احکام و مستحبات

اعمال شب و روز عید قربان + دعاي ذبح قربانی و نماز عید قربان

عید سعید قربان، مانند عید فطر، یکی از اعیاد بزرگ مسلمان است، برای شب و روز عید الاضحی، اعمال و دعا هایی وجود دارد. می توانید اعمال شب و روز عید قربان، دعای چاقو و طریقه خواندن نماز عید قربان را در سلام دنیا ببینید.

خوردن شیر همسر از نظر مراجع تقلید چه حکمی دارد

آیا از نظر شرعی خوردن شیر همسر اشکالی دارد؟ نظر مراجع تقلید چیست، این یکی از سوالات رایج در رابطه زناشویی است که ذهن افراد را به خود مشغول می کند، پاسخ مراجع تقلید درباره حکم خوردن شیر همسر، را در سلام دنیا بخوانید.

طریقه خواندن نماز عید فطر + دعای قنوت و اعمال شب عید فطر

در صبح روز عید فطر، مسلمانان پس از یک ماه روزه داری، نماز عید فطر را به جا می آورند؛ اگر می خواهید بدانید طریقه خواندن نماز عید فطر چگونه است، یا اعمال شب عید فطر چیست، این مطلب از وب سایت سلام دنیا را مشاهده کنید

آیا داشتن رابطه زناشویی در دوران عقد و نامزدی صحیح است؟

زمان نامزدی بهترین مهلت برای شناخت طرفین و خصوصیات شخصیتی است. اما آیا داشتن رابطه جنسی در دوران نامزدی صحیح است، دیدگاه اسلام در مورد حکم رابطه زناشویی در دوران عقد چیست؟ جواب این سوالات را در سلام دنیا بخوانید.

روش خواندن نماز شب اول قبر [نماز وحشت] و نیت و زمان آن

نام های نماز شب اول قبر، نماز وحشت و نماز لیله الدفن می باشد که از نمازهای مستحبی بوده و در شب اول دفن میت خوانده می شود. توصیه زیادی به خواندن نماز میت شده است زیرا برکات فراوانی برای نمازگزار و میت دارد.

اعمال لیله الرغائب، فضیلت و نماز آن ؛ شب آرزوها چه شبی است

شب لیله الرغائب چه شبی است ؟ لغت «رغائب» جمع کلمه «رغیبه» است که به معنی چیزی که مورد میل و رغبت است و همچنین به معنای بخشش و عطای فراوان است. اعمال شب آرزوها چیست و نماز مخصوص لیله الرغائب در سلام دنیا بیاموزید.