دانلود دعای سحر ماه رمضان با صدای موسوی قهار ؛ دعای سحر صوتی

دانلود دعای سحر ماه رمضان با صدای موسوی قهار ؛ دعای سحر صوتی دعای سحر اللهم انی اسئلک ؛ دعای عظیم الشان است که امام محمد باقر (ع) آن را در سحر های ماه مبارک رمضان می خواندند. در ادامه می توانید فایل صوتی دعای سحر معروف را با صدای استاد موسوی قهار از سلام دنیا دانلود کنید.

دعای سحر ماه رمضان ،  گنجینه الاسرار همه دعاها به حساب می‌آید و به عقیده علما پر برکت‌تر و پر محتواتر از این دعا وجود ندارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا، برای شما همراهان همیشگی، فایل صوتی دعای سحر با صدای استاد قاسم موسوی قهار، با کیفیت خوب را برای دانلود قرار دادیم. 

دعای سحر صوتی با صدای استاد سید قاسم موسوی قهار

برای دانلود دعای ویژه سحر اللهم انی اسئلک من بهائک با نوای روحانی سید قاسم موسوی قهار کافی است که روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود دعای سحر ماه رمضان با صدای موسوی قهار

دعای سحر صوتی با صدای استاد سید قاسم موسوی قهار

درباره اهمیت دعا سحر گفته می‌شود که اگر همه دعاها انسان را به سوی خدا می‌برد، این دعا انسان را در حضور خدا قرار می‌دهد. می توانید متن دعای سحر را به همراه فایل pdf و فضیلت خواندن آن را در مقاله زیر بخوانید.


حتما بخوانید: متن کامل دعای سحر با ترجمه + فایل pdf


سخن آخر

دعای سحر، یا همان دعای اللهم انی اسئلک ؛ دعای عظیم الشان است که به فرموده امام رضا (ع)، پنجمین امام شیعیان امام محمد باقر (ع) آن را در سحر های ماه مبارک رمضان می خواندند. در این پست ما برای شما فایل صوتی دعای سحر معروف ماه رمضان را با صدای استاد قاسم موسوی قهار قرار دادیم امیدوارم که مورد پسند قرار گرفته باشد. لطفا ایده ها و نظرات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

ساده ترین راه های کاهش وزن و لاغر شدن در ماه رمضان

بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا و کوتاه

توصیه هایی برای یک رژیم غذایی سالم در ماه رمضان
 

از
8
رای