دانلود بهترین برنامه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی رایگان

دانلود بهترین برنامه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی رایگان آموزش زبان انگلیسی؛ 6 تا از بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی برای گوشی اندروید و آیفون رایگان، دانلود بهترین اپلیکیشن و برنامه آموزش یادگیری سریع زبان انگلیسی در سلام دنیا.

با تلفن همراه خود می توانید کارهای زیادی انجام دهید، از برقراری تماس و برقراری ارتباط با افراد دیگر در هر نقطه از جهان گرفته تا حل مسائل ریاضی، عملاً هر آنچه که می خواهید را می توانید با تلفن همراه خود انجام دهید. اگر نیاز دارید زبان انگلیسی را به سرعت یاد بگیرید، زیرا می خواهید به یک سفر خارج از کشور  بروید و می خواهید از اقامت خود نهایت استفاده را ببرید، با شخص دیگری صحبت کنید که زبان شما را نمی فهمد، می خواهید عمیق تر زبان یاد بگیرید یا به هر دلیلی، برنامه هایی که به شما امکان می دهند زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید به شما کمک می کنند. بنابراین، ما در این مطلب سلام دنیا به معرفی 6 مورد از بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی همراه با لینک دانلود رایگان پرداختیم. با ما همراه باشید.

6 مورد از بهترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی برای آموزش زبان

این ساده ترین کار در دنیا نیست، مگر اینکه ذهن عالی، تمایل زیادی به یادگیری یا دانش قبلی خوب داشته باشید، اما دیدن اینکه چگونه پیشرفت می کنید، بسیار رضایت بخش است و زودتر از آنچه تصور می کنید، متوجه خواهید شد که بر مکالمه مسلط می شوید. معجزه هم نمی کنند. انتظار نداشته باشید که در 2 روز به تمام زبان انگلیسی مسلط شوید، زیرا این غیرممکن است. اهداف واقع بینانه همچنین به شما کمک می کنند تا در یادگیری سریعتر پیشرفت کنید، اما بهترین برنامه های مناسب آموزش زبان انگلیسی برای شما کلید اصلی خواهند بود.

1. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه Babbel

Babbel برنامه ای است که در آن می توانید زبان های زیادی را از طریق تلفن همراه خود یاد بگیرید یا دانشی را که از قبل دارید تقویت کنید. بسیار ساده است و دوره ها نیز با گرایش های جدید تطبیق داده شده اند .Babbel برای تسهیل یادگیری زبان های جدید با در نظر گرفتن زبان های مسلط طراحی شده است.

دانلود نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی Babbel

متدولوژی آن بسیار ساده است و همچنین می توانید آن را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید. دارای ویژگی های تشخیص صدا، بررسی و موارد دیگر است. شما فقط باید به صورت رایگان ثبت نام کنید، زبان را انتخاب کنید و شروع به اختصاص زمان خود کنید. یکی از محرک ترین ویژگی های آن، این است که می توانید بلافاصله شروع به صحبت کنید و دیالوگ های واقعی دارد، بنابراین آنچه را که واقعاً نیاز دارید یاد می گیرید.

2. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه دولینگو (Duolingo)

این یکی از شناخته شده ترین اپلیکیشن های یادگیری زبان است که با آن می توانید هم سطح خود را ارتقا دهید و هم خود را با دانش این زبان آشنا کنید. شما می توانید نوشتن، خواندن، صحبت کردن و خیلی چیزهای دیگر را به شیوه ای دلپذیر تمرین کنید، گویی که یک بازی است. هر روز پیشرفت شما را ارزیابی می کند و هر بار که یک درس را تمام می کنید، گزارشی را به شما نشان می دهد. این یک برنامه عالی برای یادگیری زبان است، حتی اگر هر روز زمان زیادی را صرف آن نکنید، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت.

دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی Duolingo

علاوه بر زبان انگلیسی، می توانید زبان های کاتالانی، پرتغالی، ایتالیایی، فرانسوی و بسیاری از زبان های دیگر را با سرگرمی و به صورت شخصی یاد بگیرید. فقط باید به صورت رایگان ثبت نام کنید،  اگر می خواهید همه کارها را خیلی سریعتر و بدون تبلیغات انجام دهید، می توانید از Duolingo Plus استفاده کنید، که می توانید به مدت 14 روز آن را به صورت رایگان امتحان کنید. 

بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه دولینگو (Duolingo)

3. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه بوسوو (Busuu)

Busuu برنامه‌ای است که با آن می‌توانید با صرف 10 دقیقه در روز زبان یاد بگیرید، تصور کنید اگر زمان بیشتری صرف کنید چه چیزی می‌توانید به دست آورید. زیرا باید در اسرع وقت به زبان مسلط شوید. این برنامه دارای یک برنامه مطالعه شخصی است، دارای مطالبی است که متخصصان آن ایجاد کرده اند، پیشرفت شما را ارزیابی می کند و همچنین به شما امکان می دهد تا به صورت روان صحبت کنید. زیرا واژگان و دستور زبان شما بررسی می شود. این به شما کمک زیادی می کند، اگر می خواهید بهترین نتایج را به دست آورید، ممکن است بهتر باشد به نسخه پریمیوم پولی بروید زیرا نسخه رایگان کمی محدودتر است.

دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی Busuu 

به همین دلیل، در موارد خاصی می توانید از بعضی افراد پیشی بگیرید، اما اگر پولی پرداخت نکنید چندان جالب نیست. با این وجود، این یک گزینه عالی در نسخه رایگان خود است تا کم کم با سرعت خود پیش بروید، زیرا منابع و تمرین های متنوع زیادی دارد، اما در نسخه پریمیوم گزینه های  بسیار بیشتری برای پیشرفت وجود دارد.

علاوه بر انگلیسی، از 11 زبان دیگر نیز پشتیبانی می کند که عبارتند از اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، چینی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، روسی، عربی و ترکی.

بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه بوسوو (Busuu)

4. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه موندلی (mondly)

این برنامه دیگری است که با آن می توانید تا 41 زبان را به صورت رایگان و سریع و همچنین برای همیشه یاد بگیرید، با امکان ارتقاء سطح خود با محتوای آکسفورد، یادگیری آسان، تمرین مکالمه، کسب تسلط و بسیاری موارد دیگر. دارای بیش از 1000 درس تعاملی، بیش از 5000 کلمه یا عبارت و تعداد زیادی منبع است که مرتباً به روز می شوند. شما قادر خواهید بود کلمات، عبارات و جمله سازی مهم را در چند دقیقه یاد بگیرید. این بسیار تعاملی و شهودی است تا همه چیز را برای شما آسان تر کند. تنها عیب این است که برای پیشبرد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی موندلی

در میان 33 زبانی که می توانید یاد بگیرید، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی، فرانسوی، چینی، ژاپنی، عربی است.

بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه موندلی (mondly)

5. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه language

این یک برنامه جالب است، زیرا از هوش مصنوعی برای یادگیری در مورد شما، زمان، انگیزه ها، علایق، پیشرفت و موارد دیگر استفاده می کند. بنابراین، اگر می خواهید کم کم یاد بگیرید، از هر دقیقه استفاده می کنید و اگر بخواهید در زمان کمتری این کار را انجام دهید، به یادگیری سریعتر زبان انگلیسی نیز کمک می کند.

شما می توانید با افزایش انگیزه خود زبان یاد بگیرید تا این کار را سریعتر انجام دهید، تمرین کنید تا یادگیری خود را تقویت کنید ، پیشرفت کنید و پیشرفت خود را ببینید و موارد دیگر. درس ها را با زمانی که در اختیار دارید تطبیق دهید.

دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی language

دارای بیش از 400 درس بین سطوح اولیه، مبتدی یا پیشرفته، بیش از 10000 لغت واژگان و 25000 فایل صوتی برای تلفظ، آوایی، گرامر، داستان های تمرین، مرور، دیالوگ ها و موارد دیگر. نکته بد این است که بازی ها در برنامه در دسترس نیستند و فقط در وب هستند. ممکن است از اشتراک در این سرویس بهره بیشتری ببرید.

 بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه language

6. بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه ولینگوا

Wlingua اپلیکیشنی است که در آن به راحتی می توانید انگلیسی را از طریق 600 درس توزیع شده در چهار سطح A1، A2، B1 و B2 یاد بگیرید. هر کدام تمرینات خواندنی و واژگانی، درک مطلب، تلفظ و موارد دیگر خود را دارند. هم محدودترین نسخه رایگان خود را دارد و هم نسخه کاملتر. در هر صورت، متوجه خواهید شد که چگونه یادگیری این زبان را در مدت زمان بسیار کوتاهی بهبود می بخشید.

دانلود نرم افزار یادگیری سریع زبان انگلیسی Wlingua

شما زمانتان را تلف نخواهید کرد، اما خود را وقف آنچه واقعا مهم است، بهبود در همه جنبه های یادگیری خواهید کرد. این یکی از آن منابعی است که ارزش رجوع به آن برای دانش جدید را دارد. گوش دادن و تکرار به شما کمک زیادی می کند، اما این تنها چیز نیست.

بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی: برنامه ولینگوا

سخن آخر

اینها برخی از اصلی ترین برنامه های رایگان برای دستگاه های اندروید و iOS با نسخه پولی هستند که می توانید از آنها برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید و در صورت تمایل دانش خود را در زبان انگلیسی و در برخی موارد حتی زبان های دیگر گسترش دهید، اگرچه تعداد بیشتری وجود دارد. آیا موردی را که بیشتر دوست دارید را انتخاب کردید؟


مقالات مرتبط:

چگونه آیلتس بگیریم؟ نحوه آمادگی برای آزمون آیلتس

111 ضرب المثل انگلیسی کاربردی و معروف با ترجمه درباره زندگی، شخصیت
 

از
2
رای