دانلود 8 تا از بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر رایگان و پولی

دانلود 8 تا از بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر رایگان و پولی نرم افزار عیب یابی کامپیوتر؛ 8 نوع از بهترین نرم افزارهای برتر اشکال زدایی و عیب یابی کامپیوتر و لپ تاپ رایگان و پولی و برنامه رفع اشکال ویندوز را در سلام دنیا دانلود کنید.

بهترین نرم‌ افزار عیب یابی و رفع اشکال یا Debugger ها برنامه‌های اختصاصی هستند که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند تا خطاهای رایج رایانه شخصی (باگ‌ها یا نقص‌ها) را شناسایی و برطرف کنند. این می تواند یک مشکل خاص نرم افزاری باشد که بر یک برنامه خاص تأثیر می گذارد یا می تواند عملکرد کل سیستم عامل را مختل کند. ما در این مقاله از سلام دنیا، در مورد دانلود برنامه های برتر برای رفع اشکال ویندوز و بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر (رایگان، پولی) صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

بهترین نرم افزار اشکال زدایی و عیب یابی برای کامپیوتر (رایگان، پولی)

با استفاده از یک برنامه رفع اشکال اختصاصی، می توانید تنظیمات عملیاتی یک سیستم یا یک ابزار شخص ثالث نصب شده بر روی رایانه شخصی را عمیقاً بررسی کنید. با یک نرم افزار دیباگر استاندارد، می توانید به راحتی درایورها و سایر برنامه های ویندوز (در حالت کاربر) یا کل سیستم عامل (در حالت هسته) را اشکال زدایی کنید. 

با در نظر گرفتن تمام جنبه ها، خوشبختانه، چند برنامه عالی اشکال زدایی برای ویندوز 10 وجود دارد که استفاده از آنها آسان است و تمام ابزارها و گزینه های مورد نیاز برای اشکال زدایی حرفه ای را ارائه می دهد. 


حتما بخوانید: عیب یابی باتری لپ تاپ و رفع مشکل شارژ نشدن آن


بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10

امیدواریم لیست نرم افزارهای رفع اشکال ما را در جستجوی همیشگی جستجوی اشکالات در برنامه ها، کدها و برنامه های شخص ثالث مفید بیابید.

1. بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه WinDbg

قیمت = ابزار رفع اشکال رایگان  

Windows Debugger یا WinDbg یک راه حل چند منظوره است که به تمام ابزارهای مورد نیاز برای اشکال زدایی برنامه های حالت کاربر، درایورها و کل سیستم عامل (در حالت هسته) مجهز است. WinDbg که توسط مایکروسافت طراحی و توسعه یافته است به دو کامپیوتر متصل به هم نیاز دارد تا با حداکثر ظرفیت کار کنند. با استفاده از این ابزار اشکال زدایی برای ویندوز، می توانید به راحتی تقریباً هر نوع حمله باگ را برطرف کنید،مشکل ها را تجزیه و تحلیل کنید و رجیسترهای پردازنده را بررسی کنید. 

دانلود برنامه عیب یابی WinDbg

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/1

2.بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه OllyDbg

قیمت = ابزار رفع اشکال رایگان 

OllyDbg یک ابزار توسعه دهنده سبک وزن است که به طور خودکار محتویات ثبات ها را پیش بینی می کند، رویه ها، فراخوانی های API، جداول، ثابت ها، رشته ها، سوئیچ ها و مکان یابی روال ها را از فایل های شی و کتابخانه ها شناسایی می کند. این نرم افزار بر اساس یک تکنیک مهندسی معکوس برای کرک کردن سیستم ها و برنامه های نصب شده بر روی سیستم های کامپیوتری است. نرم افزار دیباگر بیشتر برای تجزیه و تحلیل بدافزار، اشکال زدایی DLL، اسکن فایل، کرک نرم افزار، تجزیه و تحلیل کد و موارد دیگر شناخته شده است.

دانلود برنامه عیب یابی OllyDbg

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/2

3. بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه IDA Pro

قیمت = از 589 دلار شروع می شود 

IDA Pro یک نرم‌افزار جداساز و رفع اشکال چند پردازنده نهایی است که برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. این نرم افزار دیباگ به تشخیص و تصحیح خطاهای رایج در برنامه ها کمک می کند. این پتانسیل قوی برای اشکال زدایی طیف گسترده ای از پلتفرم های خاص، از جمله اندروید و iOS را دارد. بهترین چیز در مورد استفاده از IDA Pro این است که می توان آن را به صورت محلی و از راه دور انجام داد. 

دانلود برنامه عیب یابی IDA Pro

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/3

4.بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه دیباگر ویژوال استودیو

قیمت = بهترین ابزار رایگان اشکال زدایی 

ویژوال استودیو یک نرم افزار اشکال زدایی قدرتمند است که مجموعه کاملی از ابزارهای ساخت پروژه و اشکال زدایی را ارائه می دهد تا باگ های شما را بدون دردسر شناسایی و رفع کند. ابزار دیباگر با استفاده از تجزیه و تحلیل کد، تست واحد و سایر فرآیندهای خروجی ساخت، بهترین کار را برای یافتن نقص در کد شما دارد. علاوه بر این، ویژوال استودیو توانایی نوشتن به بیش از یک زبان برنامه نویسی را فراهم می کند . همچنین می توانید رابط کاربری را بر اساس ترجیح شخصی تغییر دهید. 

دانلود برنامه عیب یابی دیباگر ویژوال استودیو

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/4

5.بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه Syser Debugger

قیمت= ابزار رفع اشکال رایگان برای ویندوز 

بعدی در لیست ما از بهترین نرم افزار اشکال زدایی برای ویندوز، Syser است. این یک ابزار اشکال زدایی 32 بیتی X86 در سطح هسته است که می تواند تمام دستورالعمل های سیستم عامل ویندوز را در هر نقطه از زمان ردیابی کند. نرم افزار دیباگر از جداسازی رنگ و اشکال زدایی کد منبع (C/C++) (فرمت VC PDF) پشتیبانی می کند. علاوه بر این، Syser به عنوان یک توسعه دهنده درایور برای رایانه های شخصی ویندوز نیز عمل می کند. Syser Debugger دارای پتانسیل قوی برای اجرای موتورهای مجازی مانند VMWare بدون دردسرهای زیادی است. 

دانلود برنامه عیب یابیSyser Debugger

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/5

6. بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه دیباگر گنو

قیمت = در سایت ذکر نشده است

این یکی از محبوب‌ترین دیباگرهای پروژه گنو است که به کاربران امکان می‌دهد در حین اجرای برنامه، آنچه را که دقیقاً در داخل برنامه‌ها می‌رود، کشف کنند. همه ابزارهای ضروری را برای شناسایی اتفاقاتی که در برنامه در هنگام خراب شدن ناگهانی رخ می دهد ارائه می دهد. این یک ابزار اشکال زدایی قابل حمل است که به راحتی بر روی چندین سیستم مشابه یونیکس اجرا می شود و با زبان های برنامه نویسی محبوب مانند C، C++، Free Pascal، Fortran، Go و غیره به خوبی کار می کند. 

دانلود برنامه عیب یابی دیباگر گنو

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/6

7. بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه Immunity Debugger

قیمت = دانلود رایگان نرم افزار رفع اشکال 

بعدی در لیست ما Immunity Debugger است، یک ابزار اشکال زدایی عالی برای نوشتن اکسپلویت ها، کاوش بدافزارها و مهندسی معکوس فایل های باینری. این یک رابط کاربری عالی ارائه می دهد که با تکنیک ها و ابزارهای پیشرو تجزیه و تحلیل هیپ ساخته شده است. Immunity Debugger از یک زبان برنامه نویسی قدرتمند برای خودکارسازی فرآیند اشکال زدایی هوشمند استفاده می کند. این پتانسیل را دارد که زمان توسعه اکسپلویت را تقریباً 50 درصد کاهش دهد. این بدون شک یکی از بهترین ابزارهای اشکال زدایی برای ویندوز 10 است که اشکال زدایی سریع را برای جلوگیری از خراب شدن در طول تجزیه و تحلیل پیچیده انجام می دهد. 

دانلود برنامه عیب یابیImmunity Debugger

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/7

8. بهترین نرم افزار عیب یابی کامپیوتر: برنامه Zend Studio Debugger

قیمت = 89 دلار در سال

برنامه آخر، Zend Studio Debugger یک ابزار اشکال زدایی هوشمند است که به تجزیه و تحلیل کدها کمک می کند و ویژگی هایی را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان کمک می کند بدون هیچ مشکلی کدنویسی کنند. ویرایش هوشمند کد آن با کمک کد بصری خود باعث صرفه جویی در زمان می شود. نرم افزار اشکال زدایی ویندوز مجهز به قابلیت های پیشرفته ای است که امکان استقرار برنامه های PHP را بر روی هر سروری فراهم می کند. علاوه بر این، می‌توانید از ابزارهایی مانند افزونه‌های Docker ، GitFlow و Eclipse با ابزار Zend Studio Debugger لذت ببرید.  

دانلود برنامه عیب یابی Zend Studio Debugger

بهترین برنامه های رفع اشکال برای ویندوز 10/8

سخن آخر

امیدواریم لیست ما از بهترین نرم افزارهای رفع اشکال  ویندوز تجربه اشکال زدایی محلی و راه دور شما را کاملاً بدون دردسر کند. 


مقالات مرتبط:

دانلود 10 نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 و سفارشی سازی رابط کاربری

دانلود 11 نرم افزار ریموت دسکتاپ و کنترل از راه دور کامپیوتر رایگان
 
 

از
1
رای