آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و کامپیوتر

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و کامپیوتر شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید عکس پروفایل اینستاگرام را ذخیره کنید. اینستاگرام برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر قابلیت ذخیره سازی عکس پروفایل را ندارد برای همین ما روش هایی را برای اینکار معرفی میکنیم.

یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر اینستاگرام است که دارای کاربران میلیونی می باشد. اینستاگرام اجازه بزرگنمایی پروفایل کاربران را نمیدهد. برای همین لازم است که روشی برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بلد باشیم تا بتوانیم چه عکس پروفایل خودمان چه دوستانمان را ذخیره و مشاهده کنیم. در این مقاله روش های ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام برای ویندوز و اندروید و همچنین معرفی برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و کامپیوتر آورده شده است که در ادامه با هم میبینیم.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

چگونه عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را ببینیم

نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در کامپیوتر و اندروید

اینستاگرام مملو از تصاویر زیباست و حتی  بیشتر (نظر) مردم را با عکس های پروفایل عالی جلب میکند. زمان هایی وجود داشته است که من به دلیل اینکه عکس ها بسیار زیبا بوده اند احساس نیاز به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام را کردم .گاهی اوقات، ممکن است بخواهید که عکس پروفایل اینستا خود را برای پشتیبان گیری یا بک آپ یا ارسال متقابل (ارسال پیام ، پیوند ، تصویر و غیره به بیش از یک مکان آنلاین) دانلود کنید و چند روش مفید و دم دستی وجود دارد که می توانید در چنین شرایطی به آنها مراجعه کنید. در اینجا چگونگی دانلود کردن عکس پروفایل اینستاگرام بدون دردسر و مشکل زیاد آورده شده است.


حتما بخوانید: پست گذاشتن در اینستاگرام با فایرفاکس


دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کامپیوتر 

به راحتی و بدون هیچ برنامه ای می توانید عکس پروفایل اینستا را با کیفیت کامل (کاملترین کیفیت) در کامپیوتر دانلود کنید.

نحوه دانلود عکس پروفایل اینستا روی کامپیوتر

  • هر کدام از حساب اینستاگرام را باز کنید - چه برای خودتان باشد چه برای یک دوست. بر روی عکس پروفایل کلیک راست کرده و کپی کردن آدرس تصویر (Copy image address) را انتخاب کنید.
  • URL را در صفحه جدید جایگذاری (Paste )کنید. s150x150/  را از URL حذف کرده و (enter) وارد شدن را بزنید. عکس پروفایل با کاملترین کیفیت نشان داده خواهد شد.
  • سپس می توانید روی عکس کلیک راست کرده و روی ذخیره کردن عکس به عنوان (Save image as) کلیک کنید تا دانلود شود. (به همین سادگی) خیلی ساده!

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بر روی اندروید

به غیر از روش فوق ، می توانید از سه برنامه کاربردی و ساده اندروید برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام نیز استفاده کنید.

 1. دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بر روی اندروید با Insta Profile Pic Zoom & Save

اگر می خواهید بدون نیاز به باز کردن برنامه اینستاگرام ، عکس پروفایل اینستاگرام شخصی را با کیفیت کامل دریافت کنید و بگیرید، این ابزاری (برنامه ای) عالی برای شماست.این برنامه به صورت رایگان در دسترس میباشد و به شما امکان مشاهده و ذخیره عکس پروفایل اینستا را میدهد.فقط باید نام پروفایل را وارد کنید و دکمه گرفتن عکس پروفایل (Get Profile Picture) را بزنید.سپس این برنامه در (دنیای) اینستا جستجو میکند و تصویر درخواستی شما را برای شما به ارمغان میاورد. سپس می توانید بر روی نماد ذخیره (Save icon) در گوشه بالا سمت راست برنامه در کنار دکمه اشتراک کلیک کنید. همچنین می توانید با ضربه زدن روی نماد گالری در گوشه بالا سمت راست در صفحه اصلی ، تصاویر نمایه ذخیره شده را مشاهده کنید.حجم برنامه تقریباً 3 مگابایت است.

دانلود Insta Profile Pic Zoom & Save

برنامه دانلود پروفایل اینستاگرام

2. دانلود عکس پروفایل اینستا بر روی اندروید با Insta Big Profile Photo

شما معمولاً قدرت تشخیص چهره ها را وقتی که آن ها در اندازه های کوچک و به صورت عکس پروفایل اینستا ظاهر می شوند را از دست میدهید.از این رو ، اگر برنامه بزرگنمایی عکس مانند این برنامه را داشته باشید ، بهتر است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه اینستاگرام را باز کنید ، URL تصویر را کپی کرده و ان را در برنامه عکس the Insta Big Profile Photo قرار دهید.سپس ، بارگذاری (Load) آن را بزنید تا تصویر پروفایل را در اندازه کامل مشاهده کنید. این برنامه به صورت رایگان در دسترس میباشد و حجم آن حدود 10 مگابایت است.

دانلود Insta Big Profile Photo

3. دانلود عکس پروفایل برای اینستاگرام ( Profile Picture Download for Instagram)

این برنامه اندرویدی با داشتن امتیاز 4.7 ستاره در فروشگاه اندروید (Play Store)  ، احتمالاً بی نظیرترین اپ استفاده شده برای عکس پروفایل اینستا است. دقیقاً مانند اپ Insta Profile Pic Zoom & Save ، این برنامه نیز نیازی به نصب برنامه اینستاگرام در دستگاه/موبایل شما ندارد. فقط باید نام پروفایل را در بالای صفحه تایپ کرده و کلید جستجو را فشار دهید. پس از نمایش عکس پروفایل مورد نظر ، روی دکمه دانلود این تصویر در پایین برنامه کلیک کنید. با این کار تصویر در گالری گوشی شما ذخیره خواهد شد.این برنامه رایگان میباشد و 3 مگابایت فضا را اشغال می کند.

دانلود Profile Picture Download for Instagram

لایک کنید ، عکس پروفایل اینستاگرام را ذخیره کنید

به این ترتیب است که شما میتوانید عکس پروفایل اینستاگرام را بر روی کامپیوتر یا اندروید ذخیره کنید. بنابراین، دفعه بعدی که احساس کردید میخواهید Insta DP (پروفایل اینستا) خنده دار یکی از دوستان خود را ذخیره کنید یا عکس پروفایل خود را برای تهیه نسخه پشتیبان نگه دارید ، از یکی از روش های بالا استفاده کنید. آیا از روش ها یا برنامه های دیگری برای ذخیره تصاویر پروفایل اینستا استفاده می کنید؟ در زیر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

جدیدترین راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین متن های بیو برای اینستاگرام؛ فونت بیو اینستاگرام

روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستا و دانلود بهترین آنفالویاب اینستاگرام

از
4
رای