نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر

نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر ساخت یک حساب کاربری توییتر بدون استفاده از شماره تلفن واقعاً امکان پذیر است. ما به شما روش های ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن با گوشی و کامپیوتر در این مقاله از سلام دنیا آموزش دادیم.

در این مقاله سلام دنیا، در مورد نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن صحبت خواهیم کرد. احتمالاً شما هم مثل من مرتبا یک حساب کاربری جدید در توییتر می سازید. اما، ممکن است دلیل شما برای ساخت حساب کاربری جدید کاملاً متفاوت باشد. ممکن است حساب کاربری را برای ارائه خدمات، کسب و کار، استفاده شخصی، آزمایش پروژه و غیره ایجاد کنید.

اما اخیراً که می خواستم تعدادی حساب کاربری جدید برای توییتر بسازم، با یک مشکل بسیار غیرمعمول روبرو شد: توییتر ابتدا بدون تایید شماره تلفن اجازه ساخت حساب جدید بیشتر از یک بار را به من نمی داد. برای این که این مشکل را برطرف کنم، از وی پی ان (VPN) و همچنین از یک پروکسی هم استفاده کردم، اما توییتر آن را شناسایی کرد و اجازه این کار را به من نداد. بی شک شما هم در این فکر هستید که چطور می توانید بدون تأیید شماره تلفن، یک حساب کاربری جدید در توییتر ایجاد کنید.

نحوه ساخت حساب کاربری در توییتر بدون شماره تلفن

ایجاد حساب کاربری توییتر بدون انجام هیچ نوع تأیید شماره تلفن هم امکان پذیر است. در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک آدرس ایمیل (ممکن است لازم باشد یک آدرس جدید برای خود بسازید) ارائه دهید و مطمئن شوید که گذرواژه خود را فراموش نکرده اید. هنگامی که مراحل ساخت حساب کاربری را شروع می کنید ، پیامی برای شما ارسال خواهد شد که از شما می خواهد ثبت آدرس ایمیلی که می خواهید برای آن حساب کاربری در توییتر بسازید را تأیید کنید. با این وجود، باید آدرس ایمیل را به خاطر بسپارید چون ممکن است این ایمیل برای تأیید حساب های کاربری بعدی مورد استفاده قرار بگیرد.


حتما بخوانید: توییتر چیست و لینک دانلود آن


علاوه بر این، آدرس ایمیلی که وارد می کنید نحوه ارتباط با توییتر را مشخص خواهد کرد و از شما درخواست می شود که نوع اعلان های مورد نیاز تان که توسط تیم توییتر از طریق آدرس ایمیل برای تان ارسال می شود را انتخاب کنید.

ساخت حساب اکانت توییتر بدون شماره تلفن

دلیل اقدامات سختگیرانه تأیید تلفن همراه توسط توییتر چیست؟

توییتر اخیراً اعلام کرده است که با حساب های کاربری اسپم یا هرزنامه و اتوماسیون خطرساز مشکل دارد. این شبکه اجتماعی همچنین اعلام کرد که سخت تلاش می کند تا مطمئن شود که این نوع حساب های کاربری در در لیست سیاه قرار گرفته باشند. شرکت توییتر عنوان کرد که الگوریتم های یادگیری ماشین  به آنها کمک کرده است تا حساب های کاربری که خودکار اداره می شوند را بدون نیاز به پشتیبانی خارجی شناسایی کند. براساس آمار های آنها، توییتر با استفاده از این الگوریت ها حدود 10 میلیون حساب کاربری خودکار یا مخرب را شناسایی کرده است.

توییتر همچنین در تلاش است تا دسترسی به حساب های کاربری اسپم و خودکار را نیز به حداقل برساند. وقتی الگوریتم های شبکه اجتماعی توییتر این نوع حساب های ساختگی و هرزنامه ای را شناسایی می کنند، فوراً آنها را از لحاظ برقراری مکالمات و تعداد دنبال کنندگان از دسترس خارج می کنند، اما در عین حال توییتر برای این نوع حساب های کاربری محدودیت هایی اعمال می کند و تا زمانی که نوعی اقدامات تأییدی صورت بگیرد، فالوورها (کسانی که آنها را دنبال می کنند) و فالووینگ ها (کسانی که آنها در توییتر دنبال می کنند) آنها را محدود می کند.


حتما بخوانید: ورود به توییتر از طریق موبایل 


علاوه بر این، توییتر در حال انجام اقداماتی است تا در درجه اول ساخت حساب های کاربری اسپم و خودکار را با مشکل مواجه کند. همانطور که قبلاً هم گفته شد، کاربران برای تأیید اعتبار حساب های کاربری توییتر خود باید آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را ارائه دهند.

علاوه بر این، اگر یک حساب کاربری رفتار مشکوک مانند تعداد زیادی توییت با هشتگ خاصی را به نمایش بگذارد که پاسخی از طرف کاربران هم ندارد، توییتر باید این نوع حساب های کاربری را مورد بررسی قرار دهد.

نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در کامپیوتر

اگر باید یک حساب کاربری توییتر در کامپیوتر یا لپ تاپ راه اندازی کنید، در ادامه چند مرحله برای شروع این کار وجود دارد:

 • وب سایت شبکه اجتماعی توییتر را در هر مرورگر نصب شده در رایانه تان باز کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید نام کاملی که در این قسمت پر می کنید، نامی است که در توییتر نمایش داده  خواهد شد.
 • با این حال، بر خلاف فیس بوک ، توییتر به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که بخواهید بدون هیچ مشکلی نام نمایش داده خود را تغییر دهید و در صورت انتخاب ناشناس باقی بمانید.

 • حالا، شماره تلفن همراه خود (در صورتی که نمی توانید ایمیل خود را وارد کنید) به عنوان یک روش احراز هویت وارد کنید تا در صورت عدم دسترسی به حساب کاربری به شما برای بازیابی حساب کاربری تان کمک کند. با این حال، توصیه می شود از شماره تلفنی استفاده کنید که می توانید به آن دسترسی داشته باشید زیرا انجام مرحله بعدی به آن بستگی دارد.
 • توییتر کد تأیید را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند و برای تأیید باید آن کد را وارد کنید.

حتما بخوانید: آموزش کار با توییتر برای مبتدیان


ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در کامپیوتر

 • مرحله بعدی انتخاب رمز عبور و اطمینان از امن، قوی و غیرقابل پیش بینی بودن آن است. چون شما نمی خواهید شخص دیگری به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کند و نام و چهره شما را لکه دار کند.

ساخت حساب کاربری توییتر بدون شماره تلفن در رایانه

 • در مرحله بعد از شما خواسته می شود تا قسمت علایق خود را پر کنید. این قسمت باید به توئیتر کمک کند تا شما را به مرحله بعدی هدایت کند، از طریق این مرحله توییتر افراد و صفحاتی که باید بر اساس علایق خود دنبال کنید را به شما پیشنهاد می کند. با این حال، با کلیک روی دکمه Skip Now می توانید  از این مرحله عبور کنید.
 • در مرحله بعد، به قسمت تنظیمات حریم خصوصی بروید و نام کاربری را انتخاب کنید. این همان نام کاربری است که افراد برای شناسایی شما از آن استفاده می کنند. به سادگی با کمک تصورات و خلاقیت خود با انتخاب هر اسمی که از آن لذت می برید و نامی که قبلاً از آن استفاده نشده و افراد دیگر به راحتی آن را به یاد می آورند استفاده کنید.
 • مرحله ششم شامل انتخاب آواتار است. شما می توانید هر آواتاری که دوست دارید را برای خود بسازید. همچنین می توانید عکس هدر خود را از این صفحه به روزرسانی کنید. با این حال، بررسی راهنمای توییتر برای انتخاب عکس های آواتار هم می تواند مفید باشد چون در این صورت مطمئن می شوید که هیچ یک از آنها را نقض نمی کنید.
 • هفتمین و آخرین مرحله این است که بیوگرافی یا بیو خود را به روز کنید. ممکن است بخواهید محل کار و محل زندگی خود را در این قسمت وارد کنید. در صورت داشتن لینک، می توانید لینک را به وب سایت خود نیز اضافه کنید.

حتما بخوانید: حذف اکانت توییتر با کامپیوتر و گوشی


توجه: این روش در صورتی که برای اولین بار یک حساب کاربری در توییتر ایجاد می کنید، کار می کند. اگر توییتر کوکی ها ( فایل‌هایی هستند که توسط وب‌سایت‌هایی که از آن‌ها دیدن می‌کنید ایجاد می‌شوند) را شناسایی کند، ممکن است درخواست تأیید شماره تلفن کند. بنابراین کوکی ها را از حافظه کامپیوتر خود پاک کنید.

نحوه ساخت یک اکانت توییتر بدون شماره تلفن از طریق گوشی هوشمند

اگر می خواهید یک حساب کاربری توییتر در گوشی هوشمند خود ایجاد کنید، در اینجا چند مرحله برای شروع وجود دارد:

 • نام و شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. ضمنا، بسیار مهم است که در این مرحله از اطلاعات اصلی خود استفاده کنید زیرا مرحله بعد نیاز به تأیید خواهند داشت.
 • مرحله دوم با توجه به اطلاعات تماسی که برای توییتر ارسال کرده اید یک کد تایید دریافت می کنید (یا به آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می شود). سپس، یک رمز عبور واقعاً قدرتمند بسازید که رمز گشایی آن دشوار بوده باشد.
 • بعد از این مرحله، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مخاطبین تلفن همراه خود را با مخاطبین حساب کاربری توییتر تان همگام سازی کنید یا خیر. این امر می تواند تا حد زیادی به شما در پیدا کردن دنبال کنندگان هدفمند در توییتر کمک کند.
 • علایق خود را انتخاب کنید تا به توییتر برای پیشنهاد پروفایل هایی که ممکن است برای دنبال کردن به آنها علاقه مند باشید، کمک کند.
 • توییتر حساب های خاصی را در اختیار شما قرار می دهد تا بسته به علایق خود آنها را دنبال کنید.
 • سپس می توانید تغییرات مختلفی، مانند تغییر علایق و عکس پروفایل خود را در قسمت پروفایل خود اعمال کنید.

تایید شماره تلفن توییتر با استفاده از Google Voice

بندرت پیش می آید روش هایی که در قسمت بالا ذکر شد برای ساخت حساب کاربری توییتر بدون تایید تلفن کار کند. اگر خوش شانس باشید، خب دیگر نیازی به تایید شماره تلفن ندارید. اما اگر بدشانس باشید (مثل من) چه؟ خوب، در این صورت ، این روش را امتحان کنید:

همانطور که همه ما مطلع هستیم، الگوریتم های توییتر بسیار قوی هستند و این شرکت سایت های متعددی  که به شما امکان می دهند شماره موبایل رایگان و جعلی ایجاد کرده و تأیید توییتر از طریق وب سایت آنها را دور بزنید را مسدود کرده است. از طرف دیگر، از شماره گفتگوی صوتی گوگل Google Voice ممکن است به دلیل اعتبار و موثق بودن گوگل برای تأیید توییتر استفاده شود. برای استفاده از شماره صوتی گوگل نیازی به تلفن یا شماره واقعی ندارید. فقط یک شماره ایجاد کنید و وارد حساب توییتر خود شوید.

اگر باید با استفاده از شماره گفتگوی صوتی گوگل (Google Voice) یک حساب توییتر راه اندازی کنید، در اینجا چند مرحله برای شروع وجود دارد:

 • پس از ورود به حساب کاربری جیمیل خود به قسمت Google Voice بروید. گوگل شما را به صفحه جدیدی هدایت می کند که در آن می توانید ثبت نام کرده و یک شماره تلفن رایگان دریافت کنید.
 • شما می توانید یک شماره جدید انتخاب کنید یا از شماره تلفن همراه موجود خود استفاده کنید.

حتما بخوانید: تایم لاین توییتر چیست و به چه معناست


 • یک شماره تلفن انتخاب کنید تا گوگل بتواند با شما تماس گرفته و شما را تأیید کند. پس از تأیید، گوگل به شما اجازه می دهد یک شماره تلفن محلی جدید انتخاب کنید.
 • یک شماره تلفن انتخاب کرده و آن را در توییتر وارد کنید.
 • برنامه گفتگوی صوتی گوگل از طریق جیمیل یک شماره تأیید برای شما ارسال می کند، که می توانید برای تأیید حساب کاربری خود آن را در توییتر وارد کنید.

با پشتیبانی توییتر تماس بگیرید

اگر هیچ یک از گزینه های بالا برای شما کار نمی کند، بهترین اقدام در مرحله بعدی تماس با پشتیبانی شبکه اجتماعی توییتر است. پس از درخواست اطلاعات بیشتر، پشتیبانی توییتر به شما کمک می کند تا بفهمید چرا نمی توانید با حساب کاربری خود وارد این شبکه شوید و به شما در ورود به سیستم کمک می کند. همچنین می توانید از توییتر برای ارسال شکایت در مورد پاسخ دهی سریع استفاده کنید.

نتیجه گیری برای ایجاد حساب کاربری توییتر بدون شماره تلفن

همانطور که در این پست صحبت کردیم، ساخت یک حساب کاربری توییتر بدون استفاده از شماره تلفن واقعاً امکان پذیر است. با این حال، بسیار مهم است که به پیشنهاداتی که ارائه کردیم برای افزایش تجربه برای کار با توییتر توجه ویژه ای داشته باشید. با ثبت نام در پلت فرم توییتر، شما متعهد می شوید که از فرصت بلند مدت برای کشف جهان بصورت آنلاین استفاده کنید. که البته این امر مستلزم بهره مندی از مهارت کافی برای کسب بهترین تجربه است.


مقالات مرتبط:

مهمترین و رایج‌ترین اصطلاحات توییتر و معنی و کاربرد آنها

نحوه یافتن مخاطبین در توییتر با روشی ساده و گام به گام

از
4
رای