تیک آبی اینستاگرام چیست؛ نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؛ نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام تیک آبی در اینستاگرام با هدف تشخیص پیج اصلی از پیج های جعلی اشخاص یا برندهای مشهور صورت می گیرد. در واقع تیک آبی در اینستاگرام به این معنا است که صفحه مورد نظر جعلی نبوده و به همان شخص تعلق دارد.

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که تیک آبی رنگی را در کنار نام بعضی از کاربران اینستاگرام مشاهده کنید. آیا می دانید که این تیک آبی نشانه چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا به دنبال نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام بوده اید و موفق به انجام این کار نشده اید؟ اگر قصد دارید تا اطلاعاتی در خصوص تیک آبی اینستاگرام و نحوه دریافت تیک آبی کسب کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است. با ما همراه باشید.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

خرید تیک آبی اینستاگرام

با استفاده روزافزون کاربران از شبکه های اجتماعی، همیشه افراد سودجویی وجود داشته اند که با جعل هویت دیگران و خصوصا افراد مشهور اقدام به سوء استفاده می کنند. تیک آبی اینستاگرام با هدف کاهش این مشکل ایجاد شده است. در واقع تیک آبی اینستاگرام به این معنا است که صفحه مورد نظر جعلی نبوده و به همان شخص تعلق دارد. به این معنا که اینستاگرام هویت این صفحه و شخص را تعیین کرده و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. شما می توانید تیک آبی را در صفحه افراد مشهور مثل بازیگران، فوتبالیست ها، سیاستمداران و حتی برندهای مشهور... مشاهده کنید. بنابراین اگر قصد خرید اینترنتی از این برندها را دارید، دلیلی برای نگران شدن وجود نخواهد داشت.

دانلود اینستاگرام فارسی 2020 برای اندروید

تیک آبی به چه افرادی تعلق می گیرد؟

بنابر گفته های اینستاگرام، اکانت هایی که شاخص، معتبر، منحصر به فرد و کامل باشند، می توانند تیک آبی دریافت کنند. در ادامه به طور خلاصه هر کدام را توضیح می دهیم:

· شاخص (Notable): اکانت شما باید یک فرد یا یک برند مشهور شاخص باشد. اینستاگرام درخواست این افراد را برای تیک آبی با جست و جو در گوگل و ... بررسی کرده و در صورت تایید، به این افراد تیک آبی تعلق می گیرد.

· معتبر (Authentic): اکانت تان باید نماینده یک شخص واقعی و یا یک کسب و کار یا برند تجاری باشد.

· منحصر به فرد (unique): این اکانت باید تنها نماینده از این شخص یا برند در اینستاگرام باشد. به ازای هر شخص یا هر برند تجاری تنها یک تیک آبی تعلق می گیرد. مگر در حالت های خاص که به زبان های مختلف اکانتی از آن برند در اینستاگرام جود داشته باشد.

· کامل (complete): اکانت تان باید عمومی یا پابلیک باشد و دارای شرح حال و تصویر پروفایل و حداقل یک پست باشد.

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک آبی اینستاگرام

در مورد نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام می توان گفت که اگر واجد شرایط بالا هستید، می توانید به اینستاگرام یک درخواست رسمی بدهید که می خواهید تیک آبی دریافت کنید. برای این منظور ابتدا باید وارد صفحه پروفایل تان شده و پس از باز کردن منو، از بخش پایین صفحه وارد تنظیمات شوید. اکنون در بخش اکانت گزینه request verification را انتخاب نمایید. اکنون صفحه جدیدی باز می شود که شامل گزینه هایی برای معرفی شماست. در فیلد اول نام کاربری تان از قبل نوشته شده است با این حال از قبل آن را بررسی کنید. فیلد دوم نام کامل شما را می خواهد. نام کامل تان باید همان نام درج شده در مدارک (گواهینامه و پاسپورت و ...) باشد. در نهایت از شما می خواهد تا مدرکی را برای آنها ارسال کنید. در این قسمت تصویری از گواهینامه، پاسپورت، شناسنامه و یا هر مدرک معتبر دیگری که در اختیار دارید را ضمیمه اطلاعات نمایید. در نهایت بر روی کلمه ارسال کلیک کنید تا اینستاگرام شرایط شما را بررسی کرده و در صوت تایید به شما تیک آبی بدهد.


حتما بخوانید : بازیابی اکانت اینستاگرام؛ چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم


ترفند گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چگونه می توانیم شانس گرفتن تیک آبی اینستاگرام را بالا ببریم؟

به خاطر داشته باشید که پروسه تایید اکانت ساده نیست و ممکن است چندین ماه طول بکشد. با این حال، با استفاده از برخی از روش های تست شده می توانید زمان لازم برای این پروسه را کاهش دهید. در ادامه تمام این راه ها به طور کامل توضیح داده می شوند:

1. برای اکانت خودتان صفحه فیک بسازید:

دلیل اصلی به وجود آمدن تیک آبی در اینستاگرام، تشخیص صفحه اصلی از صفحه های فیک است. بنابراین اگر اکانت تان صفحه فیک نداشته باشد، دلیلی هم برای دریافت تیک آبی وجود ندارد. در صورتیکه شما شخص معروفی باشید، اکانت های فیک زیادی از شما ساخته خواهد شد. بنابراین اگر محبوبیت کمی دارید، توصیه می شود تا اکانت های فیک زیادی برای خود بسازید تا شانس دریافت تیک آبی را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که تمام اکانت های فیک را باید مشابه با اطلاعات اکانت اصلی تان بسازید. در این اکانت ها از پست های رسمی خود استفاده کرده تا کاملا شبیه به اکانت اصلی تان به نظر برسد. با این کار شما اینستاگرام را مجاب می کنید که تعداد صفحات مشابه فعال در رابطه با شما زیاد است، بنابراین باید راهی برای تشخیص اکانت اصلی و فیک وجود داشته باشد.

2. محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید:

مسلما هر چه پیچ شما در اینستاگرام فعالیت خوبی داشته و محبوب تر باشد، توجه ها بیشتر به آن جلب خواهد شد. بنابراین سعی کنید تا با استفاده از روش های درست محبوبیت خود را افزایش دهید. یکی از مهم ترین اقدامات برای افزایش محبوبیت، افزایش تعداد فالوورها است. ممکن است تصور کنید که می توانید فالوور فیک خریده و محبوبیت خود را افزایش دهید، اما اینستاگرام فالوورهای فیک را تشخیص می دهد و امکان گول زدن اینستاگرام وجود ندارد. برای افزایش محبوبیت می توانید تعداد لایک ها، کامنت ها و استوری ها و هایلایت ها را افزایش دهید. با فعالیت منظم و هدفمند خیلی زود نتیجه مورد نظرتان را می گیرید. همچنین از هشتگ ها و کپشن ها غافل نشوید.

3.اکانت خود را با سایر شبکه های اجتماعی لینک کنید:

اگر یک فرد مشهور یا صاحب یک برند معتبر هستید، حتما در سایر شبکه های اجتماعی نیز اکانت هایی دارید. می توانید در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و توییتر و یوتیوب برای خود اکانت ساخته و اطلاعات مشابه با اینستاگرام را در آنها قرار دهید. سپس این اکانت ها را با اینستاگرام لینک کنید. هنگامی که اینستاگرام در جست و جو صحت اطلاعات شما است، فعالیت تان را در سایر شبکه های اجتماعی مشاهده کرده و اکانت تان را به رسمیت می شناسد.

4.از سایر شبکه های اجتماعی تیک آبی دریافت کنید:

تیک آبی فقط برای کاربران اینستاگرام نیست. با عضویت در شبکه های اجتماعی دیگر نیز می توانید درخواست تیک آبی نمایید. ممکن است شرایط دریافت تیک آبی برای سایر شبکه های اجتماعی آسان تر باشد. در این صورت اینستاگرام اکانت های شما در شبکه های اجتماعی دیگر را مشاهده کرده و با تیک آبی در آن اکانت ها مواجه می شود. این مساله باعث می شود تا فورا به شما در اینستاگرام تیک آبی تعلق بگیرد.

5. یک پیج منظم و باکلاس داشته باشید:

شما باید یک پیج منظم و باکلاس داشته باشید. مثلا تمام تلاش خود را بکنید که پست ها در زمان مشخصی از شبانه روز منتشر شوند. توجه بیشتری به پست های خود داشته و تمام قوانین اینستاگرام را در حین انتشار این پست ها رعایت نمایید. اگر صاحب برندی هستید، لوگو برند خود را در پیج اینستاگرام تان قرار دهید. این کار احتمال گرفتن تیک آبی را افزایش می دهد. سعی کنید تا از یک سبک خاص و مشخص در پست های خود استفاده کنید و خودتان را خاص جلوه دهید.

6.صدای خود را به گوش مسئولین اینستاگرام برسانید:

اگر به طور مداوم به آنها ایمیل دهید و پیگیر درخواست خود باشید، اینستاگرام سریع تر شرایط را بررسی خواهد کرد. به آنها هر چند وقت یک بار یادآوری کنید که با وجود پیج های فیک زیاد از شما بهتر است که هر چه سریع تر پیج اصلی مشخص شود.


حتما بخوانید : اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام


خرید تیک آبی اینستاگرام

آیا می توان تیک آبی اینستاگرام را خریداری کرد؟

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

همانطور که در بخش نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام اشاره شد، تیک آبی تنها به افراد یا برندهای مشهور تعلق می گیرد. اگر شرایط توضیح داده شده در بالا را نداشته باشید، نمی توانید تیک آبی دریافت کنید. متاسفانه بسیاری از وبسایت ها فالوورهای فیک می فروشند و افراد را فریب می دهند که تعداد دنبال کنندگان تان در صفحه اینستاگرام را افزایش می دهیم تا شانس تان برای گرفتن تیک آبی را افزایش دهید. با این وجود، فریب این وبسایت ها را نخورید. همانطور که قبلا توضیح داده شد، اینستاگرام می تواند فالوورهای فیک را تشخیص دهد و پرداخت هزینه های گزاف برای خرید فالوورهای فیک برای دریافت تیک آبی کاری اشتباه است. با اقداماتی که در بالا توضیح داده شد، می توانید خودتان با گذشت زمان تیک آبی دریافت نمایید.

سخن آخر

تیک آبی اینستاگرام با هدف تشخیص پیج اصلی از یپج های جعلی اشخاص یا برندهای مشهور صورت می گیرد. در این مقاله شرایط دریافت و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را به طور کامل توضیح دادیم. اگر قصد دارید تا تیک آبی دریافت کنید، یک برنامه حساب شده و منظم داشته باشید. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص تیک آبی اینستاگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط :

از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟

چگونه دو اکانت اینستاگرام داشته باشیم؟

چگونه استوری سوالی بگذاریم؛ سوال و جواب در استوری اینستاگرام

از
1
رای