آیا زنم هم جنس گراست؟ 15 علامت هشدار دهنده زنان هم جنس باز

آیا زنم هم جنس گراست؟ 15 علامت هشدار دهنده زنان هم جنس باز اگر بسیاری از این موارد مطرح شده در خصوص همسر شما درست است، می توانید نتیجه بگیرید که شک شما درباره همجنسگرا بودن همسرتان صحیح است. اما کماکان بهترین کار این است که با وی بدرستی صحبت کنید.

بهترین راه برای فهمیدن این که فردی هم جنس گرا می باشد، این است که در این باره از وی سئوال کنید. اما نمی توانید این پرسش را از همسرتان انجام دهید. بنابراین متوجه این نشانه ها که آشکار کننده این مطلب هستند که زن شما همجنس گراست، باشید. گاهی اوقات به آسانی نمی توان فهمید که فردی همجنس گرا است؛ اما این مطلب را در نظر بگیرید: اگر شما عاشق زنی شوید (و حتی با وی ازدواج کنید)، بدون اینکه بدانید او در واقع یک هم جنس باز است، چه می کنید؟ به خاطر داشته باشید که بسیاری از مردان بدون اینکه بدانند، با زنان همجنس گرا در رابطه بوده اند و عکس این مطلب نیز صادق می باشد و حتی زنان بسیاری با مردان همجنس گرا ازدواج کرده اند. با سلام دنیا همراه باشید تا شما را با 15 علامت هشدار دهنده که نشان میدهد همسرتان یک لزبین (هم جنس گرا) است، آشنا کنیم.

چگونه بفهمید زن شما همجنس گرا (لزبین) است؟

دریافت این مطلب برای مردان که همسر آنها همجنس گرا است، ناراحت کننده است. شاید مشاهده این موضوع از بیرون بسیار جذاب باشد، اما داشتن همسر همجنس گرا برای هیچ مردی در زندگی خوشایند نخواهد بود؛ بویژه اگر آن مرد شما باشید. اما چگونه به این موضوع پی ببرید؟ قبل از این که با وی روبرو شده و احیاناً سرخورده شوید، به دنبال یافتن این نشانه ها باشید.

چگونه بفهمید زن شما همجنس گرا (لزبین) است؟

1. رئیس کیست؟ جدا از سرسختی و پرخاشگری، به نظر می رسد که او کسی است که رابطه را مدیریت می کند. همواره باید حرف او اجرا شود و حاضر به پذیرش جواب منفی از جانب شما نمی باشد؛ بویژه اگر بخواهد کاری به شیوه دلخواه وی انجام شود. او در واقع جایگزین شما در این رابطه شده است و شما نقشی ندارید.

2. احساس زنانه. شما متوجه اینکه زن شما همجنسگراست می شوید، وقتی که وی واقعاً در این وضعیت قرار ندارد. وی درباره چیزهایی که برای بسیاری از زنان دارای اهمیت است، چندان حساس نیست. به عنوان مثال، او اهمیتی به دکوراسیون منزل نداده و خانه داری را دوست ندارد و شما بایستی بسیاری از این امور را انجام دهید.

3. مدل موی بیبر. زمانی مدل موی جاستین بیبر به طور گسترده ای در بین زنان همجنسگرا محبوبیت داشت (بویژه در مورد زنان همجنسگرا با گرایشات مردانه و فاعل). برای همین اگر وی مدل موهایش را به این سبک تغییر داد، می توانید به این قضیه مشکوک شوید.

محبوبیت مدل موی جاستین بیبر در بین زنان همجنسگرا

4. زبان بدن. می توانید مطالب زیادی را درباره یک فرد بر اساس زبان بدن وی دریابید. بنابراین علی رغم اینکه همسر شما بسیار جذاب و گیراست، این شانس برای شما وجود دارد که متوجه بعضی حرکات بدنی وی حتی پیش از اقدام به ازدواج شوید. حرکات وی به نظر ممکن است بیشتر مردانه برسد تا زنانه: نشستن با حالت پاهای باز که شاید قبلاً برای شما بسیار جذاب و سکسی به نظر می رسید، مشت زدن به شما وقتی مطلب بامزه ای را تعریف می کنید، نوعی حالت قوز در شانه ها در هنگام راه رفتن و غیره.

5. برنامه های زنانه. درحالی که شما خوشحال بوده اید که همسرتان هرگز شما را وادار نکرده است تا با وی برنامه های و سریال های زنانه تماشا کنیدT اما گاهی بایستی در این باره کمی شک کنید. معمولاً هر دختری حداقل یک سریال یا برنامه زنانه مورد علاقه دارد. اما همسر شما چطور؟ گاهی حتی مجبور می شوید از وی بخواهید تا یکی از این برنامه ها را تماشا کند. وی حتی این گونه برنامه ها را مسخره می کند و برعکس به بعضی سریال های مردانه خیره می شود.

6. مانیکور. اگر همسر شما واقعاً همجنس گرا باشد، علاقه ای به بلند کردن ناخن ها یا طراحی ناخن از خود نشان نمی دهد. وی حتی ممکن است آنها را به دلیل اینکه نمی تواند با ناخن بلند کار کند، کاملاً کوتاه کند. با این وجود، زنان همجنسگرا نیز ممکن است از این گونه خودآرایی ها بهره بگیرند. اگر وی ناخن های بلندی دارد، به کوتاه کردن ناخن میانی، اشاره یا حلقه وی توجه کنید. وی این ناخن ها را کوتاه نگاه می دارد چون از آنها برای خودارضایی استفاده می کند.

7. خنده های بلند و فریاد زدن. ممکن است جذب خنده های از ته قلب وی شده باشید. در واقع، در دوران آشنایی شاید این موضوع بسیار جذاب باشد. جدا از این مساله، شما نیز همین حس را درباره شوخی دارید که باعث شده است باور کنید واقعاً با یکدیگر سازگار هستید. با این وجود اکنون خنده های وی برای شما آزار دهنده است، زیرا حس می کنید بیش از حد مردانه بوده و نمی توانید بین آن و خنده عموی مست خود تفاوتی قائل شوید.

8. یکی از مردان. همسر شما نه تنها مانند مردان می خندد، بلکه در یک گروه مردانه بسیار راحت است. هر زمان که دوستان شما برای بازی و تفریح دور هم جمع می شوند، وی نیز با شما همراه شده و طوری در جمع شما قرار می گیرد که گویی یکی از شماست.

9. تجربه داشتن او. اگر همسرتان همجنسگرا باشد، گذشته وی این موضوع را برای شما آشکار خواهد کرد. ممکن است وی در دوران نوجوانی و جوانی با دختری دوست بوده یا قبل از آشنایی با شما گرایشات همجنسگرایانه داشته است. وی اشاره هایی به گذشته خود وقتی که زنی را بوسیده، با وی خوابیده، به کلوپ های همجنسگرایان رفته یا عاشق زنی بوده است، خواهد نمود. اگر وی سعی می کند گذشته اش را پنهان کند، می توانید از دوستان نزدیک وی در این خصوص سئوالاتی بپرسید.

 علائم خطرناکی که نشان میدهد همسرتان هم جنس گرا است

10. نگاه کردن به زنان. به جای اینکه وقتی به زنی در خیابان نگاه می کنید با شما برخورد کرده یا به شما اخم کند، وی نیز به آن زن خیره می شود. شما اطمینان دارید که اگر در کنار وی نبودید، ممکن بود حتی زنانی را که برایش جذاب بوده دنبال کرده و سعی کند آنها را به سمت خود جذب نماید. وقتی شما همراه با وی به زنی نگاه می کنید، ممکن است به شما بگوید: "چقدر این زن جذاب است"، و این مطلب می تواند چقدر برای شما ترسناک یا ناخوشایند باشد. او آزادانه زنان دیگر را تحسین می کند.

11. معاشقه. شما می بینید که او به زن دیگری خیره شده است و شک ندارید که این رفتار یک زن در قبال دوستانش نیست. وی مایل به معاشقه و برقراری ارتباط است. گاهی اوقات ممکن است حتی فکر کنید که با وی ازدواج نکرده اید و کماکان صرفاً دوست هستید. او حتی ممکن است در زمینه جذب نمودن دختران با شما در حال رقابت باشد.

12. ترجیحات در مورد فیلم های جنسی. اکنون که با یکدیگر ازدواج کرده اید، ممکن است مشکلی برای مشاهده فیلم های جنسی با یکدیگر نداشته باشید؛ و برایتان جالب است که وی چه فیلم هایی را ترجیح می دهد: رابطه زن با زن.

13. شوهر حسود. بله، شما مدتی است که شوهر حسودی شده اید، اما این حسادت در خصوص رابطه وی با سایر مردها نیست، بلکه در قبال دوستان دختر وی می باشد. وی دوستانی صمیمی دارد که به طور منظم با آنها ملاقات می کند و وقتی این دوستان به دیدارش می آیند به نظر می رسد که شما زائد هستید، زیرا وی بیشتر از شما به دوستان صمیمی خود تمایل و علاقه دارد.

14. دایره وی. علامت دیگری که می تواند نشانه همجنسگرایی همسر شما باشد، دوستان و همراهان وی هستند. آیا وی یک یا چندین دوست همجنسگرا دارد؟ اگر این گونه است، می توان نتجیه گرفت که او همراه و هم پایه آنهاست.

15. بی اشتهایی. منظور برای رابطه جنسی است. از زمان آشنایی، متوجه شده اید که وی آنگونه که شما می خواهید به برقراری رابطه جنسی تمایل ندارد. با وجود اینکه وی تمایلات جنسی پرحرارتی دارد، به نظر می رسد وی ترجیح می دهد به جای بودن با شما کار دیگری انجام دهد. وی ممکن است حتی از خود تمایلاتی برای برقراری رابطه جنسی با شما نشان دهد، اما شما احساس می کنید که او واقعاً از برقراری این رابطه لذت نمی برد.

نشانه هایی برای شناسایی زن لزبین (هم جنس باز)

اگر بسیاری از موارد مطرح شده در این مطلب در خصوص همسر شما برقرار می باشند، می توانید نتیجه بگیرید که شک شما درباره همجنسگرا بودن همسرتان صحیح می باشد. اما کماکان بهترین کار این است که با وی بدرستی صحبت کرده و حامی و درک کننده وی باشید.

منبع: lovepanky

از
5
رای