آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام ؛ ساخت igtv در اینستاگرام

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام ؛ ساخت igtv در اینستاگرام اینستاگرام اخیرا قابلیتی به نام IGTV را اضافه کرد که با استفاده از آن کاربران می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

اگر به قراردادن ویدیو در پست ها و استوری های اینستاگرام علاقه دارید، حتما می دانید که محدودیت یک دقیقه ای برای ویدیوهای پست شده در اینستاگرام و محدودیت 15 ثانیه ای برای ویدیوهای استوری اینستاگرام وجود دارد. این محدودیت باعث ناراحتی بسیاری از کاربران اینستاگرام شده بود. خوشبختانه اینستاگرام در آپدیت های بعدی این مشکل را برطرف کرد و قابلیتی به نام IGTV به اینستاگرام اضافه کرد که با استفاده از آن کاربران می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را در اینستاگرام آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.شاید این سوال برایتان پیش بیاید که Igtv اینستاگرام کجاست؟ و یا چرا اینستاگرام من igtv نداره؟ در این مقاله قصد داریم به طور کامل در خصوص قابلیت نحوه گذاشتن igtv در پست اینستاگرام توضیح داده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام، دانلود اینستاگرام فارسی 2020 برای اندروید

نحوه گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

نحوه گذاشتن فیلم های طولانی در اینستاگرام

اینستاگرام در یکی از آخرین آپدیت های خود، قابلییت IGTV را قرار داده است که می توانید ویدیوهای طولانی را به شکل زیر آپلود کنید:

نحوه گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام


حتما بخوانید: لایو و تاپ لایو اینستاگرام؛ طریقه لایو گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر


Igtv اینستاگرام کجاست؟ (گذاشتن igtv در پست اینستاگرام)

ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و بر روی آیکون به شکل تلویویزن در بالای سمت راست صفحه کلیک کنید. این آیکون همان  IGVT (Instagram television) است. بر روی آن ضربه بزنید.

اکنون صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد که برای آپلود ویدیو باید بر روی گزینه چرخ دنده کلیک کنید.

در این صفحه می توانید فیلم های منتشر شده توسط دوستان خود را مشاهده کنید. همچنین امکان مشاهده محبوب ترین ویدیوها در هر گروه در این قسمت وجود دارد.

در این مرحله بر روی گزینه create channel کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه های next و create channel کلیک کنید.

به این ترتیب کانالی ساخته شده است. اکنون می توانید برای ورود به کانال تان در صفحه اصلی IGTV روی آیکون پروفابل خود ضربه بزنید.

سپس بر روی گزینه Upload video کلیک کنید و ویدیو مورد نظرتان را انتخاب کنید.

گذاشتن فیلم بیشتر از یک دقیقه در استوری اینستاگرام

حداکثر مدت آپلود ویدیو برای اکانت های معمولی 10 دقیقه و برای اکانت های ثبت شده و بزرگ 60 دقیقه است. همچنین حداکثر حجم ویدیو برای اکانت های معمولی 650 مگابایت و برای اکانت های ثبت شده 5.4 گیگابایت است.

پس از نوشتن عنوان و توضیحات می توانید بر روی گزینه post کلیک کنید. به همین راحتی ویدیو شما در IGTV آپلود می شود و شما می توانید ویدیو را با دیگران به اشتراک بگذارید.

گذاشتن فیلم بیشتر از یک دقیقه در پست اینستاگرام

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم روش آپلود کردن ویدیوهای بیش از یک دقیقه در اینستاگرام را به طور کامل توضیح دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص قابلیت IGTV در اینستاگرام و اشتراک گذاری فیلم در اینستاگرام دارید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط :

اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام، دیلیت اکانت دائمی و موقت اینستاگرام

راهنمای بازیابی اکانت اینستاگرام؛ چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم

بهترین متن های بیو برای اینستاگرام؛ فونت بیو اینستاگرام

نحوه دانلود از اینستاگرام برای کامپیوتر، اندروید و ایفون

از
9
رای