دانلود 10 نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 و سفارشی سازی رابط کاربری

دانلود 10 نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 و سفارشی سازی رابط کاربری نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 ؛ لینک دانلود 10 مورد از بهترین نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 و سفارشی سازی و طراحی رابط کاربری (UI) سال 2023 در سلام دنیا ببینید و دانلود کنید.

اگر برای مدت طولانی از کامپیوتر شخصی ویندوزی خود استفاده می کنید، این احتمال وجود دارد که بخواهید سبک کار خود را تغییر دهید. اما شخصی‌سازی آن به این سادگی نیست،برای بازی با رجیستری ویندوز 10 خود به چندین تغییر اضافی که به سادگی انجام نمی‌شوند هم نیاز دارید. علاوه بر این، برای همه تغییرات مطلوب، خواه تغییر ظاهر یا افزایش عملکرد، باید به تنظیمات و کنترل پنل مراجعه کنید. زمانی که حرف از افزایش عملکرد کامپیوتر شخصی به میان می آید، می توانید به طور مثبتی به نرم افزار Advanced System Optimizer اعتماد کنید که سیستم شما را پاکسازی می کند، سرعت بازی را افزایش می دهد و همچنین از آن در برابر بدافزارهای غیر ضروری محافظت می کند.

از این گذشته، تا زمانی که کامپیوتر شما هوشمندانه کار نمی کند، از نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 نمی توان استفاده کرد. خوب، در صورت تغییر ظاهر، می‌توانید به نرم‌افزار سفارشی‌سازی ویندوز 10 تکیه کنید که پرسش شما را به راحتی حل می‌کند. در این مقاله سلام دنیا، ما در مورد نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 ؛ لینک دانلود 10 مورد از بهترین نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 و سفارشی سازی و طراحی رابط کاربری (UI) سال 2023  و طراحی نوار وظیفه و سایر ویژگی های شخصی صحبت خواهیم کرد.

10 ابزار برتر برای بهینه سازی و سفارشی سازی ویندوز 10

1. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار Winaero Tweaker

احتمالاً بهترین ابزار سفارشی‌سازی رابط کاربری UI ویندوز 10، Winaero می‌تواند بسیاری از تنظیمات پیش‌فرض را برای شخصی‌سازی سیستم تغییر دهد. به علاوه،این برنامه هر بار با ویژگی های جدید به روزرسانی می شود. از تغییرات رجیستری گرفته تا برخی از تنظیمات مخفی ویندوز، همه چیز تقریبا با این برنامه امکان پذیر است.

دانلود نرم افزار شخصی سازی Winaero Tweaker

بهترین ویژگی های Winaero Tweaker :

 • بسیاری از گزینه‌های سفارشی‌سازی ویندوز 10 شامل توقف ریستارت شدن ویندوز بعد از به‌روزرسانی، نوار عنوان رنگی، تغییر سبک آیکون، پیکربندی تنظیمات به‌روزرسانی و غیره است.
 • هر یک از گزینه ها دارای ویژگی های دقیق توضیح داده شده هستند، بنابراین می توانید موارد منفی و مثبت را بر اساس آن بررسی کنید.

نرم افزار Winaero Tweaker

2. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار CustomizerGod

CustomizerGod را می توان یکی از بهترین نرم افزارهای شخصی سازی ویندوز 10 نامید زیرا این برنامه به شما امکان می دهد هر چیزی را که دوست دارید در ویندوز خود تغییر دهید. این برنامه به شما امکان می دهد آیکون ها را به آسان ترین روش ممکن تغییر دهید، اما صبر کنید، موارد بیشتری برای آن وجود دارد. همچنین می توانید نوار ابزار و نوار وظیفه را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

دانلود نرم افزار شخصی سازی CustomizerGod

بهترین ویژگی CustomizerGod :

 • این برنامه به عنوان یکی از امن ترین و ساده ترین ابزارها برای سفارشی کردن دسکتاپ ویندوز 10 معرفی شده است.
 • می‌تواند نسخه های پشتیبان را بازیابی کند، فایل‌های شخص ثالث را سفارشی کند و حتی می‌تواند دکمه Start را تغییر دهد.

نرم افزار CustomizerGod

3. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار 7+ Taskbar Tweaker

با استفاده از ابزار Taskbar Tweaker که عمدتاً حول نوار وظیفه می چرخد، ویژگی های مختلف مورد نظر خود را پیکربندی کنید. جالب اینجاست برای کاربران جدیدی که باید درست از طریق رابط کاربری کارها را انجام دهند، توضیحات برنامه بسیار روشن و واضح است. با این نرم افزار سفارشی سازی ویندوز 10، می توانید به راحتی نوار وظیفه را به طور کلی بسیار تعاملی کنید.

دانلود نرم افزار شخصی سازی 7+ Taskbar Tweaker

بهترین ویژگی 7+ Taskbar Tweaker

 • با دوبار کلیک کردن روی نوار وظیفه خالی، عملکردهای بیشتری را اضافه کنید.
 • تنظیمات نوار وظیفه از جمله مدیریت گروهی موارد، عملکرد دکمه های ماوس و غیره را پیکربندی کنید.

نرم افزار 7+ Taskbar Tweaker

4. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار NTLite

در حالی که شما بهترین ابزارهای سفارشی سازی رابط کاربری ویندوز 10 را جستجو می کنید، نرم افزار NTLite به طور غیرمستقیم شما را تحت پوشش قرار می دهد. چگونه؟ در اینجا، می توانید ویندوز را در حین نصب با ایجاد یک نصب بدون نظارت ویندوز، اضافه کردن درایورهای جدید، یکپارچه سازی بسته های سرویس و غیره شخصی سازی کنید.

دانلود نرم افزار شخصی سازی NTLite

بهترین ویژگی NTLite:

 • می‌توانید تم‌ها، والپیپرها، محافظ صفحه‌نمایش جدید مختلف در ISO یا DVD ویندوز 10 را با NTLite ادغام کنید.
 • حالت ویرایش زنده، به روز رسانی دانلودها، یکپارچه سازی زبان، ویرایش رجیستری و غیره کاملاً امکان پذیر است.

 نرم افزار NTLite

5. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار Rainmeter

با توجه به در دسترس بودن تعداد زیادی پوسته، هیچ ابزار بهتری برای سفارشی کردن دسکتاپ ویندوز 10 به جز Rainmeter وجود ندارد.این پوسته‌ها از ویژگی‌های ساده تا پیچیده مانند گجت‌های دسکتاپ، ابزارهای سفارشی‌سازی، چیدمان‌ها، تنظیمات اولیه و خیلی بیشتر از آنچه که قبلاً تصور می‌شد،برخوردار هستند.

دانلود نرم افزار شخصی سازی Rainmeter

بهترین ویژگی Rainmeter:

 • این برنامه ادعا می کند که از بخش بسیار کمی از سخت افزار شما حتی پس از تعداد زیادی ابزار داخلی استفاده می کند. از این رو، Rainmeter را می توان بهترین ابزار سفارشی سازی رابط کاربری UI ویندوز 10 نامید که بسیار سریع هم کار می کند.
 • اطلاعات اضافی در مورد انرژی باتری، سیستم داده آنلاین و غیره در اختیار شما قرار می دهد.

 نرم افزار Rainmeter

 6. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار Ultimate Windows Tweaker

درست مانند نامش، این ابزار ویندوز 10 پلتفرمی است که گزینه هایی مانند سفارشی کردن دسکتاپ ویندوز 10 را ارائه می دهد، امنیت را تحت کنترل نگه می دارد، عملکردها و میانبرها را اضافه می کند و موارد دیگر. رابط کاربری آن کاملاً روشن و واضح است، بنابراین کاربران برای اجرای آن نیازی به کتابچه راهنمای جداگانه ندارند و می توانند به راحتی از شخصی سازی لذت ببرند.

دانلود نرم افزار شخصی سازی Ultimate Windows Tweaker

بهترین ویژگی Ultimate Windows Tweaker:

 • بهترین ابزارهای بهینه سازی آن عبارتند از هایربنیت در منوی پاور، کنترلر انیمیشن ویندوز، حذف یا اضافه کردن تغییرات در نوار وظیفه و غیره.
 • بیش از 200 تغییر و در عین حال رابط کاربری ساده و مینیمالیستی یکی دیگر از نکات مثبت این نرم افزار است.

نرم افزار Ultimate Windows Tweaker

 7. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار Start10

چرا وقتی یک نرم افزار سفارشی سازی ویندوز می تواند تمام نیازهای شما را در رابطه با منوی استارت برطرف کند، به سراغ برنامه دیگری بروید؟ بله، Start10 می‌تواند منوی استارت را با تغییر ظاهری مانند افزودن یک عکس، رنگ‌ها، آیکون‌ها و موارد دیگر سفارشی‌سازی کند.

دانلود نرم افزار شخصی سازی Start10

بهترین ویژگی Start10:

 • کنترل منوی Start و حتی مواردی که قرار است نشان داده شوند را به تنهایی در دست بگیرید، اندازه و مکان آنها را تعیین کنید.

نرم افزار Start10

8. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار TweakNow Power Pack

پس از یک دوره آزمایشی، این نرم‌افزار شخصی‌سازی ویندوز از شما می‌خواهد که فقط هزینه کمی را بپردازید که کاملاً ارزشش را دارد. به غیر از شخصی سازی ویندوز، کاربر به پاکسازی فضای دیسک، مراقبت از حریم خصوصی، حذف رجیستری، بهینه سازی رم و غیره هم دسترسی دارد.

دانلود نرم افزار شخصی سازی TweakNow Power Pack

بهترین ویژگی TweakNow Power Pack: 

 • مدیریت داخلی تصویر وسیعی از سخت افزار کامپیوتر شما مانند مادربرد، پردازنده، کارت گرافیک، حافظه و غیره ارائه می دهد.
 • 100 تنظیمات مخفی اضافی ویندوز برای سفارشی سازی شما ارائه می دهد.

 نرم افزار TweakNow Power Pack

9. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار Aero Glass

نظرتان در مورد افکت شیشه ای روی قاب ویندوز شما که ظاهری براق و شفاف با صفحه لمسی مدرن به آن می بخشد،چیست؟ این برنامه مطمئنا به عنوان بهترین ابزار سفارشی سازی رابط کاربری UI ویندوز 10 برای تجربه ای زیبا هنگام کار بر روی کامپیوتر شخصی شناخته شده است.

دانلود نرم افزار شخصی سازی Aero Glass

بهترین ویژگی Aero Glass:

 • می توانید محتوا را در پشت مرزها محو کنید یا حتی درخشش، حاشیه ها را به آن اضافه کنید.
 • این برنامه پشتیبانی آزمایشی را برای کاربرانی ارائه می‌کند که مایلند با حاشیه‌های ویندوز خود کار کنند، اما فضای کمتری به ابزار tweak ویندوز 10 اختصاص می‌دهد.

نرم افزار Aero Glass

10. نرم افزار شخصی سازی ویندوز 10 : نرم افزار WindowBlinds

خوب، با استفاده از ابزار WinodowBlinds، می توانید مطمئن باشید که پوسته های سفارشی خاصی را برای کامپیوتر شخصی خود دریافت می کنید. با این پوسته ها می توانید ظاهر کلی ویندوز، دکمه ها، فونت ها، برنامه ها و بسیاری از جنبه های دیگر را تغییر دهید. استفاده از برخی از این پوسته ها رایگان است در حالی که برخی موارد دیگر ممکن است درخواست پرداخت هزینه بیشتر داشته باشند.

دانلود نرم افزار شخصی سازی WindowBlinds

بهترین ویژگی WindowBlinds:

 • دکمه های پوسته، عنوان، بافت پس زمینه و دکمه های خود را انتخاب کنید.

 نرم افزار WindowBlinds

 سخن پایانی:

خب حالا، چه کسی دوست ندارد دسکتاپ خود را با یکی از 10 نرم افزار سفارشی سازی ویندوز 10 که در قسمت بالا معرفی کردیم ویندوز خود را سفارشی کند، جایی که بتواند هر گوشه و کنار ان را مدیریت کند، خواه دکمه شروع، نوار وظیفه یا فریم ها باشد. بله، همه چیز ممکن است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با توجه به کاری که می خواهید با کامپیوتر شخصی خود انجام دهید، نرم افزار مناسب را انتخاب کنید و کار خود را انجام دهید! همین حالا دسکتاپ ویندوز 10 را بصورت رایگان سفارشی کنید!


مقالات مرتبط:

آموزش تغییر تنظیمات دوربین پیش فرض در ویندوز 10 و 11 تصویری

دانلود بهترین و قوی ترین شبیه سازهای ترمینال برای ویندوز 10 و 11

از
2
رای