چگونه بدون نام کاربری و شماره افراد را در اسنپ چت پیدا کنیم

چگونه بدون نام کاربری و شماره افراد را در اسنپ چت پیدا کنیم اسنپ چت چیست؛ چگونه بدون نام کاربری فردی را در اسنپ چت پیدا کنیم ؛ نحوه پیدا کردن شخصی بدون نام کاربری در اسنپ چت به چند روش ساده در سلام دنیا بیاموزید.

گرفتن عکس چیز جدیدی نیست، اما تصور کردن خود با گوش های بزرگ و زبان بیرون زده از دهان خنده دار خواهد بود! چنین فیلترهایی در اسنپ چت به خوبی شناخته شده اند.با برنامه اسنپ چت، لحظات کوچک خنده و شادی در زندگی ما می تواند در یک لحظه حفظ شود. برخی از لنزهای منحصربه‌فرد و برچسب‌های هیجان‌انگیز اسنپ چت را امتحان کنید تا تصویر خود را در نوری کاملاً جدید ببینید.در حین امتحان کردن برنامه، اگر به این فکر می کنید که چگونه فردی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم! در این مطلب از سلام دنیا درباره اسنپ چت و پیدا کردن فردی بدون نام کاربری او صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اسنپ چت چیست؟

اسنپ چت یک پلتفرم رسانه اجتماعی شناخته شده است که توسط Snap Inc. به عنوان یک برنامه پیام رسانی چندرسانه ای ایجاد شده است.


حتما بخوانید: آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان


این نرم افزار پیام رسان به شما امکان می دهد به راحتی با مردم ارتباط برقرار کنید، اخبار زنده از سراسر جهان را مشاهده کنید و اطلاعات جدید را کشف کنید. برنامه تلفن همراه این سایت رسانه اجتماعی برای گوشی های هوشمند دستگاه های IOS و اندروید قابل دسترسی است. یکی از مفاهیم کلیدی اسنپ چت این است که هر تصویر، صدا یا پیامی که ارسال می‌کنید قبل از اینکه در دسترس نباشد، فقط برای مدت محدودی در معرض گیرنده قرار می‌گیرد.

اسنپ ​​چت به شما این امکان را می دهد که با وارد کردن نام کاربری در کادر جستجو به دنبال شخصی بگردید و لیستی از کاربران اسنپ چت را با نام هایی مشابه با نام مورد نظر شما ارائه می دهد. می توانید هر یک از نمایه ها را یکی یکی بررسی کنید تا ببینید آیا همان پروفایلی است که به دنبال آن هستید یا خیر. به این معنی است که اگر نام کاربری شخصی مورد نظر خود را در اسنپ چت داشته باشید، برای یافتن او مشکلی نخواهید داشت.با این حال، اگر نام کاربری اسنپ چت دوستان یا افراد دیگری را نمی‌دانید، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

اسنپ چت چیست؟

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟

اگر تا به حال از اسنپ چت استفاده کرده اید، می دانید که چقدر برای برقراری ارتباط با دوستان مفید است. با این حال، پیدا کردن افرادی که می‌شناسید در اسنپ چت ممکن است دشوار باشد.

این امکان وجود دارد که شما در تلاش برای یافتن یک دوست سابق دبیرستانی هستید و در انجام این کار با مشکل مواجه شده اید. برای کمک به این امر، این برنامه راه‌های مختلفی را برای یافتن افرادی که می‌شناسید در اسنپ چت ارائه می‌کند.

روش شماره 1: از طریق مخاطبین

اگر هنوز با فرد مورد نظر در ارتباط هستید و شماره تلفن او را دارید، به این ترفند نگاهی بیندازید!

از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی به اعضای بیشتری نیاز دارند، عملاً هر نرم‌افزاری دارای گزینه « Find friends by syncing contacts » است.


حتما بخوانید: قلب قرمز در اسنپ چت به چه معناست


این به شما امکان می دهد ببینید چه کسی در بین مخاطبین شما یک حساب اسنپ چت دارد. اما یک نکته وجود دارد: اسنپ چت به لیست مخاطبین شما دسترسی خواهد داشت.

اگر برای شما مشکلی نیست، ادامه دهید و این روش را امتحان کنید:

1. اسنپ ​​چت را باز کنید.

2. روی دکمه پروفایل در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید .

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟1

3. روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود ضربه بزنید .

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟2

4. " Manage" را از بخش " Additional service" انتخاب کنید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟4

5. " Contacts " را انتخاب کنید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟5

6. برای مشاهده افرادی که در اسنپ چت از لیست مخاطبین شما حضور دارند، « view contacts » را انتخاب کنید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟6

روش شماره 2: از طریق Snapcode

با دسترسی به اسنپ کد آنها، می توانید افراد تصادفی را از اینترنت اضافه کنید. هر یک از اعضای اسنپ چت یک کد QR شخصی دارد که ممکن است اسکن شود تا بلافاصله در برنامه با آنها ارتباط برقرار کند.

اسنپ ​​چت اولین باری بود که ویژگی کد QR را راه اندازی کرد که محبوبیت زیادی به دست آورد. برای یادگیری نحوه استفاده از ابزار snapcode برای افزودن یک فرد به پلتفرم، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

1. اسنپ ​​کد را از شخصی که می خواهید اضافه کنید دریافت کنید و آن را در کتابخانه عکس خود ذخیره کنید.

2. برنامه اسنپ چت را در گوشی هوشمند خود باز کنید .

3. روی گزینه Add Friends در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید .

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟7

4. روی نماد snapcode ضربه بزنید ، که در زیر نماد در قسمت بالا سمت راست ظاهر می شود.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟8

5. از رول دوربین خود، snapcode ذخیره شده را انتخاب کنید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟9

6. « Accept friend» را انتخاب کنید و اکنون در اسنپ چت دوست هستید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟10

روش 3: از طریق Find Nearby

این استراتژی تنها زمانی مؤثر است که شخصاً استفاده شود. اگر دوستان شما در این نزدیکی هستند ، می‌توانید بدون نام یا شماره تلفن آنها را نیز اضافه کنید.


حتما بخوانید: افزودن میانبر در اسنپ چت برای اندروید و آیفون


اسنپ چت عملکردی به نام Quick Add ارائه می دهد که به شما امکان می دهد دوستانی را که در نزدیکی خود هستند اضافه کنید. با این حال، با یک شرط همراه است. فقط در صورتی کار می‌کند که دستگاه‌های کاربران اطراف، «Quick Add» را روشن کرده باشند.

برای استفاده از این روش برای یافتن دوست خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ببینید آیا « quick add» در دستگاه دوست شما روشن یا خاموش است . اگر بله، به مرحله 3 بروید. اگر نه، ابتدا از دوستتان بخواهید مرحله 2 را کامل کند.

2. برای روشن کردن «افزودن سریع» به Settings” > “See me in Quick Add” بروید و « show me in quick add » را روشن کنید .

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟11

3. روی دکمه Add friends ضربه بزنید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟12

4. در بخش « افزودن سریع »، فهرستی از نام‌های اطراف نمایش داده می‌شود. در لیست، به دنبال دوست خود بگردید و دکمه افزودن را در کنار نام او فشار دهید.

چگونه شخصی را بدون نام کاربری در اسنپ چت پیدا کنیم؟13

و این تمام چیزی است که در آن وجود دارد! اکنون دوست شما به لیست دوستان شما اضافه شده است.

نکته اضافی

مخاطب خود را در هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری که ممکن است شما و دوستتان استفاده کنید، جستجو کنید. برای راحتی، بسیاری از کاربران از یک شناسه کاربری در برنامه های مختلف استفاده می کنند.

می توانید از آن نام کاربری برای پیدا کردن آنها در اسنپ چت استفاده کنید. برخی از کاربران همچنین جزئیات اسنپ چت خود را در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود قرار می دهند.

سخن آخر

می توانید از snapcode برای یافتن افراد از طریق مکان یا از طریق شماره تماس آنها استفاده کنید. ما ساده ترین راه ها را برای پیدا کردن و افزودن دوستان در اسنپ چت به شما ارائه کرده ایم، حتی اگر نام کاربری یا شماره تلفن آنها را نمی دانید . اکنون می‌توانید بدون اینکه در مورد نام کاربری یا شماره تلفن او زحمت بکشید، یک نفر را جستجو و اضافه کنید. بنابراین، تا زمانی که اطلاعات تماس یا نام کاربری دوستان خود را دارید، می توانید به راحتی آنها را در اسنپ چت پیدا کنید، با آنها ارتباط برقرار کنید و خاطرات خود را به اشتراک بگذارید، بنابراین از عکس گرفتن لذت ببرید!


مقالات مرتبط: 

روش چرخاندن متن در اسنپ چت snapchat

روش گذاشتن آهنگ روی استوری اسنپ چتاز
1
رای