آموزش اتصال ایمیل ایکلود به اوت لوک؛ افزودن icloud email to outlook

آموزش اتصال ایمیل ایکلود به اوت لوک؛ افزودن icloud email to outlook چگونه ایمیل اوت لوک را ایمیل icloud وصل کنیم؛ آموزش اتصال ایمیل ایکلود به اوت لوک؛ راه های افزودن ایمیل ایکلود به Outlook با روش های ساده و کارآمد گام به گام و تصویری در سلام دنیا بیاموزید.

در حالی که اکثر کاربران جیمیل یا Outlook را برای مدیریت ایمیل های خود ترجیح می دهند، برخی هنوز از ایمیل iCloud اپل در آیفون، آی پد و مک استفاده می کنند. جدا از برنامه پیش‌فرض Mail در دستگاه‌های اپل، ایمیل iCloud با برنامه‌ها و سرویس‌های شخص ثالث مانند Microsoft Outlook کاملاً خوب کار می‌کند. اگر می‌خواهید پیام‌های iCloud خود را در ویندوز بررسی کنید، از مراحل زیر برای افزودن ایمیل iCloud به Outlook استفاده کنید. اپل نسخه تحت وب iCloud را برای بررسی ایمیل های شما در هر دستگاهی ارائه می دهد. با این حال، زمان‌بر است و کارآمدترین راه برای نگاه کردن به پیام‌های خوانده نشده iCloud شما نیست. به‌جای تازه‌سازی مکرر وب iCloud، ایمیل iCloud را در Outlook راه‌اندازی کنید. در این مطلب از سلام دنیا، ما آموزش اتصال ایمیل ایکلود به اوت لوک و چگونگی و نحوه صحیح افزودن ایمیل icloud به Outlook پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook

1. افزودن ایمیل ایکلود به Outlook از طریق وصل کردن ایمیل ICLOUD به OUTLOOK

مایکروسافت دو برنامه Outlook در ویندوز ارائه می دهد. ما با برنامه Classic Outlook شروع خواهیم کرد و به نسخه جدید مبتنی بر وب خواهیم رفت. انتظار می رود که مایکروسافت برنامه دوم را به برنامه پیش فرض ویندوز و مک تبدیل کند.


حتما بخوانید: روش انتقال خودکار ایمیل به پوشه در اوت لوک (Outlook) در ویندوز و مک


 • مرحله 1: Outlook را در ویندوز اجرا کنید. روی File در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا منوی Info باز شود.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 1

 • مرحله 2: Add account را انتخاب کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 2

 • مرحله 3: آدرس ایمیل iCloud خود را وارد کنید.connect را بزنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 3

 • مرحله 4: از آنجایی که Outlook یک برنامه غیر اپل است، باید یک رمز عبور برنامه برای Outlook ایجاد کنید تا حساب iCloud خود را اضافه کند.
 • مرحله 5: به وب سایت اپل بروید و با جزئیات ورود به سیستم وارد شوید. اگر احراز هویت دو مرحله ای را برای حساب اپل خود فعال کرده باشید، یک کد شش رقمی در یکی از دستگاه های مورد اعتماد خود دریافت خواهید کرد. کد شش رقمی را برای تایید هویت خود پیدا کرده و وارد کنید. اتصال را انتخاب کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 4

 • مرحله 6: Sign-in and Security را از نوار کناری انتخاب کنید و روی App-Specific Passwords کلیک کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 5

 • مرحله 7: روی Generate an app-specific password کلیک کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 6

 • مرحله 8: نام برنامه را وارد کنید و روی Create کلیک کنید. برای ورود به برنامه یا سرویسی که توسط اپل ارائه نشده است، می توانید از رمز عبور مخصوص برنامه استفاده کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 7

 • مرحله 9: رمز عبور Apple ID خود را برای اهداف امنیتی وارد کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 8

 • مرحله 10: رمز عبور مخصوص برنامه خود را بررسی و کپی کنید و Done را بزنید.

مراجعه به Apple ID 

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 9

حالا به Outlook برگردید و رمز عبور مخصوص برنامه خود را وارد کنید. خودشه. شما با موفقیت حساب iCloud خود را به Outlook متصل کردید. اکنون می توانید از Outlook برای ایمیل های iCloud نیز استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر هزاران ایمیل iCloud در حساب خود داشته باشید، ممکن است همگام سازی مدتی طول بکشد.

2. افزودن ایمیل ایکلود به Outlook از طریق تنظیم کردن ایمیل ICLOUD بر روی NEW OUTLOOK APP در ویندوز

همانطور که گفته شد، مایکروسافت شروع به تبلیغ برنامه Outlook مبتنی بر وب در ویندوز کرده است. اگر قبلاً دسترسی به برنامه جدید Outlook را دریافت نکرده اید، از مراحل زیر استفاده کنید.


حتما بخوانید: آموزش اشتراک گذاری عکس و فیلم در آیکلود (iCloud) با لینک در آیفون


 • مرحله 1: برنامه Classic Outlook را راه اندازی کنید و در گوشه سمت راست بالا به دنبال یک ضامن بگردید. گزینه "Try the new Outlook" را فعال کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 10

 • مرحله 2: Outlook را مجدداً راه اندازی کنید و نسخه جدید را در عمل بررسی کنید. حالا بیایید حساب iCloud خود را به آن اضافه کنیم.
 • مرحله 3: تنظیمات را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 11

 • مرحله 4: به accounts بروید و منوی حساب های ایمیل را انتخاب کنید.
 • مرحله 5: Add account را انتخاب کنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 12

 • مرحله 6: آدرس ایمیل iCloud خود را وارد کرده و Continue را بزنید.

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 13

مانند Outlook کلاسیک، برنامه جدید مبتنی بر وب از یک رمز عبور مخصوص برنامه درخواست می کند. برای ایجاد رمز عبور اختصاصی برای برنامه Outlook در ویندوز، باید همان مراحلی را که در مورد آن بحث کردیم دنبال کنید. پس از وارد کردن رمز عبور مخصوص برنامه در ویندوز، تأییدیه دریافت خواهید کرد. می توانید تمام حساب های ایمیل خود (از جمله iCloud) را از همان منو بررسی کنید..

نحوه افزودن ایمیل ایکلود به Outlook 14

همچنین می توانید به تب Calendar بروید و تقویم های iCloud خود را در حال بررسی کنید .


حتما بخوانید: فعال کردن اعلان و نوتیفیکیشن ایمیل اوت لوک (Outlook) در ویندوز 11


نحوه همگام سازی مخاطبین و تقویم‌های ICLOUD با OUTLOOK 

اگر نمی‌خواهید ایمیل iCloud را ادغام کنید و فقط می‌خواهید مخاطبین و تقویم‌های خود را بررسی کنید، از برنامه iCloud در ویندوز استفاده کنید. برای ایجاد تغییرات مراحل زیر را طی کنید.

  • مرحله 1: iCloud را در ویندوز دانلود کنید. این برنامه از فروشگاه مایکروسافت در ویندوز در دسترس است.

لینک دانلود iCloud برای ویندوز

 • مرحله 2: iCloud را راه اندازی کنید و با جزئیات حساب اپل خود وارد شوید. کد 2FA را که در یکی از دستگاه های اپل خود دریافت می کنید وارد کنید.
 • مرحله 3: روی دکمه رادیویی در کنار مخاطبین کلیک کنید و روی Apply کلیک کنید.

 همگام سازی مخاطبین و تقویم‌های ICLOUD با OUTLOOK 

برنامه Outlook را اجرا کنید و تقویم‌ها و مخاطبین iCloud خود را از نوار کناری بررسی کنید. اگر همگام سازی iCloud کار نمی کند ، راهنمای عیب یابی اختصاصی ما را بررسی کنید.

سخن آخر

اتصال حساب iCloud شما بسیار آسان است، چه از Outlook کلاسیک یا جدید استفاده کنید. iCloud همچنین با برنامه های ایمیل شخص ثالث در ویندوز سازگار است. اگر Outlook را ترجیح نمی دهید، Thunderbird یا Mailbird را بررسی کنید تا پیام های iCloud خود را مانند یک حرفه ای مدیریت کنید. کدام برنامه Outlook را ترجیح می دهید؟


مطالب مرتبط:

استفاده از برنامه آیکلود در ویندوز

نحوه گذاشتن عکس پروفایل در اوت لوک (Outlook) با روش سادهاز
1
رای