چگونه محدودیت سنی در یوتیوب را از بین ببریم؟

چگونه محدودیت سنی در یوتیوب را از بین ببریم؟ یوتیوب پربازدیدترین وبسایت تماشای فیلم در سرتاسر جهان است. برخی از ویدیوها در این وبسایت دارای محدودیت سنی هستند. می توانید با استفاده از ترفندهایی که در این مقاله توضیح داده شد، ویدیوهایی با محدودیت سنی را تماشا کنید.

یوتیوب پربازیدترین وبسایت تماشای ویدیو در جهان با بیش از 1300000000 فایل ویدیویی است. هنگامی که اکانتی در یوتیوب ایجاد می کنید، از شما سن تان را در هنگام ثبت نام می پرسد. بسیاری از فیلم هایی که در یوتیوب به اشتراک گذاشته می شود، دارای محدودیت سنی است. اگر سن شما از محدوده تعیین شده برای یک ویدیو خاص کمتر باشد، نمی توانید آن ویدیو را تماشا کنید. روش هایی برای دیدن ویدیوهای دارای محدودیت سنی یوتیوب وجود دارد به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم چگونه محدودیت سنی یوتیوب را از بین ببریم. با ما همراه باشید.

روش دیدن ویدیوهای دارای محدودیت سنی یوتیوب

در یوتیوب یک ویدیو می تواند محدودیت سنی داشته باشد. برای تماشای ویدیوها باید وارد اکانت شده تا مشخص شود که سن تان شامل محدودیت سنی می شود یا خیر. با این حال، اگر نمی خواهید به هر دلیلی وارد حساب کاربری تان شوید و قصد تماشای ویدیویی با محدودیت سنی را دارید، روش های زیر به شما کمک می کنند تا بدانید چگونه محدودیت سنی یوتیوب را غیرفعال کنیم :

1. استفاده از کلمه NSFW

در این روش کافی است تا در ابتدای سایت یوتیوب NSFW قرار دهید. در این صورت فیلم هایی که از طرف یوتیوب داری محدودیت سنی هستند را می توانید مشاهده کنید. به عنوان مثال اگر آدرس اینترنتی شما به شکل https://www.youtube.com/watch? است، باید آن را به شکل http://www.nsfwyoutube.com/watch? بنویسید.

چگونه محدودیت سنی یوتیوب را از بین ببریم

2. استفاده از کلمه repeat

ابتدا نام ویدیو خود را در قسمت جست و جو گوگل سرچ کنید. پس از باز شدن صفحه ویدیو مورد نظر، آدرس URL ویدیو را انتخاب نمایید. در این آدرس، پس از YouTube باید عبارت repeat را وارد کنید. به عنوان مثال اگر آدرس به شکل https://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM است، باید آن را به شکل http://www.youtuberepeat.com/watch?v=MLUvOtqTmYM نوشته و بر روی دکمه enter کلیک نمایید. اکنون این ویدیو به سایت دیگری منتقل شده و می توانید بدون محدودیت سنی آن را مشاهده کنید.


حتما بخوانید: آموزش کسب درآمد از یوتیوب


3. تغییر آی پی

در این روش برای دور زدن محدودیت سنی یوتیوب، ابتدا وارد سرویس تغییر دهنده آی پی شوید. در قسمت جست و جو سایت http://tubeunblock.org/ را وارد کنید. گزینه Remove Client-Side Scripts (Javascript, VBScript, etc) را نیز غیر فعال نمایید. سپس روی دکمه Surf کلیک کنید. اکنون باید ویدیو خود را جست و جو کرده و نام آن را وارد کنید و بر روی دکمه enter بزنید. در نهایت بر روی ویدیو مورد نظر کلیک کرده تا پخش شود.

4. استفاده از روش تغییر آدرس

در این روش ابتدا نام ویدیو مورد نظر خود را در قسمت جست و جو گوگل سرچ نمایید. پس از باز شدن صفحه ویدیو مورد نظر، آدرس URL ویدیو را انتخاب نمایید. به عنوان مثال در آدرس https://www.youtube.com/watch?v=MLUvOtqTmYM عبارت watch?v= را انتخاب نمایید. این عبارت را با http://embed/ جایگزین نمایید. اکنون دکمه اینتر را فشار دهید و ویدیو شما پخش خواهد شد.

چگونه محدودیت سنی یوتیوب را غیرفعال کنیم

سخن آخر

یوتیوب پربازدیدترین وبسایت تماشای فیلم در سرتاسر جهان است. برخی از ویدیوها در این وبسایت دارای محدودیت سنی هستند. در صورتی که نمی خواهید با اکانت خود وارد یوتیوب شوید تا مشخص شود که سن تان شامل محدودیت سنی می شود یا خیر، می توانید با استفاده از ترفندهایی که در این مقاله توضیح داده شد، به راحتی ویدیوهایی با محدودیت سنی را تماشا کنید.


مقالات مرتبط:

دانلود رایگان از یوتیوب برای گوشی اندروید 

نحوه دانلود ویدیو از یوتیوب با کیفیت بالا

برنامه یوتیوب مخصوص کودکان (YouTube Kids) 

از
18
رای