بهترین برنامه مخفی کننده برای مخفی كردن برنامه در گوشی اندروید

بهترین برنامه مخفی کننده برای مخفی كردن برنامه در گوشی اندروید مخفی کردن برنامه در اندروید؛ مخفي كردن برنامه در گوشي سامسونگ ؛ آموزش پنهان کردن برنامه در اندروید با دانلود 4 تا از بهترین برنامه مخفی کننده برنامه در سلام دنیا بیاموزید.

می توانید انگیزه های متعددی برای مخفی کردن برنامه ها در تلفن هوشمند اندرویدی خود داشته باشید. یکی از این دلایل می تواند امنیت داده های محرمانه در گوشی هوشمند شما باشد. آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی شخصی به تلفن هوشمند شما دسترسی پیدا می کند، دریافت اطلاعات بانکی شما چقدر آسان است؟ آنها می توانند به مخاطبین شما دسترسی پیدا کنند، عکس های نامناسب را در اکانت فیس بوک پست کنند، چیزهایی را در حساب بانکی شما خریداری کنند و موارد دیگر. از آنجایی که پیشرفت فناوری، تلفن هوشمند را به هویت فردی تبدیل کرده است، بنابراین مخفی کردن برنامه ها برای ایمن نگه داشتن زندگی خصوصی و داده های محرمانه شما اهمیت زیادی پیدا کرده است. در این مقاله سلام دنیا، نحوه مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ و اندروید و دانلود بهترین برنامه مخفی کننده برنامه برای پنهان نگه داشتن اطلاعات خصوصی خود را به شما آموزش خواهیم داد.

روش هایی برای مخفی کردن برنامه ها در سامسونگ (اندروید)

غیرفعال کردن برنامه های از پیش نصب شده

اگر آخرین نسخه اندروید را در اختیار دارید، می‌توانید با غیرفعال کردن برنامه‌ها، آنها را مخفی کنید. برای مخفی شدن کامل آنها، می توانید آیکون برنامه را حذف کنید تا زمانی که آن را فعال نکنید، روی صفحه نمایش داده نشود. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:


حتما بخوانید: چگونه برنامه های مخفی گوشی سامسونگ را پیدا کنیم


1.برنامه تنظیمات را از صفحه اصلی پیدا کنید.

2. حالا به Applications بروید.

غیرفعال کردن برنامه های از پیش نصب شده

3. Applications Manager را پیدا کنید.

4. بعد روی All Apps ضربه بزنید.

5. برنامه ای که می خواهید مخفی کنید را انتخاب کنید و روی Disable ضربه بزنید.

با این کار برنامه از صفحه اصلی شما پنهان می شود.

توجه: اگر برنامه ای که می خواهید غیرفعال کنید یک برنامه از پیش نصب شده یا بومی نیست، گزینه Uninstall را دریافت خواهید کرد.

اگر می‌خواهید برنامه‌ای که غیرفعال کرده‌اید را پیدا کنید، می‌توانید آن را در بخش Disabled پیدا کنید.


حتما بخوانید: قابلیت های مخفی گوشی سامسونگ گلکسی که نمیدانید


پنهان کردن برنامه ها با استفاده از لانچرها

با مخفی کردن یک برنامه، می توانید آن را از چشمان کنجکاو ایمن کنید، یکی از راه ها این است که یک لانچر non-stock تهیه کنید. گزینه های زیادی وجود دارد. برخی از گزینه های محبوب برای برنامه پنهان کننده برای اندروید در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

1. بهترین برنامه مخفی کننده: برنامه نوا لانچر (Nova Launcher)

Nova Launcher یکی از لانچرهای محبوبی است که می تواند به شما کمک کند به بسیاری از ویژگی ها دسترسی داشته باشید تا تجربه خود را در اندروید بهتر کنید.لانچر می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌ها را به طور موثر پنهان کنید، اقدامات سفارشی را برای کشیدن میانبرهای برنامه تنظیم کنید، به اسکرول افکت هایی مانند Wipe، Throw و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

دانلود برنامه مخفی کننده برنامه Nova Launcher

همچنین به شما امکان می دهد ژست هایی مانند نیشگون گرفتن، دو بار ضربه زدن، کشیدن انگشت را برای دریافت برنامه های مورد علاقه خود تنظیم کنید.برای باز کردن قفل ویژگی های برنامه های مخفی، به ارتقاء به نسخه پریمیوم نیاز دارید. زمانی که نسخه پریمیوم نوا لانچر  را دریافت کردید، باید برنامه را راه اندازی کنید، بعد به تنظیمات آن بروید. در زیر کشوهای تنظیمات، App & Widget drawers. به گروه‌های کشو بروید و بعد برنامه‌ها را مخفی کنید تا برنامه‌های مورد نظرتان را مخفی کنید.

نوا لانچر(Nova Launcher)

2. بهترین برنامه مخفی کننده برنامه اپکس لانچر (Apex Launcher)

اپکس لانچر Apex Launcher یک جایگزین خوب دیگر برای مخفی کردن برنامه ها است و نکته خوب در مورد آن رایگان بودنش است. این برنامه با تم ها و بسته های آیکون برای سفارشی کردن رابط ارائه می شود.

دانلود برنامه مخفی کننده برنامه  اپکس لانچر (Apex Launcher)

همچنین می‌توانید از حرکات، جستجوی سریع، پشتیبان‌گیری و گزینه‌های بازیابی استفاده کنید.

اپکس لانچر (Apex Launcher)

هنگامی که اپکس لانچر را در اندروید خود دریافت کردید، باید برنامه را راه اندازی کنید، به تنظیمات بروید. در قسمت تنظیمات، به دنبال تنظیمات کشو و بعد گزینه برنامه‌های پنهان بگردید تا برنامه‌هایی را که در کشوی برنامه نمایش داده شوند سفارشی کنید.

اپکس لانچر (Apex Launcher)

3. بهترین برنامه مخفی کننده: برنامه AppLock

یکی دیگر از برنامه های عالی برای مخفی کردن برنامه ها در اندروید، AppLock است. این برنامه در فروشگاه گوگل پلی موجود است. این برنامه با میلیون ها دانلود بسیار محبوب است. می توانید برنامه ها و ویژگی هایی مانند بلوتوث را نیز قفل کنید. به طور خلاصه، می توانید هر یک از برنامه ها را در اندروید را قفل کنید.شما می توانید پروفایل های قفل مانند محل کار و خانه ایجاد کنید و این گزینه ها بر اساس زمان و مکان تنظیم شده فعال می شوند.

بهترین برنامه مخفی کننده برنامه AppLock

Applock گزینه ای برای تنظیم پوششی شبیه به پیام هشدار در اختیار شما قرار می دهد، "the app has stopped working". البته می توانید هشدارهای دیگری را نیز تنظیم کنید.علاوه بر این، گزینه هایی برای انتخاب مخفی کردن یک برنامه، جلوگیری از حذف، تاخیر در قفل کردن مجدد برنامه، حالت صرفه جویی در انرژی و موارد دیگر وجود دارد.

مخفی کردن برنامه ها با AppLock

4. بهترین مخفی کننده برنامه Safe Box

می توانید از Safe box برای مخفی کردن برنامه ها و سایر فایل های خود در گوشی های اندروید استفاده کنید. می توانید مخاطبین، اسناد، فیلم ها، برنامه ها و تصاویر خود را در اندروید قفل کنید. می توانید برنامه هایی مانند اسکایپ، فیس بوک، واتساپ و غیره را قفل کنید. این امکان را به شما می دهد تا تصاویر خود را همراه با اسناد محرمانه در یک خزانه قفل کنید. با تمام این ویژگی‌ها، می‌توانید عکس‌ها، ویدیوهای خود را در یک خزانه پنهان کنید.

بهترین برنامه مخفی کننده Safe Box

می توانید پیامک ها، عکس ها، فیلم ها و فایل های صوتی را رمزگذاری کنید. همچنین می‌توانید به صورت خودکار پیامک ارسال کنید، تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم محتوا، شماره گیرنده، تاریخ و ساعتی است که می‌خواهید پیام ارسال کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند تا یک مخاطب را مخفی کنید و می توانید تماس بگیرید و به صورت خصوصی برای مخاطب پیام ارسال کنید. همچنین به عنوان مدیر رمز عبور عمل می کند تا بتوانید اعتبار خود را در آن ذخیره کنید.

مخفی کردن برنامه ها در Safe Box

پنهان کردن برنامه ها با استفاده از Applock

Applock ابزار قفل کردن برنامه است که به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده است. آن را راه اندازی کنید و یک رمز عبور تعیین کنید.بعد از آن می توانید پیامک ها، فیلم ها، عکس ها و برنامه ها را مخفی کنید. داده های شما در تلفن شما امن می ماند و از هکرها دور نگه داشته می شود. می توانید تم ها و رنگ ها را انتخاب کنید تا جذاب به نظر برسد. همچنین می توانید زبان برنامه را تغییر دهید. می توانید با تنظیم قفل زمان و قفل مکان، برنامه ها یا سایر محتواها را به صورت خودکار قفل یا باز کنید.

پنهان کردن برنامه ها با استفاده از Applock

سخن پایانی:

خب، اینها برنامه‌ها و لانچرهایی بودند که می‌توانند نه تنها برنامه‌ها، بلکه داده‌های محرمانه و عکس‌های شخصی شما را مخفی و قفل کنند. البته اینها تنها گزینه برای ایمن سازی اطلاعات شخصی شما نیستند،بنابراین توصیه می شود همیشه یک نسخه پشتیبان خارجی از داده های خود نگه دارید.حالا، داده ها یا برنامه های خود را با استفاده از این برنامه ها مخفی کنید و مزاحمان را دور نگه دارید. شما چی فکر میکنید؟ آیا روش دیگری وجود دارد که شما ترجیح می دهید؟ اگر اینطور است، آنها را در نظرات ذکر کنید.


مقالات مرتبط:

دانلود 6 تا از بهترین گیم لانچر بازی برای اندروید رایگان و کم حجم

چگونه سرعت گوشی سامسونگ را بالا ببریماز
1
رای