روش غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی و لغو سرویس پیامکی همراه اول و ایرانسل

روش غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی و لغو سرویس پیامکی همراه اول و ایرانسل وقتی منتظر یک پیام مهم هستیم پیامک های گاه و بیگاه سرویس تبلیغات پیامکی برایمان غیر قابل تحمل می شود. برای همین ما به شما آموزش دادیم که چگونه از شر پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول برای همیشه راحت شویم.

برخی از پیامک های تبلیغاتی در هر ساعتی از شبانه روز ارسال می شوند و اکثر اوقات افراد را کلافه و خسته می کنند. اگر این پیامک های تبلیغاتی مختلف باعث ناراحتی شما نیز شده است، اصلا نگران نباشید. در این مقاله از وبسایت سلام دنیا قصد داریم تا نحوه قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

روش اول: قطع پیامک های تبلیغاتی برای تمامی اپراتورها

برای قطع پیامک های تبلیغاتی، تمامی اپراتورها از یک کد مشترک پشتیبانی می کنند. با استفاده از کدی که در این قسمت توضیح می دهیم، شما می توانید دریافت تمامی پیامک های تبلیغاتی و متنی را لغو و از دریافت آنها جلوگیری کنید. بنابراین از روش زیر می توانید برای قطع ارسال پیامک استفاده کنید:

قطع پیامک های تبلیغاتی برای تمامی اپراتورها

  • ابتدا کد «#800*» را شماره گیری کنید و دکمه call را بزنید.
  • در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل سه گزینه است: 1. مشاهده سرویس های فعال 2. قطع خدمات مبنی بر محتوا 3. قطع پیامک های تبلیغاتی
  • گزینه اول: این گزینه سرویس هایی که مبتنی بر محتوا هستند را نمایش می دهد. این همان سرویسی است که به ازای دریافت پیامک از شما شارژ کسر می کند.
  • گزینه دوم: برای غیر فعال کردن سرویس های فعالی که در بالا توضیح داده شد، می توانید گزینه دوم را انتخاب کنید. در نتیجه سرویس هایی که از شما شارژ کسر می کند، را قطع می کنید.
  • گزینه سوم: برای قطع پیامک هایی که اکثرا از مراکز پیام 100012346 و 2000012345 ارسال می شوند، استفاده می شود.

حتما بخوانید: از دسترس خارج کردن گوشی به روش های متفاوت در اپراتورهای مختلف


کد ارسالی برای لغو پیامک تبلیغاتی

روش دوم: قطع پیامک تبلیغاتی برای اپراتورها به شکل جداگانه

در این قسمت روش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را به طور جداگانه توضیح می دهیم.

قطع پیامک تبلیغاتی برای ایرانسل

  • برای لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل می توانید عدد 2 را به شماره 5115 ارسال کنید تا تمامی سرویس های پیامک تبلیغاتی لغو شوند.

قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

  • برای لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول می توانید عدد 1 را به شماره 8999 ارسال کنید و یا شماره 8999# را شماره گیری کنید. همچنین مشترکین همراه اول می توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنند.

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل برای همیشه

 سخن آخر

در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم تا روش های مختلف قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول را به شما معرفی کنیم. اگر هر گونه سوالی در خصوص نحوه قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

معرفی 5 روش آسان برای ارسال پیامک رایگان با رایانه شخصی

چگونه در یوتیوب تبلیغ کنیم؟ آموزش گذاشتن تبلیغ در یوتیوب

از
1
رای