودن بدهید.

چگونه این غریزه را در او تحریک می کنید؟ چگونه به او احساس معنا و هدف می دهید؟

شما نیازی ندارید وانمود  به چیزی که نیستید کنید. شما مجبور نیستید قدرت یا استقلال خود را به هیچ وجه کم کنید. شما به سادگی باید به مرد خود آنچه را که نیاز دارید نشان دهید و به او اجازه دهید تا برای برآورده کردن آن گام بردارد.

جیمز بائر در ویدیوی خود چندین کار را که می‌توانید انجام دهید، بیان می‌کند. او عبارات، متن‌ها و درخواست‌های کوچکی را فاش می‌کند که می‌توانید همین الان از آنها استفاده کنید تا او احساس کند برای شما مهم است.با برانگیختن این غریزه بسیار طبیعی مردانه، نه تنها اعتماد به نفس او را افزایش می دهید، بلکه به پایدارق رابطه شما نیز کمک می کند.

14. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: تمام کادرها را علامت بزنید

به نشانه هایی که نشان می دهد همسر سابقتان با شما گرم می شود توجه کنید. وقتی روی خود و زندگی‌تان کار می‌کنید، فرصت‌های زیادی خواهید داشت که تلفن را بردارید و با او تماس بگیرید، اما قبل از انجام این کار و قبل از اینکه به تماس‌های او پاسخ دهید، چند نکته دیگر وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. تا با موفقیت او را وادار به بازگشت کنید.

 • مطمئن شوید که یک ماه کامل با او صحبت نکرده اید.
 • مطمئن شوید که حداقل یک قرار ملاقات رفته اید حتی اگر واقعاً چیزی نیست که می خواهید انجام دهید، به هر حال آن را انجام دهید.
 • مطمئن شوید که انرژی خود را صرف بهبود خود کرده اید و بدون او زندگی خود را رقم زده اید.
 • مطمئن شوید که فکر می کنید خوب می شوید حتی اگر او برنگردد. مطمئن شوید که نسبت به خودتان احساس خوبی دارید .
 • وقتی می توانید بگویید که همه این کارها را انجام داده اید، می توانید با او تماس بگیرید و جواب پیامک او را بدهید.
 • در این زمان، شما آنقدر از او دور خواهید شد که حتی ممکن است نخواهید دوباره با هم باشید. که ما را به نقطه بعدی می رساند.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم7

15. بهترین راه برگرداندن عشق سابق: تصمیم بگیرید که آیا می خواهید او برگردد یا خیر

ممکن است فکر کنید که او همه کارت ها را در دست دارد، اما حقیقت این است که شما باید تصمیم بگیرید که در زندگی شما چه اتفاقی می افتد. لازم نیست منتظر این مرد باشید تاکاری را انجام دهید.

 • بعد از چند هفته دوری و تماس نگرفتن، او چیزهای زیادی برای صحبت خواهد داشت، اما شما مجبور نیستید هیچ یک از آنها را بشنوید.
 • شما باید تصمیم بگیرید اگر می خواهید او را برگردانید، عالی است، با هم به جلو بروید و تا ابد شاد زندگی کنید. اگر اکنون مطمئن نیستید، زمان لازم را برای تصمیم گیری اختصاص دهید.
 • او نمی تواند برای شما تصمیم بگیرد. ممکن است از این سبک زندگی جدید بیشتر از آنچه فکر می کردید دوست داشته باشید.

یک سوال از شما دارم…

آیا واقعاً می خواهید به پارتنر سابق خود بازگردید؟

اگر پاسخ شما "بله" است، پس برای بازگرداندن او به یک طرح  نیاز دارید.

من می دانم که شما به این راهنمای موثر در مورد چگونگی به دست آوردن مجدد پارتنر سابق خود نیاز دارید، بنابراین اکنون آن را با شما به اشتراک می گذارم - و حتماً آن را بررسی کنید. مخالفان را فراموش کنید که به شما هشدار می دهند هرگز به پارتنر سابق خود باز نگردید. یا کسانی که می گویند تنها گزینه شما این است که به زندگی خود ادامه دهید. اگر هنوز هم عاشق پاتنر  سابق خود هستید، ممکن است بهترین راه ادامه رابطه با او باشد.حقیقت ساده این است که بازگشت به پارتنر سابق خود می تواند کارساز باشد.

اکنون که از هم جدا شده اید باید 3 کار انجام دهید:

 • در وهله اول دلیل جدایی خود را بررسی کنید
 • تبدیل به بهترین ورژن  از خود شوید تا دوباره دچار یک شکست نشوید
 • برای بازگرداندن او یک طرح  تدوین کنید.

اگر در مورد شماره 3 («طرح») کمک می‌خواهید، کتاب The Ex Factor براد براونینگ راهنمای من است که همیشه توصیه می‌کنم. من جلد کتاب را تا پشت جلد خوانده‌ام و معتقدم که در حال حاضر مؤثرترین راهنما برای بازگرداندن همسر سابقتان است.

در واقع، این برای یک شخص بسیار خاص است: زنی که جدایی را تجربه کرده است و به طور قانونی معتقد است که جدایی یک اشتباه بوده است. این کتابی است که جزئیات یک سری از گام‌های روان‌شناختی، معاشقه‌ای و (بعضی‌ها می‌گویند) یواشکی را که یک زن می‌تواند برای به دست آوردن مجدد پارتنر سابق خود انجام دهد، شرح می‌دهد.

Ex Factor یک هدف دارد: کمک به شما برای بازگرداندن یک سابق. اگر جدا شده‌اید، و می‌خواهید قدم‌های خاصی بردارید تا همسر سابقتان فکر کند «هی، آن شخص واقعاً شگفت‌انگیز است، و من اشتباه کردم»، این کتاب برای شماست. این نکته اصلی این برنامه است: وادار کردن پارتنر سابق خود به گفتن "من یک اشتباه بزرگ مرتکب شدم."

سخن آخر

برای رسیدن به آنچه که می خواهید بهتر است جایگاه آن را در زندگی خود بیابید اگر برایتان ارزش فراوانی داشت برایش بجنگید.


مقالات مرتبط:

چگونه از نظر عاطفی مستقل باشیم؛ فواید و روش های استقلال عاطفی

16 راه ساده برای اینکه دوست پسرتان را خوشحال کنیداز
5
رای